مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

هنر   /   9 آذر 1396   /   کد مطلب: 18559   /   بازدید: 2494   /   نظرات: 5

افزایش 3.5 برابری تسهیلات اشتغال‌ بهزیستی خراسان رضوی/ ایجاد دبیرخانه دائمی «شعر به توان آسمان» در بهزیستی سبزوار

افزایش 35 برابری تسهیلات اشتغال‌ بهزیستی خراسان رضوی ایجاد دبیرخانه دائمی شعر به توان آسمان در بهزیستی سبزوار
سبزوار- ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: امسال 700 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان بهزیستی استان تخصیص یافته که نسبت به سال گذشته 3.5 برابر شده است.
 
به گزارش ایرنا حمیدرضا پور یوسف پنجشنبه شب در آیین پایانی جشنواره ملی 'شعر به توان آسمان' در سبزوار، با اشاره به اینکه تعهد این سازمان امسال اشتغال‌زایی برای سه هزار و 777 نفر است، افزود: تاکنون 75 درصد تعهد ایجاد اشتغال‌ در بهزیستی استان محقق شده است.
 
وی اظهار کرد: هم‌اکنون 210 هزار نفر در خراسان رضوی دچار انواع معلولیت هستند که تاکنون 54 درصد این افراد شناسایی شده و در سازمان بهزیستی پرونده دار شده اند.
 
وی با اشاره به لزوم توجه مدیران به مناسب‌سازی محیط شهری برای افراد دارای معلولیت، افزود: هم اکنون یکی از مهم‌ترین مطالبه‌های جدی معلولان مناسب‌سازی محیط شهری است تا به‌راحتی بتوانند در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی نقش‌آفرینی کنند.
 
پوریوسف گفت: مناسب ‌سازی محیط ‌های شهری و معابر عمومی برای معلولان به صورت جدی توسط بهزیستی خراسان رضوی پیگیری می شود و افزود: تاکنون کمتر از 10 درصد معابر مشهد مناسب ‌سازی شده است.
 
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به جشنواره 'شعر به توان آسمان' گفت: برگزاری این جشنواره ملی شعر سبب بهره‌مندی معلولان از آموزش‌های لازم، تعاملات و کنش‌های اجتماعی می‌شود و یکی از مهم‌ترین راهکارهای توانمندسازی معلولان فعالیت مستمر در عرصه‌های هنری است.
 
وی ادامه داد: هنر اصل توانمندسازی است و معلولان از طریق هنر و خلق اثر هنری می توانند عواطف انسانی خود را به جامعه نشان دهند و این مقدمه ای برای توانمندسازی اجتماعی فرهنگی معلولان است
پوریوسف خاطرنشان کرد: دبیرخانه دائمی 'شعر به توان آسمان' در اداره بهزیستی شهرستان سبزوار تاسیس و این جشنواره هر 2 سال یکبار در سطح ملی برگزار می شود.
 
جشنواره ملی شعر به توان آسمان به مدت یک روز در تالار شریعتی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد که در مراسم پایانی آن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان بهزیستی قرائت شد. 
 

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


فکر کنم از عزیزان رای نیاورده انتخابات شورای شهری حسودخان.
14 آذر 1396 - ساعت 12:29

کاظم کرامت از کی شده مدیرکل بهزیستی؟ همون شهرو به قهقرا کشیده بسه دیگه
10 آذر 1396 - ساعت 14:11

اسرارنامه: سلام دوست عزیز
در هیچ کجای این مطلب به اینکه آقای کاظم کرامت مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی است،اشاره ای نشده است. تصویر مورد استفاده در این مطلب نیز یک تصویر کلی از جشنواره شعر به توان آسمان در سبزوار می باشد که مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در میانه تصویر روی استیج و مقابل میهمانان حاضر در سالن ایستاده است.

عزیزدل برادر، جناب کرامت هنرمند هستش ویکی از هنرهای شاخص ایشون شعره .
11 آذر 1396 - ساعت 13:27

اینو نگی چی بگی فقط مایه آبروریزی شهره با اون ریاست شورای شرررر
12 آذر 1396 - ساعت 11:00

شهروند
0 مخالف 1 موافق
معلوم میشه خیلی حسادت داری به آقای کرامت..
توی خبر اصلا اسمی از ایشون به عنوان مدیر کل نیومده و ایشون هم جایی اشاره نکرده. ولی حسود خان کرامت رئیس شورای شهر سبزوار هستش .
11 آذر 1396 - ساعت 13:18

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات