مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

در شهر   /   27 فروردين 1395   /   کد مطلب: 13402   /   بازدید: 2958   /   نظرات: 0

بروز یک سانحه رانندگی در خیابان کاشفی سبزوار باعث خساراتی به فضای سبز شد

بروز یک سانحه رانندگی در خیابان کاشفی سبزوار باعث خساراتی به فضای سبز شد

مجله اینترنتی اسرارنامه: دقایقی قبل تصاویری از یک سانحه شدید رانندگی در خیابان کاشفی سبزوار، در برخی کانال های تلگرامی منتشر شده که نشان می دهد خودرو پراید به شکلی از مسیراصلی منحرف شده که وارد پیاده رو خیابان شده است.

 یکی از همشهریان سبزواری که از شاهدان عینی ماجرا بوده است، درباره دلیل وقوع این حادثه به خبرنگار اسرارنامه گفت:  حدود ساعت 14:45 بعد از ظهر امروز جمعه یک دستگاه خودرو سمند که با سرعت زیاد در حال تعقیب یک دستگاه خودرو پراید بود، به شدت از پشت با پراید برخورد کرده و آن را از مسیر خود به سمت پیاده رو منحرف کرده و سپس متواری شده است.

طبق اظهارات این شاهد عینی، حادثه فوق خسارت جانی نداشته است اما اینطور که از تصاویر پیداست بر اثر آن حداقل به یک درخت وبخشی از فضای سبز حاشیه خیابان کاشفی آسیب جدی وارد آمده است.

امید است به دلیل وارد آمدن این خسارت سنگین به بخشی از فضای سبز و نیز به دلیل به هم خوردن نظم ترافیکی شهر و از بین رفتن حس امنیت و آرامش شهروندانی که درمحل حادثه حضور داشته اند، نیروی انتظامی و شهرداری با عاملان این حادثه برخورد قاطعانه ای داشته باشند.

*    *    *

گفتنی است اطلاعات خبر فوق فقط بر اساس اظهارات یک شاهد عینی است که حاضر نشد نامش در متن خبر درج شود و اسرارنامه درباره دلایل قطعی وقوع این حادثه و خسارات آن اطلاعات دقیقی ندارد.

کوچه پس کوچه پیوندها

کلیک کنید:

وقوع بیشترین تصادفات محور غربی خراسان رضوی / جاده سبزوار - نیشابور

 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات