مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

دانشگاهی   /   14 تير 1396   /   کد مطلب: 16863   /   بازدید: 1754   /   نظرات: 0

عقد قرارداد با دانشگاه حکیم سبزواری برای تنظیم سند راهبردی شهر نقاب

عقد قرارداد با دانشگاه حکیم سبزواری برای تنظیم سند راهبردی شهر نقاب

قرارداد تنظیم سند راهبردی شهر نقاب با مرکز پژوهش های علوم جغرافیایی و مطالعات اجتماعی دانشگاه حکیم سبزواری منعقد گردید.

شهردار نقاب ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: برای تهیه برنامه راهبردی و عملیاتی شهر نقاب که مسیر توسعه شهر و شهرداری را مشخص می کند ، با دانشگاه حکیم شهرستان سبزوار قراردادی منعقد شده است.

رحمت الله محمد خواه شهردار نقاب در گفت و گو با آل نور اظهار داشت: برنامه راهبردی و عملیاتی شهر و شهرداری با چشم‌انداز ۲۵ ساله‌ای برای مشخص کردن آینده مسیر توسعه شهر و شهرداری در حال آماده‌سازی است.

وی افزود: در این برنامه طرح ۵ ساله برای شهرداری و برنامه ۲۰ ساله‌ای برای شهر در نظر گرفته می‌شود

شهردار نقاب تصریح کرد: در برنامه‌های طولانی‌تر چشم‌انداز بهتر و وسیع‌تری برای مدیران شهری و شوراها وجود دارد و این تعیین شدن اهداف از تأثیر علایق شخصی افراد می‌کاهد.

محمد خواه بیان داشت: سند راهبردی وضعیت فعلی را مشخص می‌کند و تعیین می‌کند با شهری که در پایان این برنامه پیش‌بینی‌شده چقدر فاصله‌داریم و هرسال چقدر پیشرفت داشته‌ایم.

وی یادآورشد: همچنین در این برنامه چارچوب اهداف تعیین‌شده و راهکارهای درآمدی و سه بخش عمده هزینه‌های شهرداری در بخش‌های خدمات شهری، عمرانی و اداری نیز دیده‌شده است.

شهردار نقاب به اشاره به اینکه این سند برای کلیه شهرها و شهرداری‌ها باید ترسیم شود ادامه داد: برای تهیه این سند به‌صورت کارشناسی با دانشگاه حکیم سبزواری قرارداد بسته‌شده است.

محمد خواه در پایان گفت: مرکز پژوهش‌های علوم جغرافیایی و مطالعات اجتماعی دانشگاه حکیم عهده‌دار آماده‌سازی این سند برای شهر نقاب شده است که با استفاده ازنظر کارشناسان، خرد جمعی و کارگروه‌های تخصصی برنامه راهبردی و عملیاتی انجام می شود.


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات