مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

سیاست   /   22 فروردين 1397   /   کد مطلب: 19423   /   بازدید: 2521   /   نظرات: 0

نماینده سبزوار در مجلس: صدای افزایش ۵۰ درصدی حقوق برخی ادارات شنیده می شود/ اگر پول نیست برای همه نباشد

نماینده سبزوار در مجلس: صدای افزایش ۵۰ درصدی حقوق برخی ادارات شنیده می شود اگر پول نیست برای همه نباشد
نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: این روزها صدای افزایش ۵۰ درصدی حقوق برخی ادارات شنیده می‌شود؛ اگر پول نیست برای همه نباشد و اگر هست عدالت رعایت شود.
 
حسین مقصودی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 21 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: جهت حمایت از کالای داخلی و مبارزه با بیکاری حداقل کاری که باید انجام داد این است که برای مدیران دولتی که به هر بهانه‌ ای مستقیم و غیرمستقیم کالای خارجی خریداری می‌کنند مصادیق مجرمانه مانند عزل، جریمه و زندان مشخص شود.
 
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: وضعیت معیشتی کارگران و معلمان مطلوب نیست و حداقل حقوق به آنها داده نمی‌شود، نیاز است راهکارهای عملی با عزم ملی ارائه شود.
 
وی افزود: این روزها صدای افزایش 50 درصدی حقوق برخی ادارات شنیده می‌شود اگر پول نیست برای همه نباشد و اگر هست عدالت رعایت شود.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم خطاب به رئیس جمهور یادآور شد: اگر گوش شنوا دارید صدای اعتراض مردم را از زبان نمایندگان شنیدید، فکری برای رئیس بانک مرکزی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کنید. این دو مقام مسئول گویا تمایلی ندارند میز را رها کنند. اگر به عهد خود با مردم وفادارید هر چه سریعتر کابینه فرسوده را بازسازی کنید. اگر به خاطر رکود و نوسانات بازار از مردم عذرخواهی نمی‌کنید حداقل تیم اقتصادی را اصلاح کنید.
 
مقصودی ادامه داد: به طور قطع اگر کشور غیرمسلمانی بود رئیس جمهور آن تاکنون استعفا داده بود. استعفا که نمی‌دهید حداقل رئیس بانک مرکزی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را عزل کنید، این چه تیم اقتصادی است که شب عید بودجه را بر مبنای 3 هزار و500 تومان مصوب کرد و امروز که تنها چند روز از روز کاری مجلس می‌گذرد صحبت از دلار 4 هزار و 200 تومان است.
 
وی تصریح کرد: وزیر جهاد کشاورزی اگر استعفا نمی‌دهد و فرد دیگری را پیدا نمی‌کنید بدانید منابع طبیعی پدر مردم را درآورده و مرغداران و دامداران را ورشکست کرده است.
 
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو گفت: به نیروهای خود دستور دهید به جای خرید الکتروموتورهای آلمانی از تولیدات شرکت سبزوار استفاده کنند در غیر این صورت به محاکم قضایی شکایت می‌شود.
 
منبع : خانه ملت
کد:6430

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات