مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

ورزش   /   7 آبان 1391   /   کد مطلب: 719   /   بازدید: 2638   /   نظرات: 4

فدراسیون ملی هندبال ایران نوشت : ثامن ، سبزوار ، میرعلی و شعبانپور ، گامهایتان استوار

فدراسیون ملی هندبال ایران نوشت : ثامن  سبزوار  میرعلی و شعبانپور  گامهایتان استوار
فدارسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران ، روز پنجم آبان ماه جاری در وبسایت رسمی این فدراسیون ضمن انتشار مطلبی با عنوان "آشتی دوباره نسل سربداران با هندبال" حرکت های خوب تیم های سبزواری در عرصه هندبال کشور را مورد توجه قرار داد و تلاش های موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج سبزوار را از امر ورزش در شهرستان سبزوار و کشور مورد ستایش قرار داد.
متن این مطلب  به شرح زیر است :

"آشتی دوباره نسل سربداران با هندبال"

اوج گیری دوباره مهد هندبال  یعنی اقتدار در میادین بین المللی

چرخ لیگ برتر هندبال چه در بخش آقایان و چه بانوان دوباره حرکتی نو را به خود دیده .... حرکتی که عدم توقف آن یعنی آینده ای روشن برای تیمهای ملی .....

هندبال نوپا در ایران به تاریخچه پررمزوراز خود می بالد . به مردان سترگ و زنانی که خشت خشت اولیه آن را روی هم قرار داده تا نهال نورسیده آن اینگونه به شکل امروزی بدست ما برسد.

امانتی بس گرانبها که باید بتوانیم از آن به خوبی مراقبت کنیم . هندبال در ایران نه فقط به تهران و اصفهان و سبزوار و....بلکه به تمام خاک مقدس این سرزمین تعلق دارد.هندبال ما باز می تواند روزهای خوب خود را تجربه کند. روزهای پاییزگونه آذر 1389 و روزهای قشنگی که در دل پاییز بهاری سرسبز را نوید داد.مدال سیمین بازیهای آسیایی 2010گوانگجوی چین تنها بخشی از تالار افتخارات جامعه هندبال ایران زمین است .وجود پیشکسوتان ، مدیران و افراد لایق هندبال را عاشقانه به جلو می راند و سبزوار مهد هندبال ایران یعنی یکی از این عاشقانه ها . سبزواری که روزگاری مثل امروز سالن سربدارانش لبریز از جمعیت بود و اکنون به همت علاقه مندانی چون دکترمیرعلی و قاسم شعبانپور قصد ترکتازی در جام باشگاههای آسیا را دارد.

قصه آمدن اشخاصی چون دکترمیرعلی هم به دنیای هندبال خود قصه شنیدنی است . شخصی که جز با عشق و علاقه و پشتکار مثال زدنی دلیلی را نمی توان برای موفقیت هرچه بیشتر هندبال از سوی او و همکارانش تصور نمود.

حرکت هندبال سبزوار یعنی حرکت هندبال ایران و حرکت دوباره ایران یعنی افتخار آفرینی در میادین برون مرزی.....

به راستی همتی دوباره باید و اینبار درغیاب نماینده دیگر ما فولاد مبارکه اصفهان در جام قهرمانی هندبال باشگاههای آسیا باید دوباره نوشت و نوشت که هندبال را تلاشی مضاعف باید....

شعار سال 1391 هندبال را که به خوبی به یاد دارید... مجمع فروردین امسال و شعار هندبال : وفاق ملی اقتدار هندبال

پس یکصدا فریاد می زنیم :

 ثامن ، سبزوار ، دکتر میرعلی و قاسم  شعبانپور ...........گامهایتان استوار
گروه خبر:
فدراسیون هندبال

منبع : فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران

با توجه به این اقدام فدراسیون ملی  هندبال جمهوری  اسلامی ایران در حمایت و تقدیر کتبی از خدمات ورزشی موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج و نیز در نقطه مقابل با یادآوری برخی حاشیه های تلخ ورزشی که هفته های گذشته (در زمان توقف موقت مجله اینترنتی اسرارنامه) شاهد بروز آنها در سبزوار بودیم ، بیان یک مطلب انتقادی ضروری به نظر می رسد که در ادامه به انتشار آن مبادرت خواهیم کرد :

ورزش سبزوار همواره یکی از توانمندی های بارز این شهر تاریخی محسوب می شده و در سال های اخیر این توانمندی به نقطه اوج خود رسیده است.
بدون شک یکی از پایه های اصلی موفقیت ورزشی برای شهرستان سبزوار در سال های اخیر ، حمایت های موثر موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج به مدیریت یکی از فرزندان این شهر سید ابوالفضل میرعلی والبته همکاری های ثمربخش چهره های شاخص دیگری نظیر آقای قاسم شعبان پور است که هردوی این افراد در مطلب منتشره فدراسیون هندبال کشور مورد اشاره و تقدیر قرار گرفته اند.
لذا اینک که به لطف خدا ، و با تلاش جوانان ورزشکار و حمایت های مالی موسسه ثامن الحجج ، دیار همیشه سرافراز سربداران به موفقیت های ورزشی ارزشمندی در سطح کشور دست یافته است ، چه نیکو است همه ما مردم از جمله ورزشکاران ، مدیران باشگاه های ورزشی ، موسسه های فرهنگی و ورزشی نظیر ثامن الحجج ، تماشاچیان ، اصحاب رسانه و سایر شهروندان ورزش دوست سبزواری با تقویت بُعد اخلاق و روحیه پهلوانی در رفتارها و منش خود ، مطابق با تاریخ و فرهنگ کهن این دیار از قهرمانی های به دست آمده ، پهلوانانه حمایت کنیم. و پیوسته به یاد داشته باشیم ، که در این بین بروز برخی مسائل حاشیه ای از سوی هریک ازما ، نظیر رفتار خشونت آمیز با اصحاب رسانه یا درگیر شدن با تماشاچیان و ورزشکاران تیم حریف ، حتی اگر در موضع حق باشیم ، هرگز برای وجهه ورزشی  شهرمان مفید نیست و حتی تأثیرات بسیار مخربی برجای می گذارد.
به ویژه باید این نکته را به عنوان یک اصل کلی بپذیریم ، که اصحاب رسانه به دلیل وظیفه مقدسی که در جامعه بر عهده دارند ، همواره از جایگاه واحترام خاصی برخوردار هستند . لذا جداً باید در حفظ حرمت این قشر موثر جامعه کوشید .و دانست که در هیچ شرایطی توهین یا اعمال رفتار خشونت آمیز با یک خبرنگار یا هریک از اصحاب رسانه پذیرفتنی نیست و می تواند تبعات رسانه ای و غیررسانه ای ناخوشایندی را به دنبال داشته باشد.
نهایتاً اینکه اگر هریک از اصحاب رسانه مرتبک اشتباهی شدند که با سند و مدرک قابل اثبات باشد ، مانند هریک از شهروندان دیگر باید از طریق مراجع قانونی موردپیگرد قرار بگیرند و هرگز شایسته نیست که افراد حقیقی یا حقوقی بخواهند در این گونه امور خودسرانه وارد عمل شوند.
در پایان این یادداشت امید می رود موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج که بی شک در سال های ابتدایی دهه 1390 شمسی از خود حضوری خاطره انگیز و قهرمانانه  در دفتر پرافتخار تاریخ خطه سربداران به ثبت رساند ، از این پس نیز با ادامه همین روند والبته با افزودن روحیه پهلوانی و پهلوان پروری به  مجموعه فعالیت های خود ، در مسیر موفقیت های جدید و همه جانبه ، با سرعتی بیشتر حرکت کند.
نویسنده : ضمیر سبز کویر

کوچه پس کوچه پیوندها

کلیک کنید:
افتخار میر علی سرسبزی جوانان ایران با اشتغال و ورزش است.

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


کیوانلو
1 مخالف 1 موافق
درسته که ثامن ا لحجج از موفقیت نهایی در باشگاه های اسیا بازموند اما درست نیست که بی تفاوت از کنارش بگذرید. بالاخره همین که از کل ایران تونست تنها نماینده باشه حداقل واسه سبزوار کلی افتخاره.به نظرمن یک مطلب خداقوتی برای بچه های ورزشکار شهرمون بنویسید.چون اونا واقعاً زحمت کشیدن توی ورزش همیشه بدشانسی هم هست بالاخره.اما به هرحال توی ایران که از همه بهترن.همین نیشابور اگر یک همچین موقعیتی داشت یک جوری تو بوغ و کرنا می کرد که فکر می کردی چه خبره اما ما تو سبزوار خیلی کم توجهیم به قهرمنانان شهرمون
23 آبان 1391 - ساعت 01:56

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظر شما مخاطب گرامی.
از تذکرتان سپاسگزاریم.
قصد بی توجهی وجود نداشته است.اتفاقاً ما نیز مانند شما معتقدیم همین مقدار نیز بسیار ارزشمند است.
ان شاءالله باز در آینده مطلب مستقلی در این زمینه خواهیم داشت.
پیروز باشید...

جعفر1370
1 مخالف 1 موافق
چرا خبر مسابقات هندبال ثامن الحجج سبزوار به عنوان نماینده ایران در بازی های آسیایی دوحه قطرو پوشش نمی دید؟
تا حالا یک بُرد و یک مساوی داشته که نتایج خوبی بوده. ولی شما خبرش نزدید تو سایتتون.
14 آبان 1391 - ساعت 14:11

اسرارنامه: با سلام خدمت شما دوست و مخاطب گرامی اسرارنامه.
البته امروز که نظر شما برای نمایش عموم تأیید می شود، (17 آبان 91) تیم هندبال ثامن الحجج سبزوار با کسب چندموفقیت دیگر به مرحله بعدی این مسابقات راه یافته است. و این برای ما مانند هر فرد سبزواری دیگری ارزشمند است ، لیکن ، حتماً دقت کرده اید که ماهیت کاری مجله اینترنتی اسرارنامه انتشار اخبار نیست بلکه ما بیشتر در این مجله رویکرد تحلیلی داریم.و پیش از این در مطالب متعددی از جمله همین مطلب فوق ، موضوع ورزشی شهرستان سبزوار را مورد بررسی قرار داده ایم. لذا ان شاء الله در فواصل زمانی مناسب مجدداً به موضوع موفقیت های ارزشمند تیم های ورزشی شهرمان خواهیم پرداخت.
پیروز باشید...

جعفر1370
2 مخالف 1 موافق
ماکه حسود نیستیم. فرقی هم برامون نمی کنه کی پولداره و کی بی پول .
ولی انصافاً از اینکه می بینیم در دو سال گذشته تیم های ورزشی شهرمون اسم سبزوارو توی کشور و حتی رسانه های جهانی مطرح کردن خیلی خوشحالیم.
بقیه مسائلش هم فکر کنم جانبیه.
ولی از خبرایی که شنیدم میرعلی با خبرنگارا بد رفتاری کرده یا با تیم یک شهر دیگه درگیر شده ، خوشم نیومد. چون تو ورزش اخلاق از تکنیک هم مهتره.
ولی بازم میگم اینا همش حاشیه است و اصلل این است که ورزش سبزوار به اوج رسیده و موسسه ثامن خوب کمک کره به ورش سبزوار.واسه همین ماهم اگه حمایت عملی از دستمون نیاد ، حداقل مخالفتی نمی کنیم.شما رسانه ها هم بیشتر در مورد ورزش سبزوار بنویسید چون واقعاً مهم شده این سالها.
12 آبان 1391 - ساعت 17:55

اسرارنامه: با سلام و تشکر از حضور و نظر شما دوست و مخاطب گرامی.
پیروز باشید...

صد در صد موافقم.
ثامن ، سبزوار ، میرعلی و شعبانپور ، گامهایتان استوار.........
8 آبان 1391 - ساعت 17:06

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات