مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

سیاست   /   14 دي 1396   /   کد مطلب: 18741   /   بازدید: 2523   /   نظرات: 0

راهپیمایی مردم سبزوار در اعتراض به نا آرامی و تجمع های غیرقانونی در برخی شهرها

راهپیمایی مردم سبزوار در اعتراض به نا آرامی و تجمع های غیرقانونی در برخی شهرها
نقل از ایرنا با ویرایش جزئی:
 
خروش حماسی مردم سبزوار در محکومیت ناآرامی
 
سبزوار- ایرنا- راهپیمایی اقشار مختلف شهروندان سبزواری در محکومیت ناآرامی و آشوبگریی روز پنجشنبه محل چهار راه بیهق(مسجد جامع) تا میدان کارگر این شهر برگزار شد.

امام جمعه سبزوار در این مراسم گفت: تجمعهای غیرقانونی در برخی شهرها توطئه دشمن برای مخدوش کردن امنیت کشور بود.
 
حجت الاسلام غلامرضا مقیسه به شکست سیاستهای دشمن در منطقه اشاره و بیان کرد: دشمن با ایجاد آشوبهای خیابانی در برخی شهرها تلاش کرد موقعیت برتر جمهوری اسلامی ایران را در عرصه منطقه ای و بین المللی تضعیف کند.
 
وی افزود: عده ای آشوبگر خودفروخته و ضد انقلاب با پولها و تسلیحات دشمن در شهرها به راه افتاده برای مدت کمی فضا را ملتهب کردند که این توطئه با حضور مردم ولایی و همیشه در صحنه در حمایت از انقلاب و ولایت فقیه خنثی شد.
 
امام جمعه سبزوار ادامه داد: راه اندازی داعش و مسئله تجریه کردستان عراق با رهبری ولایت فقیه، مرجعیت شیعه و نیروهای بسیج کشورهای اسلامی خنثی شد. امروز هیچ موضوعی در منطقه بدون حضور ایران حل نمی شود.
 
وی همچنین گفت: اقتصاد مقاومتی نسخه رفع مشکلات کشور است و طرح اقتصاد مذاکراتی از سوی برخی راه به جایی نمی برد. دولت، نمایندگان مجلس و مدیران با جلوگیری از واردات بی رویه و تقویت تولید داخلی مبانی اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند .
 
او افزود: نمایندگان مجلس در لایحه بودجه سال 1397 از افزایش حقوقهای خود، حاملهای انرژی، واردات بی رویه و سود بانکی جلوگیری کنند. 
 
امام جمعه سبزوار به خدمات مثبت دولت نیز اشاره و بیان کرد: مسئولان با رفتن بین مردم علاوه بر بیان فعالیتها و خدمات دولت از نزدیک با شنیدن مشکلات در پی رفع آن برآیند.
 
راهپیمایی شهروندان سبزواری با مشارکت فرماندار، روحانیون، مسئولان شهری، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شاهد و اقشار مختلف مردم برگزار شد. 
 
 

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات