مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

عمومی   /   14 مهر 1394   /   کد مطلب: 11240   /   بازدید: 2567   /   نظرات: 2

همراه با دکتر امین زارعین نگاهی به:

پرسش و پاسخ جالب درباره موجودات ماورایی درکلاس درس فلسفه دانشگاه حکیم سبزواری

پرسش و پاسخ جالب درباره موجودات ماورایی درکلاس درس فلسفه دانشگاه حکیم سبزواری
دکتر موسی الرضا امین زارعین یکی از چهره های موفق علمی و فرهنگی شهرستان سبزوار است که با وجود رنج بردن از یک معلولیت شدید جسمانی ترجمان واقعی عبارت خواستن ، توانستن است را در رفتار و زندگی خود به نمایش گذاشته است.
 
به گزارش مجله اینترنتی اسرارنامه، دکتر امین زارعین که در ایام جوانی دانشجوی یکی از رشته های فنی مهندسی بوده و درعین حال به ورزش کشتی نیز می پرداخته است، پس از دچار شدن به معلولیت نخاعی، بدون اینکه برای همیشه دچار یأس و نا امیدی شود، مسیر زندگیش را به گونه ای که متناسب با شرایط جدید جسمانیش باشد، تغییر می دهد و به تحصیل در رشته فلسفه می پردازد و سرانجام دکترای خود را در رشته فلسفه علم در یکی از دانشگاه های خارج از کشور اخذ می کند و چنان می درخشد که وبسایت کشوری دفتر فرهنگ معلولین از امین زارعین به عنوان پژوهشگر و استاد نمونه یاد می کند.(منبع)
 
وی علاوه بر فعالیت های علمی در زمینه اجتماعی و فرهنگی نیز فعالیت های زیادی دارد به طوری که موسس جامعه معلولین سامان سبزوار ورییس انجمن تشکلهای معلولین خراسان رضوی وعضو هیئت امناء جامعه معلولین ایران  است.
 
دکتر امین زارعین علاوه بر همه زمینه های مختلف فعالیتی که در بالا گفته شد، در زمینه وبلاگ نویسی نیز از سال های گذشته تا کنون فعالیت گسترده ای دارد. محتوای آرشیو وبلاگ این استاد برجسته سبزواری شامل مقالات، نوشته ها، پرسش و پاسخ ، تصاویر، خاطرات و .... می شود.
 
وی در یکی از جدیدترین پست های وبلاگش، با توجه به دانشی که در زمینه علوم دینی و قرآنی دارد، به موضوع جالبی پرداخته است که احتمالا برای بسیاری از افراد جذابیت خاصی را دارد. 
 
«جن» یکی ازموجودات اسرارآمیزی است که همواره درباره وجود یا عدم وجود آن بین افرادمختلف نظرات متفاوتی وجود دارد به طوری که عده ای به وجود جنیان به طور کل اعتقادی ندارند و آن ها را خرافی می دانند و عده ای دیگر این موجودات ماورایی را باور دارند.
 
دکتر امین زارعین در این مطلب که ظاهرا ماحصل پرسش و پاسخی بین او و دانشجویانش در یکی از کلاس های درس دانشگاه حکیم سبزواری بوده و توسط یکی از دانشجویان فلسفه این دانشگاه به نام محمد علی آبادی پیاده سازی و تنظیم شده است، با استناد به آیات قرآن کریم، وجود جن را تأیید کرده و انواع آنان رامعرفی نموده و تعداد و جنس و شیوه ارتباطی که هر گروه از جنیان می توانند با انسان ها داشته باشند را توضیح داده است.
 
اگر شما نیز مشتاق به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره این موجودات ماورایی و چگونگی حیات و ارتباطشان با انسان هستید، هم اکنون به پیوند زیر در بخش حوض هشت پایه اسرارنامه مراجعه کنید:
 
 

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


سپاسگزارم وتلاش شمارادراعتلای فرهنگ ونیزذره پروری می ستایم
اما لازم است بعرض برسانم بنده هیچگاه دردانشگاه حکیم بطوررسمی درس نداشته ام وازتدریس دردیگردانشگاه ها نیزاخیراردصلاحیت شده ام بخاطراینکه وقایع منی راپیش بینی کرده ام و.......وبابعضی ازچهره های فرصت طلب اصلاح طلب نمابه عتاب سخن گفته ام.
دیگراینکه برای رفع ترس ازاجنه باید بسم الله گفت درمیان ضرب المثل های سبزواری برای طلسم بی پولی می گویند پول جن است ومابسم الله وقرآن خواند.می شود استدلال کرد
16 مهر 1394 - ساعت 16:10

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما عزیز فرهیخته و گرامی.
آموزگاران واقعی مانند شما نیازی به کلاس رسمی و میز و صندلی تدریس ندارند. شما همواره با حرکت های خوب اجتماعی، فرهنگی و علمی تان که با این شرایط سخت جسمانی انجام داده اید، بهترین درس ها را برای دوستان و آشنایان و همشهریانتان داشته اید.
البته کسانی که افتخار حضور در کلاس های درس شما را داشته اند، یقیناً توفیقی چند برابر نصیبشان شده است.
اما به هرحال همین که در فضای مجازی اینترنت درگاهی برای انتشار نظرات ، مقالات و سایر مطالب مفید را دارید، کلاس درسی همیشگی و سخاوتمندانه است که انشالله بیشتر بتوانیم از مطالب وبلاگ شما استاد گرامی بهره ببریم.
باز هم از حضور و نظرات ارزشمندتان در این مجله سپاسگزاریم.
پیروز باشید...

صعهءصدرشمارامی ستایم
22 مهر 1394 - ساعت 16:57

اسرارنامه: درود بر شما بزرگوار
پیروز باشید...

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات