مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

دانشگاهی   /   8 آبان 1395   /   کد مطلب: 15173   /   بازدید: 2619   /   نظرات: 4

تأمین زمین 10 هکتاری بیمارستان 500 تختخوابی سبزوار توسط دانشگاه علوم پزشکی

تأمین زمین 10 هکتاری بیمارستان 500 تختخوابی سبزوار توسط دانشگاه علوم پزشکی
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: دومین مرکز رادیوتراپی، شیمی درمانی و تشخیص سرطان شرق کشور با هزینه 50 میلیارد ریال در بیمارستان واسعی این شهر راه اندازی شد.
 
دکتر علیرضا مسلم روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این مرکز ماهانه گنجایش پذیرش 70 بیمار را دارد که هم اکنون با پذیرش 11بیمار به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.
 
وی ادامه داد: 10 درصد سرطانها مربوط به بیماریهای پوستی است که با تجهیز این مرکز به دستگاهی پیشرفته این نوع سرطانها نیز شناسایی و درمان می شوند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در ادامه همچنین از بدهی650 میلیارد ریالی این دانشگاه بابت خرید تجهیزات، تامین دارو و موارد مشابه خبر داد.
 
وی ادامه داد: 75 درصد درآمد دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از محل پرداخت مطالبات سازمانهای بیمه گر است و بر همین اساس دانشگاه 750 میلیارد ریال طلب از این سازمانها دارد.
 
دکتر مسلم همچنین گفت: امسال 59 طرح بهداشتی، درمانی و آموزشی شامل 30 خانه بهداشت، 15 مرکز بهداشتی درمانی، آموزشگاه بهورزی و چهار ستاد شبکه بهداشت و درمان با اعتبار 270 میلیارد ریال اجرا در سبزوار می شود.
 
وی افزود: همچنین امسال 114 نفر در قالب نیروی پیمانی در حوزه بهداشت و درمان از طریق شرکت در آزمون استخدام وزارت بهداشت و درمان دعوت به کار می شوند.
 
او به پیگیری ساخت بیمارستان 500 تختخوابی سبزوار نیز اشاره و بیان کرد: این بیمارستان با مشارکت بخش خصوصی بنا می شود که زمین آن توسط دانشگاه علوم پزشکی به متراژ 10 هکتار تامین شده است.
 
وی گفت: 2 طرح درمان بستر بخش روداب و ششتمد سبزوار با اختصاص 15 میلیارد ریال تکمیل و تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
 
دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با 3 هزار و 500 نیرو، 193 خانه بهداشت، 24 پایگاه اورژانس و 37 مرکز بهداشتی و درمانی به مردم ارائه خدمت می کند.

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


سبزوار بزرگ
1 مخالف 6 موافق
آقای دکتر زیاد دارن زحمت میکشن. تامین زمین که راحت ترین کار واسه ساخت یک بیمارستانه، ایشون نزدیک انتخابات ها که میشه شروع میکنن به حرکات پوپولیستی. ایشون زحمت بکشن حق الزحمه پرسنلشون رو کامل و به موقع بدن، زحمت بکشن شکاف های گسل مانند پردیس دانشگاه رو پر کنن، زحمت بکشن پارکینگ حشمتیه رو تامین کنن، زحمت بکشن چهار تا نیروی متخصص درست و حسابی جذب کنن، زحمت بکشن چهارتا نیروی بومی رو مسوولیت بدن و به عنوان مدیر و معاون و رییس دانشکده بزارن، زحمت بکشن از این خبرسازی های بیهودشون دست بردارن و تمام بیلبوردهای تبلیغاتی شهرو پر از تبلیغات دون نکنن. ایشون حداقل بین زیردستانشون در دانشگاه معروفند به دیکتاتور مثلث قدرت دولت به اصطلاح تدبیر و امید (آقای نماینده، آقای فرماندار و آقای دیکتاتور علوم پزشکی) هستند (البته به جز دوستانی که پله های ترقی رو با پاچه خواری چنتا چنتا بالا میرن)
9 آبان 1395 - ساعت 14:21

نگران نباشید ایشون تووزارتخونه کارشون درست شده دارن باروبندیل میبندند تا تشریفشونو ببرن.انتخابات چی دیگه.دگتر هاشمی کارشودرست کرده ببره ایشونو تهران ومسئول اداره توسعه وزارت خاونه بکنه.
12 آبان 1395 - ساعت 10:56

ایول دکتر مسلم بالاخره در سایت های مختلف دیده شد.

9 آبان 1395 - ساعت 08:09

پاچه خور
9 آبان 1395 - ساعت 09:36

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات