مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

در شهر   /   6 آبان 1394   /   کد مطلب: 11457   /   بازدید: 4081   /   نظرات: 8

اطلاعیه ترحیم و تصویر ابوالفضل خانلری و برادرش که توسط مأموران انتظامی سبزوار کشته شدند

اطلاعیه ترحیم و تصویر ابوالفضل خانلری و برادرش که توسط مأموران انتظامی سبزوار کشته شدند

دو روز قبل ابوالفضل قاسمی خانلری و یکی از برادرانش که مدت ها به دلیل برخی اتهامات تحت تعقیب نیروهای پلیس سبزوار بودند، در جریان یک درگیری در محله افسریه تهران توسط مأموران انتظامی کشته شدند.(شرح کامل ماجرا را در اینجا بخوانید)

به گزارش مجله اینتنرتی اسرارنامه هرچند این دو جوان در رسانه ها با فامیلی خانلری معرفی شدند اما نام خانوادگی کاملشان قاسمی خانلری است و در اطلاعیه ترحیمی که از سوی خانواده شان چاپ شده و در بعضی شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام به اشتراک گذاشته شده است، فقط فامیل قاسمی به چشم می خورد.


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


این چند نفری که کشته شدن رو بنده دو نفرشون رو میشناختم که اصلا اهل این حرفها نبودند پلیس سبزوار میخواد کار خودشون رو توجیح کنند بلاخره مجبورند یه چیزایی رو بگند مثلا یکی از حرفهایی که سرهنگ هاشمی تو روزنامه های سبزوار گفته بود ابولفضل رو دستگیر کرده اند و به کلانتری بردند خب نتیجه میگیریم اگه اینها اشرار بودند و سرشناس چرا تو کلانتری این فرد رو نگه نداشتن ازادش کردند این یه مورد موارد دیگری هم هست که بنده حوصله توضیح دادنش رو ندارم عذر خواهی میکنم
14 خرداد 1395 - ساعت 22:46

متاسفم براتون که با این اخبار جهت دار از یه عده اشرار حمایت میکنید.این اشخاص دارای پروندهای تجاوز،قتل،قاچاق مواد مخدر و از اشرار منطقه بود.
7 ارديبهشت 1395 - ساعت 22:26

.......نخور سامان جان.
شما که از واقعیت خبر نداری زبون به کام بگیر لطفا!!!؟؟
20 ارديبهشت 1395 - ساعت 04:00

زندگی منو این ابوالفظل نابود کرد... اما حلالش میکنم!
1 آذر 1394 - ساعت 16:57

تشکر از شما لطفا باتوجه به ابهامات این پرونده ورسانه ای شدن ان با تحقیقات بیشتر وپخش اخبار واقعی دراین مورد سوالات مارا پاسخ دهیدتشیع جنازه مرحومین خانلری بسیار باشکوه برگزارشد چطور اینا اشراربودند که این همه ارادتمند داشتد ضمنا دوروز بعد نیز جنازه عماد ذیغمی تشیع شد چون اصلا این دوخانواده همدیگرو نمیشناختن چطور میگن اینا همدست بودند وباند اشرار معرفی میشوند نفرچهارم تنها شاهد زنده ماجرا سرباز ی است که مسافر بوده اون رو هم باند اشرار معرفی کرده اند
17 آبان 1394 - ساعت 21:08

محمدیان
7 مخالف 2 موافق
پسرجان مگه قراره هرکی با هرکی همدسته خانواده ها و فامیلاشونو جد و آبادشون با هم رفیق باشن؟
این اشرار تهران روی یک پرونده خفت گیری کار میکردند.
این همه پارکینک استقبال تجاوز کرد و خفت کرد آقای خانلری کم بوده ظاهرا از تهرانی ها خوشش اومده
19 دي 1394 - ساعت 21:01

سلام. به نظر من قضیه اونطور هم که سرهنگ گفته اند نباید باشه متهم به قتل 21 سال داشته چطور داراي سوابقي از جمله قتل، تجاوز، شرب خمر و خريد و فروش موادمخدر با این سن وسال بوده اگر هم بوده به گفته سرهنگ در مصاحبه هایش چندی قبل دستگیر وبا وساطت دوباره رها شده چطور یک فرد با این سوابق آزاد می شود اگر واقعا این سوابق او از جمله تجاوز ثابت شده چطور آزاد شده...فردی که به تهران آمده و مسافر کشی می کند اگر اینقدر شرور است که قتل و تجاوز و...در پرونده دارد نمی تواندبرای تامین هزینه هایش به جای مسافرکشی دزدی و...انجام دهد. در رسانه ها عنوان شده پلیس بازداشت شده ولی سرهنگ فرموده انداخبار اعلام شده توسط برخي رسانه‌ها مبني بر بازداشت ماموران ما در شهر تهران کذب است، افزود: ماموران مورد تقدير دادستاني و فرماندهي انتظامي کشور قرار گرفته و در حمايت کامل هستند.
برادر متهم و آن دو نفر بیگناه چرا هدف تیر اندازی قرار گرفته اند...
اگر این مسئله در سبزوار اتفاق می افتاد لابد همه چیز لاپوشونی میشد و از 6 سرباز تقدیر میشد اما شاید در تهران یک طرفه قضاوت نشه و از حقوق کشته شدگان دفاع بشه هر چند متهم باشند اگه قرار باشه پلیس دنبال هر متهمی که هست خودشو و همراهنشو به رگبار ببنده از ترس جان خودش پس در هر حمله پلیس تو این کشور باید جوی خون راه بیفته...
10 آبان 1394 - ساعت 22:36

یعنی یک رسانه باید بیاید و همچین چیزی را منتشر کند؟
همه توافق کردند با این اسامی اعلامیه زده و تشییع انجام شود تا حواشی مدیریت شود همه هم که نمی دانستند این را فهمیدند شما متوجه نشدید؟
همه چیز بازدید نیست. صرفا به خاطر بازدید بیشتر که نباید هر مطلبی را منتشر کنید. کمی هم تامل
7 آبان 1394 - ساعت 20:51

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
چرا نباید چنین مطلبی منتشر می شد؟
اگر اینطور که شما می فرمایید توافقی در کار بوده، باید رسانه ها را هم از یک طریق معتبر در جریان می گذاشتند و اگر هنگام تصمیم گیری حضور و تأثیر رسانه ها را فراموش کردند، مقصر رسانه هایی نیستند که طبق ماهیت وجودیشان عمل می کنند.
در کار حرفه ای رسانه ای هرچند به قول شما همه چیز بازدید نیست، اما میزان بازدید، موضوع کم اهمیتی هم نیست.
ضمنا اگر اسرارنامه از آن رسانه ها بود که صرفا برای بازدید بیشتر اقدام به انتشار مطالب می کرد،می بایست بیش از نیمی ازمطالب این وبسایت اصلا منتشر نمی شد چون انتشار مطالبی با علم قبلی به بازدیدهای بسیار پایین ممکن است به نظر کار بیهوده ای بیاید. اما بازدید فقط یکی از ملاک های مهم برای اسرارنامه است و از همان ابتدای راه اندازی، اهداف و ایده های بزرگ تر و طولانی مدت تری توسط این مجله دنبال شده است.
اما لذت بخش تر از میزان بازدید، حس شیرین اصحاب رسانه در آن هنگامی است که نیاز و یا عطش کنجکاوی جامعه مخاطبان خود را برای دانستن بیشتر درباره یک سوژه و ابعاد مختلف آن پاسخ می دهند. نظیر آنچه در این مورد اتفاق افتاد.
به هرحال از حضور و نظر انتقادیتان سپاسگزاریم.
پیروز باشید...

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات