مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

فرهنگ   /   23 مهر 1397   /   کد مطلب: 20469   /   بازدید: 2549   /   نظرات: 1

مسابقه نقاشی و مقاله نویسی، ویژه بزرگداشت ابوالفضل بیهقی در سطح مدارس سبزوار برگزار می شود

مسابقه نقاشی و مقاله نویسی ویژه بزرگداشت ابوالفضل بیهقی در سطح مدارس سبزوار برگزار می شود
سمیرا واعظی نژاد / مجله اینترنتی اسرارنامه
 
مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش سبزوار گفت: به مناسبت اول آبان بزرگداشت ابوالفضل بیهقی پدر نثر فارسی ، مسابقه نقاشی و مقاله نویسی برای دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان برگزار می شود که اطلاعیه آن منتشر شده وعلاقه مندان می توانند آثار خود را برای ما ارسال کنند.
 
روح الله مهری در گفت و گو با مجله اینترنتی اسرارنامه افزود: یکی از برنامه های اداره آموزش و پرورش برای بزرگداشت بیهقی برگزاری مراسم شبی با بیهقی است که در آن برنامه نتایج داوری مسابقه نقاشی و مقاله نویسی اعلام نیز خواهد شد.
 
وی همچنین گفت: در مراسم شبی با بیهقی برنامه هایی از جمله بیهقی خوانی توسط دانش آموزان و فرهنگیان اجرا می گردد.
 
مهری یکی دیگر از برنامه های آموزش و پرورش سبزوار برای بزرگداشت ابوالفضل بیهقی را نواختن زنگ بیهقی عنوان کرد و گفت: امسال در روز اول آبان و همزمان با برنامه های دانشگاه ها، زنگ بیهقی در تمام مدارس شهرستان نواخته خواهد شد.
 
مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش سبزوار همچنین اظهار داشت: از معلمان و دبیران مقاطع مختلف خواسته شده است که در روز اول آبان پنج دقیقه از وقت کلاس را در مورد بیهقی با بچه ها صحبت کنند.
 
مهری در پایان افزود: آموزش و پرورش سبزوار سه پیام مختلف برای سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم تدارک دیده است که برای مدارس ارسال خواهد شد و در روز اول آبان و همزمان با نواختن زنگ بیهقی در مدارس قرائت خواهد گردید.
 

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


اينم از نهايت فعاليت مسئولان شهر ما
يک هفته مانده به اول آبان براي اين که از قافله جا نمانند و البته براي بيلان کار دادن، تازه از خواب بيدار شده و فراخوان مقاله نويسي دادند. اين فراخوان کي مي خواد اعلام بشه و به دست دانش آموزان برسه و اونا کي تحقيق کنند و کي بنويسند و کي ارائه کنند. همه اينها قراره در يک هفته انجام بشه.
واقعا به مسئولان محترم خسته نباشيد مي گيم با اين زحمات طاقت فرساي شان.
24 مهر 1397 - ساعت 06:53

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات