مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

فرهنگ   /   28 ارديبهشت 1396   /   کد مطلب: 16410   /   بازدید: 1811   /   نظرات: 0

قدیمی ترین کتابخانه فعال سبزوار تعمیر و بازسازی شد

قدیمی ترین کتابخانه فعال سبزوار تعمیر و بازسازی شد
 
کتابخانه عمومی دکتر شریعتی شهرستان سبزوار تعمیر و بازسازی شد
 
با کمک و مشارکت خیران و همچنین از محل منابع تملک و دارایی شهرستان کتابخانه عمومی دکتر شریعتی سبزوار  در خراسان رضوی بازسازی و تجهیز شد.
 
به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی سبزوار با کمک و مشارکت خیران و همچنین از محل منابع تملک و دارایی شهرستان کتابخانه عمومی دکتر شریعتی سبزوار بازسازی و تجهیز شد.
 
در همین راستا در جلسه ای با حضور ریاست اداره کتابخانه های شهرستان، و مدیر عامل انجمن خیرین شهرستان سبزوار از خیرین خیرین کتابخانه ساز تقدیر شد.
 
رئیس اداره کتابخانه های عمومی سبزوار گفت: کتابخانه شریعتی سبزوار قدیمی ترین کتابخانه فعال سبزوار است که ساختمان آن در سال ۱۳۵۸ ساخته شده است.
 
وی ادامه داد: ساختمان کتابخانه شریعتی در چند سال اخیر فرسوده شده بود به همین خاطر در اواخر سال ۹۵ این کتابخانه به نوعی بازسازی شد.
 
او افزود:  در این نوسازی سالن مطالعه دیوار کشی شد. همچنین تعمیرات اساسی مثل نقاشی، تعبیه پنجره در سالن، مخزن و بخش کودک و کف سازی نیز جزو اقدامات نوسازی این کتابخانه بود.
 
وی ادامه داد: در راستای تعمیر و تجهیز کتابخانه شریعتی، این کتابخانه به تعداد زیادی قفسه فلزی کتاب تجهیز شد.
 
رئیس اداره کتابخانه های سبزوار همچنین گفت: این اقدامات با حمایت مالی خیْرین نیک اندیش و از محل اعتبارات تملک دارایی شهرستان انجام شد.
 
وی افزود: با اقدامات انجام شده کتابخانه شریعتی اکنون محیطی آرام، شاداب و مناسب برای مطالعه اعضا و استفاده مراجعین دارد.

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات