مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

هنر   /   27 مهر 1396   /   کد مطلب: 18104   /   بازدید: 1946   /   نظرات: 0

چهره منحوس ترامپ با ضربات پوتین هنرمند نقاش سبزواری نقش بر زمین شد

چهره منحوس ترامپ با ضربات پوتین هنرمند نقاش سبزواری نقش بر زمین شد

به گزارش حسینیه هنر، مجتبی مومن یکی از نقاشان تصاویر شهدای سبزوار، صبح امروز(چهارشنبه) طراحی تصویر چهره منحوس ترامپ را با ضربات پوتین نظامی خود بر روی زمین آغاز کرد و روز جمعه در حاشیه نمازجمعه این هفته توسط مردم سبزوار لگدکوب خواهد شد.
 
مجتبی مومن که ماه گذشته تصویر شهید محسن حججی را همزمان با تشییع جنازه شهید در ایران با اثر انگشت خود و همراهی مردم سبزوار طراحی و نقاشی کرده بود گفت: «اثر انگشت هر فرد مخصوص خودش است و نقاشی با اثر انگشت نشان از هویت این اثر و امضای تمام مردم سبزوار در پای این تصویر است. کشیدن تصویر ترامپ با پوتین هم برای تحقیر وی به علت توهین به ملت بزرگ ایران است. 
 
وی افزود: همه ملت ها و مردم جهان برای ما ارزشمند هستند و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: «ما با ملت آمریکا هم دشمنی نداریم. ما با دولت آمریکا و استکبار مشکل داریم و مبارزه می کنیم.»
 
مجتبی مومن با بیان اینکه که خود را بسیجی و پاسدار انقلاب اسلامی می‌داند، توهین و تحریم به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط آمریکا را محکوم کرده و بیان داشت: «لباس نظامی به تن می‌کنم و تصمیم دارم پوتین به پا کرده و با لگد زدن به زمین تصویر چهره این دولت مرد مستکبر و و منفور جهانی را نقاشی کنم.»
 
این هنرمند سبزواری با اعلام شروع عملیات نقاشی ترامپ در مساحتی بیش از ۵۰مترمربع در جنب جایگاه نمازجمعه سبزوار، بیان کرد: «این تصویر با رنگ پلاستیک بر روی آسفالت نقاشی شده که با اولین باران پاییزی به کلی این چهره منحوس از خاک سبزوار محو خواهد شد.»


منبع: کانال حسینیه هنر سبزوار
کد:6430
 

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات