مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

در شهر   /   8 دي 1395   /   کد مطلب: 15347   /   بازدید: 1869   /   نظرات: 0

حاج علی اصغر معتکف فر مردی از جنس ایثار در سبزوار به مقام شهادت نائل شد

حاج علی اصغر معتکف فر مردی از جنس ایثار در سبزوار به مقام شهادت نائل شد
امروز دیار سربداران شاهد پر کشیدن مردی از جنس ایثار و استقامت بود. مردی که در جبهه های نبرد دفاع مقدس به افتخار جانبازی دست یافته بود و سرانجام در روز چهارشنبه 8 دی 95 به فیض رفیع شهادت نائل شد.
 
به گزارش مجله اینترنتی اسرارنامه حاج علی اصغر معتکف فر با درجه جانبازی 70 درصد، یک عمر درد قطع نخاع و مسمومیت شیمیایی را از دوران جنگ تحمیلی به یادگار داشت و از چند روز قبل به علت عوارض گازهای شیمیایی در بخش ICU بیمارستان واسعی بستری بود و سرانجام امروز به جمع دوستان و همسنگران شهید خود پیوست.
 
شایان ذکر است : شهید حاج علی اصغر معتکف فر که اولین جانباز قطع نخاع 70 درصد دیار سربداران بود که در عملیات بیت المقدس قطع نخاع و از ناحیه چشم چپ نیز نابینا شد.
 
وی پس از 5 سال بستری در بیمارستان های اهواز، تبریز و... توانست به زندگی و روال تقریبا عادی زندگی بازگردد و به عنوان مسئول کمیسیون بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار به مدت 25 سال مشغول خدمت به جانبارزان و خانواده معزز شهدا بود.
 
شهید معتکف فر از 8 سال گذشته به علت  استشمام گاز خردل در دوران دفاع مقدس مبتلا به سرطان ریه شد و تیروئید وی تخلیه گردید و تحت شیمی درمانی و پرتو درمانی های مکرر قرار گرفت.
 
پیکر این شهید بزرگوار صبح روز پنجشنبه 9 دی از مقابل مسجد جامع سبزوار بر دستان مردم شهیدپرور دیار سربداران تشییع خواهد شد.
 
با سپاس از ابوالفضل عصارزاده به خاطر همکاری در تهیه این خبر
 
گفتنی است نام و معرفی شهید معتکف فر در فهرست شهدای والامقام سبزوار که از مدتی قبل توسط مجله اینترنتی اسرارنامه در حال گردآوری است، درج شده است:
 
 
 
 
 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات