مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

ورزش   /   3 ارديبهشت 1391   /   کد مطلب: 455   /   بازدید: 3570   /   نظرات: 33

ابوالفضل میرعلی نقاط ضعف ورزش خراسان را به نقاط قوت تغییر می دهد

ابوالفضل میرعلی نقاط ضعف ورزش خراسان را به نقاط قوت تغییر می دهد
موفقیت های ورزشی خراسان رضوی این روزها با پرچمداری تیم های قدرتمند شهرستان سبزوار در کشور ادامه دارد.
مسابقات متعددی که تیم های سبزواری به  ویژه تیم هندبال ثامن الحجج در دو دسته بانوان و آقایان با تیم های دیگری از کشور انجام می دهند اغلب با پیروزی ، سبزواری ها خاتمه می یابد و هم اکنون استان خراسان رضوی به واسطه ورزش سبزوار جایگاه خوبی در ورزش کشور به دست آورده است.
این موفقیت ها علاوه بر تلاش و همت ورزشکاران تیم های شهرستان ، قطعاً مرهون حمایت های خوب دکتر سید ابوالفضل میرعلی است که با ورود به عرصه ورزش شهرستان جنبش و تحولی خاص دراین زمینه به وجود آورده است.
دراین میان مجله اسرارنامه قصد گزارش یکایک موفقیت های ورزشی تیم های سبزواری را ندارد ، چرا که رسانه های پرتلاش خبری شهرستان به خوبی این رویدادها را پوشش می دهند . اما نکته ای که توجه اسرارنامه را به خود جلب کرده است ، سرعت رشد روزافزون و تغییر و ارتقاء اوضاع ورزش سبزوار در ماه های اخیراست.
اگر شما مخاطبین گرامی پیگیر اخبار ورزشی سبزوار در ماه های اخیر بوده باشید حتماً در یکی از مصاحبه های میرعلی که در سال 90 انجام داده بود ، گلایه وی از کوچ اجباری ورزشکاران خراسانی به استان های دیگر را به یاد می آورید.
وی در یک نشست خبری در سبزوار گفته بود برای ما ننگ است که ورزشکارمان به خاطر مشکلات مالی از استان خارج شود.
اینک با گذشت مدتی کوتاه از آن گلایه شاهد آن هستیم که حداقل در شهرستان سبزوار نه تنها هیچ ورزشکاری به خاطر مشکلات مالی کوچ نمی کند ، بلکه از دیگر نقاط کشور ورزشکاران برخی تیم های باسابقه وقدرتمند ، دائماً درحال مهاجرت به سبزوار هستند.
که حتی این موضوع در برخی از موارد بازتاب های گسترده رسانه ای پیدا کرده است.
در همین رابطه در آخرین روزهای فروردین ماه 91 رسانه های خبری کشورخبر از از آن دادند که بانوان هندبالیست استان فارس پس از پنج سال قهرمانی این تیم در کشور ، به علت مشکلات مالی از تیم فارس خارج شده و به ثامن الحجج سبزوار پیوسته اند. و پس از این رویداد عنوان پنجساله قهرمانی برای هندبال بانوان فارس ، امسال به هندبال بانوان سبزوار اختصاص یافت.
عجیب اینکه پیوستن بانوان ورزشکار استان فارس به تیم های سبزواری هرچند موقتاً باعث شکست هندبال بانوان فارس شد ، اما استان فارسی ها از این بابت خیلی هم ناراضی نیستند ، چون با مبلغی که از ثامن الحجج سبزوار دریافت کردند ، توانستند حداقل تیم سوپرلیگی هندبال بانوانشان را حفظ کنند.
این مطلب را رئیس هیئت هندبال استان فارس در گفتگو با خبرنگاران مطرح کرده و در بخش هایی از مصاحبه خود چنین گفته بود :
»علی اصغر توکلی : به علت نداشتن اسپانسر وحمایت نشدن از طرف ارگان خاصی، هیئت هندبال فارس نتوانست بانوان ورزشکار خود را حفظ کند و آنها در سوپر لیگ هندبال برای تیم سبزوار به میدان رفتند.
وی یادآور شد: تیم سبزوار برای مسابقات سوپر لیگ هندبال با 10 نفر از بانوان هندبالیست استان قرارداد بست و برای هر بازیکن مبلغ سه میلیون تومان به هیئت هندبال استان فارس پرداخت کرد.
رئیس هیئت هندبال استان فارس اضافه کرد: تنها اتفاق مثبت پیوستن بانوان ورزشکار فارس به تیم سبزوار برای استان، حفظ تیم سوپرلیگی هندبال بانوان فارس با استفاده از مبلغ دریافتی بابت حضور ورزشکاران در سبزوار بود.«
منبع : خبرگزاری مهر
با توجه به این موفقیت های ورزشی که در ماه های اخیر در شهرستان سبزوار در حال وقوع است و توان مالی و مدیریت عالی نیروی انسانی  در مردمان سخت کوش دیار سربداران را یادآور می شود ، باید امیدوار بود با ادامه این روند استعدادهای ورزشی جوانان سبزوار وخراسان بیش از پیش شکوفا شده و به افتخارات بیشتری برای شمال شرق کشور بیانجامد.
سبزوار به عنوان اولین مرکز سیاسی ، اقتصادی و قطب ورزشی شمال شرق کشور پس از مشهد مقدس ، از سالها قبل به همت مردمان سخت کوش و هوشمند خود ، از یک بخش خصوصی بسیار قدرتمند و پویا برخوردار شده است.
تجربه انجام چندین پروژه مهم ملی و محلی توسط بخش خصوصی در سبزوار از سالها قبل این ادعای اسرارنامه را اثبات می کند.نمونه های موفقیت آمیز نقش آفرینی بخش خصوصی در رویدادها و پروژه های مهم سبزوار را می توان در ورود این بخش به تأسیس فرودگاه ، هتل سازی—با هتل 4 ستاره کاملیا—، احداث کارخانه بزرگ سیمان و تبدیل سبزوار به قطب تولید سیمان کشور ، راه اندازی چند دانشگاه غیرانتفاعی ومراکز آموزش عالی با مدیریت بخش خصوصی را مشاهده کرد.
اینک نیز می بینیم با ورود قدرتمندانه بخش خصوصی به ورزش سبزوار ، دکتر میرعلی ، این فرزند راستین دیار سربداران در حال تبدیل نقاط ضعف دیروز به نقاط قوت امروز است که جلوگیری از کوچ ورزشکاران سبزواری به دیگر استان ها و در نقطه مقابل مهاجرت ورزشکاران غیرسبزواری به این شهر نمونه واضحی از این موضوع می باشد.
مجله اینترنتی اسرارنامه در نظر دارد ، در روزهای آینده تحلیلی در ارتباط با وضعیت ورزش شهرستان سبزوار و نقش آفرینی موثر موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بپردازد. اگر به این موضوع علاقه مندید ، در روزهای آینده نیز با مجله اینترنتی خودتان همراهی کنید.
کوچه پس کوچه پیوندها
کلیک کنید:
متشکریم آقای میرعلی ، متشکریم باشگاه فرهنگی ورزشی ثامن الحجج

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


آرشيتال
1 مخالف 1 موافق
ايشون از اون آدمايي كه ميلياردي وام گرفتن و بازژرداخت نكردن يعني از اونايي كه توي ليست بدهكاران بانكي هستن و از اون آدمايي كه با زور و قدرت همه چي رو تصاحب مي كنن و از اون آدمايي كه چكهايي كه صادر كرده همه بي محل هستند و هر چه تلاش هم بكني به حق و پولت نمي رسي و ...
12 اسفند 1393 - ساعت 20:50

پول کارگرشو بده باقی کارها پیش کش
25 بهمن 1393 - ساعت 19:29

سلام و درود ب دکتره بافهم و شعور وطنمون اقای دکتر میرعلی میخوام بگم من ا موندم چه کنم ازتون خواهش میکنم که یه کاری واسم تو موسسه ثامن الحجج دستوپا کنید بخدا ب پیر ب پیغمبر چیزی کم نمیشه از این دنیای بزرگ امید دارم بهتون جناب دکتر واقعا موندم که میخوام ازتون لطف بزرگی میکنید اگه کمک کنید بهم ممنووونم
خدایا یه گوشه چشمی هم به خواسته ی من بکنه جناب دکتر
10 دي 1393 - ساعت 07:04

با عرض سلام وخسته بباشید
آقای دکتر از شما خواهشمندیم که بیمارستان حشمتیه را خریداری کنید تاکمکی به مردم وکارکنان سابق که با چند سال سابقه از کار بیکار شده اند کمکی کرده باشیددرضمن خدماتی که تا کنون به مردم سبزوار کرده اید در تمامی زمینه ها انجام داده اید ما مدیون شما ایم واین باعث شد همسر من یکی از نگهبانان بیمارستان حشمتیه بوده با5سال سابقه کاری با زیر آب زدن برخی ازکار بیکر شود وحال دست ما به جایی بند نیست وبیمه بیکاری ماهم تمام شده از شما که تا کنون جوانان زیادی را بر سر کار برده اید تقاضای کمک داریم وانتطار ما به دستان شماست
20 تير 1393 - ساعت 23:53

آدرس دقيق تر ميدادي بابت اين پاچه خواريت شايد يه چيزي بهت بده . تو اين كارها استاده ايشون
16 ارديبهشت 1393 - ساعت 14:57

مطمئن باش اگر ميرعلي كاري رو بكنه جار نمي كشه هوار مي كشه اينو مطمئن باش
14 ارديبهشت 1393 - ساعت 15:46

جواد حسینی | ايميل
3 مخالف 6 موافق
درود بی پایان به دکتر سید ابوالفضل میر علی که معنای واقعی واژه سر بداران را زنده کردند وسبزوار بزرگ این شهر صاحب فرهنگ وتاریخ را به هموطنانمان شناساندند در قلب تاریخ جاودان باشی انشاالله جواد حسینی از شهرستان سبزوار بخش روداب روستای سریش.
19 فروردين 1393 - ساعت 23:48

با سلام خدمت اقای میر علی اگه امکان داره از موسسات ثامن الامه به کارمندان وام بدون ضامن بدهید مشکلات خیلی زیاد است. با تشکر فراوان.
29 بهمن 1392 - ساعت 17:59

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
آقای میرعلی مدیرعامل موسسه ثامن الحجج هستند و بنابراطلاعات اسرارنامه، ایشان به موسسه ثامن الائمه که شما اشاره کردید ، ربطی ندارند.
پیروز باشید...

دوستدار سبزوار | ايميل
2 مخالف 0 موافق
اگر اقای دکتر میر علی برای سر افرازی سبزوار زحمت میکشند کمال تشکر را داریم و نیت ایشان انشاالله از خریدن بیمارستان و ورزشگاه سبزوار جهت کمک به نیازمندان و کم درامدان شهر ما است و نه خدای نکرده برای سود شخصی درسته اسرار نامه عزیز....
23 بهمن 1392 - ساعت 20:54

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
استدلال شما صحیح نیست.
مگر قرار است همه هر چه را دارند ، مستقیما صرف کمک به ضعفا و نیازمندان کنند؟
از آن گذشته مگر سرمایه گذاری در ساخت بیمارستان و ورزشگاه امور عام المنفعه محسوب نمی شود؟ که در نهایت سودش به همه مردم جامعه می رسد. لذا اگر از این مسیر فرد سرمایه گذار هم به شهرت و سودی برسد ، چه بهتر. خدا را شکر. مگر باید هرکس که سرمایه گذاری های مثبت اقتصادی و اجتماعی می کند به روز سیاه و فقر و فلاکت و بدبختی بنشیند؟
سرمایه گذاری و انواع خرید و فروش و نیز تبلیغ هایی که در چهارچوب قانون انجام شوند ، فعالیت هایی کاملا رایج و حق افراد حقیقی و حقوقی است.
به نظر نمی رسد صحیح باشد که ما مثلا برای فلان فرد پولدار تعیین تکلیف کنیم که پولش را چه طوری خرج کند؟
همچنین اگر کسی درامور خیریه سرمایه گذاری کرد ، تا زمانی که کاری خلاف قانون انجام نداده است ، کسی حق ندارد نیت او را زیر سئوال ببرد و بخواهد به حساب خودش خیر و شر نیت وی را تعیین کند. زیرا این کار تنها در حیط اختیار و علم خدای متعال و اولیای برگزیده اوست و ما بندگان معمولی فقط باید آنچه را می بینیم و برای اثباتش دلیل و مدرک کافی داریم و یا از منابع معتبر و قابل قبول می شنویم ، ملاک رفتار و قضاوت نسبی خود درباره دیگر بندگان خدا قرار دهیم.

خلاصه کلام اینکه در سبزوار همیشه حرف از عدم جذب سرمایه گذاران و یا فرار سرمایه است. عجیب است وقتی فردی مانند آقای میرعلی که به لحاظ اجتماعی شخص موجهی است اقدام به سرمایه گذاری می کند ، تااین حد با مخالفت و سنگ اندازی و حرف و حدیث های مختلف مواجه می شود.
البته عده ای ممکن است به صورتی کاملا عامدانه و آگاهانه اقدام به جوسازی علیه شخصیت ها بکنند. و اهدافی نظیر اهداف انتخاباتی ، سیاسی و یا رقابت های اقتصادی و حرفه ای پشت این رفتارشان نهفته باشد. اما متاسفانه بعضی وقت ها چنان در جوسازی های خود موفق می شوند که شمار زیادی از مردم واقعا به حرف های حق به جانب آنان ایمان می آورند.
البته خوشبختانه در رابطه با آقای میرعلی جوسازی ها اثرگذار نبوده و ایشان همچنان دارند سرمایه گذاری های پرحجمی در سبزوار انجام می دهند.

به هرحال اسرارنامه نمی داند شما دوست عزیز و بقیه گرامیانی که در چند هفته اخیر مرتبا در رابطه با آقای میرعلی نظراتی ارسال کرده اند جزء کدام گروه هستید؟ اما به نظر خودتان آیا وقت آن نرسیده است که نگاهمان را اصلاح کنیم؟

کمی بیاندیشیم ...

زهرا برغمدی | ايميل
0 مخالف 4 موافق
باسلام وعرض خسته نباشیدخدمت آقای دکترمیرعلی عزیزوتشکروقدردانی از جنابعالی به لطف و عنایتی که برای جامعه ورزشکاران وهمشهریهای عزیز سبزواری داشته اید ونام عزیزسبزوار را دگربا پررنگ نموده اید، امیدوارم همواره موفق وسرافراز باشید، به عنوان یک همشهری پیشنهادی داشتم،البته اگراین حقیر را لایق بدانید.اینکه دراین قدم های خیری که برداشته اید در راستای هدفتان وتلاشهای بی شایان شما برادر دلسوز وفداکار،اگرمقدورباشد درهدف آبادانی شهر عزیزمان سبزواربه جهت پیشرفت این شهر مقدس وتاریخی برای استان شدن، قدم بیشتری برداشته شود،باشدکه شما الگویی باشید برای سایر سرمایه گذاران عزیزسبزواری که پیروراه شما برادر ارجمند باشند تا بتوانیم هرچه زودتر به آن چیزی که لیاقت این شهر و این مردم عزیز است دست یابیم. انشاءالله . پاینده باشید. با تشکر مجدد برغمدی
21 بهمن 1392 - ساعت 19:22

بازم سلام اسرار نامه عزیز. من فقط تنها اینو میدونم که اقای میر علی توی روستای من شرکتی رو بنا کرده به نام شرکت شاهد که حدود 40 هکتار از زمین های پدری منو گرفته بدون اینکه امتیازی بده به ما با اینکه وکیل گرفتیم حرفمون به جایی نرسید .اگه نوشته منو میبینی و این شرکت واقعا مال شماست بی خیال این زمین ها بشو اقای دکتر چون همین زمین ها منبع درامد ما روستائیان است.
19 بهمن 1392 - ساعت 12:12

اسرارنامه: دوست عزیز اینطور که از متن نظرتان پیداست ، خودتان هم در این اتهام سنگینی که به آقای میرعلی وارد می کنید مطمئن نیستید و شک دارید!
زیرا به آقای میرعلی گفته اید ، اگر این شرکت واقعا مال شماست!
آیا بهتر نیست هنگام وارد آوردن چنین اتهاماتی به افراد حقیقی و حقوقی اول از صحت آن اطمینان حاصل کنیم؟ یا حداقل صراحتا نامی از افراد نبریم؟

راستی دوستان ما که اینقدر میگیم دکتر میر علی برای سبزوار زیاد زحمت میکشه و به فکر سبزوار تا حالا رفته ببینه که مردم پایین شهر به چه فلاکتی زندگی میکنن و بعضی هاشون حتی برای نان شبشو موندن اگه راست میگه یک کم به درد اونا رسیدگی کنه نمیخواد شهرت کسب کنه.$$$$$$$
17 بهمن 1392 - ساعت 02:05

اسرارنامه: از کجا می دانید دکتر میرعلی این کار را نمی کند. (رسیدگی و کمک به مردم پایین شهر. اگر هم این کار را بکنند که نمی آیند جار بزنند تا همه با خبر شوند)

راستی مسوول فقر و فلاکت بعضی از مردم سبزوار دکتر میرعلی نیست. هرچند به طور کل همه در قبال یکدیگر مسوولند ، اما به هرحال نمی توانیم کسی را مجبور کنیم مال و سرمایه اش را در راهی که ما دوست داریم یا مهم می دانیم خرج کند.
مهم این است که سرمایه گذاری آقای میرعلی در ورزش هم یک سرمایه گذاری ارزشمند و مفید برای سبزوار و خراسان است و حتی اگر با قصد و نیت تبلیغاتی هم انجام شود ، نمی توان آن را بد دانست. زیرا تبلیغات هم چیز غیرقانونی و خلاف شرعی نیست. خدا را شکر که اگر هم قصد تبلیغات دارند ، حداقل تبلیغاتشان مفید و سازنده است.
دربرابر مردم بی بضاعت و ناچار پایین شهرهم ، همه ما مسوولیم.نه ففط یک فرد خاص!
به هرحال از حضور ونظرتان سپاسگزاریم.
پیروز باشید...

خیلی اقای میر علی را بزرگ کردین فکر نکنم انسانیتش به اون بزرگی باشه که شما تعریف میکنید کسی که با جمع کردن ارازل و قلدورا دور خودش و با پولش حق و ناحق در حق روستاییان سبزوار میکنه و همه هم متاسفانه پشتش رو دارن چون پولداره کج انسان بزرگیه باید یک کم به فکر اخرتش باشه.شما هم به خاطر پولش اینقدر چاپلوسیش را میکننین. اون اقای میر علی وقت مردن یک کفن میبره من هم که هیچی ندارم یک کفن. پس اگه حرفای منو میشنوه سعی کنه در حق ادمایی که از خودش ضعیفترن بی عدالتی نکنه. بعضی از مردم متاسفانه پولدار پرستند!!!!!!!!!!!!
17 بهمن 1392 - ساعت 01:49

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
به نظر می رسد شما بسیار بدبین هستید و یا کینه و کدورتی شخصی با آقای میرعلی دارید.
اگرنه آنچه از رفتار کلی ایشان پیداست و همه می توانند ببینند این است که آقای میرعلی از معدود سرمایه داران سبزواری است که حاضر شده و جرأت کرده ، با سرمایه شخصی خود ، فعالیت های ارزشمند و مهمی را برای دیار سربداران انجام دهد.
در نتیجه اسرارنامه کسی را بزرگ نکرده است این فقط بیان واقعیت هایی است که همه دارند می بینند.
و اما آن اتهاماتی که شما به آقای میرعلی وارد کردید چون بدون سند و مدرک است ، نمی تواند چیزی را به نفع یا ضرر آقای میرعلی ثابت کند.
در واقع آنچه در حدود سه سال اخیر همگان دارند با چشم خود می بینند این است که سرمایه گذاری های کلان آقای میرعلی در عرصه ورزش سبزوار موفقیت های بی نظیری را برای این شهر به ارمغان آورده که به صورت مستقیم و غیرمستقیم به درآمدزایی اقتصادی ، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و اعتبار و وجاهت ملی و فراملی برای این شهر شده است.
اما آنچه شما می گویید صرفا اتهاماتی بدون سند و مدرک است که شبیه این جور ادعاها و شایعات پشت سر همه افراد مشهور ایران و جهان وجود دارد. اما هیچ فرد عاقلی نباید به سرعت این جور چیزها را باور کند.
البته به عنوان یک مخاطب برای حضور و نظر شخصیتان احترام قائل هستیم . اما چنان که گفته شد این حرف های شما در اینجا چیزی را به نفع یا به ضرر آقای میرعلی ثابت نمی کند.
پیروز باشید...

سلام که چی شه شما هر وقت من پیام میذارم نشون نمیدین و حذف میکنید.انگاری چی نوشته بودم که نذاشتین عموم بخونه.اقاجون من کار خواستم جرم که نکردم.پرسیدم چه جوری میشه اقای دکتر میرعلی رو دید.ادم حسود.
17 مرداد 1392 - ساعت 01:26

اسرارنامه: با سلام و احترام مجدد خدمت شما دوست و مخاطب گرامی.
اگر درخواست و گفتگویی با آقای میرعلی یا هر شخص حقیقی و حقوقی دیگری دارید ، بهتر است از طریق راه های رایج (ملاقات حضوری ، گفتگوی تلفنی ، ایمیل یا نامه نگاری به دفتر محل کارشان) صحبت های خود را به اطلاع آنان برسانید. اسرارنامه فضای مناسبی برای این کار نیست.
البته در طراحی قالب جدید اسرارنامه تلاش شده است تا بخشی را به این منظور طراحی کرده و در خدمت مخاطبان گرامی قرار دهیم. ان شاءالله قالب جدید اسرارنامه طی روزهای آینده راه اندازی می شود و آنگاه شاید فرصت مناسبی برای شما باشد تا پیام ها و سخنان خود را به دکتر میرعلی انتقال دهید.
تا آن زمان در پناه خدا باشید...

با سلام و با ارزوی قبولی طاعات و عبادات شما.
من نظری ندارم که کی چه کار میکه یا چه کار کرده.فقط یک چیز رو شنیدم که دکتر میرعلی به کسی نه نگفته و تاحالا هرکسی سراغش رفته برا کار یا هرچیز دیگه دست خالی برنگشته.از اونجای که پیداکردن ایشون برا من خیلی سخت بود اولین و اخرین راه این بود که من نامه ای بذارم براشون تو همه سایتا
میدونم نمیخونن یا اصلا بهشونم نمیگن.اما جون مادرت هرکی که اینو میخونه و نفوذشو داره ی جوری اجازه بده من چند کلمه صحبت کنم با ایشون.به خدا مشکلی دارم که بعد خدا ایشون میتونه کمکم کنه.امیدمنو نا امید نکنید.ممنون منتظر ج شما هستم
با تشکر
26 تير 1392 - ساعت 02:52

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظر شما دوست و مخاطب گرامی.
پیروز باشید...

باعرض سلام وخسته نباشیدبه جنابعالی ازاین که نام سبزواررازنده کردیدازتمام وجودممنونم
14 اسفند 1391 - ساعت 00:34

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظر شما دوست و مخاطب گرامی.
پیروز باشید...

حمزه بنی اسدی | ايميل
1 مخالف 3 موافق
با سلام خدمت همه شما سبزواری ها
من از دیار سرسبز و رامسر جنوب و شهر شهید زند حاج قاسم سلیمانی رابر برای شما پیام می گزارم. در اینجا اتحاد یعنی برادری در زیر پرچم اسلام و به رهبری امام خامنه ای است. اینجا اتحاد یعنی پیروی از راه امام خمینی ره و شهیدان این مرز وبوم. و "آنجا نیز با وجود سبز دکتر میر علی نام سبزوار سرسبزتر شده است. جانباز هشت سال دفاع از وطن. میر علی افتخارش سرسبزی جوانان ایران با اشتغال و ورزش است . من از همینجا دست این جانباز پرافتخار اسلام را می بوسم. سبزواری ها زنده و پایند باشید در پناه اسلام.
18 شهريور 1391 - ساعت 15:33

اسرارنامه: با سلام وتشکر از حضور و نظر ارزشمند شما هم وطن گرامی.
مجله اینترنتی اسرارنامه ضمن تقدیم احترام به همه مردمان عزیز خطه سرسبز شمال و به ویژه شهر عزیز رامسر به اطلاع شما می رساند که نظر ارزشمندتان در قالب یک مطلب مستقل در بخش رویدادهای مجله اینترنتی اسرارنامه برای اطلاع عموم منتشر شد.
برای مطالعه این مطلب می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:
http://www.asrarnameh.com/news.php?id=655
زنده باد رامسر
زنده باد سبزوار
زنده باد ایران پرافتخار اسلامی
پیروز باشید...

با سلام خدمت دوستان عزیز

چرا پیگیری رسانه ها از جمله رسانه شما کمرنگ شده نسبت به احداث ورزشگاه7000نفری هندبال و ورزشگاه15000نفری فوتبال؟دیگر خبری از روند ساخت و سازش نیست!!!لطفآ اطلاع رسانی کنید با تشکر...زنده باد سبزوار و سبزواری
15 شهريور 1391 - ساعت 18:30

اسرارنامه: با سلام خدمت شما همشهری گرامی.
این ورزشگاه در ماه های اخیر به لحاظ ساخت فضاهای فیزیکی پیشرفت مناسبی را تجربه کرده است و اخیراً برخی تجهیزات فنی آن نصب شده اند.
ان شاءالله در آینده بازهم مطالب بیشتری در این زمینه منتشر خواهیم کرد.
پیروز باشید...

باسلام خدمت دوستان گلم.واقعاممنونم ازاین همه پشتیبانی ازسرداران بزرگ سربداران که بااین کارهای مخلصانه باعث موج مثبتی دربین مردم سبزواردرسرتاسرایران شده اندوهمانطوری که دانشگاههای متعدد درسبزوارفرهنگ سازی کردند.الان همون مسیرروجناب دکترمیرعلی باورزش انجام میدن.درموردافکارپوسیده هم نگرانی نداشته باشین(ازکجامعلوم که این افرادسبزواری باشن.تاریخ بارهانشون داده سبزواریهادرهرحالتی پشت هم هستن ولی افرادی اینگونه باحرفهاشون سعی دربرهم خوردن این برادری میکنن)به امیدموفقیت بیشترسبزوارکه باپیشرفتش جواب افرادحقیرروکه مشخصاسبزواری هم نیستن میده
15 تير 1391 - ساعت 17:15

اسرارنامه: با سلام و تشکر از حضور و نظر ارزشمند شما همشهری گرامی.
درست می فرمایید تاریخ دارالمومنین سبزوار پراست از نقاط افتخار آمیزی که بیشتر این افتخارات حاصل دسترنج و فکر و اندیشه سترگ این مردم بوده است. به عنوان مثال دکتر میرعلی که امروز در خراسان و به خصوص در ناحیه سربداران تبدیل به یک چهره محبوب شده اند موفقیت های تیم های ورزشی سبزوار را با حمایت های مالی مناسب خود ایجاد کرد.
در اینجا فقط نکته مهم به قول شما متحد بودن و متحد ماندن مردم است که در سایه این اتحاد بسیاری از کارهای مهم و بزرگ عملی خواهد شد.
سپاس...

ورزشکار سبزواری
4 مخالف 9 موافق
واقعاً که متأسفم برای افرادی مثل مهدی یا اونکه خودشو درد کشیده معرفی کرده.
مگه هرکی تو سبزوار یک کار خوبی کرد ما هم باید کاری کنیم که پشیمون شه و بره پشت سرشم نگاه نکنه؟
باز خدا شکر مردم ما عاقلتر شدن و رسانه هایی مثل اسرارهستن که دوست و دشمن را بشناسونن. ولی واقعاً برای امثال دردکشیده ها متأسفم..
بیچاره به ورزش سبزوار کمک کرده و به قهرمانی رسونده بد کرده ؟
حتی اگر هم ثروتش را از راه ............... به دست آوورده باشه مگه کم داریم افرادی که از هر راهی یک ثروت خوب و هنگفت جمع کردن اما خیری به هیچکی نمی رسونن حالا باز میرعلی برای خودمون تا حالا کلی خرج کرده.
من که میگم زنده باد میرعلی و دیگه والسلام ...
17 ارديبهشت 1391 - ساعت 02:57

اسرار نامه عزیز قرار نشد که تو مطلب من .............. بیاری و عیبی نداره ،من فقط تو این موندم که چطور فردی تا 4 سال پیش یکی از بدهکار ترین افراد به بانکها ادارجات و افراد بوده حالا تونسته هم دکتراشو بگیره هم پولدار ترین شخص شناخته شده تو سبزوار بشه و کارهای فرهنگی ورزشی ایشان هم برای.............. یعنی واقعا میشه به همه ای این موارد آدم برسه اون هم از راه حلال واقعا؟
11 ارديبهشت 1391 - ساعت 15:28

اسرارنامه: دوست عزیز در مورد آنچه فرمودید خدا عالم است. اما تا وقتی که سند و مدرکی مبنی بر گناهکار بودن یک شخص نداشته باشیم ، نمی توانیم وی را به گناهی متهم کنیم ، آقای ابوالفضل میرعلی فعلاً برای ما یک شخصیت شریف و ارزشمند اجتماعی است که خدمات خوبی به ورزش خراسان کرده است.
پیروز باشید...

سلام اسرارنامه عزیز میشه لطفا از آقای (دکتر )میر علی بپرسی چگونه دکتراشو گرفته راستشو بخوای عموی من با آقای میر علی تو یک مدرسه و کلاس درس می خونده اون می گفت که از آقای میر علی تو کلاس .................نداشتیم حالا موندم چطور اونم تو چهار سال از مدرک دیپلم تونسته دکترا بگیره ؟
10 ارديبهشت 1391 - ساعت 22:18

اسرارنامه: با سلام.
اسرارنامه درمورد کم و کیف مدرک آقای میرعلی اطلاعات کافی ندارد. اما لقب دکتر برای ایشان یک لقب رایج است . و اسرارنامه تنها رسانه ای نیست که این لقب را برای آقای میرعلی به کار برده است.
با تشکر ...

همین میرعلی با نزولی که موسسه اش می گیره
کلی ادمو بیچاره کرده
9 ارديبهشت 1391 - ساعت 00:24

اسرارنامه: دوست عزیز چنین نظراتی را با چنین قاطعیتی مطرح نکنید.
به هرحال موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج یکی از موسسات بانکی قانونی در جمهوری اسلامی ایران است.
حالا شاید قانون در این زمینه کم و کاستی هایی داشته باشد ، اما به هرحال مادامی که یک فرد فعالیت قانونی می کند ، نمی توان وی را متهم به جرمی دانست.
با تشکر...

زنده باد میرعلی و هرکس برای سبزوار کار میکنه.
این حرفای یک عده آدم سطحی نگر همیشه هست.
نه میرعلی و میرعلی ها با این حرف ها دلسرد میشن و نه اسرارنامه ها باید بترسن.
زنده باد میرعلی
8 ارديبهشت 1391 - ساعت 17:42

اسرارنامه: زنده باد آقای میرعلی و هر کس برای سبزوار کاری انجام می دهد...
کارمند بانک
5 مخالف 11 موافق
من میرعلی را نمی شناسم ولی اقای درد کشیده انصاف هم خوب چیزی است همین اقای میر علی تاکنون شش شعبه ثامن در سبزوار دایر کرده حداقل 28 نفر سرکار رفتند سه تا تیم به شهر اورده در نتیجه مسافران هواپیما اضافه شدند نتیجه بعد اینکه اسم سبزوار در هفته سه بار از صداو سیمای ملی پخش می شود در هر سال حداقل 1 بار تیمهای سبزوار به شهرهای دارای تیم سفر می کنند و این باعث اشنایی ان مردم با سبزوار می شود و در اینده به صورت غیر مستقیم نیز باعث جذب سرمایه گذار می شود همین مسابقات نیاز به پخش مستقیم دارد و در اینده باعث ارتقا دفتر واحد مرکزی خبر به صداوسیمای سربداران می شود و . . . خلاصه اقای درد کشیده اقای میرعلی هرچی که هست تا حالا به درد سبزوار خورده
درپایان از اسرار نامه می خواهم در مورد ارتقا دفتر واحد مرکزی خبر به مرکز صداوسیمای سبزوار مطالبی را بنویسد تا این به یک مطالبه عمومی تبدیل شود
7 ارديبهشت 1391 - ساعت 02:51

اسرارنامه: با تشکر از حضور و نظر ارزشمند شما همشهری گرامی.
در همین متن کوتاه تحلیل خوبی از فواید رونق گرفتن فعالیت های ورزشی در یک شهر ارائه کردید.
انشاالله اسرارنامه این موارد را در مطالب بعدی که بخواهد منتشر کند ، مد نظر قرار می دهد.
سپاس
درمورد پیشنهادتان هم ، به روی چشم . انشاالله موضوع نیاز شدید سبزوار به صداو سیمای محلی را هم در اسرارنامه اشاره خواهیم کرد.کمااینکه در مطلب مربوط به نیازمندی های سبزوار در سال 91 به این موضوع اشاره مختصری کرده ایم. و پس از این هم بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.
به امید حضور و نظر مجددتان در مجله اینترنتی اسرارنامه ....

در جواب همشهری عزیزم آقای دردکشیده: وقتی اشخاصی مثل آقای میرعلی در سبزوار سرمایه گذاری می کنند نشان از علاقه ایشان به شهر و همشهریانشان می باشد و گرنه بسیاری از شهرهای دیگر شرایطشان برای سرمایه گذاریهای ایشان از شرایط سبزوار بهتر است. در ضمن مگر نه اینکه این موسسه ثامن الحجج بسیاری از همشهریان عزیز ما را از بیکاری نجات داده است. اگر مسئولین حمایت کنند و سرمایه داران سبزواری به شهرشان برگردند مطمئن باشید به امید خدا هیچ " دردکشیده" ای در سبزوار باقی نمی ماند و شما نیز مسلما نام خود را تغییر خواهید داد. به امید آن روز

7 ارديبهشت 1391 - ساعت 01:55

اسرارنامه: به امید آن روز...

دردکشیده
9 مخالف 7 موافق
چیزایی که گفتید جواب من نبود.من گفتم این کارها کارای تبلیغی است.باید خیلی کم حافظه باشید که یادتون بناشه که میرعلی می خواست توی انتخابات مجلس سال 90 شرکت کنه ولی سایت هایی هوشیار شهرستان دستشو رو کردن و اون دیگه شرکت نکرد.
اگه شما یادت نیست ما یادمونه که چه سفره هایی ننداخت و چه نذری هایی نداد.
شما یا خوابید یا خودتونو زدید به خواب.فقط دور و بر پولدارا می پلکید.مطمئنم از میرعلی پول می گیرید.
می دونید توی مشهد چه سرمایه ای به هم زده ؟ اگه سبزوارو دوست داشت دفتر مرکزی موسسه ثامنو تو سبزوار میزد.نه که برده مشهد.
خیلی خوشیخالید آقایا خانم عزیز.
تازه می خواید براش بزرگداشتم بگیرن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 ارديبهشت 1391 - ساعت 16:12

اسرارنامه: ماشاالله به شما برادر مومن یا خواهر مومنه دردکشیده !!!
دوست عزیز چگونه با این صراحت به خود اجازه می دهید ، به سفره انداختن ها و نذری دادن های مردم شک کنید؟!
البته بعید نیست که برخی افراد با قصد و نیت های دنیایی یک سری کارهای مذهبی مثل نذری دادن و نمازخوندن و روزه گرفتن را انجام بدهند ، و پشت انجام این کارها هدف های پست دنیایی داشته باشند اما از آنجایی که هیچکس به جز خدا نمی تواند به نیت درونی افراد پی ببرد ، نه ما ، نه شما و نه هیچ سایت هوشیار و غیرهوشیاری حق ندارد ، چنین اتهاماتی را به دیگران وارد آورد.
ما نه تنها نمی توانیم بگوییم نذری دادن های آقای میرعلی درایام محرم و صفر سال گذشته قطعاً با نیت انتخاباتی بوده ، بلکه حتی اصلاً معلوم نیست که آقای میرعلی قصد داشته است نامزد انتخابات مجلس نهم شود یا نه ؟
این که میرعلی می خواهد نامزد انتخابات شود ، فقط حرف ها و شایعاتی بود که بین تعدادی از سایت ها و بین گروه هایی از مردم پخش شده بود و خود میرعلی و خویشاوندان او بارها این موضوع را تکذیب کردند و در انتخابات هم دیدیم که نهایتاً وی اعلام نامزدی نکرد.
ضمناً حالا اگر هم میرعلی می خواست نامزد انتخابات شود ، مگر چه اشکالی داشت ؟ نامزدهای انتخابات مگر باید چه شرایطی داشته باشند ، که میرعلی نداشت؟
ثروتمند بودن و تعلق نداشتنش به طبقه ضعیف جامعه یک نمره منفی بود که مردم می توانستند با رأی خود بگویند بالاخره چنین نماینده ای را می خواهندیا نه ؟ اما فقط که در انتخابات همین یک ملاک وجود ندارد.
هرچه باشد ، میرعلی قبل از گرفتن پست های دولتی و رسمی به همه نشان داد که می تواند مفید و موثر واقع شود. همین حالا جمعیت انبوه هواداران میرعلی در بین جوانان سبزواری نشان از آن دارد که وی بدون نماینده شدن یا شهردارشدن و فرماندار شدن هم انسان محبوب و قدرتمندی است.
در مورد اینکه فرمودید ما از میرعلی پول می گیریم باید خدمتتان عرض کنیم ، این را خدا بهتر می داند و ما لازم نمی دانیم که برای شما ثابت کنیم که از کسی پول می گیریم یا نه . اما شما بدانید که با این طرز نگاه که دارید ، راه به جایی نخواهید برد. در نگاه شما همه محکوم و متهم هستند ، مگر اینکه خلافش ثابت شده باشد. و این اصلاً طرز نگاه و طرز فکر درستی نیست.
این هم که میرعلی در هر شهری چه مقدار سرمایه و ثروت داشته باشد ، به خودش مربوط است. اما اینکه سبزوار را دوست دارد ، از سرمایه گذاری های کلان ورزشی وی پیداست. اگرنه اگر فقط قصد یک کار تبلیغاتی داشت ، در مشهد هم می توانست اسپانسر تیم های ورزشی شود ، در دیگر شهرهای خراسان از جمله نیشابور نیز می توانست موفقیتی کسب کند و ... اما اگر سبزوار را از بین همه انتخاب کرده ، یعنی علاقه و تعهدی خاص به شهر مادری خود دارد.
اما درکل شاید یک دلیل که همه سرمایه گذاری های شخصی مثل میرعلی در سبزوار نیست ، وجود همین نگاه ها و طرز فکرهای ناسازنده بین عده ای از همشهریان سبزواری است که چون فکر می کنند فقط خودشان درد کشیده و رنج دیده هستند ، سایرین دیگر انسان نیستند. و مسلمانی فقط در انحصار آنهاست.
در پایان ما از شما دوست عزیز دعوت می کنیم ، کمی بیشتر بیاندیشید.
با سپاس ...

درد کشیده
10 مخالف 36 موافق
ماشاالله به شما . فقط دور و بر سرمایه دارها می چرخید.
میرعلی از این کارها که داره میکنه سود میلیاردیش به جیب خودش میره.
فکر کردید دلش برای سبزوار سوخته؟ نه آقا این ثروتمندها فقط به دنبال سود خودشون هستن.می دونید چه سودی داره از محل همین موسسه ثامن الحجج به جیب می زنه؟
حالا شما دلتون رو به دو تا اقدام تبلیغاتی که واسه سبزوار کرده خوش کنید.
واقعاً که ...
اسرار نامه ای ها خیلی ادعای با فرهنگی و فرهنگ سازیتون میشه بیاید درد مردم وجوون ها رو بنویسید.
5 ارديبهشت 1391 - ساعت 15:32

اسرارنامه: دوست عزیز نظرتان سرشار از قضاوت های بدون پشتوانه بود.
ثروتمند بودن ، فعالیت اقتصادی کردن و سود اقتصادی گرفتن ، نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست.
آقای میرعلی اگر هم سودی از موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج به دست می آورد به نظر مجله اسرارنامه حق اوست.ای کاش همه ثروتمندان و مالکین بیایند حتی برای کسب سود شخصی هم که شده وارد این وادی بشوند و هم موفقیت ها و فرصت های شغلی جدیدی برای جوانان شهرشان ایجاد کنند.
به امید حضور و نظر مجددتان در اسرارنامه ....

دکتر میر علی پیروز باشید وپاینده...
4 ارديبهشت 1391 - ساعت 19:55

ضمن تشکر فراوان از مجله اسرارنامه و عرض درود و سپاس بر آقای میرعلی
از تمام مسئولین محترم شهرستان سبزوار استدعا دارم با تمام توان از آقای میرعلی و امثال ایشان حمایت کنند تا شاهد موفقیت روزافزون سبزوار و دیار سربداران باشیم.
4 ارديبهشت 1391 - ساعت 10:46

باسلام احترام خدمت همشریان عزیز وبا تشکر از زحمات جناب اقای دکتر میرعلی تاچند سال پیش مردم تهران نمی دانستندسبزوار کجای ایران است وبازحمات جناب میرعلی این امر محقق شد جای قدر دانی دارد ضممنا هیچ کاری بدون ایراد نیست
14 فروردين 1396 - ساعت 09:25

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات