مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

عمومی   /   16 دي 1393   /   کد مطلب: 8212   /   بازدید: 9814   /   نظرات: 1081

بیست و هفت هزار امضای الکترونیک فرهنگیان سراسر ایران پای نامه اعتراضی معلم سبزواری به رئیس جمهور

بیست و هفت هزار امضای الکترونیک  فرهنگیان سراسر ایران پای نامه اعتراضی معلم سبزواری به رئیس جمهور

مجله اینترنتی سبزوارنگارکه به تازگی فعالیت خود را در جمع رسانه های محلی غرب خراسان رضوی آغاز کرده است، در مدت حدود دو ماه فعالیتش ، با انتشار متن نامه ای اعتراضی از سوی معلمان سبزواری خطاب به رئیس جمهور ایران، ظاهرا توانسته است جایگاه خوبی در میان مخاطبان سبزواری و حتی غیرسبزواری پیدا کند.

به گزارش مجله اینترنتی اسرارنامه، سبزوارنگار با پشتوانه مدیریت مجید دواچی یکی از فرهنگیان پرکار و فرهیخته دیار سربداران با سابقه 9 سال وبلاگ نویسی، فعالیت خود را آغاز کرده است و به نظر می رسد همین پشتوانه فرهنگی و سابقه چندساله کار رسانه ای، به این مجله کمک کرده تا بتواند به سرعت زبان مخصوص و جامعه هدف خاص خود را از میان قشر بزرگ معلمان به ویژه معلمان منطقه سبزواربزرگ پیدا کند. (نگاه کنید به یادداشت تحلیلی اسرارنامه در ابتدای راه اندازی مجله سبزوارنگار – کلیک کنید-)

اما آنچه به نظر می رسد در ماه های اولیه راه اندازی مجله خبری سبزوارنگار، به نقطه عطفی در فعالیت رسانه های سایبری سبزوار تبدیل شده است، انتشار نامه اعتراضی یک معلم سبزواری به ریاست جمهوری ایران دراین مجله است، که با امضای الکترونیک چندهزارنفر از معلمان سراسر کشور تأیید شده است.

جمع آوری امضای الکترونیک ، برای یک نامه اعتراضی اقدامی ابتکاری است که برای اولین بار در میان رسانه های سبزوار انجام شده و در همین اولین مرتبه با استقبال گسترده ای در سطح کشور مواجه شده است.

فقط نگاهی به تعداد بیش از چندصد (نزدیک به دو هزار) نظر که در مدت یک هفته برای این مطلب مجله سبزوار نگار از سرتاسر کشور ارسال شده است ، علاوه بر انسجام، قدرت و پتانسیل بالای اجتماعی قشر معلمان در ایران اسلامی، نشان دهنده رابطه گسترده و موفقیت مدیریت سبزوارنگار در به راه انداختن جریان های اجتماعی در فضای مجازی است.

هرچند تا کنون هیچ پژوهش دقیقی درباره شناسایی پربازدیدترین و پرنظرترین مطالب منتشر شده در سایت های خبری و تحلیلی سبزوار انجام نشده است، اما حداقل بر اساس آنچه نویسنده این یادداشت به خاطر می آورد، احتمالا نامه اعتراضی معلم سبزواری در مجله سبزوارنگار رکورددار این عرصه است.

در واقع قشر شریف معلمان که از پرجمعیت ترین  کارمندان دولتی و پرنفوذترین اقشار اجتماعی ایران هستند، در راستای احقاق حقوق خود که معمولا با نوعی بی مهری و کم توجهی از سوی دولت ها مواجه بوده است، مرزبندی های شهری و استانی را کنار گذاشته و همه به صورتی متحدانه با آقای کاظم پارسیان یکی از معلمان خدوم سبزواری که با انتشار فیش حقوقی خود در مجله اینترنتی سبزوارنگار جرقه این حرکت صلح جویانه مدنی را روشن کرده است، همراه و همدل شده اند تا اعتراضشان را با روشی قانونمند و متمدنانه به گوش دولتمردان کشور برسانند.

این نامه البته علاوه بر سبزوارنگار در تعدادی دیگر از رسانه های کشوری نیز انتشار یافته و تقریبا در آن سایت ها به مطالب داغ و پربحث تبدیل شده است.

به نظر می رسد، دارالمومنین سبزوار شهر دانشوران بیدار و دیار سربداران که همواره یکی از کانون های فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در ایران بوده است، این بار نیز با ابتکار مدیران مجله سبزوارنگار  در جمع آوری امضای الکترونیک اعتراض معلمان کشور، یک بار دیگر در حال ایفای نقش فرهنگی و اجتماعی خود در گستره کشوری است.

امید می رود دولتمردان تدبیر و امید به این جریان و به این درخواست معلمان سراسر کشور توجه کرده و در راستای تأمین حقوق حقه فرهنگیان خدوم و دلسوز نهایت تلاش خود را انجام دهند.

خبرنگار اسرارنامه، به واسطه این اتفاق بی سابقه در سایت سبزوارنگار با محسن تدینی ثانی، یکی از دست اندرکاران آن گفتگو کرده و آمارهایی از میزان بازدید سبزوارنگار و تغییر سریع رتبه بندی این مجله براساس سایت الکسا به دست آورده است که تا ساعاتی دیگر در اسرارنامه منتشر می شود.

اینک متن نامه اعتراضی معلم سبزواری به رئیس جمهور ایران در سبزوارنگار:

بسمه تعالی
نامه ی سرگشاده ی جمعی از معلمین به رئیس جمهور


رئیس جمهور محترم!


با تشکر از حضرت عالی جهت اجرای طرح نظام سلامت و تبریک به جامعه ی زحمتکش پرستاران عزیز، به خاطر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، و تشکر از این که مقوله ی سلامت جسمانی مردم در اولویت برنامه های دولت قرار گرفته است. شکی نیست سلامت روحی و روانی جامعه نیز از جایگاه بالایی برخورداراست. چرا که به اعتراف اکثر پزشکان؛ مشکلات روحی و عصبی؛ ریشه ی بسیاری از بیماریهاست. همه واقفیم جامعه ی معلمان و خانواده هایشان و نیز جمعیت دوازده ونیم میلیونی دانش آموزان (بدون احتساب خانواده هایشان) بیش از یک چهارم جمعیت کشور را تشکیل می دهند و عدم آرامش روحی معلمان چه لطمه ای به پرورش نسل آینده کشور می زند. لذا توجه به دغدغه های معلمین می تواند در تأمین این مقوله مؤثر واقع شود.
متن زیر بخشی از خواسته ها و سؤالات و درد دل های اکثریت معلمین کشور می باشد که با زبانی ساده و به دور از تعارفات و ملاحظات مرسوم آمده است قبلاً بابت آن عذر خواهیم.
جناب رئیس جمهور!
امروزه اداره ی زندگی و تأمین هزینه های کمر شکن آن برای اکثر معلمین شاغل و بازنشسته غیر ممکن شده و اکثریت آن ها خسته از بی عدالتی و تبعیض و شرمنده ی همسر و فرزندان خود می باشند.
رئیس جمهور محترم
خود می دانید زمانی که قیمت دلار از ۱۲۰۰تومان به ۳۵۰۰تومان و تورم هم به ۴۵درصد رسید، قدرت خرید ما معلمین نصف و حتی به یک سوم کاهش یافت و هزینه های زندگی سرسام آور شد.
هزینه هایی که بنا بر اعلام اخیر بانک مرکزی در یک خانواده ی تهرانی ۳۵میلیون ریال و یک خانواده ی شهرستانی ۲۵میلیون ریال برآورد شده است.
جناب رئیس جمهور!
چند ماه قبل، لایحه ی نظام رتبه بندی معلمان به دلیل بار مالی در مجلس تصویب نشد اما اخیراً قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری اجرا شد که به موجب آن حداقل حقوق پرستاران بدون احتساب کارانه و حق شیفت و پاداش و مزایای دیگر هیجده میلیون ریال تعیین و حکم آن ها از اول آبان۹۳ اجرایی شده است همچنین کارانه ی ماهیانه آن ها از ۲میلیون ریال به ۴میلیون ریال افزایش یافت.
حال از حضرت عالی این سؤال را داریم که چطور می شود این طرح با وجود پرسنل زیاد پرستاران عزیز بار مالی آن تأمین شد؟ چرا این طرح احتیاج به مجوز مجلس نداشت، اما طرح رتبه بندی معلمان دارد؟
آقای رئیس جمهور!
یک معلم؛ نه کارانه ی ماهیانه دارد نه اضافه کار، نه حق مسکن دارد و نه حق ایاب و ذهاب، نه حق مأموریت دارد و نه حق شیفت، نه بن خرید کالا دارد و نه کمک های غیر نقدی ماهیانه، نه پاداش آخر سال دارد و نه مانند شرکت های دولتی پاداش بستن حساب ها، نه مانند کارکنان زحمتکش بانک ها، وام های چند ده میلیونی با درصدهای پایین جهت خرید خودرو و آپارتمان دارد که در آخر خدمت هم تمام آن وام ها بخشیده شوند و در هنگام بازنشستگی صاحب چندین واحد آپارتمان و خودرو شود،
نه مؤسسات مالی و اعتباری همانند قوامین و حکمت ایرانیان و میزان که وام های متعدد با درصدهای پایین به پرسنل خود بدهند.
آقای رئیس جمهور!
ما معلمین فقط و فقط یک حقوق ثابت ماهیانه داریم که حداقل ۳میلیون ریال آن بابت انواع و اقسام بیمه های درمانی، تکمیلی، عمر و خودرو، بازنشستگی و مالیات، کسر می شود و البته یک عیدی ۵میلیون ریالی که به همه ی کارکنان پرداخت می شود و همچنین یک پوشه پر از تقدیر نامه های کاغذی مسؤولین، فرمانداران، استانداران و نمایندگان مجلس که در روز معلم اهدا می شود.
جناب رئیس جمهور!
مگر بین یک فوق لیسانس یا دکترای تخصصی در آموزش و پرورش با همنام خود در وزارت علوم چه تفاوتی است که میانگین حقوق این عزیزان در آموزش و پرورش ۱۵تا۲۰میلیون ریال با ۲۴ساعت موظف در هفته می باشد اما در آموزش عالی ۴۰ تا یکصد میلیون ریال با ۱۲ساعت موظف در هفته می باشد؟!
مگر تعطیلات ۳ماهه ی تابستان شامل اساتید محترم و زحمتکش دانشگاه نمی شود؟ مگر غیر از این است که در دانشگاه به دلیل داشتن دانشجویان شهرستانی چند هفته از اول ترم و چند هفته قبل از امتحانات و چند هفته قبل از عید و چند هفته بعد از عید کلاس ها تعطیل است؟
آقای رئیس جمهور!
دولتمردان گذشته و نمایندگان قبلی و فعلی مجلس معتقدند آموزش و پرورش مصرف کننده است و منبع درآمدی ندارد و یا این که پرسنل آموزش و پرورش بسیار زیاد است حال ما این سؤال را داریم مگر وزارت علوم مصرف کننده نیست؟
مگر تعداد پرسنل نیروهای محترم نظامی و انتظامی و پرستاران و… کمتر از تعداد کل معلمین است؟
چرا همیشه آموزش و پرورش با کسری بودجه میلیاردی مواجه است؟
چرا یک بار در این ۳۰سال اخیر، در جراید و اخبار و رسانه ها و سایت های خبری از کسری بودجه وزارتخانه های دیگر دیده یا شنیده نشده است؟!
جناب رئیس جمهور!
چرا پاداش آخر خدمت یک بازنشسته ی فرهنگی باید یک دوم یا یک سوم دیگر کارکنان دولت باشد که آن هم به صورت قسطی طی چند سال به حساب آنان واریز شود که با احتساب تورم سال های اخیر ارزش آن به مرور زمان نصف شود اما پاداش دیگر کارکنان دولت به صورت یک جا به حساب آن ها واریز شود و با این پاداش می توانند در شهرستان ها یک آپارتمان تهیه کنند و یا برای دوران بازنشستگی شغلی دست و پا کنند.
جناب رئیس جمهور!
ما معلمین؛ فراموش شده ایم نه فقط در دولت شما که در دولت های قبلی هم و ضع به همین منوال بوده است تا کی چشم و گوش خود را در برابر این همه تبعیض ببندیم؟ کارد به استخوان ما رسیده است. صورتی برایمان نمانده که بخواهیم آن را با سیلی سرخ نگه داریم. اگر سمعکی از جنس انصاف باشد صدای له شدن و خرد شدن استخوان هایمان زیر چرخ هزینه های زندگی به گوش می رسد.
در پایان، جناب رییس جمهور، ما فقط خواهان رفع تبعیض بین کارکنان تحت امرتان هستیم و نیز خواستار اجرای سریع تر طرح رتبه بندی معلمان قبل از پایان سال و اعمال آن در حکم سال جاری هستیم. البته نه طرحی مانند طرح نظام هماهنگ پرداخت حقوق، که حقوق معلمان را با خودشان هماهنگ کرد و همچنین بیشتر دستگاه های دولتی خودرا از آن مستثنی کردند، و آن هایی که نتوانستند، فیش های مخفی برای پرسنل خود صادر کردند و نیز نه آن طرحی که معلمان برای رسیدن به مزایای آن، از هفت خوان رستم بگذرند، یا به جان یک دیگر بیفتند.

 

منبع: مجله سبزوارنگار


توضیحات:

تیترمطلب ویرایش شده است. در روز سه شنبه 16 دی 93 عنوان«یازده هزار امضای الکترونیک  فرهنگیان سراسر ایران پای نامه اعتراضی معلم سبزواری به رئیس جمهور» در تیتر درج شده بود. اما این رقم به سرعت افزایش یافت و روز چهارشنبه به بیش از چهارده هزار مورد رسید. و اسرارنامه به درخواست برخی مخاطبان گرامی به ویرایش تیتر پرداخت. و این ویرایش اگر مجددا هم نیاز باشد، انجام خواهد شد.

 

کوچه پس کوچه پیوندها

کلیک کنید:

بررسی اجمالی فعالیت رسانه های سبزوار


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


رازورموز جوامع وکشورهای فوق پیشرفته وفوق مدرن فرهنگی؟!؟
0 مخالف 16 موافق
شان ومنزلت واقعی معلم وفرهنگی بازنشسته گرانقدر رابه ایشان برگردانید ...؟!؟
فریاد نسل سوخته ایران آریایی فردا درمقایسه با ژاپن نجیب، کانادا،سوئیس،سوئد،چین قدرتمند،روسیه ،فرانسه ،آلمان ، ایتالیا ، ترکیه ،کره جنوبی وکشورهای فوق پیشرفته و فوق مدرن فرهنگی دیگر و...؟!؟
حال با اندکی اندیشه وتامل می فهمیم که کشورعزیزما ایران درمقایسه با این قدرتها وغول های اقتصادی وفرهنگی بزرگ که درطول 10سال به این رشد وتوسعه عجیب وباورنکردنی دست یافتند درچه مسیروکانالی حرکت می کند؟!؟
لذا نتیجه گیری می شود که حتی هرانسان بیسواد وعوام میتواند رابطه معلم را با علم ورابطه فرهنگ را با فرهنگی وبه طورکلی رابطه مستقیم پیشرفت تصاعدی جوامع متمدن را با آموزش وپرورش محترم چاره ساز که شاه کلید اصلی وواقعی رشدوتوسعه صنعتی است راپیدا کند وبفهمد؟!؟حال به درستی ودقیقا درک می شودکه همه رازورموزها ی فوق مدرنیته در آموزش وپرورش مدرن وپویا ومعلم وفرهنگی ودبیر فرهیخته نهفته است و بس وبس... ؟!؟


27 شهريور 1398 - ساعت 11:38

شان ومنزلت واقعی معلم وفرهنگی بازنشسته گرانقدر رابه ایشان برگردانید ...؟!؟
0 مخالف 20 موافق
شان ومنزلت واقعی معلم وفرهنگی بازنشسته گرانقدر رابه ایشان برگردانید ...؟!؟
فریاد نسل سوخته ایران آریایی فردا درمقایسه با ژاپن نجیب، کره جنوبی وکشورهای فوق مدرن فرهنگی و...؟!؟
17 شهريور 1398 - ساعت 16:21درددل همه ی کارشناسان دلسوز نسل سوخته ی آریایی ایران فردا...>>>
24 دي 1397 - ساعت 10:42

ترشیزی
0 مخالف 8 موافق
من یک کارمند ساده هستم ولی در عین حالی که حقوقم کمتر از معلمین است به پاس زحمت معلمان آرزو می کنم حقوقشان بیشتر شود ودر عوض مثل سایرین 4 ماه مدارس تعطیل نشود چرا که اکثریت این خیل عظیم جوان و کودک دانش آموز 4 ماه از سال در بهترین ایام می خورند ومی خوابند.آن وقت 8 ماه بکوب شب وروز می خوانند ووقت کم میارند.بالا رفتن حقوق کارمندان در کنار ممنوع شدن شغل آزاد برای کارمندان وجدیت در این خصوص منجر به شاغل شدن بسیاری از بیکاران نیز می شود .
26 آبان 1397 - ساعت 22:59

امروزشمارزیادی ازفرهنگیان گرانقدر ایران آریایی دربیش از60شهراعتصاب وتحصن کردند وبه کلاس های درس نرفتندواین اعتراضات شدیدادامه دارد ...
1 مخالف 19 موافق
امروز22/07/1397 و23 مهرماه شمارزیادی ازفرهنگیان گرانقدر ایران آریایی دربیش از60شهراعتصاب وتحصن کردند وبه کلاس های درس نرفتندواین اعتراضات شدیدادامه دارد ...
23 مهر 1397 - ساعت 12:14درددل همه ی کارشناسان دلسوز نسل سوخته ی آریایی ایران فردا...>>>
26 تير 1397 - ساعت 12:38


هفته ی بزرگداشت مقام معلم وپیشکسوتان ارجمند آموزش وپرورش

محترم شهرفردوس رابه تمامی همکاران

عزیز،فرهنگیان،پیشکسوتان ودبیران گرانقدرتبریک عرض

می کنیم ...امیداست همواره پیروز ،سربلند و بی نیاز باشند***...

معلم، مهم ترین رکن تربیت است.

معلم، محرم اسرار شاگردان، طبیب بیماری نادانی و شریک اندوه و شادی شاگردان است.


همان گونه که طبیب، بیماری را درمان می کند، معلم نیز نادانی را از بین می برد.

آواز خوش هزار تقدیم تو باد
سرسبزترین بهار تقدیم تو باد
هفته معلم گرامی و جاودانه باد.از پدر گر قالب تن یافتیم
از معلم جان روشن یافتیم
هفته معلم گرامی باد.

عارفان علـم عاشـق می شوند
بهـترین مردم معلـم می شـوند
عشق با دانش متمم می شود
هر که عاشق شد معلم می شود
هفته معلم مبارک باد.
28 ارديبهشت 1397 - ساعت 11:09

علم بهتراست ياثروت...!!!؟؟؟

***نویسنده: انعکاس فریادوخروش شدیدوبلندفرهنگیان روشنفکر،گرانقدر،دوستدارفرهنگ ناب آریایی کهن، ودریک کلام دلسوز نسل سوخته ی ایران ویران وایران فردا...***

جبران مافات
8 فروردين 1397 - ساعت 14:51

هفته ی بزرگداشت مقام معلم وپیشکسوتان ارجمند آموزش وپرورش محترم شهرفردوس رابه تمامی همکاران عزیز،فرهنگیان،پیشکسوتان ودبیران گرانقدرتبریک عرضمی کنیم ...امیداست همواره پیروز ،سربلند و بی نیاز باشند***.....
14 ارديبهشت 1397 - ساعت 13:11

اعتراض شدید
0 مخالف 26 موافق


درددل همه ی کارشناسان دلسوز نسل سوخته ی آریایی ایران فردا...>>>
5 اسفند 1396 - ساعت 14:52

اعتراض شدیدپرسنل شریف وپیشکسوتان گرانقدرآموزش وپرورش محترم نسل سوخته ی ایران آریایی فردا؟؟؟!!!...
0 مخالف 21 موافق
اعتراض شدیدپرسنل شریف وپیشکسوتان گرانقدرآموزش وپرورش محترم نسل سوخته ی ایران آریایی فردا؟؟؟!!!...


3 اسفند 1396 - ساعت 16:25

اعتراض شدیدپیشکسوتان گرانقدرآ-پ محترم...
0 مخالف 24 موافق
پاداش پایان خدمت چهره هاي ماندگار (همكاران عزيزبازنشسته ... )در جیب ۹۰ شرکت
و... !؟!؟
پاداش پایان خدمت ***همكاران گرانقدر بازنشسته آموزش و پرورش ***به علت نبود اعتبارات پرداخت نمی‌شود و این در حالی است که امکان پرداخت مطالبات فرهنگیان ارجمندمطابق تبصره ۲۴ قانون بودجه سال ۹۴ توسط ۹۰ شرکت و... وجود دارد.
معلمان بازنشسته عزیز سالهای آزگار(فکرمشغولی،اعصاب خردکنی و...) در آموزش و پرورش محترم با جان و دل کار کرده‌اند و حالا منتظر پاداش پایان خدمت خود هستند که دریافت کنند، اما این پاداش ،زمانی به دست آنها می‌رسد که دیگر هیچ دردی را دوا نمی‌کند.

اما یک نکته یا حفره خالی در این بین وجود دارد که آموزش و پرورش محترم می‌تواند از طریق آن، اعتبارات پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته محترم را تأمین کند .

سوالات بیشماری در این جا مطرح می‌شود اما اصلی ترین آن این است که چرا این قانون ارزشمند، توسط این شرکت‌ها و...اجرا نمی‌شود وبسیاربی تفاوت ازکناراین مسئله ی مهم ردمی شود؟

چرا قشر زحمت کش فرهنگیان شریف باید منتظر اما و اگرهایی باشند تا بتوانند حق و حقوق مسلم خود را دریافت کنند؟؟؟!!!
29 بهمن 1396 - ساعت 10:42

درددل همه ی کارشناسان دلسوز نسل سوخته ی آریایی ایران فردا...
0 مخالف 23 موافق
درددل همه ی کارشناسان دلسوز نسل سوخته ی آریایی ایران فردا...>>>
25 بهمن 1396 - ساعت 15:11

مرگ ولعنت برگرانی کمرشکن ومسببین آن...؟؟؟!!!
17 بهمن 1396 - ساعت 16:47

فریادهمه ی ملت خشمگین ایران( حامیان سرسخت فرهنگ فوق مدرن جهانی ...مانندژاپن فوق مدرن،کره جنوبی و...)
0 مخالف 29 موافق
واقعا جای بسی تاسف وغم شدیداست که رئیس جمهورمملکتی ... درمانده درمایحتاج اولیه زندگی، باشد...؟؟؟؟؟؟!!!!!!!رازواقعی عقب ماندگی و...درمقایسه با ژاپن فوق مدرن فرهنگی،کره جنوبی و...؟؟؟؟!!!!
1 بهمن 1396 - ساعت 18:47

فروزان هواشم | ايميل
0 مخالف 1 موافق
سلام من کارمند بهزیستی هستم 22000000ریال حکم من می باشد که 25 سال سابقه خدمت هم دارم....ما چی بگیم؟؟؟؟؟؟فروزان هواشم
24 دي 1396 - ساعت 13:58

مریم صائبی | ايميل
1 مخالف 4 موافق
سلام وخسته نباشد خدمت آقای دکتر روحانی ما معلمان غیر دولتی چه باید بکنیم نه آینده ایی داریم ونه حق وحقوقی ،منی که با 300هزار تومن حقوق چه کنم بااین گرونی ها که پول کفشمم نمشه ولیمه هم نيستم
4 خرداد 1396 - ساعت 22:27

چرا مزخرف میگید چرا هر چی انتقاد به دولت ایشون وارده رو با دوران احمدی نزاد مقایسه میکنیبد؟ایشون چهار سال اومدن فقط کیف و حال دکتری برپاست معلم بیچاره داره زیر پای شما ها له میشه
29 ارديبهشت 1396 - ساعت 21:31

جوا د بیناییان | ايميل
2 مخالف 3 موافق
سلام روز معلم مبارک مشکل. از جای دیگر آب می خورد علت این است که رئیس جمهور ایران مثل. رئیس جمهور. امریکا قدرت واحده نمی باشد وگرنه اگر قدرت داشته باشد می تواند. در ا 1_ تشکیل. اتاق فکر در ایران و. استفاده از نخبگان پورفسور های مملکت و بها دادن از تمام زمینه ها به این افراد که فرار مغزها. بوجود2_ اولین اولویت تمام مسئولین. مملکتی حتی شخص مقام معظم رهبری. حفظهم الله. در تمام تصمیمات سرنوشت کشور آموزش و پرورش باشد مثلا در یک جلسه بنام. خدا وبعدو آموزش و پرورش چکار کنیم نه اینکه آموزش و پرورش در رده 27 آخرین وزارتخانه در گرفتن بودجه ولی نمی خواهند آموزش وپرورش. و معلمان پیشرفت داشته باشند چون پیشرفت = خطر
14 ارديبهشت 1396 - ساعت 23:06

نه که الان آمریکا بهشته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دلیل فسادهای کل جهان---------------------- آمریکا
دلیل فساد آمریکا-----------------------داشتن قدرت واحده
در ضمن خطر را قبول دارم برای آنانی که دل به آمریکا خوش دارند....................
27 آبان 1396 - ساعت 16:21

ایرانی
3 مخالف 1 موافق
اولا در پایین بودن پایه حقوقی ایشان شکی نیست خصوصا با سابقه کار 20 ساله اما بخش قابل توجهی از حقوق ایشان بابت اقساط وام و بیمه کم شده که کاملا طبیعی است. و یک سوال از این فرهنگی عزیز. شما در زمان آقای احمدی نژاد که تورم 40 درصد بود چقدر حقوق دریافت می کردید. فیش حقوقی آن زمان خود را نیز لطفا قرار دهید و بفرمایید چرا آن زمان که بر فرض همین میزان دریافت می کرده اید که قطعا کمتر دریافت می کرده اید و با توجه به تورم 40 درصدی اقدام به انتشار نامه نکردید.
12 ارديبهشت 1396 - ساعت 11:48

رحمان محمدی اصل | ايميل
0 مخالف 1 موافق
. نامه سرگشاده شماره : 96/166/ ق.ص
بسمه تعالی تاریخ : 21 / 1 /96
جناب آقای جهانگیری معاون اول محترم ریاست جمهوری
با سلام و احترام و با عرض تبریک بمناسبت ولادت با سعادت ابر مرد حق و عدالت تاریخ ، امام علی (ع) ، با توجه به اینکه جنابعالی مورخ 19/1/96 در همایش اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی با تأسف اظهار نمودید آنها که می‌گویند افتتاح‌ها پروژه ها در آستانه انتخابات جنبۀ تبلیغاتی داشته و دولت یازدهم پیر و خسته است ، بدانند که خدا و قیامتی نیز هست ! لذا امید است خود جنابعالی نیز با در نظر گرفتن خدا و قیامت جهت تنویر افکار عمومی به سئوالات ذیل پاسخ دهید.
1- آقای دکتر جهانگیری همانطور که استحضار دارید حدوداً 30 درصد از عملیات ساخت و ساز پروژه مسکن مهر از دولت قبل به دولت یازدهم منتقل و با اینکه عده کثیری از خلق الله ، تمامی حاصل دسترنج خود را به امید صاحبخانه شدن به دولت پرداخت نموده بودند ولی وزیر مسکن دولت یازدهم با بی توجهی به اوضاع وخیم متقاضیان مسکن مهر مخالف تکمیل این پروژه ملی شده و تبدیل به مطالبه عمومی گردید و رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهوری و اعضای هیئت دولت در شهریور 93 فرمودند «اگر احتمالاً با اصل طرح مسکن مهر یا نحوه‌ تزریق اعتبارهای بانکی به آن مخالفتی وجود دارد، اما این را هم بدانیم که اکنون چند میلیون نفر چشم ‌انتظار تکمیل مسکن مهر هستند و باید این کار به‌ طور جدی پیگیری شود و به اتمام برسد.» با این حال جناب وزیر نه تنها هیچ اقدامی نسبت به تکمیل این پروژه نکرد بلکه مورخ 15 بهمن 93 در بازدید از فرودگاه مهرآباد در پاسخ به سوال دبیر کمیته مطالبه حق مسکن، با اظهار نظری تاسف آور عنوان کرد : «مسکن مهر طرح مزخرفی است» وهمچنان پروژه های نیمه‌کاره مسکن مهر در زیر باد و باران مستهلک و بر هزینه های آن افزود که بی تردید بار مالی آن به متقاضیان مسکن مهر که همگی از قشر آسیب پذیر جامعه هستند منتقل گردید ، تا اینکه در 19 فروردین 96 در آستانه انتخابات آقای سعید غفوری مدیرعامل شرکت عمران پردیس اعلام داشت مشکلات منابع مالی پروژه رفع شده و تعداد کارگران و عوامل اجرایی مسکن مهر در پردیس به 10 برابر رسیده لذا سرعت تکمیل واحدها 6 برابر خواهد شد ، آیا این یک مانور انتخاباتی نیست ؟
2- آقای دکتر جهانگیری همانطور که مستحضرید یکی از شعارهای مهم انتخاباتی دولت یازدهم مهار تورم و تثبیت قیمت ها بود که پس از روی کار آمدن با تغییر دادن متغییرهای اقتصادی اندکی نرخ رشد تورّم را کُند کرد ولی کشور را دچار رکود اقتصادی توأم با تورم روبرو ساخت و بعداً نتوانست از رکود خارج سازد لذا در مذاکرات 5 + 1 به امید بر چیده شدن تحریم ها و ایجاد رونق اقتصادی ، قبل از راستی آزمایی با اعتماد به طرف مقابل به توافق برجام اقدام و بموجب آن نتیجۀ تلاش شهدای هسته ای کشور را تخریب ولی با بد عهدی آمریکا برجام هیچ دست آوردی بجزء امکان افزایش بیش از دو برابری صادرات نفت خام و میعانات گازی و مواد پتروشیمی نداشته و بنابر اعلام مدیرکل امور بین‌الملل بانک مرکزی (وجوه حاصل از فروش این محصولات نیز به دلیل وجود محدویت های پولی و بانکی به کشور منتقل نگردیده و بانک مرکزی با جابجایی حسابها و پرداخت اعتبارات اسنادی به وارد کننده و فعالان اقتصادی از این وجوه استفاده و صرف تامین واردات برای کشور ‌شد) و بدینوسیله کالاهای متعددی بی رویه وارد بازار ایران شده و کشور را بیش از پیش دچار بحران رکود اقتصادی نموده و بیش از 80 درصد از واحدهای تولیدی را متوقف و ملت را بیکار کرد بطوریکه 4 وزیر در نامه ای به دولت هشدار دادند که (اگر به صورت ضرب‌الاجل و براساس قواعد حاکم در شرایط بحران اتخاذ تصمیم نگردد، بیم آن می‌رود که رکود موجود تبدیل به بحران و آنگاه بی‌اعتمادی شود که برای زدودن آثار آن شاید مدت‌ها وقت لازم باشد) و دولت برای خروج کشور از رکود ، چند هزار میلیارد از منابع ملی را جهت فروش خودروهای بی کیفیت دو شرکت ایران خودرو و سایپا تزریق نمود که باید پرسید آیا تولید داخلی محدود به خودرو شده و بخش خصوصی کل کشور محدود به این دو شرکت بوده و رکود فقط در این دو شرکت بود که دولت منابع ملی و انرژی خود را صرف فروش محصولات این دو شرکت کرد؟ چه عاملی موجب گردید دولت در دوران رکود با بی توجهی به اوضاع اقتصادی کشور و با بی توجهی به وضع اسف بار ملت فقط برای پر نمودن جیب سهامداران عزیز این دو شرکت خودرو ساز تلاش نمود ؟ و چرا دولت از اواخر سال 95 یعنی بعد از شروع بحث های انتخاباتی مبالغی از طریق سیستم بانکی به برخی از واحدهای تولیدی نیمه تعطیل پرداخت نمود؟ آیا واقعاً این رفتارها حاکی از مانور انتخاباتی نیست؟
3- آقای دکتر جهانگیری همانطور که استحضار دارید یکی از وعده های مهم انتخاباتی دولت یازدهم ریشه کن کردن فساد بود ولی همانطور که ملاحظه می کنید برخلاف وعدۀ دولت همچنان این قصۀ پرغصه در کشور ادامه داشته و گسترش مفاسد اقتصادی بیش از مبارزه با آن شده و ارقام فسادهای مالی نیز نسبت به گذشته خیلی درشت تر گردید که در این میان فساد بانک تجارت کرمان به مبلغ 13271 میلیارد تومان بیش از بقیه حائز اهمیّت بوده و نقل آن مفید فایده است ، آقای دکتر صرفنظر از اینکه دولت یازدهم به مدیران خویش حقوق های نجومی پرداخت و ... همانطور که اطلاع دارید اشخاصی با علم به اینکه ریالی در حساب خود نزد بانک تجارت موجودی نداشته ولی با این حال عالمانه و عامدانه و با سوء نیت قبلی از سال 85 تا 92 ( با صدور670 فقره چک بلامحل جمعاً به مبلغ 12700 میلیارد تومان وجه نقد را به همراه تعدادی ضمانت نامه های بانکی بدون پشتوانه به مبلغ 571 میلیارد تومان ، تنها از بانک تجارت شعبه تختی کرمان خارج نموده) و در شهریور92 کشف گردید ولی مدیران دولتی از افشاء آن جلوگیری و همچنین از تشکیل پرونده قضایی نیز خودداری نموده و بیش از 4 ماه در اداره نظارت بانک مرکزی برای حل و فصل آن تلاش نمودند و نهایتاً با گزارش سازمان بازرسی کل کشور کرمان ، موضوع به دستگاه قضایی ارسال ولی مدیران دولت دست از حمایت این گروه مفسد برنداشته و با ارسال گزارش هایی مفصل به دستگاه قضایی ارقام فساد را به 70 میلیارد کاهش داده و اعلام نمودند اصل و جرائم مربوط به فساد بانک تجارت کرمان را بانک مرکزی با نرخ 34 درصد از این گروه مفسد دریافت نموده ، که در این خصوص به اطلاع جنابعالی می رساند با بررسی صورتهای مالی حسابرسی شدۀ این بانک خصوصی فاسد ، خلاف اظهارات مسئولین بانک مرکزی ثابت خواهد شد ، امّا مهمّتر اینکه قبل از آنکه دست این گروه مفسد از بانک تجارت کوتاه شود از منابع ملی که در اختیار بانک مرکزی بوده بیش از 9 هزار میلیارد بدون سود و بدون کارمزد به این گروه مفسد پرداخت گردید و همانطور که مستحضرید بر اساس ضوابط و مقررات جاری کشور، در صورتیکه هریک از بانکها مبلغی از منابع بانک مرکزی اضافه برداشت نمایند، ولو در راستای اجرای سیاست های دولت و... بانک مرکزی به میزان بدهی بانک مربوطه ، با نرخ 34 درصد جریمه ای به صورت روزشمار محاسبه و از بانک بدهکار دریافت می نماید و با اینکه حساب جاری این بانک غیر قانونی نزد بانک مرکزی از خردادماه 92 خالی بوده و حتی یک ریال موجودی نداشت با این حال بانک مرکزی از مورخ 9/4/92 تا به امروز هزاران میلیارد به این بانک غیر قانونی پرداخت و تاکنون ریالی جریمه از این بابت دریافت ننموده و این گروه مفسد با حمایت های پشت پرده تا کنون مجازات نشده و اسم آن به عنوان مفسد اقتصادی اعلام نگردیده که در این خصوص با ارسال نسخه ای از نامه شماره :94/144/ق.ص مورخ 29 /8 /1395 تقاضا دارم با در نظر گرفتن خدا و قیامت به 3 سئوال فوق پاسخ داده و این حقیر را راهنمایی فرمائید کدام یک از موارد فوق با موازین شرعی و قانونی منطبق می باشد آقای دکتر جهانگیری با ارسال نسخه ای از نامه شماره :94/144/ق.ص مورخ 29 /8 /1395 صرفنظر از پرداخت حقوق های نجومی دولت به مدیران خویش و ... تقاضا دارم همانطور که به منتقدان خویش خدا و قیامت را یادآوری نمودید امید است خود حضرتعالی نیز با در نظر گرفتن خدا و قیامت به سئوالات فوق پاسخ داده و راهنمایی فرمائید کدام یک از موارد فوق با فلسفه وجودی خدا و قیامت سازگاری دارد ؟ والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته . . رحمان محمدی اصل21 فروردين 1396 - ساعت 20:39

http://mehdisayadferdows.blogfa.com | ايميل |وب
1 مخالف 23 موافق
بجز علوم مدرن وپایه(علوم تجربی...)دیگردروس آموزش وپرورش محترم باید سریعاحذف شودتاخستگی فکرومغز نسل سوخته ی آریایی رفع شودوحداقل یک آفتابه ساخته شودوازعلومی مانندالکترونیک وکامپیوترکه صدم ثانیه می زند....(رازمهم ژاپن و...فوق مدرن یعنی مسیرصددرصددرست و...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 فروردين 1396 - ساعت 08:27

درایران مظلوم خشک وترباهم می سوزند...بعضی ویروس های دوپا،خلق رابیچاره کرده اند و...
16 فروردين 1396 - ساعت 19:06

سلام، در درستی کلیات مسئله کسی شکی ندارد. ولی من یک سوال دارم، چرا شما پزشک نشدید؟ چرا عضو هیات علمی نشدید؟ مگر شما زمانی که حرفه معلمی را انتخاب می کردید، می توانستید حرفه بهتری نظیر پزشکی را انتخاب کنید؟ من هم اعتقادم بر این است که حقوق معلمان بایستی افزایش یابد. ولی از آن طرف بخاطر خطیر بودن مسئولتشان از آنها نفقط از آنه از همه بدرستی باز خواست شود. در شهر سبزوار شاید هر شهر دیگری هم بهمین صورت باشد. یک پایه هر بنگاه اقتصادی یک فرهنگی حضور دارد. خوبست از این لحاظ نیز توجه ای بفرمایید. با دانشگاه ها قیاس فرمودید. اتفاقا مقایسه خوبی است. ولی از نظر کیفیت نیز ایندو را باهم مقایسه کنید. در مدارس، بهترین مدارس غیر انتفاعی ها هستند (البته به استثنای مدارس خاص فرهنگیان) ولی در دانشگاه ها برعکس دانشگاه های دولتی در صدر قرار دارند، از نظر ساعات حضور، برای یک پزشک و یا یک عضو هیات علمی خیلی مسئله حضور مطرح نیست چرا که کار اصلی ایشان پژوهش است که اگر در محل کارشان انجام شود برایشان راحتر نیز می باشد. حقوق دوستان عضو هیات علمی را نیز اگر با همتایانشان در کشورهایی که شما نام بردید مقایسه کنید، خیلی مبلغ قابل ملاحظه ای نیست. بیساری از شما دوستان همراه با تدریس تحصیلات خودتان را ادامه می دهید. که احتمالا مثل بساری از مسئولین محترم که به همراه مسئولیتهای پر مشغله اشان، بخاطر نبوغ و پشتکار بسیار بالایشان توان مندی تحصیل همزان نیز دارند، که البته ثمره آنرا همگی داریم لمس می کنیم. سخن آخر اینکه دوست عزیر از ماست که بر ماست. اگر می خواهیم جامعه سامان گیرد از خودمان شروع کنیم.
15 فروردين 1396 - ساعت 22:57

قهرمان قهرمانیان | ايميل
2 مخالف 8 موافق
رئیس جمهور عزیز بنده معلمی از قشر فقیر جامعه به شمارای نخواهم داد چون شما حتما به آموزش وپرورش ارزشی قائل نیستید
3 فروردين 1396 - ساعت 14:24

یکی از مشکلات اینه که بسیاری از کارکنان دولتی مخصوصا فرهنگیان و ارتشی ها هیچ تناسبی بین حقوق دریافتی شان با میزان نرخ تورم کشور نیست
23 اسفند 1395 - ساعت 11:40

تمام شد.سواد دیگه ارزش نیست.اونایی که موافق این ظلم در حق آموزش و پرورش بودند خیالشون راحت!به هدفشون رسیدن.به خدا اگر بروید از یک دانش آموز دبیرستانی از کتب ابتدایی بپرسید بلد نیستن جواب بدن.معلم انگیزه مطالعه و تحقیق ندارد.معلم دیگر دنبال بررسی روشهای نوین تدریس نیست.دنبال پیشرفت و یادگیری دانش آموز نیست.نگران آینده ی دانش آموز نیست بلکه نگران امروز خانواده خودشه.من دو کلاس چهارم و ششم دارم.قسم میخورم تمام سالهای تحصیلی قبل آنها را معلمینشان برباد داده اند.دانش آموز کلاس ششم ابتدایی جول ضرب بلد نباشد خیلی فاجعه آمیزه.جمع و تفریق و تقسیم و ضرب 2 رقمی را ششمی های کلاسم بلد نیستن انجام بدن.این یعنی نسل آینده یک نسل مایوس و جاهل و بیسواد.از نظر علم یک معلم باید معلوماتش به روز باشه مقاله های آموزشی و تربیتی را مطاله کند.اما متاسفانه خود بنده از چندهمکار تعریف یادگیری خواستم هیچکدام بلد نبودن.روشهای تدریس سنتی و نوین را باید تمام معلمین عزیز تجزیه و تحلیل کنند چه برسد به تعریف اما باور کنید خود من هم هیچ علاقه ای به یادگیری اونا ندارم چون انگیزه ای در من نیست.معلمی میشناسم ترتیب حروف الفبا بلد نیست.معلمینی را می شناسم که در تمام عمرشون یک لحظه با رایانه و اینترنت کار نکرده اند.حتی بلد نیستن رایانه یا لپ تاپ چطوری روشن میشه.به خدا دولت از حقوق بشر و ملتهای خارجی نترسه زودتر از اینها حقوق معلمین را قطع کرده بود.چون دانش آموز و آموزش و پرورش تو این مملکت خیلی وقته فراموش شده اند.به خدا دولت میگه اگه آموزش و پرورش را منحل کنیم یک میلیون نفر بیکار میشن دولت بخاطر اینکه معلم یک شغلی داشته باشه بهش حقوق میده نه بخاطر تدریس و کارش.وقتی خود ملت میگن معلم تابستون بیکاره یعنی پایینترین سطح فرهنگ در سطح جهان داریم.چون در تمام دنیا بالاترین مقام و شان را معلمین دارن در کشور ما بالاترین مقام را دزدان عزیز دارن
7 اسفند 1395 - ساعت 19:15

شهروند
3 مخالف 0 موافق
این بی سوادی دانش آموزان امروز نتیجه خیانت دیروز معلمان بوده است پس وقتی که معلم در کار خود خیانت می کند چه انتظاری از دولت دارد که به
او توجه کند روزی که با هزاران نذر و نیاز و دعا و ثنا شغل معلمی را انتخاب کردید و از قبولی آن بسیار خرسند بودید فکر حقوق کم را نکردیدچرا انتظار دارید در قبال خیانت شما به دانش آموزان بی گناه و مظلوم به شما لطف و محبت بشود جای بسی تأسف است
14 شهريور 1396 - ساعت 07:24

حسين رضا
0 مخالف 20 موافق
واقعا نا عدالتي بين حقوق فرهنگيان با ساير كاركنان دولت واعتراض شديد نسبت به طرح 14ماه پاداش پايان خدمت كه مي بايست كما في سابق 30 ماه باشد
1 اسفند 1395 - ساعت 10:32

خسته از گفتن
0 مخالف 15 موافق
ای نویسندگان نامه اگربگویم این همه اجحاف عمدی است و اگر بگویم این عقب راندن فرهنگیان عمدی چه جوابی دارید بمن بدهید
30 بهمن 1395 - ساعت 07:57

دانلود مقاله | ايميل |وب
0 مخالف 15 موافق
عالی بود بسیار مطلب مفیدی بود
29 بهمن 1395 - ساعت 21:42

سرنوشت بسیارشوم مانتیس های متحجروویرانگرایران ...
1 مخالف 66 موافق
سرنوشت بسیارشومی درانتظار مانتیس های متحجروویرانگرایران است (نسل جدید سوخته آریایی ...) ؟؟!!مقایسه باکشورهای مدرن وپیشرفته ی فرهنگی مانند ژاپن مدرن ،کره جنوبی و...که درکمتراز10سال به این جهش فرهنگی مدرن دست یافتند والگوی جهانیان بیداروآگاه شدند؟!وایران ویران پس ازگذشت حدود40سال هنوزاندرخم یک کوچه است(نان وروغن وقند وشکر...) ؟!!؟لعنت برمسببین ومافیای زورگو ومختلس میلیاردی ایران ویران شده ؟!؟...
19 بهمن 1395 - ساعت 12:03

آفرین آفرین...فریادبلندایران ویران شده ...
1 مخالف 54 موافق
متن شمابسیارارزشمند است واگربه این مطلب توجه شود ومانتیس های متحجرویرانگرایران نابودشوند...ایران ویران ازصفرشروع خواهدکردوحداقل مسیردرست ومدرن ژاپن فوق مدرن،کره جنوبی وسایرکشورهای پیشرفته راکشف خواهدکرد وازنابودی محض نسل سوخته آریایی جلوگیری خواهدشد وگرنه روزبه روز به ترکستان سوق داده خواهیم شد وجبران این عقب ماندگی وروزمرگی مردم ایران ویران سالهای مدیدی طول خواهدکشیدودیگرراه برگشتی برای این نسل سوخته وبسیارخسته باقی نخواهدماند؟!؟حدود40سال است که ایران ویران به ناکجاآبادمیرودوهرروزدریغ ازدیروز؟؟!!لعنت نسل سوخته آریایی به مانتیس های مسبب ایران ویران ...

20 بهمن 1395 - ساعت 10:45

رحمان محمدی اصل | ايميل
0 مخالف 4 موافق
بسمه تعالی سی و هشتمین بهار آزادی مبارکباد
نامه سرگشاده به رؤسای محترم قوای سه گانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آقایان ایت الله صادق آملی لاریجانی ، دکتر حسن روحانی و دکتر علی لاریجانی (دامت توفیقاته)
سلام علیکم
همانطور که مستحضرید یکی از مهمترین دلایل مبارزه با حکومت پهلوی وجود فساد بوده و ملت به رهبری حضرت امام خمینی (ره )علیه حکومت فاسد پهلوی قیام و با تقدیم خون عزیزان خود انقلاب کردند تا ریشۀ فساد در کشور قطع شود و بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قوانین متعددی برای پیشگیری از وقوع فساد ، تعقیب و مجازات مجرمین تصویب و با هزینه های کلان از بیت المال مسلمین ، دهها سازمان غول پیکیری را جهت نظارت و پیشگیری از بروز فساد در بخش های مختلف زیر نظر هر سه قوه تأسیس نمود ولی همچان فساد به عنوان یک قصۀ پر غصه در کشور ادامه داشته و متأسفانه شتاب گسترش مفاسد اقتصادی بیش از مبارزه با آن شده و درد اینجاست که از یک سو استکبار جهانی به بهانه های متعدد تحریم های ظالمانه ای را علیه کشورمان اعمال و روز بروز افزایش داده و با سایست های خصمانۀ خویش درآمدهای نفتی ایران را به شدت کاهش داده و از سوی دیگر گسترش مفاسد اقتصادی در داخل ، دولت را در تأمین بودجه دچار مشکل و با کسری و یا عدم کفایت بودجه مواجه نموده که رفته رفته به بحرانی تبدیل می شد و دولت برای برون رفت از این بحران، با افزایش سایر درآمدها از جمله افزایش درآمدهای پولی، مالیاتی، نرخ حامل های انرژی وعوارضات گمرکی و... اقدام به کاهش وابستگی بودجه کشوربه نفت نمود که باید گفت هرچند کاهش سهم نفت در بودجه کل کشور و رهایی از آن دستاورد بزرگی برای کشور است و می تواند درآمد پایداری را برای دولت ایجاد و در آینده موجب رونق اقتصادی شود ولی قبل از آنکه دولت با مفسدان اقتصادی بر خورد قاطع و منفذهای فساد را مسدود و خلع ها را پر و از بروز فسادهای آتی جلوگیری نماید ملت را تحت فشار قرار داده و تاوان خسارت های وارده از مفاسد اقتصادی را از ملت مالباخته ای که رکود چند ساله ، توأم با تورمی روز افزون را تجربه و حقیقتاً جیب شان خالی است دردآور است و دردآورتر از آن همزمان با اعمال فشار مضاعف به ملت ، از گروهی که در2 دهه گذشته بیشترین تخلفات مالی کشور و بزرگترین فساد بانکی را در شعبه تختی بانک تجارت کرمان به مبلغ13271میلیارد تومان (با علم به اینکه ریالی در حساب خود موجودی نداشته ولی با سوء نیت قبلی بوسیلۀ صدور670 فقره چک بلامحل به مبلغ12700میلیارد تومان پول نقد + تعدادی ضمانت نامه های بدون پشتوانه بانکی به مبلغ571 میلیارد تومان)مرتکب و با پول ملت به بزرگترین غول اقتصادی کشور تبدیل شده حمایت و ضمن اینکه فساد به این بزرگی را با معدل گیری به 70 میلیارد کاهش داده و 70 میلیارد را از بیت المال مسلمین پرداخت و بی سر و صدا و بدون آنکه مفسدی مجازات شود در پشت پرده حل و فصل و تاکنون از افشاء نام مفسدان جلوگیری کرده و با کوتاه شدن دست مفسدان از بانک تجارت بلافاصله بانک مرکزی به یکی از شرکت های این گروه مفسد بیش از9 هزاران میلیارد از محل منابع ملی بدون هیچ گونه سود وبدون کارمزد و بدون وثیقه پرداخت نموده در حالیکه بنابر اعلام خودتان قوه قضائیه از 20 سال پیش با عدم کفایت بودجه روبرو و با افتتاح حسابهای سپرده بانکی و دریافت سود آن کسری هزینه های قوه را تأمین کرده با این حال چرا دستگاه قضایی حاضر نیست با رعایت اصل بی طرفی و برابر قانون با این گروه مفسد برخورد و حقوق از دست رفته بیت المال را تا ریال آخر از حلقوم مفسدان بیرون کشیده و به خزانۀ کشور واریز و توان مالی دولت را افزایش داده تا دولت بتواند در سالهای آتی بودجه مکفی به قوه قضائیه تخصیص و دیگر نیازی به استمرار این حساب ها نداشته و از جوّ سازی های رسانه های بیگانه علیه نظام جلوگیری نماید، لذا سئوال من این است که در پشت پردۀ این گروه مفسد دست کدام یک از مسئولان عالی رتبۀ کشور قرار دارد که دستگاه قضایی حاضر شده حتی رئیس قوه در معرض تهمت و سوء ظن قرار گیرد آبروی نظام از بین برود ولی حاضر نیست با این گروه مفسد برخورد کند و حقیقتاً درد ناک ترین جای این گونه رفتارها زمانی آشکار می شود عده ای مبالغ کلانی را در روز روشن بناحق تحصیل می کنند و با اینکه درآمد سالانه شان صدهها کامیون است ولی حمایت دست های پشت پرده اجازه نمی دهد دستگاه قضایی مطابق قوانین مصوب کشور به جرائم آنها رسیدگی و اموال نامشروع را مسترد و مفسدان را مجازات نماید و از طرف دیگر این قبیل فعالیت ها ، کسب و کار قانونی هم نیست تا دولت بتواند از آنها مالیات بگیرد ،به همین دلیل اداره دارائی و امور مالیاتی کشور تاکنون هیچ مالیاتی از هیچ یک از مفسدان کشور دریافت نکرده ؟ و سئوال این است مگر مبالغ تحصیل از فساد درآمد نیست یا در کشور قانون مالیات بر درآمد نداریم ؟ چرا نداریم ! داریم ولی مطابق قوانین مالیاتی کشور، درآمدهایی مشمول مالیات می شوند که اشخاص با صرف هزینه های گزاف ، پس از اخذ مجوزهای قانونی به سختی و با مشقّت کار و تلاش نموده و با زحمت و عرق جبین و پینه دست ، پولی را که از طرق قانونی وشرعی بطور حلال کسب نموده اند باید بخشی از آن را به عنوان مالیات پرداخت کنند ، هر چند با پرداخت مالیات دچار مشکل در تأمین معیشت زندگی خود شوند خوب بشوند چه اشکالی دارد ملت که یقه سفید نیستند ملت که حاشیه امن ندارند ملت که در پشت پرده کس و کاری ندارند ؟ لذا چنانچه خانوادۀ ملت با پرداخت مالیات دچار عسر هرج هم بشود باید مالیات را برابر قانون پرداخت نمایند چون درآمد ملت پر زحمت ، ناچیز امّا قانونی و حلال است و مالیات را از در آمدهای ناچیز قانونی دریافت می نمایند نه از درآمدهای غیر قابل شمارشی که بدون زحمت و غیر قانونی تحصیل می شود ؟ علی هذا با توجه به اینکه رانت خواری، بیت المال خواری، بانک تجارت خواری، ضمانت نامه های بدون پشتوانه خواری، صندوق قرض الحسنه خواری، بانک مرکزی خواری ،زمین خواری ، مالیات خواری، تصرف موقوفات ، اختلاس، کلاه برداری و... جرم نیست که دستگاه قضایی با آن برخورد و مفسدان را مجازات نماید و با توجه به اینکه فساد روز به روز در کشور بیشترشده و مثل رودخانه ای روان جریان دارد لذا از دولت محترم تقاضا می شود جهت دفاع از حقوق عمومی مفاسد اقتصادی را کسب و کار قانونی اعلام و برای اشخاص مفسد پروانۀ کسب صادر گردد تا از درآمدهای کلان مفسدان نیز مالیاتی اخذ گردد و سئوال دیگر این است که آیا با این اوضاع و احوال کاهش وابستگی بودجه به نفت تا 30 درصد ، آن هم با شیب تند 2 ساله به نفع ملت و کشور است یا حمایت علنی از مفسدان اقتصادی است ؟ آیا حقیقتاً دولت جمهوری اسلامی از سوی مفسدان و حامیان پشت پردۀ آنها چنان تحت فشار قرار گرفته و مجبور شده با اعمال فشار مالیاتی به ملت ، پول تو جیبی آنها را نیز به هر بهانه ای که شده خالی نموده و از طریق بانک مرکزی به مفسدان پرداخت نماید ؟ آیا دولتمردان فراموش کردند که یکی از مهمترین آرمان های انقلاب اسلامی و سفارش اکید معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی (ره ) حمایت از مستضعفین بود ؟ الله اکبر الله اکبر !!! آقایان محترم فساد اعتماد و اعتقاد ملت را نشانه رفته ، ولله سکوت خیانت به ملت و کشور است و اینجاست که نقش بی بدیل رهبری حضرت امام خامنه ای (دامة حفاظاته ) هر خرمندی را به تأمل واداشته و هر هوشمندی را از خواب غفلت بیدار می کند تا به وضوح ببیند آن رهبر فرزانه قریب به 16 سال پیش چنین خطری را احساس و هوشمندانه تدابیر لازم را بموقع اتخاذ و مورخ10/2/1380با صدور فرمان 8 ماده ای خواستار مبارزه جدی و بدون ملاحظه فساد اقتصادی شده تا نظام جمهوری اسلامی ایران گرفتار چنین بحرانی نشود و معظم له همواره با موضع‌گيري‌هاي قاطعانه از روند برخورد با مفسدان گلایه کرده ولی متأسفانه حمایت های پشت پرده و قصور دستگاههای نظارتی و قضایی موجب گسترش فساد در کشور شده و رهبر معظم انقلاب را دردمند ساخته !!! لذا ما ملت ایران به داشتن چنین رهبری فرزانه و حکیمی دوراندیش ، فقیهی عادل ، حاکمی ساده زیست ، عالمی همیشه بیدار، حامی همیشگی مستضعفان و مظلومان جهان و... به خود بالیده و امسال ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی جهت پاسداری از آرمانهای انقلاب خود و دفاع از خون شهدا و ارزش های امام عزیز و پیروی از ولی فقیه ، با حضور پر شورتر از سالهای گذشته در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت و علیه سیاست های خصمانۀ استکبار جهانی موضع گیری قاطعانه گرفته و با مشت های گره کرده همزمان با شعار مرگ بر آمریکا ، با صدای بلند علیه مفاسد اقتصادی نیز فریاد کشیده وشعار مرگ بر مفسد اقتصادی و مرگ بر دست های پشت پرده مفاسد اقتصادی سر خواهیم داد ، به یقین پوشیده نیست که مفسدان در یک دهه گذشته بیش از امپریالیست آمریکا اموال عمومی و ثروت های ملی کشور را غارت و ملت مظلوم و انقلابی ایران را تضعیف نموده اند ، رحمان محمدی اصل شماره تماس 09149303937


18 بهمن 1395 - ساعت 19:10

رحمان محمدی اصل | ايميل
0 مخالف 3 موافق
بسمه تعالی
نامه سرگشاده دوم به رؤسای محترم قوای سه گانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم
رؤسای محترم قوا همانطور که دیروز شاهد بودید ما به وعدۀ خویش عمل نموده و در اطاعت از فرمان رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای مثل سیل خروشان به خیابانها آمده و پاسخ یاوه گویی های ترامپ را دادیم ما با حضور پر شکوه خود در یوم الله22 بهمن 95 بار دیگر ثابت کردیم عهد و پیمانی که با حضرت روح الله بستیم هرگز نشکستیم ، با فرزندامان همه با هم به صحنه آمده و به زیاده خواهان و زورگویان عالم ثابت کردیم تهدیدهای پی در پی و تحریم‌های متعدد دشمنان خارجی و گسترش غارتگریهای مفسدان داخلی و ... نمی تواند ما را از انقلاب دلسرد کند و تا آخرین نفس پای انقلاب خود ایستاده و برای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و حراست از خون شهدای گرانقدر و پاسداری از آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و پیروی از فرامین رهبر عزیزمان حاضریم از جان خود بگذریم و حالا نوبت شما است که به وعدۀ خویش عمل نمائید، آقای رئیس جمهور، دولت یازدهم از لحظه سرکار آمدن برخی از فساد ها مثل فساد بزرگ نفتی را پیگیری و برای روشن شدن ابعاد پشت پرده آن پافشاری نموده و مکرراً به ملت ایران وعده داده که با مفسدان بدون ملاحظه مبارزه نموده و فساد را در کشور ریشه کن خواهد کرد و درعمل به وعدۀ خود مورخ 17 آذر93همایش ملی ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد را در سالن اجلاس سران برگزار و جنابعالی در این همایش گفتید : مبارزه با فساد و ریشه‌کنی آن ، آرمانی همچون استقلال، مبارزه با استعمار، استبداد و ایجاد حاکمیت ملی است و با اشاره به اینکه امام بزرگوار ما در زمینه مبارزه با فساد و تبانی در بخش‌های مختلف سخن گفته‌اند افزودید : مقام معظم رهبری نیز مساله فساد را در کنار فقر و تبعیض قرار دادند و خواسته‌اند جامعه ما از فقر و فساد و تبعیض مبرا باشد و با اشاره به اینکه امروز هدف اولیه دولت این است که کشور از لحاظ اقتصادی و فرهنگی، اجتماعی و سیاسی از معضلات و مشکلاتی که در سال‌های گذشته با آن مواجه بوده رها شود ، اشاره نمودید که در سال‌های گذشته مردم از تورم بالای 40 درصد در فشار بودند و کشور رشدی نداشت و یا رشد منفی یعنی منفی 9 درصد را در دو سال تجربه کرد و همچنین بیکاری و عدم اشتغال مشکل روشن همه خانواده‌ها بود و ارتباط ما با جهان دچار اختلال بود و آسیب‌های اجتماعی نگران‌ کننده وجود داشت بنابراین مردم در حماسه سیاسی 24 خرداد شرکت کردند تا دولتی کار را آغاز کند که بتواند این معضلات را حل و فصل کند و تأکید نمودید که فساد موریانه‌ای است که پایه را فاسد می‌کند، لذا باید فساد را همزمان با تورم و رکود و بیکاری از بین برد و با آن مبارزه کرد و افزودید : مقام معظم رهبری ذیل نامه مربوط به این سمینار خواستار تصمیمی قاطع، علمی و بدون ملاحظه برای مبارزه با فساد شدند که این خواست عموم مردم نیز هست و اضافه نمودید مردم انقلاب کردند برای اینکه کشور از فساد پاکسازی شود، مردم انقلاب کردند تا هیچ مفسدی بر صندلی حکومت و ریاست تکیه نزند موضوع فساد از دیدگاه مردم اینچنین است که اگر مسئولین می‌دانند و در برابر فساد نمی‌ایستند پس خود آلوده‌اند و خاطر نشان کردید چند ماه پیش برای ارائه گزارش مبارزه با فساد خدمت مقام معظم رهبری رفتم ایشان فرمودند در این مسیر جدی باشید و تا هر جا که باشد اقدام کنید و من حمایت می‌کنم ، پس وقتی رهبری روی این مساله حساس هستند و چنین پافشاری می‌ کنند قوای سه ‌گانه نیز باید دقت و پافشاری لازم را داشته باشد و مردم هم به صحنه بیایند و امروز باید کمربندها را محکم‌ تر ببندیم ، و آقای دکتر علی لاریجانی در این همایش گفت : در دولت قبل به هم ریختگی در اقتصاد و دولت به وفور دیده می شد و عملکرد مبارزه با فساد بسیار ضعیف بود و این دولت قبول دارد که باید جلوی این به هم ریختگی را گرفت و فضای اقتصادی کشور را باید فضای رقابتی عادلانه ترسیم کرد و اضافه نمود در دولت کنونی عزم و اراده جدی برای مبارزه با فساد دیده می شود به همین دلیل جلسات مبارزه با فساد را مرتب تشکیل داده و تأکید نمود در دولت یازدهم افراد کارآزموده زیادی وجود دارند و بسیاری از وزراء از جمله آقای جهانگیری معاون اول رئیس  جمهوری که سابقه وزارت دارد می‌تواند مشکلات موجود و فساد را بخوبی ریشه کن کند و خود آقای جهانگیری نیز بارها گفته : قوه مجریه از اراده کافی و انگیزه جدی برای برخورد با مفاسد اقتصادی برخوردار بوده و هیچ خط قرمزی برای مبارزه با فساد در این دولت وجود نداشته و با برنامه‌ ریزی برای پیشگیری و مسدود کردن گلوگاه‌های فساد تلاش می کند و هرکس در هر سمتی که باشد اگر تخلفی از او سر بزند باید مورد بازخواست قرار گرفته و با وی برخورد جدی شود، رؤسای محترم قوا همانطور که مستحضرید حقیقتاً نه تنها هیچکدام از مشکلات و معظلات حل نگردید بلکه با وجود رشد روز افزون تورم ، رکود چند ساله حاکم بر کشور نرخ بیکاری را افزایش داده و ارقام فساد نیز درشت تر شد و جای تأسف است که مدیران دولت یازدهم کمبر بندها محکم بستند امّا بر خلاف تأکید آقای رئیس جمهور نه برای مبارزه با فساد ، و نه برای زدودن فقر و تبعیض ، و نه برای از بین بردن رکود و بیکاری ، بلکه کمر بندها را برای دریافت حقوق های نجومی محکم بستند و برای حلّ و فصل پروندۀ بزرگترین فساد تاریخ نظام بانکی کشور به مبلغ 13271 میلیارد تومان (که مفسدان با علم به اینکه ریالی در حساب خود موجودی نداشته ولی با سوء نیت قبلی بوسیلۀ صدور670 فقره چک بلامحل به مبلغ12700میلیارد تومان پول نقد + تعدادی ضمانت نامه های بدون پشتوانه بانکی به مبلغ571 میلیارد تومان) در بانک تجارت کرمان محکم بسته و با تلاش بیش از یکسال موفق به جلب همکاری دستگاه قضایی شده و فساد به این بزرگی را ابتدا به 70 میلیارد کاهش داده و آن 70 تا را از پول بی صاحب بیت المال مسلمین پرداخت نموده و چنان در پشت پرده و در بانک مرکزی حل و فصل نمودند که با گذشت بیش از 3 سال هنوز نام مفسدان بانک تجارت کرمان افشاء نگردیده و مهمتر از آن با وجود رکود اقتصادی چند ساله که جیب ملت را خالی و اکثر فعلان اقتصادی را ورشکسته نموده ولی مدیران متخلف بانک مرکزی همین که دست این مفسدان از بانک تجارت کوتاه شد از مورخ 9/4/92 بیش از 9 هزار میلیارد از بیت المال مسلمین را بدون دریافت هیچگونه سود به همین مفسدان پرداخت کرده اند ، رؤسای محترم قوای 3 گانه مگر پول ملت ارثیه پدری مدیران بانک مرکزی است که بی حساب و کتاب به مفسدان بذل و بخشش می کنند ، علی ایحال با توجه به اینکه این گروه مفسد در2 دهه گذشته بیشترین تخلفات مالی کشور و بزرگترین فساد بانکی را مرتکب شده و با استفاده از حمایت دست های پشت پرده تاکنون مجازات نشده اند فلذا اینجانب به عنوان یک خانوادۀ شهیدی که بهترین دوران جوانی خود را با حضور بیش از50 ماه در جبهه های جنگ حق علیه باطل صرف نموده و در دفاع از این آب و خاک مقدس بارها در عرصۀ نبرد با دشمن بعثی کافر مجروح و سلامتی خود را از دست داده و به درجه جانبازی وطن نائل شدم و اکنون به منظور پاسداری از خون شهیدان و حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع از حقوق عمومی ، توجه سران محترم قوا و رسانه های جمعی را به خطبۀ امیرالمومنین علی ابن ابیطالب (ع) جلب نموده )) املاک بیت المال را که .... به میل خودش به دیگران بخشیده به خدا قسم اگر آن املاک را بیابم به مسلمین بر می گردانم گر چه مهر زنان باشد ، یا با آن کنیزها خریده باشند ، زیرا گشایش امور با عدالت است ، کسی که او را در مضیقه اندازد ظلم و ستم مضیقۀ بیشتری برای او ایجاد می کند )) و با توجه به اینکه شهدا در راه مبارزه با فساد و دفاع از ارزش‌های اسلامی و حفظ بیت ‌المال جان خود را فدا کردند تا دیگر شاهد فسادی در جامعه نباشیم فلذا از رسانه های جمعی که زبان گویای ملت هستند تقاضا دارم در عمل به رسالت خطیر خویش و دفاع از حقوق ملت ستم دیده و مالباخته ایران اسلامی ، نامۀ سرگشادۀ حقیر را بدون کم و کاست منتشر نمایند تا به اطلاع سران دلسوز نظام مقدّس جمهوری اسلامی برسد چراکه یقین دارم هیچ یک از گزارشات و مکاتبات 3 سالۀ اینجانب بدست حضرات نرسیده و از سران محترم قوای 3 گانه تقاضا دارم به منظور تحقق آرمانهای انقلاب و تحقق ارزشهای شهیدان والامقام و امام شهیدان، از فرمان 8 ماده ای مقام معظم رهبری و تأکیدات همواره معظم له بر مبارزه با مفاسد پیروی و با اجرای قوانین کشور به وعدۀ خویش عمل نموده و با عناصر دولتی که به هر طریق ممکن در پشت پرده از مفسدان حمایت می کنند بر خورد قاطع نموده و با قطع دستان پشت پرده ، حقوق از دست رفتۀ بیت المال مسلمین را تا ریال آخر از حلقوم مفسدان بیرون کشیده و به خزانه بیت المال برگردانید و یقیناً سکوت خیانت به خون شهدا و خیانت به انقلاب و خیانت به ملت و خیانت به کشور است ، در پایان از محضر ریاست محترم قوه قضائیه تقاضا دارم شعبه ای که قاضی آن مؤمن به انقلاب و حقیقتاً دلسوز به بیت المال مسلمین و دلسوز به ملت و کشور است تعیین نمایند تا اینجانب شکایت خود را به همراه مستندات متقنی که در خصوص دهها تخلف مالی بزرگ این گروه مفسد، از جمله دریافتی های بدون سود از بانک مرکزی در اختیار دارم ، جهت رسیدگی بی طرفانه و احقاق حقوق عمومی تقدیم آن شعبه نمایم ، والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته . رحمان محمدی اصل مورخ23/11/95 ، شماره تماس 09149303937

24 بهمن 1395 - ساعت 10:54

رازعقب ماندگی تصاعدی ایران وویران ...
2 مخالف 46 موافق
رازعقب ماندگی تصاعدی ایران وویرانه ... :
رازاصلی عقب ماندگی تصاعدی ایران وویران :موهوم پرستی ،خرافات وجهل مرکب مردم ایران است وبس ...
17 بهمن 1395 - ساعت 09:27

احسنت ...همه موافقیم
17 بهمن 1395 - ساعت 17:48

متاسفانه بعد از گذشت چند سال هنوز اقدامی در این زمینه صورت نگرفته
15 بهمن 1395 - ساعت 17:27

م. صیادمحمدی فردوس | ايميل |وب
0 مخالف 38 موافق

10 بهمن 1395 - ساعت 20:35

فریاداکثریت ملت ایران
0 مخالف 32 موافق

10 بهمن 1395 - ساعت 12:01

جمله کلیدی پیشرفت:
0 مخالف 44 موافق
جمله ی کلیدی توسعه وپیشرفت مانندژاپن وهمه ی کشورهای مدرن :
تا ..... و ..... کفن نشود این وطن ، وطن نشود ...؟!؟
7 بهمن 1395 - ساعت 21:30

اسرارنامه: سلام دوست عزیز
از انتشار بخش هایی از نظرات مخاطبان که خط قرمزهای رسانه ای را زیر پا گذاشته باشند، معذوریم.
پیروز باشید...

حسن به ریش ملت ببین چطور میخنده
3 مخالف 41 موافق
حسن یک
حسن دو
حسن دنده به دنده
حسن بشقاب پرنده
حسن به ریش ملت
ببین چطور میخنده
حسن سه حسن چار
حسن وعده بسیار
حسن ناله ز اغیار
حسن دولت بیمار
حسن خلق گرفتار
حسن پنج حسن شش
حسن دولت نرمش
حسن شیب ملایم
بشد پنجه و یک شش
حسن وارث محمود
حسن دولت کمبود
حسن در همه جا گیر
حسن دولت تدبیر
حسن بنزین آزاد
حسن مردم غمباد
حسن در دل تحریم
حسن دولت تصمیم
حسن نان بر قدار
حسن قاتل بازار
حسن .........
7 بهمن 1395 - ساعت 08:50

چه بنویسم نمیدانم نمیدانم ................
27 تير 1396 - ساعت 17:23

والا
تا انجا که ما به خاطر داریم.این آقای روحانی همیشه در بین 10 نفر افراد رده اول نظام بوده ،در مجلس ،در مجمع تشخیص ، در شوارای عالی امنیت ملی ، در مذاکرات هسته ایی 83 .
اما نکته اینجاست که چرا اکنون بد شده است؟
چون به تفکرات اصلاح طلبان نزدیک شده است؟
فقط انسانهای دگم اندیش و کوتها نظر تا آخر برسر یک حرف باقی می مانند. مثل معروف : از ملا نصرالدی پرسیدند چند سال داری؟ مثلا گفت 50 سال. ده سال بعد هم که از پرسیدند چند سال داری گفت 50 سال . پرسیدند که پس ملا تو که ده سال قبل 50 سال داشتی؟؟
گفت حرف مرد یکیست...!!!
این افراد همانهایی هستند که متاسفانه در تشخیص منافع ملی کند هستند. زمانی ضروریات را میفهمند که ضررهای مادی ومعنوی جبران ناپذیری به کشور وارد شده است.
اگر کسی در طول عمر نظریاتش تغییر کرد. این که امر فی نفسه بدی نیست. خیلی ها از اشتباهات گذشته خویش برگشته وسعی در جبران مافات کردند.
مانند دکتر روانی هم بسیار هستند. خامدن روحشان را قریتن رحمت کند
آقای منتظری. آقای موسوی اردبیلی، آقای طاهری اصفهانی ، آقای انصاری که خداودن طولعمر دهد. هاشمی که خداودن روحشان را شاد کند.
ناطق نوری
عبداله نوری
ومهم تر هم آقای محمد نوری زاد که خداوند به ایشان طول عمر بلند دهاد .
خیلی های در جناح اصلاح طلب در در اوایل انقلاب از تندروهای دوآتشه بودند. واکونو اصلاح طلب شده ناد.
امیدوارم روحیه اصلاحات در وجود هم زنده گردد. که این رمز پیشرفت است .نه اینکه حرف مرد یکی است ومرغ یک پا دارد.
24 ارديبهشت 1396 - ساعت 23:08

فریاداکثریت ملت ایران
0 مخالف 25 موافق
جمله ی کلیدی توسعه وپیشرفت مانندژاپن وهمه ی کشورهای مدرن

7 بهمن 1395 - ساعت 08:38

Mehdi Ferdows
0 مخالف 43 موافق
اجحافی که درحق مسلم همکاران بزرگواروگرانقدر وبویژه پیشکسوتان والامقام آموزش وپرورش محترم درسالیان متمادی شده، به این سادگی جبران مافات نمیشود ...
همش فریب ووعده وعیدهای دروغین و تبعیض و ...
تف ولعنت برمسببین این تبعیض محض ...
6 بهمن 1395 - ساعت 16:11

فریاداکثریت ملت ایران
0 مخالف 33 موافق
جمله ی کلیدی توسعه وپیشرفت مانندژاپن وهمه ی کشورهای مدرن :
>
6 بهمن 1395 - ساعت 15:55

رحمان محمدی اصل | ايميل
0 مخالف 4 موافق
با سلام هر چند حق و حقوق معلمان عزیز و زحمت کش تضییع شده و عدالت ایجاب می نماید دستگاه قضایی با اجرای قانون و بر خورد قاطع با مفسدان ، حقوق از دست رفته معلمان را تا ریال آخر از حلقوم مفسدان بیرون کشیده و به صاحبان حق برگرداند ولی با توجه به روند مبارزه با فساد در کشور پیشنهاد می گردد فسادهای اخیر صندوق ذخیره فرهنگیان ، فساد بانک سرمایه ، فساد بانک ملت ، فساد بانک ملی ، فساد شهرداری تهران و ... را نیز مثل اختلاس بانک تجارت کرمان که ابتدا وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی زحمت کشیده و میزان اختلاس را از 13271 میلیارد تومان به 70 میلیارد کاهش داده و سپس مدیران بانک مرکزی زحمت کشیده مبلغ فساد را از بیت المال مسلمین و اموال صندوق های قرض الحسنه پرداخت و در پشت پرده فساد به این بزرگی را حل و فصل نموده و پس از آن مسئولین دستگاه قضایی زحمت کشیده اعلام کردند اختلاس نیست فساد است و در نهایت اقای سراج رئیس کل سازمان بازرسی اعلام کرد فساد هم نیست جابجایی پول است و موضوع تمام شد تا مفسدان بتوانند راحت پول ملت را خرج کرده و هر بلایی که دلشان خواست بر سر مردم بیاورند و فساد نیز برای همیشه در کشور ادامه داشته باشد ، و منتفی شدن فساد بانک تجارت کرمان حقیقت مبارزه با فساد بر مردم آشکار شده پس لطفاً در خصوص فسادهای اخیر نیز مثل فساد بانک تجارت کرمان عمل کرده و هرچه می توانید با تضییع حقوق ملت اجازه دهید این مفسدان نیز غارت کنند مگر اینکه مثل مفسدان بانک تجارت کرمان یقه سفید نبوده و ازاعمال نفوذ قوی برخوردار نباشند که در این صورت مثل فاضل خداداد و مه آفرید خسروی اعدام کنید تا ملت ایران برای همیشه به یاد داشته باشد فقط اشخاص معدودی که از نفوذ پر قدرت بر خوردار هستند اجازه دارند ثروت های ملی را غارت، در آمدهای عمومی را چپاول ، اموال و منابع عمومی را بناحق تصاحب ، بیت المال مسلمین را اختلاس و فسادهای کلان دیگررا به راحتی مرتکب و هر گز مجازات نشوند شماره تماس 09149303937
28 دي 1395 - ساعت 16:41

احمدیان
0 مخالف 5 موافق
سلام
من شغل آزاد دارم،هرچند کارشناس ارشد جامعه شناسی از دانشگاه دولتی هستم،
این رو عاجزانه از همه ی هم میهنان خوب خصوصا مسئولین که در دل امید پیشرفت و آبادانی مملکت رو دارند،استدعا میکنم:
به هیچ وجه معلمان و اساتید دانشگاه رو با دیگر کارکنان مقایسه نکنید،با کمی مطالعه در میابید که اولین و مهمترین رکن پیشرفت هر کشوری ،ارتقا جایگاه معلمان اون کشور بوده و هست.
در تمامی کشورهای پیشرفته جایگاه اجتماعی و درآمد معلمان جزو بالاترینها و حتی در اغلب این کشورها دقیقا بالاترین است،حتی در بسیاری از کشورهای صنعتی و پیشرفته جایگاه اجتماعی و در آمدی معلمان از پزشکان و مهندسین نیز بالاتر است،
ضعیف و زبون کردن معلم بی شک نابودی و پسرفت کشور رو بدنبال داره،
عاجزانه خواهش میکنم این اهمیت رو درک کنیم
همه افراد جامعه حق داشتن در امد مکفی و متناسب با کارضون رو دارن،اما،صحبت از میزان ساعت کار کم و تعطیلی زیاد معلمان و اساتید و شبیه این بحثها ،واقعا تفکر عقب مانده و خنده داریه
ببخشید بابت طولانی شدن حرفهام
ممنون
27 دي 1395 - ساعت 02:15

رحمان محمدی اصل | ايميل
0 مخالف 5 موافق
با سلام rnمعلمان عزیز وقتی بانک مرکزی کشور پول بی زبان مردم را اختلاس و هزاران میلیارد از بیت المال مسلمین را از مورخ 9/4/92 تا به امروز بدون دریافت هیچ گونه سود به مفسدان بانک تجارت کرمان پرداخت نماید یقیناً هر روز فساد مالی در بانک ها گسترش پیدا خواهد کرد
25 دي 1395 - ساعت 09:52

امیر حسین بدرلو | ايميل
1 مخالف 5 موافق
سلام علیک خواستم بگم بگم به زندانی ها اف دهید
24 دي 1395 - ساعت 13:13

http://mehdisayadferdows.blogfa.com | ايميل |وب
1 مخالف 33 موافق
چهره های ماندگار عزیز، چشم انتظار معوقات وپاداش پایان خدمت (جبران مافات ...) :
(30سال آزگارفکرمشغولی و...!؟)
پاداش پایان خدمت بازنشستگان بزرگوارآموزش وپرورش محترم درجیب چه
کسانی است ؟!


گویا همکاران شریف فرهنگی همیشه از دولت طلبکارند. بازنشسته باشند یا نباشند. هر ساله در اسفندماه همکاران بزرگوار آ-پ محترم دست به اعتراض صنفی می زنند، اما بازهم همان آش و همان کاسه !؟...
7 دي 1395 - ساعت 08:04

چون مملکت از دست مسئولین دلسوز خارج شده و دست تعدادی دزد افتاده
17 دي 1395 - ساعت 03:26

چرا دروغ میگی برادر!!!!!
رتبه دانشجویان تربیت معلم ( انسانی ) از 2000 به بالا نیست !!!
حتی سال 94رتبه ها زیر 1000 بود.
ما رتبه های تک رقمی خیلی زیادی هم داشتیم

25 آذر 1395 - ساعت 11:06

ترجمه مقاله | ايميل |وب
1 مخالف 0 موافق
لایک.موافقم.
8 آذر 1395 - ساعت 15:20

سلام اگه می خواهید ملتی را نابود یا عقب مانده نگه دارید اموزش وپرورش ان ملت را نابود کنید مخصوصا معلم هایشان را ..کاری که طی این 37 سال شده ...تا صفدر حسینی ها بتوانن مشاغل وحقوق انچنانی داشته باشن ...ویلا شمال دولت مردان ..کارخانه ..سفر خارجی...کدام از این دولت مردان شهیدی برای انقلاب دادن ...لابد اگه خدای نا کرده جنگی پیش بیاید باز ما برویم وشهید بدهیم ؟؟؟
29 آبان 1395 - ساعت 16:51

غفارمراری | ايميل
1 مخالف 1 موافق

14 آبان 1395 - ساعت 21:22

حمزه علی جاجرمی | ايميل
2 مخالف 15 موافق
انشاء ا.. خداوند به داد فرهنگیان و خانواده هایشان برسد .
مسئولین کشور نیز در قیامت باید جوابگو باشند.
8 آبان 1395 - ساعت 16:43

خدا همه را به راه راست هدایت نماید انشالله
14 مهر 1395 - ساعت 18:07

فرشیده حیدری
1 مخالف 9 موافق
فقط مسئولین بگن ایا علی ع اینطوری بیت المال را تقسیم کرد
29 شهريور 1395 - ساعت 16:00

اولا کسی از شما نظر نخواست. ثانیا نمیتوان یک یا دو مورد خاص را به کل تعمیم داد. ثالثا جامعه فرهنگیان بعد از اساتید دانشگاه بالاترین سطح سواد را در میان حقوق بگیران دارند. رابعا با این طرز فکر بهترین معلمها هم نمیتوانند فرزندان شما را تعلیم دهند چراکه هر چه در مدرسه بیاموزند در خانه نابود میشود.
27 شهريور 1395 - ساعت 23:32

سلام. بنظر منکه همین حقوقی که میگیرید هم زیاد هس...بروید خدا رو شکر کنید.. چند تا همکلاسی داشتم با کلی پارتی و تک ماده درس ها را پاس کردند..و حالا شدند فرهنگی. بدبخت فرزندان آینده من که میخاهند زیر دست این افراد تعلیم ببینند.
19 شهريور 1395 - ساعت 11:15

پس تو دیگه خیلی جلبک بودی که همکلاسی هات شدند معلم اونوقت از شدت حسادت و پشیمانی به همکلاسی هات و معلمین جامعه خودت توهین می کنی.تو عرضه نداشتی و مغزنخودی بودی دیپلم نگرفتی همکلاسی هات چه گناهی کردند؟تو هم اگه عرضه شو داشتی الآن مثل اونا معلم بودی ولی خانه داری و بچه داری هم بد نیست.پوشک بچه رو عوض کردی؟
7 دي 1395 - ساعت 00:44

درجواب الی. شما وهمکلاسی هایتان با هم ..... خوردید البته بطور مساوی الی تو که ولی اخه بیسواد تو فرق خودتو با گوشت کوبیده نمیدونی پس خفه برو لالا کن
28 مهر 1395 - ساعت 22:52

اعتراض شدید بازنشستگان وپیشکسوتان(چهره های ماندگار)آموزش وپرورش محترم !...؟
1 مخالف 30 موافق
سلام ودرود بیکران وبی پایان اهل قلم واندیشه ی سازنده بر *** دبیران *** گرانقدر،شجاع ، قهرمان ، افشاگر وحامیان جبران مافات ومطالبات مسلم و فراموش شده ی بازنشستگان( پیشکسوتان) سرفراز،باآبرو وباعزت آموزش وپرورش محترم... **

***البته همکاران شریف وبازنشستگان (چهره های ماندگار)گرانقدرآموزش وپرورش محترم ایران ثانیه به ثانیه ازخواب غفلت بیدارتروآگاه ترمی شوندونقاب ازچهره فریبکاران وشیادان زالوصفت( صاحبان حقوقهای نجومی بادآورده ومختلس ، وقشر وطبقه مرفه وبی دردنوکیسه ونوظهورایران ...) برمی دارندوبه سمت جبران مافات سوق داده می شوند و!...؟ ***

*** البته وصدالبته که روزحساب واحقاق حق وجبران مافات (حق مسلم گذشته،حال وآینده )همکاران وپیشکسوتان شریف ووالامقام آموزش وپرورش محترم نزدیک است(روزموعودوسونامی بزرگ !!...؟؟)***
*** بازنشستگان وپیشکسوتان (چهره های ماندگار)شریف وگرانقدرآموزش وپرورش محترم ایران را حمایت (جبران مافات واحقاق حق مسلم و...)کنیدکه فردا خیلی دیراست !...؟؟؟ ***
باتشکروسپاس17 شهريور 1395 - ساعت 14:40

بازنشستگان وپیشکسوتان (چهره های ماندگار)تاابدزنده آموزش وپرورش ایران است
1 مخالف 28 موافق


طرح رتبه بندی آموزش وپرورش محترم = طرح تبعیض محض،فریب
وانزجاربیشترهمکاران معترض وسونامی شدیدخشم...؟؟

نکته مهم وسازنده این است که کشور آسیایی فوق پیشرفته ژاپن، رازاصلی تمدن
وبرتری راکشف کردوبه آموزش وپرورش بودجه ی اپن ،آزاد وویژه داد وازصفرشروع
کردوفقط درمدت زمان 10سال به قدرت بزرگ وتاثیرگذارجهان (ابرقدرت علمی وصنعتی)
تبدیل شد وجهانیان را متعجب وحیرت زده کرد!...؟ژاپن امروزادعا می کند که
برترین نسل جهان راتربیت وپرورش داده است!...؟شایسته است کشورایران مسیرگمشده
،اشتباه وقهقرایی خودراپیدا،وبه سمت ومسیرژاپن حرکت کند(چاره ای نیست وگرنه
فقراست وفقر است وفقراقتصادی ، فقرفرهنگی،تباهی و!!...؟؟؟) .لذا اندیشمندان
فهیم بایدفقط وفقط بودجه آموزش وپرورش محترم رابه طور ویژه ترمیم وافزایش
دهند،آن هم نه بامسکن موقتی وفریب ،تبعیض حقوقی داخل سیستم و ...!؟نتیجه اینکه
مهمترین عامل کانالیزه شدن به سمت علوم سری(علوم مخفی وبسیارارزشمند وشاخص
رشد وتوسعه جوامع مترقی و ...) وصنعت ابرقدرتهایی مثل ژاپن و...،رضایتمندی
کامل وبی چون وچرای پرسنل وهمکاران ارجمند وبویژه احقاق حق مسلم(جبران مافات)
بازنشستگان وپیشکسوتان (چهره های ماندگار)تاابدزنده آموزش وپرورش ایران است!...؟ وگرنه همگی ماآب
درهاون می کوبیم وبس ...( این ره که ما میرویم به ترکستان است) !...؟؟؟(کشف
رازکاملا مشترک ویکسان همه ی ممالک فوق پیشرفته ،مدرن وصنعتی جهان
امروزوفردا!!!...؟؟؟
فراموشی بازنشستگان وپیشکسوتان (چهره های ماندگار)والامقام آموزش وپرورش ،=یعنی
فراموشی ارزشها وفرهنگ ودریک کلمه ظهور جهل وخرافات بی پایان(عوام فریبی) ،بی
ادبی وبی نزاکتی نسل
های وامانده ی درمانده (نسل سوخته)!...؟ونابودی علوم پایه مدرن !...؟وظهورفریبکاران وشیادانی با حقوق های نجومی!...؟

برای جبران مافات(احقاق حق وحقوقات گذشته بازنشستگان وپیشکسوتان
گرانقدرآ-پ، فرداخیلی دیراست !!!؟؟؟

باتشکروسپاس ...13 شهريور 1395 - ساعت 16:05

سونامی شدید خشم همکاران وپیشکسوتان گرانقدر آموزش وپرورش محترم فردا ازاجرای طرح رتبه بندی (طرح تبعیض وفریب
2 مخالف 29 موافق
*** طرح رتبه بندی آموزش وپرورش محترم = طرح تبعیض محض،فریب وانزجاربیشترهمکاران معترض وسونامی شدیدخشم... ***

هرچه سریعتر بایدجبران مافات شود وگرنه این فریبکاریها ووعده وعیدها،اعتراض
شدیدوتحصن پرسنل شریف آموزش وپرورش محترم راتشدید خواهدکرد ودرنتیجه راه
برگشتی باقی نخواهدماند واعتمادسازی محال خواهدبود!!؟؟وضع معیشتی وصنفی تک تک
همکاران گرانقدرآموزش وپرورش باید بطوریکسان ،کاملا بهبود یابد وگرنه تبعیض
حقوقی وطرح رتبه بندی (همان طرح انزجارو تبعیض داخلی محض)، باعث نتیجه عکس، ودلخوری وقهربیشتر همکاران فرهیخته
و نیز غضب پیشکسوتان عزیز می شود!!؟؟؟جبران مافات وبهبود سریع وضع معیشتی وخدمات
رفاهی وبیمه طلایی بازنشستگان ارجمند قدیم وجدید آموزش وپرورش محترم، نیز امری
ضروری وحیاتی است،که اگرازآن غفلت شود،تبعات منفی فراوانی به ارمغان
خواهدآورد !!؟؟فراموشی بازنشستگان وپیشکسوتان والامقام آموزش وپرورش ،=یعنی
فراموشی ارزشها وفرهنگ ودریک کلمه ظهور جهل وخرافات بی پایان(عوام فریبی) ،بی ادبی وبی نزاکتی نسل
های وامانده ی درمانده ونابودی علوم پایه مدرن وعقب گرد قهقرایی صنعت روزنوین و...!!!؟؟؟
***اگرکلیه پرسنل گرانقدروشریف آموزش وپرورش ایران بیدارشوندو فقط یک ماه محل کارشان را رهاکنندآنگاه خواهنددیدکه فریبکاران و... چگونه رسوا می شوند وحق وحقوقات فنا شده گذشته وحال وآینده آنهادروزارتخانه خیلی فوری بررسی واحقاق حق می شود وبه سمت جبران مافات سوق داده می شوند!؟؟؟***
***البته همکاران شریف وبازنشستگان (پیشکسوتان)گرانقدرآموزش وپرورش محترم ایران ثانیه به ثانیه ازخواب غفلت بیدارتروآگاه ترمی شوندونقاب ازچهره فریبکاران وشیادان زالوصفت( صاحبان حقوقهای نجومی بادآورده ومختلس ، وقشر وطبقه مرفه وبی دردنوکیسه ونوظهورایران ...) برمی دارندوبه سمت رشدوپویایی وجبران مافات سوق داده می شوند و!...؟ ***

*** به امید روزی که آموزش وپرورش محترم کاملا تامین شود وهیچ همکار وپیشکسوت عزیزمان معترض شدید وناامید نباشند***


*** البته وصدالبته که روزحساب واحقاق حق وجبران مافات ( فناشدن حق مسلم گذشته،حال وآینده )همکاران وپیشکسوتان شریف ووالامقام آموزش وپرورش محترم نزدیک است(روزموعودوسونامی بزرگ !!...؟؟)***
باتشکروسپاس
*** طوفان عظیم ،جنبش صنفی وفریاد سازنده ی یکپارچه و... کل پرسنل وپیشکسوتان فهیم،آگاه وسربلندآموزش وپرورش محترم ایران فردا ***8 شهريور 1395 - ساعت 14:11

همکاران گرانقدرمعترض آ -پ
1 مخالف 25 موافق
هرچه سریعتر بایدجبران مافات شود وگرنه این فریبکاریها ووعده وعیدها،اعتراض شدیدوتحصن پرسنل شریف آموزش وپرورش محترم راتشدید خواهدکرد ودرنتیجه راه برگشتی باقی نخواهدماند واعتمادسازی محال خواهدبود!!؟؟وضع معیشتی وصنفی تک تک همکاران گرانقدرآموزش وپرورش باید بطوریکسان کاملا بهبود یابد وگرنه تبعیض حقوقی وبیعدالتی داخلی، باعث نتیجه عکس ودلخوری وانزجاربیشتر همکاران فرهیخته و نیز پیشکسوتان عزیز می شود!!؟؟؟جبران مافات وبهبود سریع وضع معیشتی وخدمات رفاهی وبیمه طلایی بازنشستگان ارجمند قدیم وجدید آموزش وپرورش محترم، نیز امری ضروری وارزشمند است،که اگرازآن غفلت شود،تبعات منفی فراوانی به ارمغان خواهدآورد !!؟؟فراموشی بازنشستگان وپیشکسوتان والامقام آموزش وپرورش ،=یعنی فراموشی ارزشها وفرهنگ ودریک کلمه ظهور جهل وخرافات وبی ادبی وبی نزاکتی نسل های وامانده ودرمانده و...!!!؟؟؟
******به امید روزی که آموزش وپرورش محترم کاملا تامین شود وهیچ همکارعزیزمان معترض وناامید نباشند******


6 شهريور 1395 - ساعت 12:50

کل پرسنل گرانقدرآموزش وپرورش ایران فردا
1 مخالف 23 موافق
روزی زمان ازآن همکاران شریف آموزش وپرورش ایران مظلوم خواهدشد که درآن روز بت ها درهم شکسته شوند وجهل ،خرافات،موهوم پرستی ،فریبکاری و...نابودوفریبکاران ومقام پرستان به زباله دان های تاریخ سوق داده وریشه کن ونابودکامل شوند وگرنه روبه قهقرای شدید هستیم وبس!!!؟؟؟ ...
5 شهريور 1395 - ساعت 20:07

باسلام واقعا متاسفم برای دولتنردان کبک صفت،بنده تربیت معلم قبول شدم وهمکلاسیم که رتبه پایینتری ازمن داشت دانشگاه آزادرشته بهداشت محیط خوندالان هردوی ما کارشناس رشته خودمان هستیم بنده ی فرهنگی با دریافتی دو میلیون تومان با 14سال سابقه وایشون با دریافتی سه میلیون وهشتصدو9سال سابقه کارلازم به یاداوریست که دوست عزیزم سالانه 5تا10میلیون خارج از فیش حقوقی کارانه دریافت میکند وبرای رفتن به روستاهای بیستر از 15کیلومتر فاصله تامرکزشهرروزانه60تا90هزارتومان ماموریتامابنده فرهنگی باهمان حقوق فوق الذکر2میلیون حقوق ماهانه هر روز برای رسیدن به مدرسه 70کیلومتر فاصله شهر تاروستای محل کارم را مجانی طی میکنم خانواده هامون فقط سنوات خدمت را میسنجن ومادودوست که الان هم با هم رفت وامد داریم را باهم مقایسه میکنن بنده میشم...........وایشون زرنگ
2 شهريور 1395 - ساعت 13:08

موافق
2 شهريور 1395 - ساعت 10:08

جناب اقای روحانی واقای نوبخت شما عزیزان باید جوابگو مشکلات عدیده ما فرهنگیان باشید البته اگر نامه ها را بخوانید .
30 مرداد 1395 - ساعت 22:20

گروه کثیری از همکاران محترم آ-پ
1 مخالف 50 موافق
هرچه سریعتر بایدجبران مافات شود وگرنه این فریبکاریها اعتراض شدیدوتحصن پرسنل شریف آموزش وپرورش راتشدید خواهدکرد ودرنتیجه راه برگشتی باقی نخواهدماند واعتمادسازی محال خواهدبود.وضع معیشتی تک تک همکاران گرانقدرآموزش وپرورش باید بطوریکسان کاملا بهبود یابد وگرنه تبعیض حقوقی باعث نتیجه عکس ودلخوری وانزجاربیشتر می شود!!!...
25 مرداد 1395 - ساعت 13:25

اگرکلیه پرسنل گرانقدروشریف آموزش وپرورش ایران بیدارشوندو فقط یک ماه محل کارشان را رهاکنندآنگاه خواهنددیدکه فریبکاران چگونه رسوا می شوند وحق وحقوقات فنا شده گذشته وحال وآینده آنهادروزارتخانه خیلی فوری بررسی واحقاق حق می شود وبه سمت جبران مافات سوق داده می شوند!!! ...

24 مرداد 1395 - ساعت 17:44

پویافردوس
1 مخالف 53 موافق
جناب فانی وزیرکنونی آموزش وپرورش باخواب آلودگی ،فرهنگیان فرهیخته ایران رابه سمت بیماری افسردگی سوق داد ودریک کلمه آموزش وپرورش وکارمندان شریفش را فنا کرد!!!تعرفه دندانپزشکی افزایش یافت وبرعکس تعهد بیمه طلایی فرهنگیان عزیزرالغوکردو...!!!این هم نوعی درایت وشجاعت بی وصف ...امان از صبروبیخبری گروهی از پرسنل محترم آموزش وپرورش درایران؟؟؟!!!

23 مرداد 1395 - ساعت 20:43

به فرهنگیان والامقام (ارزشمندترین قشر هرجامعه باهرتفکری) فقط وفقط درایران بسیارظلم واجحاف شده است وحق وحقوق مسلم فرهنگیان معزز ووضع معیشتی آنهاناجوراست والبته عوارض اجتماعی این بی تفاوتی نه تنها روزبه روز بلکه ثانیه به ثانیه کشوررابه سمت قهقرا ونابودی می کشاند وکاملا پرواضح ومسلم است که بیماری افسردگی دربین فرهنگیان به زودی به همه دانش آموزان ومردم سرایت می کند واین برای اهل فکرواندیشه امری واضح ومبرهن است ونتیجه این می شودکه ملت سوریه وعراق و...که جنگ زده هستند از ایرانی ها راحت تر و...زندگی می کنند!!!
لذالازم بودکه چندین بار طرح استیضاح درمجلس به رای گذاشته شود.واما ضروری ترین وتنهاترین جنبش وبیداری فرهنگیان دراین برهه از زمان فقط وفقط تحصن است واعتصاب واتحادوگرنه این بیماری افسردگی به زودی به همه سرایت خواهدکرد ونتیجه این که نابودی همگانی را سبب خواهد شد ودیگر راه برگشتی نخواهدماند .
بازهم تکرارمی کنیم بانامه ونامه نگاری مشکل این قشرارزشمند وشریف(فرهنگیان) حل نمی شود!!!اگر حرکت وجنبش ریشه ای باشد تنها اسلحه تحصن است وتحصن وتحصن ....
ای فرهنگیان غزیز متحد شوید وحق مسلمتان را بگیرید ...
23 مرداد 1395 - ساعت 14:51

محسن شایان پور | ايميل
1 مخالف 21 موافق
موافق کامل
20 مرداد 1395 - ساعت 18:56

تنهاراه نجات فرهنگیان گرانقدر:اعتصاب،اعتصاب وفقط اعتصاب است ...
20 مرداد 1395 - ساعت 16:03

سلام
يك روز زير فشار حجم عظيم درس رياضي محض دور از خانه و خانواده در برگ امتحاني خودم نوشتم كه: ببخشيد استاد من به دليل .....نتوانستم براي اين آزمون ( ميان ترم ) آمادگي پيدا كنم . و طوماري از مشكلات فرا روي تحصيلم را بدليل عدم امكان انتقالي به دانشگاه ديگر ديگر و نيز عدم همكاري آموزش و پرورش براي انتقالي به شهرستان محل تحصيل را بيان كردم .
استاد در پايان همان نمره ناچيز را پس از تصحيح زير برگه بنده وارد كرد و گويا اصلا آن متن را هم نخوانده بود اما يكي از همكاران و همكلاسيان من پس از اينكه متوجه شد من چنين متني در برگه امتحاني خود نوشته بودم جمله اي به من گفت كه حتي پس از انصراف از تحصيل درمقطع ارشد رشته رياضي محض بدليل همان مشكلات تا كنون به اندازه يك فوق ليسانس رياضي برايم ارزشمند است آن جمله اين بود :
سفره دل را فقط براي او بايد باز كرد چون فقط اوست كه
ميتواند چاره ساز و راهگشا باشد .

16 مرداد 1395 - ساعت 00:07

روح اله حسن زاده | ايميل
1 مخالف 8 موافق
به نام خدا. باتشکر از زحماتی که کشیدید و اطلاع رسانی که نمودید.
سخنان شما در نامه به حدی جامع بود که جای اضافه کردن موضوعی به آن نماند و این نشان از آگاهی شما به کلیه جوانب امر داشت.
امیدوارم رئیس جمهور محترم به این مشکل بزرگ خانواده فرهنگیان توجه کنند و با این کار دل خانواده های مسلمان فرهنگی و دل رهبر انقلاب را که همیشه از بیکاری و فقر خانواده ها ناراحت بودند را شاد کنند و باقیات الصالحات و دعای خیری را برای خودشان و نسل شان ایجاد کنند که تا روز قیامت هم ادامه داشته باشد.
واقعا جای تأسف است که اکثر فرهنگیان قادر به تأمین معاش آبرومندانه برای خانواده شان نیستند و حتی مسافرت بدون دغدغه جزء آرزوهای آنها شده که اگر خواستند در مسافرت خریدی بکنند با دلواپسی به پول کیفشان که ته کشیده نگاه نکنند.
موفق و مؤید باشید و در پناه قادر متعال.
13 مرداد 1395 - ساعت 09:19

احسنتتت، اصلا معلمی که کمرش از فشار زندگی خم شده طبیعتا رو درس دادنش هم اثر میذاره، ضمن اینکه حالا ارگان های دیگه خیلی بازدهی دارند؟که حقوقشون سر به فلک زده؟معلمها انقدر زحمت می کشن که اکثرا بعد از بازنشستگی فوت میشن! بهتره عدل علی رو یادمون نره
6 مرداد 1395 - ساعت 12:50

اوستا حسن بنا
4 مخالف 7 موافق
در جواب دوستانی که مدام ساعت کاری رو به رخ میکشن که البته چیز عجیبی نیست و من به شخصه خودم توی خانواده خودم صدها بار بیشتر این حرف ها رو شنیدم و صدها بار هم جواب دادم ... اما ساده ترین و قابل فهم ترین حرفی که میتونم بگم اینه که ای دوستان فعال کار کن و شماره یک جهان !! ما کارمند آموزش و پرورش هستیم در ابتدا بعد معلم هستیم بقیه حرف ها هم شعاره ! ساعت کاری آموزش و پرورش بر اساس میزان حضور دانش آموز تعیین میشه یعنی اگر دانش آموز در مدرسه حضور داشته باشه معلم هم حضور داره و اصلا معلم باید شاگرد داشته باشه که بهش درس بده به دیوار که نمیتونه درس بده فکر کنم البته !! اگر تا اینجا متوجه شدین که معلم ساعت کاری خودش رو تعیین نمیکنه بریم سراغ مرحله بعد ! برای یک کارمندی که طبق سنت اسلام چندین فرزند داره این حقوق کافی نیست ! نمیدونم معنای حقوق و دانش آموز و ساعت کاری رو به اندازه کافی ساده گفتم یا ساده ترش کنم براتون استادان شماره یک تاریخ !!! منظور من اینه که اگر آموزش و پرورش بگوید که جمعه ها هم باید بیایید هیچ احدالناسی نمیتواند بگوید نع ! نمیایم ! چون فردا اخراج است !! این از جمعه تابستان که پیشکش !!! ای دوست عزیز ! شما اگر حق خودت رو نمیتونی بگیری به دیگران نگو شما چند ساعت فلان بیسال ... یکبار دیگه عرض میکنم ساعت کاری معلم ها حتی یک درصدش هم با اختیار معلم ها نیست .... اگر امر بشود که جمعه و تابستان بیایید همه باید بروند ! مفهوم بود ؟؟؟؟؟
2 مرداد 1395 - ساعت 19:22

من فوق لیسانس فنی هستم از دانشگاه دولتی و به عنوان یک معلم با 14 سال سابقه زیر 2 میلیون حقوق میگیرم در حالی که دوستان خودم در سایر ارگانها دریافتی چند برابر دارند. حسین عزیز از طرز نوشتن و ادبیات شما سطح سواد و شعورت مشخصه، از کجا و از چی سوختی نمیدونم که اینطوری پیام میزاری. در ضمن کار مفید سایر کارمندان بسیار کمتر از معلمان هست. سطح سواد کارمندان دیگر معمولا بسیار کمتر از معلمان است. شما فقط یک روز در هنرستانهای کاردانش فقط حضور داشته باش و بعد دم از سادگی کار بزن.
29 تير 1395 - ساعت 22:29

حسین آقای عزیز صحبت از تعطیلات معلم نکنید .یک فرد فرهنگی سی سال اززندگیش رو درگیر شغلشه.درگیر یعنی اینکه باید شئونات شغلی رو رعایت کنه.لباس خاصی بپوشه ،مثل بقیه نتونه آستین کوتاه بپوشه ودرخیابان قهقهه نزنه،بایدمتین باشه و.....ازطرف دیگه سه ماه تعطیله وپولش کفاف مسافرت های آنچنانی رو نمیده. بماند که وقتی درمسافرت درمدارس اسکان میگیره،اونجا هم پول میده که حتما باید اینو که گفتم سوئیت وهتل های شرکت ها وارگان های دیگه به ذهن شما اومده باشه که این کجا وآن کجا!!ازطرف دیگه حسین جان همه قانون گذاران وکارکنان واقشارمختلف مردم زیباترین خاطرات وبیشترین آموخته های خود راازمعلم دارند.ازیک طرف دیگه حسین آقا مامنکر بعضی مشاغل سخت دیگه مثل نیرو های محترم نظامی وانتظامی نیستیم وبه اهمیت شغل اونا هم واقفیم وفرقی نمیکنه باید حقوق اون عزیزان هم مطابق شأن شغلیشون وبه عدالت پرداخت بشه..ماچون معلمیم وبافضای شغلی خودمون آشنا هستیم ازخودمون وبی عدالتی هایی که درمورد ما میشه صحبت میکنیم.شما خودشو ناراحت نکن وفراموش نکن که؛مدادالعلماء افضل من دماء الشهداء...
27 تير 1395 - ساعت 03:19

فرج اله فرجی | ايميل
1 مخالف 7 موافق
رنج نوشته این همکارگرامی با هیاهوی حقوق های نامتعارف وعدالت کش وحسرت زا وفاصله زای برخی نازپرورده ومردم فرودست بین و بیخبرازسنگینی معاش؛هردلی را میرنجاندو بی تابی وبیقراری رابه ارمغان می آوردتاجاییکه آدم باشنیدن واژه عدالت بی اختیار برزانو می کوبدونگاهش به پیرامون با تیرگی وبدبینی آغشته می شود.اندک تورق وتأملی درگفته های بزرگان درباره معلم ؛ایثار وجانفشانی وشمع وسوختن وکمال واندیشه وتعالی را تداعی میکند وحال آنکه دروادی پاداش های این دنیایی ومعیشت؛فیش های حقوقی نا متعارف ازاین طرف بام!!!!وبعضا درمتن جامعه نگاه ترحمی به معلم!!!!!حلقه مفقوده اینجاست که ؛ دولتمردان وتصمیم گیران اززیر دست معلم عبورکرده؛بااینکه خوب همه چیز را میدانندوبه نحو اکمل ازهمه چیز باخبرند(نعوذبالله؛وهواللطیف الخبیر)؛بازهم ازاینهمه فضیلت واهمیت کارمعلم وتغذیه معنوی جامعه ؛بزرگوارانه می گذرند ونادیده می گیرند«مروا کراما»واگرهرازگاهی منبعث از حال خوش مقطعیشان،قانونی وضع میکنند«کالخط یرسم فی بسیط الماء»ازهم میپاشدواز دوام واجرا یائسه میشود.حال؛ مابرون راننگریم وقال را /مادرون رابنگریم وحال را ....درد دلهای این عزیز فرهنگی فریادیست که همیشه درفضای عمومی طنین انداز بوده منتها بعضی ها ازبس خوش بین هستندتعبیر به صدای باد میکردند. پس من هم فقط ناچارم بگویم هفته معلم بااقل واخس حقوق فقط مبارک باد!!!!!
27 تير 1395 - ساعت 02:45

سلام خدمت فرهگیان عزیز درکشوری که حقوق بشر رعایت نمیشه چه میتوان کرد خدا این کشور را نابود کنه
24 تير 1395 - ساعت 12:02

یک معلم
2 مخالف 10 موافق
خدا نکنه این چه حرفیه.ان شا الله همه چی درست بشه
29 تير 1395 - ساعت 20:20

پس کارمندان چی؟
معلمان ماه ها بدون کار حقوق میگیرند. ولی ما با منت هفته ای دو ساعت مرخصی میگیریم!!
هر روز از ساعت 7:15 تا 14:15 کار هر هفته 44 ساعت کار . ایا برابریم؟؟؟
24 تير 1395 - ساعت 09:08

بسمه تعالي
با عرض سلام خدمت فرهنگيان عزيز

امروز خبر زير رو در شبكه هاي مجازي ديدم صحت و سقمشو نميدونم

دانش اموزان دبستاني در ايالات ويرجينيا ماهواره اي ساختند كه بعد ها ناسا ان را توسعه داد و امسال به فضا فرستاد.
احسنت و خسته نباشيد بايد گفت به معلمانشان.
چه قدر شبيه دانش اموزان دبستاني كشور ما هستند....خخخخخخخ
نميدانم اين معلمان كشور ما كه حقوق خود را با فرهنگيان كشور هاي ديگر مقايسه ميكنند،چرا فقط يك بار ،بازدهي كار خود را با بقييه ي كشورها مقايسه نميكنند.

نميدانم معلمان كشور ما تا كي ميخواهند بيجا و غير منطقي اعتراض كنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
20 تير 1395 - ساعت 14:22

من امریکا زندگی می کنم و حقوق معلمها از خیلی از مشاغل دیگه پایینتره ومقایسشون با معلمهای ایران غیر ممکن. کسی که اینجا معلم میشه عاشق کارشه تا مدارس امریکا رو نبینید باور نمیکنید به چه بچه هایی و با چه عشق و مهارتی درس میدن.بچه هایی که تو ایران تصورشون هم نمیتونید بکنید.اگر رفتاری که خیلی از معلمهای ایرانی دارن اینجا با بچه ها داشته باشن کار به اخراج ختم نمیشه . کارشون به پلیس و دادگاه میکشه.جرات ندارن به بچه بگن بالای چشمت ابروه.
6 آذر 1395 - ساعت 02:39

من خودم یک دانش اموزم.پدرم هم یک معلم. درسته سختی هایی در زندگی ما وجود داره.ولی خب فرهنگیان عزیز کشورم اونطور که باید کار نمیکنن.کار کمتر بازده کمتر حقوق بیشتر؟؟!!! ایا این امکان پذیره.دانش اموزایی که حتی رو خونی از روی کتاب بلد نیستن؟؟ااین اتفاقا چرا میافته؟ یک معلم خوب میتونه همه چی رو تغییر بده...
29 تير 1395 - ساعت 15:40

بی وجدان شما خدماتی رو که در ایالت ویرجینیا هس رو با گچ و تخته سیاه مدارس سراسر کشور یکی میکنی؟کجای این عدالته؟؟؟معلمای اونا میدونی چقدر حقوق میگیرن؟؟؟
29 تير 1395 - ساعت 08:19

بسمه تعالي
بار ديگر تابستان امد و اي كاش، دولت فكري به حال مال بيت المالي كند ،كه بدون حتي ساعتي كار به حساب معلمان ريخته ميشود.در اين سه چهار ماه معلمان پول خواب خود را از دولت دريافت ميكنند،حالا اين به جاي خود،ديگر اعتراضاتتان چه معني دارد؟حتي در غير تابستان نيز تعطيلاتتان بيشتر از ماست.
من كارمند هستم،حقوقم با فرهنگيان چندان فرقي نميكند اما ساعت كاريم خيلي خيلي با ابن قشر تفاوت دارد،اما اعتراض نميكنم،اگر قراراست اعتراضي شود،اگر قرار است به خاطر كمبود حقوق شعري سروده شود،اگر قرار است كمپيني راه بيوفتد ،اگر قرار است.....
بايد جهت رفاه حال ان كارگر و دامداري باشد كه نه تعطيلي تابستان دارد نه عيد،در تابستان هنگام كار در گرما و در زمستان بايد در سرما كار كند.
14 تير 1395 - ساعت 15:12

کاظمخانی
2 مخالف 3 موافق
آقا حسین آقا فیش حقوقی معلمان را نگاه کن برای بازنشستگی مبلعی را که هر ماه کم می کنند اندازه در یافتی یک قشر کم در آمد است پس تعطیلات تابستان مفتی نیست مقرری ماه اول همه ادارات به کارمندانش کسر نمی کنند ولی آموزش پرورش کم می کند و.... پس نسنجیده قضاوت نکن
5 شهريور 1395 - ساعت 15:06

به نام خدا ، کسی که کار معلم را از روی ساعات کاری با کارمندان دیگر ادارات بسنجد معلوم می شود که اهمیت تعلیم و تربیت انسانها را درک نمی کند و کار تعلیم و تربیت و علم و دانش که بالاتر و والاتر از هر کاری هست که پیامبر بزرگوار (ص) و ائمه معصومین (ع) در باره ان سفارش فرموده اند و امام اول ما می فرمایند هرکس یک کلمه به من بیاموزد مرا بنده خود نموده است اهمیت ان روشن می شود ، برادر عزیز چی را با چی مقایسه میکنی ؟؟؟شغل معلمی را با کار دفتری یکی میدانی ؟/ یک اشتباه در کار اداری یا دفتری قابل اصلاح است ولی یک اشتباه در چگونگی تعلیم و تربیت فکر یک عمر انسان و یک جامعه را دگرگون و او را از تفکر عقلی وراه و روش صحیح زندگی و تعامل سازنده در جامعه و عقیده و ارزشهای انسانی دور و جامعه را دچار نابسامانی و ناهنجاری میکنند ، قضاوت شما و مقایسه کاری شما بین یک معلم با پنج ساعت کار فکری روزانه با یک کارگر ساختمان با 8 ساعت کار با یک معیار سنجیده می شود ؟ ارزش هرکاری که با ساعات کاری سنجیده نمی شود ،، برادر عزیز و گرامی دانشمند اول مطالعه و بررسی کن و بپرس و بعد مقاله نویسی و توجیه و قضاوت کن ، با تشکر و سپاس از قاطبه بانیان تعلیم و تربیت
13 تير 1395 - ساعت 01:34

سلام دوست عزيز،چون اشتباه در ك ار شما غير قابل جبران است بايد حقوقتان از همه بيشتر و ساعت كاريتان از همه كمتر باشد،هرچند همين الن هم من معتقدم اگر سختي كار و ساعت كاريتان را با بقييه مشاغل مقايسه كنيم،حقوقتان كم كه نيست،زياد هم هست.
اصلا در تابستان كه معلمان پول خواب خود را از دولت دريافت ميكنند،حقوقشان از يك كارمند اداره ثبت،شهر داري،.....بيشتر نباشد كمتر نيست.(اما كارمند ثبت و شهرداري و.....سر كارند نه خووووواب)
حالا اگر حقوقتان زياد باشد اشتباه نميكنيد؟؟؟؟
ميزان حقوق هر فرد به اهميت كار،ساعت كار،سختي كار،و.....بستگي دارد.كار بقييه مشاغل هم پر اهميت هستش و سختي كار دارند.

اعتراض معلمان بيجاست
14 تير 1395 - ساعت 15:31

با این حساب بابک زنجانی و خاوری و صفدر حسینی و . . از بس زحمت کشیدن میلیاردر شدن؟ نکنه خودت یکی از اونایی؟
17 دي 1395 - ساعت 03:20

تا حالا سایتی به خوبی شما ندیده بودم چون هم مطالب خیلی خوبی دارید هم قالب سایتتون خیلی خوبه.یک تشکر ویژه با ارزوی موفقیت.
7 تير 1395 - ساعت 18:23

دوست عزیز دانش اموزان من با رتبه 56 هزار هم وارد نیروهای مسلح شدند rnrn
31 خرداد 1395 - ساعت 13:19

حتي اگر صداي شما به جايي هم نرسد ، قهرمانيد.ممنون
30 خرداد 1395 - ساعت 09:06

اگه این طوفان به پا کرده ، فکر کنم یه کارگر بخش خصوصی یه نامه مثل این بنویسه سونامی به پا میشه.
30 خرداد 1395 - ساعت 07:07

آقا من از این کمپین حمایت میکنم
25 خرداد 1395 - ساعت 21:33

اقای نظامی محترم نمیدانم کجای کشورم خدمت میکنید همین فرهنگیان بقول شما خوش نشین اکثرا جوانی خودرا در جبههگذراندند بی انصافی اگر در کسی باشد دفاع از وطن بش گش ازخود نیز نمی تواند دفاع کند ایاموقعی که درس میخواندید سالی سه ماه میخواندید
24 خرداد 1395 - ساعت 16:34

سلام
خیلی ببخشید...شما واقعا فرهنگی هستین و قسد و ریازت رو اینجوری نوشتین؟؟؟
بهر حال من منکر مشکلات فرهنگیان نیستم...اما ما چی بگیم که اسممونو گذاشتن نیروی آزاد تو غیر انتفاعیا و صد برابر بیشتر از شما داره حقمون ضایع میشه!
18 خرداد 1395 - ساعت 14:59

آقای فرهنگی که اسمت و گذاشتی فرهنگ تمدن اسلامی اگه همین گروهبان و نیروهای مسلح نباشن که این امنیت رو ایجاد کردن شماها و خانواده هاتون الان این همه امنیت نداشتین معلوم نبود چه بلایی سرتون میومد من حساب کردم این قشر فرهنگی در سال3 ماه تدریس میکنه بقیش و فقط حال میکنن حالا به حقوقتون هم ناراضی هستی
سه ماه تعطیلات تابستان.یه ماه عید.پنجشنبه ها تعطیل یه باد خنکی هم که میوزه تعطیلین دیگه چی میخوای
14 خرداد 1395 - ساعت 21:22

با سلام خدمت فرد نظامی زحمت کش.از اینکه امنیت را برای مردم فراهم میکنید متشکرم.اما به نظرتون دفاع از جان و مال و ناموس مردم به تفنگ دست گرفتن یا .... هست؟لطفا به سوالات من پاسخ بدید
1-چه کسی کلمه و معنای وطن-امنیت -ناموس - دفاع و ... را به ذهن شما آورد؟
2-چه کسی به شما همین نحوه نگارش متن قبلی که به فرهنگی از سبزوار نوشتی را یاد داد؟
3-چه کسی همین الان اگه بچه ای دارید و به مدرسه می رود معنای احترام به پدر مادر و همچنین دفاع از افراد نظامی که از مملکتمون دفاع میکنه را درس میده و خود بالیدن در فرزندتان که با افتخار بگوید پدر من نظامی است را پرورش میدهد؟
4-وخیلی سوالات دیگر که من زمان مطرح کردن آن را ندارم را به شما یاد داده است حتی دست چپ را از راست تشخیص دادن را هم که نمیدانستید را یاد داد؟
حضرت علی فرمودند کسی که حتی ب بسم الله را به فرزندم یاد بدهد دهانش را پر از طلا و جواهرات میکنم که این حدیث کسی که درک و فهمی داشته باشد خیلی خیلی مفاهیم را دارد
21 خرداد 1395 - ساعت 13:11

با سلام و احترام یادی از قشر زحمت کش مسولیت پذیر ساکت مظلوم که شبانه روز خدمت می کند
بابای مدرسه سرایدار مدرسه وظیفه اش از یک معلم سخت تر است .اگه شک دارید سوال کنید
نظافت چی است نگهبان ۴۸ ساعته است امین مدرسه اموال مدرسه ....به عهده دارد حقوق بخور نمیر دارد
خدا رو شکر می کنیم .اگه آدمهایی فیش حقوقی نشان می دهند باید قبول کنند شایط این است باید کمتر وام کمتر بخورند کمتر بپوشند و گر نه این کار بدرد ثروت به دست بیاری به درد نمی خوره معلم یعنی انبیا .
10 خرداد 1395 - ساعت 13:54

سلام
ضمن خسته نباشيد خدمت تمام معلمان زحمتكش بايد عرض كنم حقوق معلمين نسبت به بسياري از كارمندان دولت(اداره ثبت احوال،كاركنان و كارمندان شهرداري،نيروهاي مسلح،و....)كم نيست.اين در حاليست كه ساعت كاري عزيزان فرهنگي و سختي كارشان،حد اقل نصف مشاغليست كه عرض كردم.
هم شغل معلمان و هم بقييه ي مشاغل(اداره ثبت احوال،كاركنان و كارمندان شهرداري،نيروهاي مسلح،و....)از اهميت بالايي برخوردار ميباشد.
7 خرداد 1395 - ساعت 14:45

یک ساعت کار با دانش آموز برلبر با 10ساعت کار در اداره است
14 خرداد 1395 - ساعت 06:52

باسلام ودرود برهمسر وفرزندانم که جقدر والامقام هستندومرا دلداری میدهند ونفرین خدا وخلق ازآدم تاقیام قیامت برآنهایی که حق فرهنگیان والا مقام عزیزرانادیده گرفته ویامیگیرندمن باورم شده است که نادانان از دانایان برترندهرکس باورندارد به درامدشان نگاه کند الذین لا یعلمون از الذین یعلمون برترند ففطبه خدا پناه مبرم وگرنه بشر کاره ای نیست
30 ارديبهشت 1395 - ساعت 02:37

دوستان دوستان .اندک همتی به خرج دهید و در شبکه های اجتماعی مجازی کمپین استعفا استعفا وزیر بی لیاقت را طنین انداز کنید وپس از وقوف بر این قدرت شگرف خود گام های دیگر در احقاق حقوق پایمال شده خود بر داریم.همتی می خواهد وشعور والا.بشتابید.باسپاس
16 ارديبهشت 1395 - ساعت 00:41

با سلام. درست است که در حق فرهنگیان ظلم شده و حقوقشان نادیده گرفته شده، اما چنین حرکاتی جز تشنج نتیجه زیبایی نخواهد داشت.
28 مرداد 1395 - ساعت 01:17

جوانی ازمراغه
4 مخالف 13 موافق
آقایان عزیزومحترم چراسوبسیدوام مسکن فرهنگیان وهزینه ازدواج فرزندان رافرهنگیان رانمی دهید؟
9 ارديبهشت 1395 - ساعت 14:35

دل سوخته
2 مخالف 16 موافق
آقای نگفتی کمی با خودت بیندیش همه ی اینا که نوشتی حاضری فرزندت رابرای تعلیم وتربیت به چه کسی بسپاری ؟ اگر به این سوال جواب دادی هرگز به خود اجازه نمی دهی معلم رابا هیچ کسی مقایسه نمایی. من که معلم نیستم ولی بزرگترین سرمایه ام فرزندم است ؛که لحظه ای دوست ندارم درمملکتی که امثال تو به معلم این گونه می نگرند..........
دلبندم را به معلمی خوار وزبون و فلک زده بسپارم . نادان کمی بی اندیش اگر تو راست می گی این تلاش هایت برای سعادت فرزندت نیست ؛پس ...
4 ارديبهشت 1395 - ساعت 20:02

اقای دبیر نگفتی تو سال چند روز کار میکنی ؟نگفتی چند شب تو هفته علاوه بر ساعت کاریت شیفت داری ؟نگفتی چند بار تو ماه علاوه بر شیفتت اماده باشی ؟ نگفتی روزی با چند تا قاتل و دزد و معتاد سر و کار داری ؟ نگفتی که صبح از خونه میری بیرون تا غروب استرس زنده موندن داری یا نه ؟ نگفتی چند تا عید و تعطیلی و سیزد به در و عاشورا و تاسوعا و . . . اصلا ولش کن یادت رفت بگی چندتا روز شاد یا غمگین کنار خانوادت نبودی ؟ یادت رفت بگی قوامین به پرسنل ناجا وام ۳۰٪ میده؟ یادت رفت بگی شبا که ما میخوابیم بعضیا بیدارن ؟ یادت رفت بگی با همه تفاسیر فوق حقوق یه ناجایی با حقوقت برابر در صورتی که پولجون و کارش رو میگیره و شما پول کارت رو .
18 اسفند 1394 - ساعت 22:29

کسی نیست به این اقایی که خودشون راناجا یه همون نیروی ارتش جمهوری اسلامی حعرفی کردن که صددر صدهمگروهبان هستن نیست بگه شماقدرت ورود بهتحصیلاتدانشگاهی روهم نداشتین بنده هیچ وقت یک معلم ویک گروهبان روهم سطح هم نمیبینم که از تساوی حقوق حرف بزنم
30 فروردين 1395 - ساعت 20:30

از يك فرهنگي بعيد است به برادران زحمت كش نيروهاي مسلح اينگونه توهين كنيد.rnبه رتبه كنكور پزيرفته شدگان تربيت معلم در سالهاي91 92 93 94 دقت كنيدبا رتبه هايي بسيار بالا (35000در رشته انساني)وارد جامعه فرهنگيان شده اند.
با رتبه35000فكر نكنم در هيچ مركز و دانشگاه نيروهاي مسلح پزيرفته ميشدند.
7 خرداد 1395 - ساعت 15:05

سلام
من نظامي نيستم
اما زحمات برادران نيروهاي مسلح با بققيه ي مشاغل به هيج وجه قابل قياس نيست،چه گروهبان باشند چه سرهنگ،چه دانشگاه رفته باشند چه نرفته باشند
من يك كارمن هستم و هميشه با خودم فكر ميكنم چقدر سخت و دشوار است اگر در لحظه تحويل سال كنار خانواده ام نباشم.
طبق پرس و جويي كه من داشتم و همانطور كه گفتم حقوق برادران در نيروهاي مسلح هم ناچيز و درخور تلاششان نيست.
7 خرداد 1395 - ساعت 14:58

چرا من بهت می گم از شب هایی که بیداریم و با سیستم برای کودکانتان نان را در تنور داغ مدرسه و فضای سرد خانه به بهترین شکل قوام میاریم .بهت می گم از برخورد با شرابخور و .....دم در کلاسی که جز یک معلم آشنا برایش لالایی نمی خونه و باید تحقیر بشه . بهت میگم از عید و تعطیلی و 13 به دری که دیگه برا معلما نیست تابستونا باید کلاس های ضمن خدمت و صبح تا عصر پر کنیم تو تعطیلات عید هم به فکر دادن طرح و برنامه برای بعد عید کودکانتان باشیم .نیازی نیست بگیم چند تا روز شاد و غمگینیم چون اصلا شادیی از اول نبوده که بخواهم باغ سرسیز غم ها را برات رتبه بندی کنم.باور کن امروز شغل و حرفه ی معلمی مثل دیروز نیست امروز اگر باسواد و مطالعه سر کلاس نری یعنی هیچ حالا خودت فکر کن خدا وکیلی ما ساعت 3 و بعضی وقت ها ساعت 4 صبح می خوابیم خودتون قضاوت کنید..........13 فروردين 1395 - ساعت 02:34

خانم محسنی نیا خیلی تکالیف میده من موافقم از خانم محسنی نیا

3 اسفند 1394 - ساعت 20:20

علی یزدی
0 مخالف 4 موافق
حسن جان شهر ما پر یاس گشته / که شیرزادی رییس ناس گشته
کلیدی را که تدبیرش بخواندی / ببین در این اداره داس گشته
28 بهمن 1394 - ساعت 12:07

خانم محسنی نیا اصلا تجربه ندارد
25 بهمن 1394 - ساعت 15:55

النا خانم فهمیدیم النازی خواهر من.
3 بهمن 1394 - ساعت 01:52

موافق
20 دي 1394 - ساعت 09:46

حالا همه گفتنو ما خاندیم چرا حقوق ناجا پایین است و ما نمی توانیم ....
13 دي 1394 - ساعت 20:34

سلام چرا اداره کل اموزش وپرورش به وضیعت مدارس شهرستان زاوه رسیدگی نمی کند
25 آبان 1394 - ساعت 11:10

سلام چرانظرمن ثبت نشد؟جواب سوال من چی شد؟
9 آبان 1394 - ساعت 13:16

سلام من فرزندفرهنگی هستم فرهنگی که بعدازعمری تلاش شبانه روزی بازنشسته شده بعدازبازنشسته شدن اگه واقعا یک معلم روببینیداشک توچشماتون جمع میشه مسعولین چرانمیبینیدفرهنگیاروکه برای بکارگرفتن فرزنداشون بایدبه پای همه بیافتن من الانفهمیدم که امروزه ازمعلم چطوری قدردانی میکنن من فارغ التحصیل رشته قران بامدرک کارشناسی میباشم چرامدرک قران امروزه به درداموزش وپرورش نمیخوره چرا؟خیلی ناراحتم ازاینکه همیشه سرکوفتی میشه برای ما که میگن رشته ی شما نمیخوایم یعنی واقعا برای اموزش وپرورش قران کاربرد نداره؟
9 آبان 1394 - ساعت 12:41

رضا سیسکانی
5 مخالف 12 موافق
سلام من از اهالی شهرستان نهبندان هستم و از طریق اسرار نامه با معلمی عاشق از سبزوار به نام آقای سید یوسف آزاد که در دهه 60 تدریس می کرد اشنا شدم و از آن زمان تصمیم جدی گرفتم معلم شوم و مانند این معلم دلسوز فقط عاشق معلمی باشم . از همه معلم ها تقاضا دارم در هر شرایطی معلم باشند و امر مقدس تدریس را فدای مشکلات اقتصادی پیش رو نکنند.
1 آبان 1394 - ساعت 22:15

معلم عاشق کاروشرمنده از زندگی | ايميل
1 مخالف 21 موافق
بخدا با 30 سال سابقه 30 روز زندگی خوشی نداشته ام که شرمنده فرزندان وهمسرم نباشم رسم انصاف این است؟
19 مهر 1394 - ساعت 21:41

خواهشی ازخدمتتان داشتم که مقایسه ای (سوختن معلم توسط بخاری کلاس وارتباط معلم ودانش اموز وارتباط پزشک با زخم دختر کوچو لوی یک خانواده ) ایا فداکاری این معلمان به این ملت ثابت نشده تاحاکمان این حکومت فرق (شور ولر ) از هم تشخیص داده وتا عدالتی جزیی به معلمان داشته باشند چنانچه میدانید خمیر مایه این انقلاب از دکان شیشه گر معلم است.
14 دي 1394 - ساعت 17:20

گوش شنوایی در این مملکت وجود ندارد الان یکسال است بازنشسته شده ایم و از پاداش خبری نیست و انوقت توی بوق می کنیم که همه دنیا بدند و ما بهترینیم ما عادل ترینیم ، ما مهربانترینیم ، ما به حقوق مردم احترام می گذاریم .
22 شهريور 1394 - ساعت 14:11

دکتر فیروز شکارچی | ايميل
3 مخالف 20 موافق
سلام و خسته نباشید ، چرا بجون همدیگه افتادین ، وقتی صداقت و عدالت بنسبت و توانایی های انسانها ، تقسیم نشود ، نتیجه اش معلومه خانم نسرین و حامیان وی توجه داشته باشند هیچکس حق توهین به همنوع و خصوصا مدرسان ، چه معلم و چه هییت علمی و ... نداشته باشند ، معلمها اگر نباشن شماها و هییت علمی ها از کجا رشد میکردید !دیروز رافراموش کردی ،آری عزیزم سر کلاس اول حرف زدن بلد نبودی ، راه رفتنتو غذا خوردن و نوشتن و ... همه رازیر سایه همین معماران زیر بنا سازان ، یاد گرفتی بلی چقدر زود دیر میشه ....،؟ تمام مجلسی ها و نمایندگان و اساتید و قضات و ساستمداران و مجریان باصطلاح قانون از زیر دست این عزیزان بیرون آمده اند و خواهند آمد ، و ... باید بگویم آیه شریفه قرآن جواب همشون است .. یا ایوهالذین آمنو لمعتقوالونه مالا تفعلون ... ای آنان که بزبان ایمان آوردید چرا در مقام عمل خلاف آن مکنید که بزبان آورده اید... مسوولین محترم به خود آیید بعضی از مدیران کشور حقوق های 20 و 30 و 40 میلیونی هر برج میگیرن.. هرچه بگندد نمکش میزنن وای وای وای بروزی که بگندد نمک بنده با 30 سال کار و بتالاترین ضریب و گرید و تالیف کتب و جبهه و جنگ و بسیج و ... کمتر از شاگردم که 25 ساله اش است کمتر از فرزندم حقوق میگیرم ... ای کاش خودتون که مخالف حافزایش حقوق معلمان و اساتید هستید یک سال فقط یک سال حقوق و کار آنها را بکنید ..؟؟؟!!! باینکه بعضی هایتون بودید ولی ... زود فراموش کردیدووخدا ازتون نمیگذره مطوین باشید جواب پس خواهید داد ....!!!/
15 شهريور 1394 - ساعت 11:38

حسن رشیدی | ايميل
5 مخالف 13 موافق
گل گفتی ، واقعا که حق مطلب رو ادا کردی ، این خواسته ی انگلیس هست که در این مملکت نباید معلم راحت باشد و در رفاه ، باید همیشه هشتش گروی نُه باشد ، چون در غیر اینصورت فرزندانی تربیت می کند آگاه و دانا که هرگز زیر بار زور نمی روند
درود بر شما
25 آبان 1394 - ساعت 22:46

حسن زاده
4 مخالف 23 موافق
با سلام
دوهزار تا از این نامه ها بنویسید اثر گذار نیست چون دستور است که حقوق معلم چنین باشد اگر هزاران میلیارد دلار در آمد دولت باشد معلم باید حقوقش آنقدر باشد که نمیرد.
من این موضوع را زمانی دانستم که یک روحانی محترم در جمع معلمان اراک حدود 20 سال پیش گفت ما پول داریم ولی حقوق معلم همین است اضافه شود فاسد می شوند....!!!
بهترین گزینه بنظر بنده نامه برای مقام معظم رهبری ست ایشان پدر ما هستند غافل نشوید امت و امام همیشه کنار هم بوده اند آنقدر نامه برای معظم له بنویسید تا نتیجه ای به دست آید.
اصلن نیاز نیست دولت یک ریال کمک کند اجازه دهند معلمین کشور یک شرکت تلفن همراه مانند ایرانسل و همراه اول داشته باشند به نام " معلم" آن موقع ببینید وضع معلمان کشور از شرکت نفتی ها هم بهتر خواهد شد.
یا علی
19 مرداد 1394 - ساعت 07:02

غلامرضا _ جانباز45 درصد شیمیایی | ايميل
4 مخالف 23 موافق
استیضاح وزیر محترم آموزش و پرورش به علت بی ادبی در رسانه ملی به فرهنگیان باید پیگیری شدید شود .
ما که از ریاست جمهور مملکتمان نالانیم و ندانستیم کلید بنفشش در واقع درفشی است که پیچ و مهره آموزش و پرورش را باز خواهد کرد .
تازه در وزارت پزشکان هم وزیر پزشکان با توهینی که به پرسنل بهداشت و درمان کرد ، متوجه شدم این توهین و بی ادبی به زیردست از رسوم این دوره ریاست جمهوری است .
من به این گروه مافیا در دوره بعد که رای نخواهم داد .
21 مرداد 1394 - ساعت 17:19

موافق14 مرداد 1394 - ساعت 13:01

باسلام می خواهم بدانم چرا مقرری ماه اول که دردوره اقای احمدی نژادبه فرهنگیان خردخرد داده شده حالا که می خواهیم بازنشسته شویم باید یکجا آن رابه حساب دولت واریز کنیم تاحقوق بازنشستگی مان برقرار شود آیاپرداخت مبلغ یک میلیون ونیم یکجا برای یک معلم زیاد نیست سعی کنید به همان گونه ای که به ما داده ایدپس بگیرید
5 مرداد 1394 - ساعت 12:21

علی کلهر
1 مخالف 8 موافق
آقا خوش به حالت شما یه بدی آب و هوا و یه سایر هم میگیری تو فیش ما یه 90 تومنی از شما کمتر زدن من با شما موافقم به امید برقرای عدالت و آزادی
4 مرداد 1394 - ساعت 13:38

یک الیگودرزی
2 مخالف 6 موافق
فیش جالبی
وام بانک ملی و اعتبار فرهنگیان چیه و چطوری گرفتید ؟ اینجا از این خبرها نیست، اگرم باشه برای خوداشونه .
3 مرداد 1394 - ساعت 00:10

خدا کند عدالت درآلمان رعایت شود چون ما معلمان در ایران درس عدالت میدهیم ولی برای خودمان عدالت اجرا نمیشود فقط ما برای دنیا برنامه داریم ولی برای بچه های خود بر نامه نداریم چون به مربیان آنها بی تفاوتیم در آینده نزدیک نتیجه این کار را خواهیم دید//چرا چیزی میگید ولی عمل نمی کنید // قرآن مجید// شما به فکر آلمان نباشید خانم مقتدر میداند به کدام قشر باید خوب برسد تا کشور مقتدر آلمان راداشته باشد
1 مرداد 1394 - ساعت 20:46

با سلام واقعا به نکته جالبی و ظریفی اشاره کردید البته بیشتر معلمان تهران شغل دوم دارند و یا همسرشان کارمند است
31 تير 1394 - ساعت 15:56

همکار عزیزی که این نامه رو نوشتی ازشما ممنونیم.اما همین نامه شما وهمه نظراتی که بقیه میدن به معنای واقعی اب تو هاونگ کوبیدنه هیچ گوش شنوایی نیست.مملکت ما اگه عدالت داشت کارش به اینجا نمی رسید.که طرف با اطمینان می چند هزار میلیارد می دزده کسی هم کاری به کارش ندارش وفقط به مسائل حاشیه ای گیر میدن.به این
می گن اسلام ایرانی.
(لطفا بدون سانسورمنتشر کنید)
29 تير 1394 - ساعت 17:00

طلاب حوزه ها بیشتر از فرهنگیان معلم حقوق میگیرند
29 تير 1394 - ساعت 12:06

لطفا مطلبی رو که براش سند و مدرکی ندارید اینجا عنوان نکنید مخاطبان شما آدم های با شعوری هستن اونها رو ساده لوح نپندارید.
12 تير 1395 - ساعت 13:34

چرا دروغ میگویید؟؟؟ بیایید قم و به صورت تصادفی به خانه های طلاب سری بزنید و پای درد دل خانواده هایشان بنشینید.بالاترین رتبه ی شهریه در حوزه ماهیانه 650000 تومان است(آن هم به شرط تاهل)
آنقدر قسط و از این ور اجاره خانه و ...هست که ماه به نیمه نرسیده چیزی نمیماند..
7 دي 1394 - ساعت 01:26

من یکی از دانشجو معلمان ورودی سال 91 هستم.متاسفانه بعد از انتخاب این دانشگاه در دفتر چه کنکور و قبولی در دانشگاه فرهنگیان به شدت از انتخاب خود پشیمان شدم والان بعد از گذشت 3سال حس می کنم که فقط جوانی ام را تباه کرده ام.امسال بر اساس قانون 20 درصد به حقوق اندک دانشجو معلمان اضافه شد اما فقط یک یا دوماه میزان حقوق اضافه شده را به ما دادند وبقیه ماه ها مانند سال قبل حقوق گرفتیم.خدا میداند که حقوق ما را چه کسانی وتحت چه عنوانی به جیب زده اند.
از این طرف هم دانشگاهمان همانند مدرسه ی زمان راهنماییمان است و امکاناتش در سطح مدرسه ابتدایی است .ومسئولین دانشگاه با ما مانند یک برده برخورد می کنند.
فقط می توانم بگویم که دلم میسوزد ومتاسفم برای خودم وهمه دانشجویانی که این شغل را برای اینده خود درایران انتخاب کرده اند. هر چند از روی اجبار و ترس از بیکاری بوده .
28 تير 1394 - ساعت 21:22

با همه شما معلمین گرامی کاملا موافقم تو ایران بر خلاف دنیا معلمان پایین ترین حقوق و جایگاه رو دارن. اما...
شما دوست عزیز که تو دانشگاه فرهنگیان هستی برو خدا رو شکر کن. ما با بهترین رتبه ها تو دانشگاه سراسری درس خوندیم و بیکار موندیم و الان سالهاست با دستمزد 200-300 تومن معلم غیر انتفاعی هستیم. تو این مملکت بی عدالت یک ریال هم بدست آوردی غنیمت بدون.
13 مرداد 1394 - ساعت 15:43

النا خسروی
0 مخالف 0 موافق
اسم من هم الناز است
20 دي 1394 - ساعت 23:39

معلمی هستم که قبل از اینکه معلم شوم هفت ماه جبهه رفتم اما عیچ گروهی نگرفتم حال انکه کسانی هستند نمی دانند جبهه کجا بوده فقط با ثبت نام در بسیج اداره گروه گرفته اند ایا این عدالته؟
19 تير 1394 - ساعت 22:28

جانباز از دست راستم سه تا دختر دارم حقوقم 600هزار توماناست یکی دانشجو دوتا محصل اولی نامزد است کمک برای جهیزیه دارم
19 تير 1394 - ساعت 14:53

من پایان نامه بسیاری از دانشجویان را نوشتم حدود 95 درصد اون ها فقط قسمت شکل و فونت هارا چک می کنند در بقیه موارد فقط میکنند اصلاح کن راهنمایی در کار نیست.
14 تير 1394 - ساعت 10:31

غلامرضا محسنی | ايميل
8 مخالف 17 موافق
باسمه تعالی
معلمی هستم با 5 سال بازنشستگی ارزش شغل ما با واحد ریالی نمی توان سنجید خدا را شکر تنی سالم و دوستداران فراوان از جنس دانش آموز داریم که برایشان بهایی نمی توان تعیین کرد
13 تير 1394 - ساعت 16:17

چه طرز فکر زیبایی
درود بر شما معلم شریف
فرهنگیانی مثل شما قهرمانان واقعی ملت هستند.
البته همه معلمان عزیز حتی کسانی که برای کمی حقوقشان اعتراض میکنند شریفند و حق دارند. اما نگاه زیبا و بزرگوارانه شما را در کمتر کسی می شود پیدا کرد.
هزاران درود و احترام تقدیم شما معلم شریف
14 تير 1394 - ساعت 10:45

ما مثل ......... جون میکنیم همینم نداریم.
13 تير 1394 - ساعت 14:09

اب روان
6 مخالف 10 موافق
خدايي خوش بحالتون همين هم داريد .من هيچ درامدي ندارم.براي منم دعا كنيد.
8 تير 1394 - ساعت 22:53

کسی هست حق وحقوق معلمین نیروی آزاد رو بده؟
6 تير 1394 - ساعت 00:09

معلمی از دیار...
2 مخالف 13 موافق
شعری از سهیلی
در این سامان بغیراز شوم و شرنیست
شرافت جز بدست سیم وزر نیست
شرف هرگز خریداری ندارد
درستی هیچ بازاری ندارد
همه دام ودد ویک سر دو گوشند
همه گنم نما وجو فروشند
عبادت جای خود را بر ریا داد
صفا و راستگویی از مد افتاد
جوانمردان تهی دست وتهی پای
لیمان را بساط عیش بر جای

4 تير 1394 - ساعت 17:17

سلام خیلی از ادارات در استانه ی ماه مبارک رمضان به کارمنداشون سبد کالا یا پولشون را میدند به ما معلمان چیزی که نمیدند هیج که یارانمون را هم قطع کردن این چه عدالتی هست؟
29 خرداد 1394 - ساعت 14:07

یک فرهنگی s
2 مخالف 26 موافق
بی تدبیری یا .........؟
حقوقم را گرفتم والبته قبل از گرفتن مالیاتش را کسر کردند.وسپس رفتم فروشگاه وسیله که ماهها پیش قولش را داده بودم خرید کردم ودرانجا نیز نه درصد مالیات بر ارزش افزوده گرفتند وخلا صه سرتان را درد نیاورم این ماه حسابی از ما مالیا ت گرفتند البته هر ما می گیرند ولی ماههای قبل به چشمم نمی امد. القصه ساعت یک شب دیدم توی کوچه سرو صداست .چند جوان ونوجوان مشروبات الکلی مصرف کرده بودند وتوی معابر حرکت میکردن وبه تمام کسانی که توی کوچه بودند فحش میدادند ودونه دونه با مشت ایینه ی ماشینهارا می شکاندند وکسی را یارای اعتراض ویا حرفی نسبت به این اراذل نبود که چند همسایه تصمیم گرفتیم به 110 زنگ بزنیم وماجرا را شرح دادیم متاسفانه پلیس بعداز 45 دقیقه که این افرادبا ارامش از این محله عبور کردند.پیداش شد وما رفتیم جلو پلیس با تمام غرور که به تنهایی با یک موتور امده بود گفت این افراد کجا هستند .وبه ما گفت کاش می گرفتید تا من می امدم وحقشان را کف دستشان میگذاشتم . وماگفتیم زن وبچه ی ما امنیت ندارد وایینه ی ماشینهارا نیز شکانده اند اقا پلیسه گفت میتونید شکایت کنید اما به نظر من ارزش ندارد چون انها رفته اند وخودتان اسیر می شوید
عزیزان از گفتن این ماجرا که درددلی بود . می خواستم این را بگویم وقتی دریک روز این همه مالیات معمول وغیر معمول یک بار به حقوق بار دوم به خرید از فروشگاه بر ما تحمیل می شود ایا تامین امنیت جز حقوق ما خواهد بود .یاخیر ایا فرزند من حق دارد در کوچه ای تردد کند .که من ترس نداشته باشم اتفاقی برایش نمی افتاد .وایاماحق داریم در منطقه ای زندگی کنیم که محله عاری از مواد فروش ومعتاد و....باشد توانایی من فرهنگی این است که در حاشیه شهر ها زندگی کنم پس آیا محکوم به این هستیم .

29 خرداد 1394 - ساعت 02:09

معلمی از دیار...
1 مخالف 29 موافق
باسلام:ما معلمان نقش نردبان را در جامعه بازی می کنیم همه ی افراد جامعه ابتدا از مدرسه و اموزش وپرورش وسپس به جایی ویا شغلی ومنسبی می رسند.به خدا قسم معلمی که به بچه ی من در اول ابتدایی حروف الفبا وخواندن ونوشتن را یادداده منتی بر سر من حقیر گذاشته که تا عمر دارم باید قدردان وی باشم ومن به عنوان دبیر اموزش وپرورش دست اورا می بوسم .والان پسر من پنجم است .وتمام معلمانش بر گردن من وجامعه حق دارند.عزیزان مشکل اینجاست که قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری یعنی درجامعه با بی ارزش جلوه دادن کار معلم انهارا از ارزش اجتماعی وجایگاه معلمی که جایگاه انبیاست پایین آورده وبا توجه به تبعیض از نظر رفاهی وحقوقی و...معلم که عنصر ترقی مملکت محسوب می شود در جامعه همیشه سر خورده است حضرت علی (ع) می فرماید هرکس به من کلمه ای بیاموزد مرا بنده ی خود کرده است.
آیا ما به بنده گان خود می توانیم بگوییم تورا بخدا حق مارا بدهید؟. اینقدر در حق ما وفرزندان ما ظلم نکنید.؟
رفته بودیم با چندتا از دبیران جایی مسافرت رفتیم غذا خوری پیر مردی امد وباب صحبت باز شد کارمند بازنشسته ی بانک سپه بود وبا افتخار وبا غرور می گفت کارمند بانک بودم اما ما که یک جین دبیر بودیم یکی جرات نکرد بگه که ما هم معلمیم
پزشکی به صدر اعظم آلمان معترض شد که چرا معلمها بیشتر از ما حقوق میگیرند ووی جواب داد .کجا دیدی شاگرد از استادش بیشتر حقوق بگیرد.
18 خرداد 1394 - ساعت 01:58

واقعا من چیزهایی از کارمندان بانک دیدم واقعا رفتن خانه انها وخوردن نان انها ........ است . 2سال پیش خیلی محتاج پول بودم یکی از کارمندان بانک تجارت رو کسی بهم معرفی کرد خلاصه 15 میلیون 28درصد و4میلیون هم خودش برداشت یعنی 11 من و4 اقای حلال خور حال منم با اقساط کمر شکن اما به قران قسم دارم براش کارهایی میکنم با مدرک وشاهد خدا کنه همه رو بده بیمارستان
18 خرداد 1394 - ساعت 23:18

اسرارنامه: سلام دوست عزیز
از تایید بخشی از نظرتان که ممکن است دربردارنده توهین به کلیه اعضای یک قشر باشد، معذوریم.
در هر قشری ممکن است افرادی باشند که اخلاق مورد نیاز را رعایت نمی کنند اما نمی توان بی اخلاقی یک یا چند نفر را به همه آن قشر نسبت داد.
پیروز باشید...

خواننده
30 مخالف 8 موافق
به نظر من معلم شدن شما اشتباه بوده.
آخه قسد؟؟؟؟؟
ریازت؟؟؟؟
متاسفم برا نظام آموزشی.
چی یاد بچه های بیچاره می دید؟
17 خرداد 1394 - ساعت 07:58

سید هاشم امینی | ايميل
0 مخالف 2 موافق
درود ب شما
براتون متاسفم ک گیر دادین ب چند تا کلمه ک اشتباه تایپی بوده تو یکی از این بچه های بیچاره ای ک تربیت و ادبتت در این حده و ب انسانی ک تموم جوونی و زندگیشو برا این مملکت گذاشته اهانت می کنی
تو متنم بگرد ببین اشتباه تایپی می بینی سوژه خوبیه!!البته از ادم نادن زیاد نمی شه انتظار داشت
26 تير 1395 - ساعت 09:14

من از سال 61 که وارد آموزش و پرورش شدم فهمیدم اشتباه کردم بخاطر همین برای جبران آن حتی یک ساعت هم اضافه کاری نکردم یک برگه هم صحیح نکردم کار دوم هم نگرفتم فقط طی چند سال به خودم سختی دادم 4 واحد آپارتمان خریدم دادم اجاره الان جمعا ماهی 3300000 تومان اجاره میگیرم در بهترین نقطه تهران هم خانه خریدم دارم زندگی میکنم و ازطرح 25 سال هم استفاده کردم بعد از بازنشستگی فقط مسافرتهای خارجی در حد توانم میروم شما هم همین کار را بکنید
14 خرداد 1394 - ساعت 16:22

معلمی از دیار...
2 مخالف 16 موافق
دراین جامعه انگار گوشها کر وچشمها کور هستند واین همه تبیض وبی عدالتی را کسی را یارای دیدن نیست
همه دام و دد یک سر دو گوشند همه گندم نما وجو فروشند
زمانی که من لیسانس داشتم ودر استخدام اموزش وپرورش بودم آقایی دیپلم ردی و بیکار بود .بعداز استخدام وی در یکی از شهرداریها وبعداز گذشت چند صباحی اورا دیدم ودیدم ماشین مدل بالاوخانه ی انچنانی و از نظر تغذیه هم شهرداری لا اقل ناهار می دهد .ومن خدارا صد هزار شکر کردم که شاگردان ماهم به جایی رسیده اند لازم به ذکر است که وی دیپلم را بالاخره گرفته واز طریق پیام نور لیسانس گرفته بود .........................................................................................................................

عزیزان دراین جامعه مشت نمونه خروار است.
12 خرداد 1394 - ساعت 00:05

یه دانشجومعلم
5 مخالف 22 موافق
من یک دانشجو معلم هستم.واعتقادم این است که برای رضای خدا وباعشق به آموزش به بچه های دوستداشتنی وطنم کار می کنم..با این موضوع که باید به قشرمعلم توجه بسیاری کنندواقعا موافقم اماخداراشکر که هنوز هم معلمان مابرای فرزندان وطنشان بدون هیچ چشمداشتی دلسوزی می کنند..
10 خرداد 1394 - ساعت 15:51

دانشجوی کجای؟؟
2 مرداد 1394 - ساعت 13:20

یه فرهنگی
5 مخالف 12 موافق
انشالله بعد از چند سال می فهمی که همه تلاشها به خاطر فرزندان وطن نیست به خاطر فرزندان خودمان هم هست وقتش مرسه انشاا...
12 تير 1394 - ساعت 16:56

معلمی از استان فارس
4 مخالف 11 موافق
جانا سخن از زبان ما می گویی .احسنت برشما
9 خرداد 1394 - ساعت 09:10

یک فرهنگی از پاوه
1 مخالف 24 موافق
با سلام وقتی ما فرهنگیان به افزایش 14درصدی حقوق اعتراض می کردیم افراد جامعه ما را منع می کردند حالا خود دولت تدبیر و امید قیمت بنزین را یک شبه 33در صد افزایش می دهد کسی آن را منع نمی کنه کسی هم جرات اعتراضی هم ندارد قربان خدا برم یک بام و چند هوا !!!!!
8 خرداد 1394 - ساعت 19:02

کاش شما هم قوامین داشتید زیرا از داخل مارا و از بیرون همه شما را وام با 30 درصد سود انشاللله نصیب شما شود
6 خرداد 1394 - ساعت 19:05

این ویدئو را تقدیم میکنم به تمام همکاران عزیزم.
http://www.aparat.com/v/8930p
حتما ببینید.
6 خرداد 1394 - ساعت 14:41

رحمت اله
3 مخالف 8 موافق
از اینکه معلم ابتدایی هستم مثل ......... ناراضی و پشیمانم
6 خرداد 1394 - ساعت 14:41

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
از تأیید بخش هایی از نظرات که ممکن است عمدا یا سحوا دربردارنده اهانت نسبت به قشر شریف فرهنگیان باشد، معذوریم.
پیروز باشید...

معلم ها خودشون مقصرن بابا نرید مجری انتخابات بشید نرید به خاطر چندرغاز برگه امتحانی تصحیح کنید حالا که اضافه ایم نرید اضافه کار بگیریدو.......تا ببینید قدرت معلم چقدر است
5 خرداد 1394 - ساعت 18:12

فرهنگی پشیمان
2 مخالف 20 موافق
با درود بر همکاران عزیز فرهنگی دیشب اخبار اعلام کرد که به اساتید دانشگاه ها 150 میلیون تومن وام بدون وثیقه پرداخت میشود . سوال من اینست اول اینکه فرق بین معلم و استاد چیست ؟ دوم اینکه مگر نه اینکه هی مجلس و دولت اعلام می کنند که بودجه مملکت کم است پس این همه اعتبار از کجا می آید >؟ اینها حاضر نیستند به فرهنگیان دو میلیون وام دهند ولی به اساتید دانشگاهها که تعداد آنها هم در ایران با توجه به رشد قارچ گونه دانشگاهها کم نیست این همه اعتبار میدهند تازه این یکی از تسهیلات اعطایی است . چقدر تبعیض چقدر بیعدالتی . احساس میکنی اینها دشمنان معلمین هستند که فقط میخواهند با این حرکتها به معلمین ضربه بزنند از شما همکاران فرهنگی خواهش میکنم اوراق نهایی را به خاطر چندر غاز تصحیح نکنید تا جلوی این همه ظلم گرفته شود .
4 خرداد 1394 - ساعت 07:31

لطفا خبر را دقیق بشنوید. بعد از ان استفاده کنید. برای یک خواسنه به حق از استدلالهای نادرست استفاده نکنید. ان وام برای تاسیس موسسه دانش بنیان است نه امور معیشتی.
تاسیس این موسسات هم قاعدتا کار اعضای هیات علمی است.
مقایسه با هیات علمی درست نیست. همه جای دنیا حقوق هیات علمی بالاترین حقوقهاست. انها ۱۲ ساعت تدریس موظف دارند اما باید حضور کامل داشته باشند پایان نامه راهنمایی کنند مقاله چاپ کنند و ...
در درسی که اراییه میدهند نیز باید به روز باشند اما یک کتاب درسی مدرسه ای تغییرات زیادی برای دوباره یادگیری معلم ندارد.
15 خرداد 1394 - ساعت 10:34

خانم نسرین گرامی به نظر شما اگه دانش آموز با سواد پایین بیاد دانشجو بشه و مشکل پایه درسی داشته باشه ، به نظر شما این همه اعضای هیئت علمی و دانشمند و پرفسور و موسسه دانش بنیان و دکتر و کراوات بکار این دانشجو میاد که چیزی یادش بدن، درحالی که مشکل پایه ای داره. نقل قول شما ( استاد دانشگاه در درسی که اراییه میدهند نیز باید به روز باشند اما یک کتاب درسی مدرسه ای تغییرات زیادی برای دوباره یادگیری معلم ندارد)جواب نقل قول: همونطور که شما گفتین مقایسه هیئت علمی با معلمان درست نیست ، شما فکر کردین یک دانش آموز میتونه مستقل از معلم چیزی یاد بگیره(مثل دانشجو) . این نظر شما خیلی سطحی هست و نشون میده شما اطلاعی از روشهای تدریس معلمان ندارین...... و این مشکل که کتاب درسی بروز نیستن ، ما این مشکل رو تو دانشگاه هم دارین( نمونه کوچیکش دروس رشته کامپیوتر دانشگاه که بروز نیستن)در آخر باز تاکید میکنم مدارس نقش حیاتی تو توسعه علمی کشور دارند نمونه بارز اون کشور ژاپن و سوئد و آلمان هستن که بخاطر بها دادن به آموزش شخص از زمان کودکی و مدارس، کشور های پیشرفته و مدرنی شدن ضمن اینکه حقوق معلمان ابتدائی شون از دکتر، مهندس و اساتید دانشگاه ها هم بیشتره.و کتاب ، مقاله و پایان نامه هیئت علمی زمانی بدرد کشور میخوره که بتونیم ازش استفاده کنیم نه اینکه کنج آرشیو کتابخانه خاک بخوره.
در آخر اینکه اگه در مدارس به افراد آموزش درست و صحیح که مورد نیاز جامعه هست داده بشه و افرادی بتونن وارد دانشگاه بشن که استعداد و توانایی و علاقه داشته باشن و در دانشگاه آموزش صحیح و علمی و تحقیقی فارغ از آمار چاپ مقاله و پایان نامه داشته باشن، کشور پیشرفته ای خواهیم داشت.
2 مرداد 1394 - ساعت 01:23

خیلی پر رویی بی سواد
23 خرداد 1394 - ساعت 13:13

عبدالرحیم رئیسی | ايميل
5 مخالف 9 موافق
با سلام به یکایک مردم فهیم و صبور کشور عزیز مان ایران.
از اینکه متصدع اوقات شدم پیشاپیش از همه عذر می خواهم .
در نظر زیرمجموعه دولت و به ویژه وزیر محترم و مسوئلین آمار و بودجه و مجالس قوانین گذاری کشور ما ما فرهنگیان نه تنها زیادیم بلکه زیادی هم هستیم از شما عزیزان تمنا دارم در پیشگاه خدا دعا کنید حداقل نیمی از مارا اگر لیاقت داریم شهید کند و یا به مرگ طبیعی از این دار فانی ببرد . تا دولت راضی شود دیگر معلمی نیست حقوقش را طلب کند. (بنده حقیر خدا و برادر بزرگ و خدمت گزار شما)
2 خرداد 1394 - ساعت 19:14

امیر محمد | ايميل
2 مخالف 10 موافق
میخوام به حمیرا خانم بگم اگه متوجه بودی هیچ وقت خودتو استاد قلمداد نمی کردی تو تازه اگه جزء هیات علمی هم شده باشی بهت میگن مربی تازه مربی هم که باشی 12ساعت تدریس داری نه 44ساعت لابد الباقیش اضافه کاره که به حسابش نمیاری در ضمن با هفتصد تومان نمی تونی نون خالیتو تو یه ماه بخری برو دنبال کارت
31 ارديبهشت 1394 - ساعت 23:34

روح اله غلامی دبیر ناحیه 1 کرج
1 مخالف 17 موافق
سلام اسم بنده را هم به لیسب امضا اضا اضافه نمایید .
30 ارديبهشت 1394 - ساعت 23:06

........ خدا بیاد به این کشور که 6500 میلیارد وام به یک شخص میده ولی به جوون هاش که به خاطر 10 میلیوم وام میرن آخرشم با ناامیدی میان بیرون ....... به این کشور
اگه میشه این پیامو حتما بزارید
29 ارديبهشت 1394 - ساعت 17:51

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
از انتشار بخش های توهین آمیز و یا بخش هایی که نقض کننده قوانین و مقررات رسانه ای است، در نظرات مخاطبان معذوریم.
پیروز باشید...

دستتون درد نکنه حرف ازدل فرهنگیان فراموش شده زدید احسنت
29 ارديبهشت 1394 - ساعت 11:17

همکاران گرانقدر یادتان باشد ما عاشقیم!!!مزدمان در دنیا معنوی است و به چشم نمی آید!!!مطمئناً در آخرت وقتی ما مزد میلیونی اخروی می گیریم همین دوستان از بی عدالتی خواهند نالید!!ولی دلخوش داریم که آنجا کرام الکاتبین که عادل حقیقی است مزد می دهد!!!قضاوت کنید: پرندگان آسمان و ماهیان دریا و هر جنبنده ای بر روی زمین برای چه کسی طلب خیر دارند؟؟برای مخابراتی؟ شرکت نفتیه؟پرستار؟استاد دانشگاه؟پزشک؟نه!فقط برای معلم مهربان عاشق که به خدا رهنمون است!!دنیا می گذره و یوم التغابن خیلی ها فرا می رسه!!نکنه گله مند باشیم و حسرت بخوریم که چرا بیشتر از این کار نکردیم!؟ چرا محکم تر از این در تربیت فرزندان این مرز و بوم تلاش نکردیم!؟مهربانان نکند ی روز ما معلمان شرمنده امام و شهدا باشیم؟!همه شما بزرگواران را به سعه صدر بیشتر دعوت می کنم. فکر نکنید من تافته جدابافته ام. به جد می گویم منِ تنها که در کنار پدر و مادرم زندگی می کنم مثل آقایان معلمی که خرج زندگی به دوش دارند در مذیقه هستم. با وجود17 سال سابقه و مدرک ارشد و استعداد درخشان دانشگاه ملی و احراز رتبه در سطح ملی در رشته های مختلف در بخش های فرهنگی ، ورزشی،علمی و ...تمام استعداد هایم در آموزش و پرورش خاک می خورند و به جرم معلم بودن از خیلی از چیز ها جامانده ام حتی از تحصیل در دوره دکتری!ولی دلخوش دارم که سرباز امام زمانم و سرباز رهبرم آقا سید علی. و این چیز کمی نیست. مطمئن باشید این آقایون نبینند این دو عزیز و خدا می بینند.rnو اما مسئولین محترم: به قول آن نماینده(در مثال مناقشه نیست)ابالفضل در راه خدا بی هیچ چشمداشتی شمشیر زد ولی اسب حضرتش آب و غذا می خواست.منِ معلم سعه صدر داشته باشم ولی خانواده ام را چه کنم. شما مسئولید و باید پاسخ بدهید. یادتان رفته روزهای انقلاب را!؟این معلمان و دانش آموزان بودند که به رهبری امام به دفاع از حریم اسلام پرداختند!اولین قشری که در برابر توپ و تانک و گلوله سینه سپر کردند. آنان مزد نمی خواهند چون اجرهم عندالله است ولی شما که مسئولیت سرپرستی آنان را قبول کرده اید در تأمین دنیایشان چه کردید؟سال قبل در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از 120 دانشجو فقط یک نفر باعشق معلمی را به عنوان شغل انتخاب کرد و بقیه فقط به خاطر تأمین آینده شغلی و با کراهت. به طوری که اگر موقعیت بهتر داشته باشند قطعا آن را رها می کنند. و قرار است این معلمان که 2 سال دیگر وارد فضای مدارس می شوند نسل آینده را تربیت کنند!! از همین الان شیپور خطر را می نوازم و به همه ی شما مسئولین امر هشدار می دهم که به هوش باشید! تربیت آینده سازانتان در خطر است!!! تربیت اخلاقی بسیاری از این دانشجو معلمان درخطر است!بیشتر آنان تا نیمه های شب مشغول بازی با گوشی و تبلت و اینتر نت هستند. بسیاری از آنان بار علمی و معرفتی ندارند. کمتر بر آنان نظارت می شود. زیرا بیشتر شان بچه درسخوان هایی هستند که از فعالیت های فرهنگی و دینی و اخلاقی مدرسه فراری بوده اند.کمتر به آنان سختگیری می شود. مدرسانشان فضای مدرسه و تربیت مدرسه را درک نکرده اند. تو رو خدا بیشتر به فکر باشید تا نسل آینده مان به خطر نیفتد.rnود دفاع از معلمان محکم می گویم آنچه معلمان سبزواری در مورد معیشتشان گفته اند خصوصا در مناطق محروم کمترتوسعه یافته یا بدون توسعه یافتگی این موضوع بیشتر بیداد می کند.خصوصا در زمینه درمانی.
27 ارديبهشت 1394 - ساعت 11:22

بچه های ما همیشه میگن چرا معلم شدید؟ بچه های ما از وقتی چشم باز کردن قرض و قسط و ندارم دیدن و شنیدن . ما واقعا شرمنده فرزندانمون هستیم . یکی از دلایل موفقیت فرزاندان فرهنگی در رتبه های بالای کنکور همین نداری و فقر خانواده هست که سعی میکنند از این طریق از آن فرار کنند و هرگز به سرنوشت پدر و مادرشان دچار نشوند .
25 ارديبهشت 1394 - ساعت 01:02

چرا بچه آوردین؟ شیلنگو زودتر میکشیدین بیرون..
31 ارديبهشت 1394 - ساعت 12:50

هم شغل انبیا | ايميل
3 مخالف 19 موافق
تحریم امتحانات خردادماه خیلی چاره ساز است در ضمن اسفند ماه هم انتخابات مجلسه ومعلمین عزیز نوددرصد هیأت های اجرایی تنتخابات هستندونمایندگان عزیزی را رهی مجلس می کنند که تمام لوبیح ومصوباتشان ضد معلمان است .سایر کارکنان ادارات دست اندرکار انتخابات فوری حق الزحمه ی انتخابات را با مبلغ کلانی در جیب مبارک می گذارند وای معلم بر بخت چون جمعیتش زیاده حق الزحمه ی انتخابات را را بهش نمیدن اونوقت هم بیایید یه جمعه ی خود را به هدر بدهید.
25 ارديبهشت 1394 - ساعت 00:45

ازگفته های معلم سبزواری حمایت می کنم
23 ارديبهشت 1394 - ساعت 19:16

معلمین برن کشکشونو بسابند
خبری نیست
23 ارديبهشت 1394 - ساعت 09:03

معلم ای همیشه مظلوم در جهان سوم . قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری ...
همین رو بدانیم که هر گلی به سر معلم بزنیم به سر آینده ی مملکت خود و فرزندانمون زدیم. آخه ما تا کی می خواهیم زیر دست کشورهای غربی باشیم به خاطر جهل مون . ما همه تاریخ خوندیم آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا سلسله ها منقرض شدند ؟ چون در آخر سلسله خبری از آموزش درست نیست . دانایان و معلمان کارشان بی ارزش شده واز عرصه ترد شدند . ملت ایران تا کی می خواهیم به خودمان خیانت کنیم و به روی خودمان نیاریم. چرا حماسه سازان تاریخ اینقدر تاکید بر علم و آگاهی داشته اند ؟ چرا شاهان و امپراطورها ی مقتدر همیشه از بهترین معلمان برای تربیت فرزندانشان استفاده میکردند ؟ یعنی اندازه ی ماهای همیشه در خواب نمی فهمیدند؟
21 ارديبهشت 1394 - ساعت 05:27

همسر یک فرهنگی
31 مخالف 22 موافق
من همسر یک فرهنگی هستم حالا از اینکه با یک فرهنگی ازدواج کردم خیلی پشیمان هستم ازدواج با یک فرهنگی یعنی حسرت لباس شیک خوراک خوب حسرت یک تفریح حسرت یک مسافرت آبرومندانه و خلاصه بیچارگی به دختران توصیه میکنم با فرهنگیان ازدواج نکنند چون همش ندارم ندارم ندارم ندارمه
20 ارديبهشت 1394 - ساعت 21:14

واقعا جای تاسف داره حرف زدنتون .من الان دانشجو معلم هستم و افتخار هم میکنم در اینده معلم میشم من قبول دارم حق معلما بیشتر از اینه اما طرز تفکر شمادرست نیست خیلیا پول دارن اماارامشی تو زندگیشون نیست همه چیز پول نیست ....
17 آبان 1394 - ساعت 20:35

واه ندارم ندارم ندارم توی این دوره زمونه و بیکاری مال قشر کارمند و کارگر و بازاری هم هست شوهر منم کارمند ساده است و واقعا نداره شما بهتر بود یا با یک فوق تخصص یا با یه تاجر یا با یک پیرمرد پولدار ازدواج می کردی تا حسرت به دل همچین توصیه ای مسخره ای به جوونا نکنی.بیچاره شوهرت
23 ارديبهشت 1394 - ساعت 09:15

پر رووووو خان!!!
حداقل 10 میلیون وام گرفتی ، وقتی که گرفتی جیک جیک مستونت بود حالا که ماهی 800 تومن بازپرداختشه آه و نالت واس ماس؟؟!!!
با این وضعیت حقوقی و وام حد اقل یک خونه واس خودت داری ، حالا حساب کار اون هموطنی رو بکن که نه 12 برج حقوق و مزایا به ازای 8.5 ماه کار کرد دارن ، و نه سقفی از خودشون تازه بیمه و بیمه تکمیلی از نوع طلایی هم که مسلما ندارن
بهتره گاهی از خودمون ضعیف تر رو هم نیم نگاهی بهشون داشته باشیم .


20 ارديبهشت 1394 - ساعت 16:17

فرزن یک فرهنگی | ايميل
1 مخالف 8 موافق
دوست عزیز
حرف فرهنگیان عزیز این نیست که باید حقوق ما بیش تر از همه باشه و این حرفا
ما حرفمون اینه که باید عدالت در مورد همه رعایت بشه
مثلا شما بگید که یه کارمند بانک با یه مدرک دیپلم چرا باید همچین خونه ای و همچین ماشین گرون قیمتی داشته باشه؟
ولی پدرم مادرم که هردو مدرکشون فوق لیسانسه و هردو معلمن باید وضع زندگی این چنینی داشته باشن ..
ولی من معتقدم ارزش کاری که پدر و مادر من برای جامعه انجام میدن 1000 برابر اون کاریه که ی کارمند بانک انجام میده یا خیلی از کارمندای اورگان های دیگه
5 تير 1394 - ساعت 12:51

ناشناس
3 مخالف 6 موافق
اونام از معلما بدبخترند چرا اعتراض نمي كنيد بايد سر معلماي بدخت خالي كنيد؟؟؟؟؟
5 خرداد 1394 - ساعت 00:31

معلمهای ایران خودشونو با معلمهای کشورهای پیشرفته مقایسه میکنن؟؟؟ اینا نه بار علمی قابل توجهی دارن نه نقشی در تربیت و ارتقای علمی دانش آموزان، مثل یه رباط میرن سر کلاس کتابهای درسی را رو خوانی میکنن و مثل طوطی تکرار میکنن و تحویل دانش آموز بیچاره میدن نه میدونن مسئولیت پذیری چیه نه وجدان کاری دارن ، درست مثل بقیه کارمندا . پس ارجهیتی به بقیه کارمندای مفت خور ندارن نه اینا درست حسابی کار میکنن نه اونا . بنابراین این شلوغش نکنن که ما کار شاقی انجام میدیم نخیر کار اینام یه کار اداری مثل بقیست. کارمند کارهای ارباب روجوع رو باید انجام بده که ای دستو ما شکسته انجام میده، معلمم میره سر کلاس یه درس برای رفع تکلیف میده بدون هیچ روح و حس واقعی فقط انتقال دهنده دروس هست از خودش هیچ خلاقیت و نواوری نشون نمیده اما حقوقش باید عین بقیه کارمندا باشه همشون وظایفشونو درست انجام نمیدن ولی در قبال خانوادشون مسئول هستن
20 ارديبهشت 1394 - ساعت 09:42

دانش اموز
1 مخالف 9 موافق
باعث افتخارمه که پدر و مادرم جفتشون فرهنگی هستن ! و در جواب باید بگم که خانوم محترم اگه به شما هم اهمیت ندن شما هم نسبت به شغلتون بی انگیزه میشید و انرژی نمی زارید براش وقتی برای شما هم شرمندگی پیش همسر و فرزندتون باشه برای شما هم فقط جهت رفع تکلیف کار انجام دادن باقی می مونه ! من خودم ترم3 پزشکی هستم و دست تک تک معلم هام رو می بوسم که اگه جمع 1 +1 رو اونا بهم یاد نمی دادن الان به اینجا نمی رسیدم ! یادت باشه همین تایپ کردن رو هم از معلمت یاد گرفتی پس خواهشن نگید کار شاقی انجام نمی دن ! ما خودمون دانش اموز بودیم و می دونیم که چه کارایی دانش اموزا سر معلم های بیچاره که انجام نمی دن ! واقعا همه ی معلم ها خسته نباشید ! یکی از دانش اموزای شما معلم های عزیز
شما خودتون شاید حاضر نباشید یه کتاب رو 2 بار بخونی ولی معلم های عزیزما باید این کتاب رو توی 3 تا مدرسه هر سال درس بدن ! شاید هر کدومشون با 120 تا دانش اموز سرکله بزنند اگه دبیرستان و راهنمایی تدریس کنند که تعداد دانش اموزا بیشترم میشه !
31 تير 1394 - ساعت 10:42

دوست عزیز حتما بین معلم ها از این دست آدم ها که گفتید هست ولی اجازه ندارید همه معلم ها را اینگونه خطاب کنید. اگر معلم ها به بچه ها چیزی یاد نمی دهند پس از کجا یاد میگیرند؟؟؟؟؟ شاید هم شما و بچه هاتون هینجوری به دنیا آمدید! بابا اعتماد به نفس
29 ارديبهشت 1394 - ساعت 19:17

روح اله غلامی دبیر ناحیه 1 کرج
0 مخالف 14 موافق
سلام و درود بر همکاران محترم :آقایان مسول می خاهند که با پرداخت یکی دو ساله مبلغ اندکی به عنوان رتبه بندی ، با استناد به نبود بندی به این نام در نظام خدمات کشوری آن را قطع و یا مثل رتبه بندی ، آن را به هنگام بازنشستگی قطع نمایند.لذا همه خواسته هایشان بر افزایش حقوق طبق قوانین و بندهای تعریف شده نظام فعلی پرداخت مثل سایر دستگاهها معطوف شود. همانگونه همه مبینیم هیچ اعتمادی به صحبت های کاملا متضاد و دروع وزیر نیست چرا که در این دو سل وزارت خود غیر از دروغ گفتن و فریفتن معلم و با سکوت خود عملا به نفع کارمندان دیگر عمل کرده است.
19 ارديبهشت 1394 - ساعت 00:56

17 اردیبهشت هم شد، تحصن هم در همه ی شهرها انجام شد. حالا چی عوض شد؟
17 ارديبهشت 1394 - ساعت 18:33

داستان واقعی اما تلخ دو برادر یکی درس خوان و یکی بازیگوش درس خوان با زحمت و تلاش در رشته ریاضی تحصیل و دبیر شدند برادر بازیگوش و درس نخوان بزحمت دیپلم گرفت و در بانک کشاورزی استخدام شد با گسترش دانشگاه های آزاد لیسانس کشاورزی براحتی گرفت و در بانک پست مدیریتی گرفت پس از 12 سال برادر درس خوان و دبیر آموزش و پرورش یک آپارتمان و یک پراید اما برادر درس نخوان و بازیگوش پس از 10 سال 3 واحد آپارتمان دو قطعه زمین و یک باب مغازه و یک دستگاه سانتافه فقط دکور منزل بیش از یکصد میلیون تومان چگونه می توان این را در ایران عدالت نامید بنظرم مسئولین فعلی فقط فکر خود و خانواده خود هستند نه به فکر مردم
17 ارديبهشت 1394 - ساعت 16:04

یک معلم تنها | ايميل
2 مخالف 34 موافق
هر چه گریه می خواهی برات می کنند ولی دریغ از یک لقمه نان ، قربان آن دل پر دردت برم ، 27 سال سابقه کار دارم به دلیل مشکلات شدید مالی از تاریکی شب استفاده کرده مسافر کشی می کنم و هنوز هم مستاجر مردم هستم. همیشه و همیشه شرمنده بچه هام هستم بچه هام بزرگ شدن نتونستم خونه ای برای آنها تهیه کنم در صورتی که دانش آموز ان من بزرگ شدن وارد بانک ، یا جاهای دیگر شدن بعد 5 سال صاحب خونه ،ماشین آنچنانی شده ما و پیش دانش آموز خودمان خجلیم و همه و همه ما را به دید یک آدم گدا نگاه می کنند. آیا ما فرزندان این مرز بوم نیستیم .آیا این عدالت است؟
17 ارديبهشت 1394 - ساعت 13:51

واقعا من تعجب میکنم این همه انسان شریف وخدمتگزار وتاثیر گزار در جامعه مشکلاتشان را شبانه روز عنوان می‌کنند ولی گوش شنوایی نیست مگه بهبود وضعیت معیشتی این قشر محترم چند درصد اختلاسهای موجود در کشور در هر سال رو تشکیل میده آقای رییس جمهور ما به تو برا چی رای دادیم واقعا داری ما را ناامید میکنی اول آقای فانی را برکنار کن بعد کارگری تشکیل بده حقوق معلمان رو برسونند به حقوق واقعی لطفا این کار روبکن وگرنه حمایت قشر بزرگی روازدست میدی جدی میگم شوخی نگیر این تو بمیریا از اون تو بمیریا نیست.
17 ارديبهشت 1394 - ساعت 12:04

آقای رییس آموزش وپرورش این رابدانید که معلم های ما تنها نیستند چرا به آنها ظلم میکنید وحق وحساب شان پرداخت نمیکنید دیگه ما از این وضع ناراحت شدیم چنانچه معلمان ما به خواسته هاشان نرسند به کمک آنها خواهیم آمد
16 ارديبهشت 1394 - ساعت 00:37

با سلام خدمت تمامی آموزگاران زحمتکش . روز معلم و به همگی تبریگ میگم . بنده ناشکری نباشید بیایید لطفا وزارت ورزش و بفهمید فقر واقعی یعنی چی . من نمیگم از حق و حقوق کافی برخوردارید . ولی وقتی حقوق آنها چه رسمی و چه قراردادی را چک کنید به حقوق دریافتی ماهیانه تان می بالید . موفق باشید و سلامت
15 ارديبهشت 1394 - ساعت 11:41

شیر زنی از پاوه
3 مخالف 51 موافق
سلام
در گفتگوی اقای فانی با شبکه ۱ سیما گفت برای تامین اعتبار واجرا کردن
رتبه بندی فرهنگیان قرار است از صرفه جویی بقیه ادارات تامین شود
ایا این معنی، همان گدایی کردن نیست اقای فانی !!!!؟؟؟؟


14 ارديبهشت 1394 - ساعت 18:43

نمی خواهندبه فرهنگ وآینده این مرزوبوم بهابدهند.ده سال دیگرنتیجه ی بسیاراسفباری خواهدداد.
13 ارديبهشت 1394 - ساعت 09:44

روانشناس تهران | ايميل
1 مخالف 31 موافق
معلمی مسخره ترین مشاغل ایران هست و با اعتبارترین حرفه و پرفشنال نزد همین دنیای متمدن غرب که 2015 سال ما از انها عقب مانده تریم / 100 ساعت تدریس علمی وتربیتی در ماه به دانش آموزان بخاطر روزی 50 هزار چندغاز !!!بعد یک کارگاه آموزشی 5ساعته مثلا آزمون ام ام پی آی توسط یک مدرس دانشگاه حدود 15 ملیون درمیاد اونم ظرفیت کلاس 15 نفره !!
12 ارديبهشت 1394 - ساعت 23:11

باسلام. اقایان لطف فرمودند وفرزندان فرهنگیان را در اولویت استخدام قرار دادند به تمام مقدسات من اگر فرزندانم بیکار وکنار خانه بنشینند هرگز چنین اجازه ای به انان نخواهم داد یعنی نمیخواهم با دست خودم سند بدبختی وگرسنگی وشرمندگی و فقر انها را تایید وامضا کنم وتا بحال از دهان هیچ دانشجو وفارغ التحصیلی استخدام جهت معلمی را نشنیدم .معلمی یعنی حسرت خوردن وتنگدستی وندارم ندارم ندارم
11 ارديبهشت 1394 - ساعت 14:18

بنده تا حالا صدتا پیام گذاشتم چون اقایان خوششان نیامده حذف نمودند. نه اقای محترم حتما توقع تعریف وتمجید از وزیر محترم دارید که محاله وهرکس از ایشان تمجید نمایید یقینا بهشون خوش میگذره .همکاران اعتبار نیست وبودجه نمیدهند وسهم اموزش وپرورش کمه اینها همش توجیه ورد گم کردن است چون اگر بودجه نیست باید برای همه نباشد پس نورچشمیها ازکجا تامین میشوند.واقعیت اینه که میخواهند معلمان را سربار وهزینه بر برای دولت نشان بدهند ومیگویند اموزش وپرورش تولید ودرامد ندارد وهرزگاهی مقداری رو حقوق میگذارند ودرتمام جراید وتمام شبکه ها وزیر نویس وبوق وکرنا میکنند وهرسال ابرو وحیثیت معلم را لجن مال میکنند .واقعا انگار مردم هم به چشم ترحم به ما نگاه میکنند .
11 ارديبهشت 1394 - ساعت 00:09

دروغ که هزینه ندارد معلم عزیز
8 ارديبهشت 1394 - ساعت 08:10

نازنین
1 مخالف 2 موافق
ای کاش حداقل شهامت داشتی و اسمت و کامل می نوشتی. کسی که شما را نمی شناسه !!!!! از خودت خجالت میکشی!! حق داری خوب
29 خرداد 1394 - ساعت 12:43

مرکل صدراعظم آلمان درجواب مهندسان وپزشکانی که به حقوق زیادمعلمان معترض بودنددرجواب گفته بودچگونه راضی می شویدکه حقوق کسانی که شمارابه اینجارسانده اندازشماکمترباشد. اممسئولین کشورمابرای معلمین مفلوک انجام داده اندچه برسدبه اینکه انهارابه منزلت پزشکان ومهندسین جامعه برسانن.
7 ارديبهشت 1394 - ساعت 09:46

http://sabzevarnegar.com/page.php?id=6291&gid=21
بیانیه ی شورای مرکزی تشکل های صنفی فرهنگیان سراسر کشور به مناسبت هفته معلم، اردیبهشت 1394
«گردهمایی فرهنگیان سراسر کشور به مناسبت هفته ی معلم در روز پنج شنبه 17/02/1394 از ساعت 10صبح الی 12 در محوطه ی ادارات کل استان ها.
در صورت عدم دریافت پاسخ مناسب از طرف دولت محترم، برنامه های اعتراضی بعدی متعاقباٌ اعلام خواهد شد.»
یکی توضیح بده لطفا بالاخره بیانیه کانون 12 اردیبهشت برای تحصن بوده یا 17 اردیبهشت؟ قبلا گفته شده بود از 12 اردیبهشت به مدت 7 روز؟
6 ارديبهشت 1394 - ساعت 21:22

دبیر از شهرکرد
2 مخالف 46 موافق
ما معلمان بخاطر ترسو بودن واینکه شعارهای مسولین را از روی سادگی باور می کنیم حقمون هست که به این روز بیفتیم! شاگردان من هم دلشون برای امثال من میسوزه. ما فقط حرف می زنیم و لی برای یک قرون که میدن براس حوزه امتحان نهایی، تصحیح اوراق، وام تعاون و ... له له می زنیم و حالا ادا در میاریم که بما اجحاف میشه!
3 ارديبهشت 1394 - ساعت 15:20

سیاست پست مدرنیسم | ايميل
5 مخالف 40 موافق
خاک برسر ...........چه محافظه کارا با اون اختلاسهای کلان و رواج پارتی و بی ضابطگی و فرار از قانون (2)(-چه اصلاحات روشنفکر و چه این (3)دولت قلابی اصلاحطلب که همه روشنفکرها و دانشجویان را دست بر حنا گذاشت و آبروی هر چه تفکر وامید و جریانات فکری را برد حالا ما مانده ایم با این شغل کاذب چندرغاز معلمی که آبروی ریزی تمام مشاغل شد!!!!ای معلمان معزز تصاحب کننده مقام معنوی!! روزتان خیلی خحسته باد!!!!!
3 ارديبهشت 1394 - ساعت 11:09

آمارهای پزوهشی حاکی ازاین است که بیش از 60 درصد معلمان ما از شغلشان نارضایت هستند و از شغلشان بشدت شرمنده هستند 30درصد از معلمان بر اساس تحقیقات پزوهشی در مشاوران املاک 25 درصد درآزانس های تاکسی و 7درصد در مشاغل دورهگردی کار میکنند-همچنین براساس تحقیقات رساله دکتری (ق-ز) بین بهزیستی روانشناختی و کیفیت زندگی معلمان رابطه معناداری وجود ندارد ودر پاره ای از خرده مقیاسها رابطه معکوس یافت شد-حالا بااین تفاسیر روز معلم پیشاپیش مبارک!!!!!
3 ارديبهشت 1394 - ساعت 10:45

ای یاران روزهای سخت ای دلاوران ای مردان مرد ما منتظر جضور شما هستیم.
تحصن ما ادامه می یابد تا دریافت پاسخ واضح و شفاف از مسولین.
3 ارديبهشت 1394 - ساعت 23:51

چه كسي مي‌خواهد


من و تو ما نشويم


خانه‌اش ويران باد


من اگر ما نشوم، تنهايم


تو اگر ما نشوي،


خويشتني


از كجا كه من و تو


شور يكپارچگي را در شرق


باز برپا نكنيم


از كجا كه من و تو


مشت رسوايان را وانكنيم


من اگر برخيزم


تو اگر برخيزي


همه بر مي‌خيزند


من اگر بنشينم


تو اگر بنشيني


چه كسي برخيزد؟


چه كسي با دشمن بستيزد؟


چه كسي پنجه در پنجه‌ي هر دشمن دون آويزد
2 ارديبهشت 1394 - ساعت 22:39

همکار فرهنگی! به احترام سالها صبوری و قناعت خانواده ات، به خیل فرهنگیان حق طلب بپیوند.
2 ارديبهشت 1394 - ساعت 22:21

به خدا قسم .به تموم مقدسات قسم اینو از ته ته دلم میگم وهمیشه زمزمه میکنم چون خودم معلمم.
احمق الرجال معلم الااطفال
بدم میاد از این که معلمم.شرمندم.خجلم پیش خونوادم.یه دوره گردم .می فهمی! یه دوره گرد که هر روز از این مدرسه به اون مدرسه.دریوزه گری میکنه برا چندرغاز پول گدایی.تا کی باید بچه های بی تربیت مردم رو تحمل کنم.تا کی وقتی همسایم بفهمه من معلمم بگه: آخی!
2 ارديبهشت 1394 - ساعت 19:22

هفته قبل یکی از معلمان مدرسه مان که همسرشان هم فرهنگی هستند می گفت دختر من خجالت می کشد در مدرسه نمونه دولتی بگوید والدینم فرهنگی هستند حالا تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
4 ارديبهشت 1394 - ساعت 08:07

همکاران عزیز وغیور
سلام و خدا قوت
"معلم یعنی عدالت خواهی، شجاعت و حضور.معلم یعنی بانی جامعه و فرهنگ."
متأسفانه با وجود اعتصاب کاملا قانونی و دموکراتیک جامعه فرهنگیان که طبق اصل 27 قانون اساسی (تشکیل اجتماعات و راهپیمایی ها ، بدون حمل سلاح، به شرط آنکه مخل به مبانی اسلام نباشد، آزاد است.) بنابراین تجمع صنفی فرهنگیان کاملا قانونی است. اما انگار این اعتصاب بی نظیر و الگوبخش مورد بی مهری و بی اعتنایی صدا وسیما و دولت قرار گرفته است. لذا در گام سوم اعتصاب، راه خود را تغییر می دهیم تا نگرش دولت و دستگاههای حکومتی نیز تغییر یابد.
* اعتصاب سرتاسری *
مدارس کل کشور از شنبه 12 اردیبهشت هم زمان با روز معلم به مدت یک هفته کلیه مدارس تعطیل و رأس ساعت 10 صبح لغایت 13 بعدازظهر فرهنگیان تهران درمقابل مجلس و فرهنگیان سایر استان ها در مقابل استانداری در مراکز استان ها به تحصن واعتصاب می نشینند. بدیهی می باشد که هدف از این اعتصاب 7 روزه برآورده شدن خواسته های معلمان، رفع تبعیض بین معلمان و سایر کارمندان دولت و افزایش حقوق جامعه فرهنگیان می باشد! این تجمع صرفاً صنفی می باشد. با در دست داشتن شعارهای ذیل به صورت پلاکارد صدایمان را به گوش دولت میرسانیم.
همکار فرهنگی! به احترام سالها صبوری و قناعت خانواده ات، به خیل فرهنگیان حق طلب بپیوند.
مقام معظم رهبری: آموزش و پرورش مهمترین دستگاه مولد است نه یک دستگاه مصرف کننده.
مقام معظم رهبری: کار معلم از تبدیل خاک به طلا با ارزشتر است.
مقام معظم رهبری: همه ما زیر بار منت معلمان هستیم.
مقام معظم رهبری: همه ی دستگاهها در دولت وظیفه پشتیبانی آموزش و پرورش را دارند.
مقام معظم رهبری:«تصور نکنند که آموزش و پرورش دستگاه هزینه بر است بلکه اینجا دستگاهی است که هرچه شما هزینه کنید به طور مضاعف دستاورد خواهید داشت.»
هزینه کردن برای آموزش و پرورش هزینه نیست؛ سرمایه است.
خواسته معلمان رفع تبعیض است نه طرح رتبه بندی.
خواسته ما بهبود منزلت و معیشت فرهنگیان.
تضعیف فرهنگیان، تخریب فرهنگ است.
معلم بیدار است؛ از تبعیض بیزار است.
زندگی در شأن معلم را به او برگردانید.
معلم بی انگیزه = جامعه ناهنجار.
تحقیر معلم = تخریب جامعه.
درد ما فقر نیست؛ فرق است.
عدم تحقق خواسته های ما = تحریم امتحانات خرداد ماه 94

2 ارديبهشت 1394 - ساعت 14:23

فقط و فقط چاره ی کار تحریم امتحانات است. برخیزید دیگر فقط خواب و خود را به خواب زدن گذشته است.
11 ارديبهشت 1394 - ساعت 16:01

سلام
چي بگم هرچه بگم كم گفتم
2 ارديبهشت 1394 - ساعت 11:00

بنده شاغل در یک سوپرمارکتی هستم، خدارو شکر راضیم، با اجازه از قشر فرهنگیان می خواهم چند مطلب ارائه کنم: اول اینکه در محل ما اکثرا کارمندان دولت زندگی می کنند که یک سوم از این افراد شاغلین و بازنشستگان آموزش و پرورشن. هنگامی که کارمندی از اداره گاز یا از کارمندان دادگاه به ما مراجعه می کنن یک سبد برمی دارن و پر از اجناس مختلف می کنن بعد نقدی پرداخت می کنن ولی یه فرهنگی که میاد مثلا دبیر دین و زندگی دوره دبیرستانم؛ اول که یه نگاهی به جیب می ندازه و بعد سراغ اجناس میره وقتی نگاهی به قیمت درج شده می ندازه . شاید نتونه پرداخت کنه بی خیالش مشه . اونجاست که دلم می گیره که چرا دبیرم که به من علم و ادب آموخت شرایط زندگیش اینه مگه مسول ندارن. بخدا بیاین یه فکری به حال معلمامون کنیم که اگه نبودن من مغازه دار هم سواد نداشتم . تا بتونم جلو زن و بچم عرض اندام کنم و هرچی بخوان در اختیارشون بذارم.
2 ارديبهشت 1394 - ساعت 10:03

من بعنوان یک معلم هنوز جواب قانع کننده ای واسه این پرسش نتونستم پیدا کنم که چرا دولت های پی درپی و البته دوره های متوالی مجلس نسبت به وضعیت حقوق و معیشت فرهنگیان تا به امروز بطور تقریبا یکسان واکنش داشتن و اونم در جهت بی اعتنایی و بی توجهی بوده، آیا واقعا سیاست مشخصی وجود داره؟ اگه این باشه مطمئنا نتیجش آسیب دیدن آموزش از ابتدایی تا دانشگاه، بی اعتباری معلم نزد افکار و طبقات مختلف جامعه، تولید نسلهای بدون بار علمی و تربیتی خواهدبود چیزی که طی پانزده سال گذشته به تدریج آشکار شده، آیا ازبین بردن جایگاه و مقام معلم در جامعه که گویا به یک هدف تبدیل گردیده ارزشی بالاتر از نابودی هویت تعلیم و تربیت و علم و خلاقیت نسلهای کشورمان در زمان کنونی و آینده داره، مهمتر اینکه آیا معلمی که زمانی پایه گزار این حکومت از آن به شغل انبیا یاد میکرد این اندازه دارای ارزش است که باید از حقوق یک نگهبان اداره آب و فاضلاب با سواد صفر در آخر ماه، دستمزد کمتر بگیرد؟ حضرات محترم حداقل به فرموده پیامبر(ص) درباره اسرای جنگ احد و آزادشدن آنها بشرط باسوادکردن چند مسلمان توجه کنند. بخدا آدم تعجب میکنه...!!!
2 ارديبهشت 1394 - ساعت 04:33

درد مارا وزیر قبلی میفهمد

16 خرداد 1394 - ساعت 12:12

شما معلمان سرور تمام کارمندان هستید وباید به حرفتان احترام بگذارند من شغل ازاد دارم ولی همیشه دعا گو ودست بوس قشرفرهنگی هستم واقعا درحق شما بی عدالتی وستم میشه وچندین ساله صداتونو نمشنوند ایندفعه نامه به رهبر عزیز وحکیم انقلاب بنویسید زیرا ایشان ازهمه دلسوز تر هستند.خدا باشماست
1 ارديبهشت 1394 - ساعت 22:56

باید معلم های کم سابقه را نذارید
1 ارديبهشت 1394 - ساعت 21:53

متن اطلاعیه شماره 3 کانون معلمان تهران.
همکاران عزیز وغیور
سلام وخدا قوت
متاسفانه با وجود اعتصاب کاملا قانونی و دموکراتیک جامعه فرهنگیان در عصری که گرفتن مجوز برای اعتصاب در جامعه غرب و عرب های همسایه پیش پا افتاده و غیرمعقول می باشد اما انگار این اعتصاب بی نظیر والگوبخش مورد بی مهری وبی اعتنایی صداوسیماو دولت قرار گرفته شده است.لذا در گام سوم اعتصاب راه خود را تغییر می دهیم تا نگرش دولت ودستگاههای حکومتی نیز تغییر یابد._اعتصاب سرتاسری_ مدارس کل کشور ازشنبه 12 اردیبهشت هم زمان با روز معلم به مدت یک هفته کلیه مدارس تعطیل وراس ساعت10صبح لغایت13بعدازظهر فرهنگیان تهران درمقابل مجلس وفرهنگیان سایر استان ها در مقابل استانداری ها در مراکز استان ها به تحصن واعتصاب می نشینند.بدیهی می باشد که هدف از این اعتصاب7روزه براورده شدن خواسته های معلمان، رفع تبعیض بین معلمان و سایر کارمندان دولت و افزایش حقوق جامعه6میلیونی فرهنگیان وخانواده هایشان می باشد!
.
کانون معلمان تهران، اصفهان٬فارس،سنندج٬کرمانشاه٬تبریز٬همدان و چهار محال وبختیاری باهمکاری سایر کانون ها
لطفا اطلاع رسانی نمایید.
1 ارديبهشت 1394 - ساعت 20:40

سلام دولت کریمه تا چه زمانی میخواهد د رد دل این قشر تاثیرگذار وزحمت کش را بشنود (حسن)
1 ارديبهشت 1394 - ساعت 17:27

واقعا دمت گرم آقای پارسیان ، ولی کو گوش شنوا من دبیر دبیرستان هستم با 23 سال سابقه و فوق لیسانس دارم ولی دوستم دیپلم دارد و با 12 سال سابقه کارمند بانک کشاورزیست . وقتی پیش هم حقوق و مزایای اون با من را بررسی می کنیم از زن و فرزندانم خجالت می کشم و غبطه میخورم که چرا درس خوندم و چرا همون موقع دیپلم که میتوانستم به یه کار دیگه بپردازم این کار را نکردم و ...
30 فروردين 1394 - ساعت 08:40

فرهنگی - ابتدایی | ايميل
3 مخالف 16 موافق
باید در پایه ابتدایی معلمان طبقه بندی شوند
مثلا معلمی که 20 تا دانش آموز داره با معلمی که 38 تا دانش آموز داره
معلمی که می تونه از رایانه و تخته هوشمند استفاده کنه با معلمی که ....
معلمی که زحمت طراحی وتهیه ی نرم افزار آموزشی رو می کشه با معلمی که
و..........

29 فروردين 1394 - ساعت 21:53

فرهنگی - ابتدایی | ايميل
0 مخالف 19 موافق
به نظر بنده باید به فرهنگی کارت تخصص بدهند
مثلا پایه سوم ابتدایی
که هر سال برای ساماندهی مدارس معلم بیچاره را شوت نکن توی پایه هایی که تخصص نداره و تا کنون تدریس نکرده
29 فروردين 1394 - ساعت 21:17

انصافا حق فرموده ی حضرت علی علیه السلام که؛"من علمنی حرفا..."خوب ادا شده است.
"معلم ها زیاد هستند "و حتما زیادی چون جامعه نیازی به آگاهی، علم و دانش و فهم و شعور ندارد که متاسفانه در رفتار جوانان و. ..کاملا پیداست
29 فروردين 1394 - ساعت 23:23

بسیار برای مشغولین نه مسئولین آموزش و پرورش متاسفم. یک سوال از وزیر بسیار کار دان دارم یک روز بیا هنرستانی که بنده تدریس دارم یک ساعت با هرجویان سروکله بزن اگر بجای منزل به کارخانه ساخت قرص اعصاب و روان نرفتی دعای خیر ما پیش کش ابدی شما باشد بخداوندی خدا قسم ظلمی که از طرف امثالی چون شما به فرهنگیان میشود در قرون وسطی به تفکرات رنانسی هم نمیشد کمتر دروغ بگوید کمتر شیره بمالید یک افزایش بفکی را رسانه ای نکنید صدبار حرف و سیمنار بزنید و بگیرید ولی یک در هزار عمل کنید . بارک ا.....
28 فروردين 1394 - ساعت 21:52

ع.دربدر
0 مخالف 18 موافق
کاملاموافقم.
28 فروردين 1394 - ساعت 12:21

عزیزان تازه این بخشی از حقوق از دست رفته ماست وبخشی ازتبعیضهای روا داشته براین قشر زحمتکش است حقارت و شرمندگی انان در انظارخانواده اشان ومردم و.........مصیبت بار تر است.
28 فروردين 1394 - ساعت 12:02

سلام بر همکاران
گول وعده های سر خرمن رو نخورید
باید به تجمع ها تا رسیدن به هدف ادامه داد حتی در تابستان.
به نظرم آقای سلاتی درست میگه باید لیست های خرداد رو سفید پس داد
28 فروردين 1394 - ساعت 09:58

دبیری از پاوه
3 مخالف 27 موافق
سلام

ما معلمین متعهد می شویم حقوق سه ماه تابستان را نخواهیم بشرطی میانگین حقوق نه ماهی
ما مانند بقیه کارمندان باشد.
28 فروردين 1394 - ساعت 08:25

احسنت و آفرین بر همتتان حقا که حق کرفتنیه
28 فروردين 1394 - ساعت 23:17

تنها راهکارش نامه نوشتن به رهبر هستش رهبر هیچ وقت جواب رد یا دروغ نمیده چند هزار امضا بزنید بفرستین به رهبری تنها راهکار همینه

28 فروردين 1394 - ساعت 23:09

منتظر المهدی
4 مخالف 22 موافق
سلام
شما معلمان اگه میخواید تغییری بزرگی رخ بده 2هفته بعد جلوی میدان ساعت باشید.
وعده ی دیدار ما میدان ساعت
تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتوجه
اگه تعدادتون زیاد باشه میتونید کاری کنید واگه ترسو و باسن نداشته باشید کاری سرانجام نمیشه.
شما بیاید میدان ساعت نترسید نمیکشند شمارو.حرفتون به کرسی میشینه.اگر هم خریت را تحمل میکنید مثل زنان در خانه بمانید.
اوسکول ترسوها-حقتان است-جلوی ظلم باید ایستاد.
27 فروردين 1394 - ساعت 14:19

سحر نزدیک است
7 مخالف 16 موافق
همکاران عزیز درود به شرفتان بالاخره چند ماه تلاش و پیگیری دارد به ثمر می رسد امروز رئیس جمهور دستور رسیدگی به خواسته معلمان را صادر کرد:
دستور روحانی برای رسیدگی به خواسته معلمان

کد خبر: ۴۹۱۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴ - 15 April 2015
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محمد فاضل مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی اظهار کرد: با دستور رئیس جمهور و با هدف به رسیدگی خواسته های فرهنگیان عزیز، کارگروهی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و علی اصغر فانی وزیر آموزش وپرورش تشکیل شد.

وی با بیان این که تشکیل این کارگروه با حضور مسئولین تراز اول دولت نشان از توجه ویژه مسئولان نظام به مسائل آموزش وپرورش و اهتمام جدی به معلمان دارد خاطرنشان کرد: ترکیب افراد حاضر در کارگروه مورد اشاره نشان می دهد عزم دولت برای رسیدگی به مشکلات معلمان جدی است.
به نقل از سایت تابناک
http://www.tabnak.ir/fa/news/491590/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%B9%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86
26 فروردين 1394 - ساعت 13:44

دیگه دروغ بسه
25 فروردين 1394 - ساعت 10:51

معلم ..............
2 مخالف 24 موافق
همکار عزیز شما هم مثل ما به دست فروشی داخل مترو روی بیارید . با آغوش باز ازتون استقبال میکنیم. فقط اینو بدون که فروش ژیلت برای منه .
23 فروردين 1394 - ساعت 08:53

پس چرا خبری از تجمع نیست?
گره کار توی وعده ی ۱۶۰ تا ۵۰۰ هزار بود?
فرق در ۱۶۰ تا ۵۰۰ هزار تومان بود?
اگر تحصنی قرار انجام بشه خبر بدید
21 فروردين 1394 - ساعت 20:56

پس چی شد تحصن ؟
تمام شد ؟
آیا تحصن فقط برای وعده 160 تا 500 هزار تومان بود؟
باید به تحصن ها ادامه داد.
البته همه با هم

19 فروردين 1394 - ساعت 20:02

آموزگار ابتدایی | ايميل
0 مخالف 36 موافق
اولین دروغ
آقای فانی : حقوق معلمان ابتدایی از مهر 93 20 درصد افزایش میابد....... (از اول دی ماه اجرا شد)

دومین دروغ
آقای فانی : تا پایان بهمن ماه تمام مطالبات فرهنگیان به حسابشان واریز می شود........

سومین دروغ
آقای نوبخت : تا پایان اسفند ماه تمام مطالبات فرهنگیان به حسابشان واریز می شود........ ( هنوز دی و بهمن و اسفند واریز نشده)

و این هم وعده سر خرمن
حقوق فرهنگیان از ابتدای مهر 94 از 160 تا 500 هزارتومان افزایش میابد ( عمرااااااااااااااا )
19 فروردين 1394 - ساعت 19:50

عمررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
14 ارديبهشت 1394 - ساعت 17:34

معلم شرمنده | ايميل
0 مخالف 39 موافق
با سلام
وقتی وارد آموزش وپرورش شدم با افتخار سر کلاس حاضر میشدم وتدریس میکردم .چند صباحی بدین منوال گذشت صاحب زن وفرزند شدم اکنون بعد از بیست سال بخاطر شرمندگی از روی زن وفرزند چنان دچار استرس وافسردگی شده ام که هر لحظه با خود میگویم خود کرده را تدبیر نیست وبه یاد جمله معرفی از جائز می افتم که فرموده :احمق الرجال معلم الااطفال
17 فروردين 1394 - ساعت 19:24

فوق لیسانس اموزش و پرورش یزد | ايميل
0 مخالف 25 موافق
در یزد 15 و 16 فروردین 94 مقابل استانداری یزد تجمع فرهنگیان یزدی بود قرار است روز پنج شنبه این هفته و شننبه اینده در سطح کشور مقابل استانداری ها تجمع باشد همکار محترم اطلاع رسانی کنید
16 فروردين 1394 - ساعت 19:02

دکترای آموزش و پرورش
1 مخالف 47 موافق
سلام ،با عرض تبریک سال نو به همه اساتید فرهنگی- تنها راه حل رفع مشکل حقوق و معیشت فرهنگیان عزیز تعطیلی مدارس هست اصلا کلاس نروید هماهنگ شوید مدارس را پلمپ کنید تا موضوع بصورت ریشه ای حل شود امتحانات نوبت دوم را کنسل کنید هیچ نمره ای ثبت نکنید -از حراست واین مسخره بازیها نترسید به حقتون برسید بیاییم 4 سال باقی مانده عمرتون را مثل بقیه آدمها درست زندگی کنیم
15 فروردين 1394 - ساعت 16:51

فقط لیست خرداد را سفید تحویل دهید
با تاخیر در صدور کارنامه م هجوم اولیا به سوی آموزش و پرورش درست میشه ان شا الله
19 فروردين 1394 - ساعت 19:55

دوستدار
0 مخالف 38 موافق
سلام من معلم نیستم ولی جناب دکتر راست میگه باید یه کار اساسی بکنید با این طور نامه نوشتنا کارتون راه نمیوفته.
اگه مدرسه ها رو تعطیل کنید و نرید میفهمن و یک کاری میکنن. اگر که پشت هم باشید هیچ کاری نمیتونن بکنن. بابا یکم عمل کنید اینقدر غُر نزنید اینطوری فایده نداره. همتون پشت اسمای جعلی مخفی شدید و هیچ کاری نمی کنید . ما هم خسته شدیم.شما همچنان به غُر زدن و عمل نکردن ادامه می دید و هی هم می گید هیچ کس به ما گوش نمی ده. یه تکون اساسی به خودتون بدید.
آقا اصلا به عمل کار برآید به سخن دانی نیست...
16 فروردين 1394 - ساعت 07:41

دوست عزیز فکر نمیکنید این از نجابت معلمین است نه از بی عرضگیشون؟
28 فروردين 1394 - ساعت 15:41

سلام
فقط یک کلام
ول معطلیم
15 فروردين 1394 - ساعت 15:03

سیدمجیدبنی هاشم | ايميل
0 مخالف 30 موافق
سلام بی عدالتی یعنی این که یک دکتر عمومی در وزارت بهداشت ماهی 10 تا 80 میلیون میگیره اما همین دکتر (دکتری تخصصی)در آموزش و پرورش2میلیون؟؟؟ خدایا ما کدام نوع عدالت را داریم .

لیسانس دروزارت دادگستری: بهداشت، وزارت علوم با 20سال سابقه میگیرد7و4/5و5بدون اضافه کاری اما درآموزش پرورش1/2میلیولین
اصول این نوع عدالت را کجا بایدمطالعه کرد

12 فروردين 1394 - ساعت 05:49

جناب بني هاشم كدامين بهداشتي با ليسانس 4/5 دريافت ميكند؟ بنده يك فوق ليسانس در دانشگاه علوم پزشكي با 20 سال سابقه وبا رتبه خبره نصف آن مبلغ حقوق حكمي بنده است و نه دريافتي من.
30 فروردين 1394 - ساعت 11:28

بنام یزدان پاک
چرا معلمان گرسنه اند!؟
با درود خدمت تمام خوانندگان عزیز سعی دارم در این چند خط علل بیتوجهی به آموزش و پرورش را مورد کنکاش قرار داده و از جوانب مختلف بررسی نمایم.
ابتدا میخواهم نقل قولی را یاداوری کنم که همه با آن آشنایی دارند و از این رو فقط به نقل آن بسنده کرده و از توضیحات اضافی اجتناب میکنم:
اگر میخواهی بی دردسر حکومت کنی پس بگذار مردمت گرسنه و بیسواد بمانند!
میخواهم دو جامعه را در نظر بگیرید یکی به آموزش و پرورش نگاه مثبت دارد و دیگری منفی!
در جوامع پیشرفته یعنی آنان که به آموزش و پرورش نگاه مثبت دارند قشر فرهنگی از مرفه ترین اقشار جامعه هستند و دارای شان و منزلت بسیار بالا بوده و همواره مورد حمایت و احترام هستند اما چرا!؟
پاسخ بسیار ساده است زیرا آنان متوجه شدند اگر برای آموزش و پرورش امتیازات عالی در نظر بگیرند بقای مملکت خویش را تضمین نموده و نگرانی برای آینده ی فرزندان خود نخواهند داشت.
برعکس، جامعه ی دوم میداند که اگر افراد جامعه اش باسواد و اندیشمند باشند هرگز در برابر ظلم سکوت نکرده و بی عدالتی و جور در چنین جامعه ای جایگاهی ندارد. آنان غم دیگران را ندارند و فقط به خود می اندیشند و اینکه چگونه چند صباحی بیشتر حکومت کنند و تحمل اینکه همه مانند هم از مزایای یک زندگی خوب و با کیفیت برخوردار باشند را ندارند از این رو آموزش و پرورش را در تنگنا نگهداشته و بقای خویش را به بقای جامعه ترجیه میدهند.
تمام جوامع پیشرفته دارای نگاهی مثبت و محترم به معلمان و فرهنگیان هستند.
آنان خیلی زود دریافتند که اگر قشر فرهنگی در رفاه کامل و در امنیت و آرامش باشند بهترین بازده را در پرورش نسل متخصص خواهند داشت و از طریق تربیت متخصصین باسواد و دانشمندان کارامد در کمترین زمان ممکن هزاران برابر هزینه ای را که نموده اند بدست خواهند آورد و علاوه بر آن این باروری و پیشرفت در علم و پژوهش علاوه بر دستاوردهای اقتصادی دستاورد های دیگری نیز به همراه خواهد داشت که ثروت ناشی از آن قابل قیاس با هیچ فعالیت اقتصادی نخواهد بود.
طبیعی است که یک جامعه ی باسواد و متخصص که شهروندانش همه در رشته ای تخصص داشته باشند دارای فهم و شعوری بمراتب بالاتر نسبت به یک جامعه ی بیسواد هستند که این خود میتواند از جوانب مختلف همچون کاهش جرایم و خسارتهای مختلف و مورد توجه قرار گرفتن در جوامع بین المللی و جذب توریست و روابط پایدار اقتصادی و فرهنگی با ملل مختلف و ...مفید واقع شده و سیر پیشرفت روبه جلو در تمام دوران را برای کشور مذکور به ارمغان بیاورد.
از طرفی دیگر وقتی جایگاهی ارزشمند برای قشر فرهنگی در نظر گرفته شود این مورد باعث میشود که نخبگان یک مملکت به سمت آموزش و پرورش جاری شده و بیشترین رقابت را برای گرفتن شغلی باارزش و دارای مزایای عالی اقتصادی و جایگاه والای فرهنگی و اجتماعی داشته باشند و از این رو بهترینهای یک جامعه مشغول آموزش و تربیت نسل آینده میشوند و این نوید آینده ای باشکوه و آرمانی را برای آن جامعه خواهد داد.
حال در جوامع عقب افتاده که سران و مسوولین فقط بفکر خویش هستند و بقای خویش:
آنان نیز خیلی زود دریافتند که برای رسیدن به مقصود خویش باید آموزش و پرورش را منزوی نموده و در دید افکار عمومی آنان را تخریب نموده و یک مصرف کننده ی بی ارزش قلمداد نموده و از این رو جایگاه خویش را مستحکم نمایند.
طبیعی است که در چنین جامعه ای که معلم هیچ ابزار قدرتی در اختیار نداشته و همواره سرکوب میشود و همواره گرسنه است و دست نیازش همواره دراز است دیگر انگیزه ای برای تلاش نداشته و از توان و انرژی کافی برای تدریس و تربیت برخوردار نخواهد بود.
از طرفی دیگر چون کتب و مطالب درسی طوری برنامه ریزی شده اند که هیچ مطلب منسجم و مفیدی در دل آنان نیست حتی اگر معلم بخواهد مقابله نموده و در هدف و آرمان خود بکوشد نمیتواند با سیاست بیسواد نگهداشتن جامعه مقابله کند زیرا یک جامعه ی بیسواد که هیچ دید مثبت و نگرش درستی نسبت به معلم ندارد هیچ چیز را نیز از او نپذیرفته و در جهل خویش خواهد ماند.
از طرفی دیگر این معلم گرسنه که برای تامین نیازهای اولیه خود و خانواده اش مجبور است دست نیاز خویش را بسوی دانش آموز و ولی دانش آموز و دانشجو و .... دراز کند دیگر توان جنگیدن نداشته و فردای امتحان نیز نمیتواند نمره ی منفی به دانش آموز داده و از رفتن وی به پایه ی بالاتر جلوگیری نماید و بنابراین باز به جمعیت افراد بیسواد دارای مدرک افزوده میشود و این باز بیسوادی جامعه را بدنبال خواهد داشت.
از طرفی دیگر دانشجویی که به مدد گرسنگی معلم و سیاست بیسوادی فارغ التحصیل میشود فقط به لحاظ اسمی و در روی کاغذ باسواد است و در باطن و واقعیت بیسواد مطلق است و چنین شخصی هزگز از اعتماد بنفس کافی برای گرفتن حق خویش برخوردار نبوده و سر در لاک خویش فرو برده و یک برده ی رام و فرمانبردار خواهد شد که باز به صفوف دشمنان علم و اندیشه اضافه شده و قشر باسواد جامعه کم کم در انزوا رفته و فراموش میشود.
وباز از طرفی دیگر وقتی شرایط معلم و فرهنگی اینچنین باشد دیگر هیچکدام از نخبگان و اندیشمندان و معدود دانش آموزان باسواد انگیزه ای برای پیوستن به این شغل را نخواهند داشت بنابراین بیسوادان و نفرات آخر سد کنکور همانان که خود را اضافی میپندارند و همانانکه رام و سربزیر و بیسوادند به سمت این شغل گسیل داده میشوند و این ضربه ی آخر به پیکر بی جان علم و فرهنگ یک جامعه است زیرا که معلم بیسواد قطعا دانش آموز و دانشجوی بیسواد تحویل خواهد داد.
حال دیگر میدانیم که چرا معلم گرسنه است!
معلم گرسنه است تا عده ای معدود سیر باشند.
معلم گرسنه است تا جامعه گرسنه باشد.
معلم گرسنه است تا ....
10 فروردين 1394 - ساعت 05:03

بادرودخدمت همکاران عزیز
دوستان ماشرافتمندانه زندگی می کنیم امابدانید وقتی حق وحقوقمان ضایع می شودنبایدمثل کبک سرزیربرف کنیم.حق گرفتنی است وبایدسرسختانه ازحقمان دفاع کنیم.وزیری که درتمام کابینه ها صدارت و وزارت داردمطمئن باشیدبرایمان هیچ سودی ندارد فقط منافع خودش.من هستم وازحقم دفاع می کنم.مردعمل هستید بسم الله یاعلی مدد.بچه ای که گریه نکندمادرش شیرنخواهد داد.به فرموده ی مولای متقیان خادمی که مزد خدمت خودرا تمام و کمال نگیرد.............................. مرد هستید حقتان رابگیرید نیستیدحرف نزنید کدام یک از شما درطول خدمت خوددرتابستان یاعیدنوروز بدون دغدغه وخیال آسوده خانواده خودرابه مسافرت برد ه ایدیاتوانسته ایدبا لباس نو و کادوی مناسب خانواده خود راشادکنید.به نظر شما وزیرلال چگونه می تواند حق زیردستان خود را از دیگران بگیرد.فانی حیا کن سلطنتو رهاکن
28 فروردين 1394 - ساعت 15:21

جانا شاه بيت غزل را سروده اي . آفرين !!
26 فروردين 1394 - ساعت 07:17

بیچاره من و امثال من که تازه داریم دانشگاه فرهنگیان میخونیم و میخواییم تو آینده ای بسیار نزدیک معلم بشیم...
8 فروردين 1394 - ساعت 16:00

...............
10 مخالف 22 موافق
دانشگاه فرهنگیان از نظر ساختار علمی وبرنامه ای درجه اعتبارش از ضعیفترین دانشگاه آزاد هم پایینتره -به لحاظ پختگی -سواد رشد احتماعی ؛درک و تحول مثبت یکی از ضعیفتری دانشگاهاست.
13 فروردين 1394 - ساعت 19:58

نه عزیزم اصلا اینطور نیست که میگی
من لیسانس رو تربیت معلم بودم فوق رو دانشگاه تهران
خداییش سوادم از همکلاسیام که تو دانشگاههای معتبر مثل علامه و بهشتی و تهران و اهواز بودن بیشتر بود.
خودم که اینطور حس می کردم.
17 فروردين 1394 - ساعت 00:00

رضائي پور | ايميل
0 مخالف 19 موافق
با سلام .
رياست محترم جمهور تمامي كشورهاي دنيا جهت پيشرفت به آموزش وپرورش پرداخته اند ،البته نه فقط حقوق معلمان .
امروز درد آموزش وپرورش مشكل معيشت فرهنگيان،عدم تجهيز مدارس به تكنولوژي روز ،فضاي فيزيكي نامناسب كلاس هاي درس،عدم تعهد نوسازي به احداث مناسب مدارس وساخت مدارس بي كيفيت ونظارت نادرست بر عملكرد پيمانكاران ،ارائه ي نامناسب كلاس هاي ضمن خدمت،جذب نامناسب نيروهاي جديد وخيلي از موارد ديگر دست به دست هم داده اند تا ضمن رشد بيسوادي در سطح مدارس ودانشگاه رتبه هاي جهاني علم ودانش كشورمان به سطح بسيار پايين تنزل نمايد وما هر چه دير بجنبيم به صورت تصاعدي از اخلاق وانسانيت وپيشرفت به دور خواهيم ماند.
8 فروردين 1394 - ساعت 07:05

رحیم فولادوند | ايميل
0 مخالف 12 موافق
کاش چشم بینا وگوش شنوایی هم باشد
7 فروردين 1394 - ساعت 02:01

دوست عزیز مریم جان متن زیبایی نوشته بود شما فقط کلمه ی ظریف رو دیدی.
(حتی پیامبرمان هم برای تبلیغ نبوتش به پول نیاز داشت که از جانب همسرش دریافت کرد)
7 فروردين 1394 - ساعت 23:47

با سلام همکاران عزیز
لطفا نامه ی خود را مختص فرهنگیان و همکاران سبزوار نفرمایید. ما نیز از شهرستانهای دیگر پای نامه امضا نموده ایم و نامه را تایید و حمایت می کنیم. ممنون می شویم اگر اسم سبزوار را بردارید.
6 فروردين 1394 - ساعت 20:08

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
همانطور که ملاحظه می کنید کاملا در تیتر این مطلب به این موضوع اشاره شده است که ((امضای الکترونیک فرهنگیان سراسر ایران پای نامه اعتراضی معلم سبزواری به رئیس جمهور))
یعنی نامه را یک معلم سبزواری نوشته اما بسیاری از معلمان سرتاسر کشور پای آن را امضا کرده اند.
به هرحال از حضور و نظرتان سپاسگزاریم.
پیروز باشید...

معلم دلسوز
7 مخالف 29 موافق
معلما خودشون عامل شدن که تو بدبختی باقی بمانن همیشه با قرص نان خالی راضی هستن بابا بسه شعار معلمی شغل انبیاست ی نگاهی به افراد دور ور کنید شماهاکی میخوایین مثل آدم زندگی شرافتمندانه داشته باشید؟؟نه میتونید خوشتیپ باشید نه شکمتون سیر هست بسنده کنید به شعار پوشالی معلمی شغل انبیاست!!!!!
22 اسفند 1393 - ساعت 20:48

معلم جوان
1 مخالف 7 موافق
این که معلمی شغل انبیاست اولا افتخاره نه شعار! ثانیا نباید مسولین سو استفاده کنند و اونها رو زیر خط فقر نگه دارند.
27 فروردين 1394 - ساعت 12:38

معلم اردبیلی | ايميل
1 مخالف 6 موافق
مگه دروغ میگه؟بسه شعاردادیم.
3 ارديبهشت 1394 - ساعت 00:08

اقاي ریس جمهورکدام تدبیر وامید مابا14سال سابقه ناامیدکردی
22 اسفند 1393 - ساعت 20:42

سلام بمعلمان عزیز
همراه شما هستم ولی با گذاشتن لیست وام برای معلمان موافق نیستم این وام ابروی وهویت معلم را بدست نمی اورد دوما وام گرفتن برابر بازنجیر به گردن انداختن معلمان عزیز است که با این تبلیغات خود سکوتی باشد در حق عزیزان .موفق باشید
22 اسفند 1393 - ساعت 11:53

تقدیم به معلمان صبورhttp://www.aparat.com/v/loMG2
21 اسفند 1393 - ساعت 19:48

همکار عزیز قبلا موافقت خودم را با نامه ی شما امضا کردم .هربار این نامه شما می بینم دلم می خواهداز بی انصافی زمان گلایه کنم تا شاید فرجی باشد از طرف مسئولین(از بی عدالتی وبی انصافی وتبعض متنفرم)
20 اسفند 1393 - ساعت 23:56

موضوعی که درسالهای گذشته و دهه هفتاد نیز به عنوان اعتراضات معلمان مطرح شد نتیجه ای در بر نداشت!! تنها نتیجه اش تصویب لایحه نظام هماهنگ پرداخت بود که اون هم به نفع سایر کارمندان تمام شد!!! در سال گذشته با اجرای بند 5 ماده 68 و افزایش چندین باره ضرایب حقوق سایر کارمندان حقوق کارمندان غیر از معلمان دوبرابر شده است که فرهنگیان از این افزایش ها بی بهره بوده اند!!!
دولتمردان به این نتیجه رسیده اند که هرگاه معلمان اعتراض کنند با روش هایی این اعتراضات را خنثی کنند که یکی از این تاکتیتک ها فرار به جلو و اعلام بعضی از مسائل خارج از مشکلات اساسی معلمان این اعتراضات را خنثی کنند!! مثلا اعلام پرداخت مطالبات فرهنگیان که ربطی به اکثریت معلمان ندارد!!! این دفعه نیز همین اتفاق افتاد!!! در آخر باید گفت « من چی میگم تو چی میگی»»!!!!
20 اسفند 1393 - ساعت 21:34

آموزگار ابتدایی | ايميل
2 مخالف 31 موافق
چه اتفاقی افتاده که یه معلم ، هم معلم دانش آموزش هست و هم راننده سرویسش؟
18 اسفند 1393 - ساعت 19:57

همکاران گرامی سلام
به عمل کار برآید به سخندانی نیست
دوستان عزیز تا تحقق خواسته هایمان و رفع تبعیض به تحصن ها ادامه میدهیم اگر واقعا زیادی هستیم دولت درب مدارس را ببندد و حقوق همه ما را قطع کند تا شاید در هزینه هایش صرفه جویی کند و جیب اختلاس کنندگان بیشتر پر شود از راه های قانونی و غیر قانونی پیگیر خواسته های صنفی مان هستیم تا رفع تبعیض تحصن ها ادامه پیدا خواهد کرد
17 اسفند 1393 - ساعت 21:23

آموزگار ابتدایی | ايميل
1 مخالف 21 موافق
کاملا موافقم
باید همه با هم یک صدا شویم
18 اسفند 1393 - ساعت 19:47

کبیرشریفی-اساتیددانشگاه فرهنگیان
1 مخالف 30 موافق
نگاه کنید به روسای همه ادارات ریز تا مدیران ادارات کل آموزش وپرورش )معمولا ضعیفترین کم هوشترین سازشپذیرترین ایستاترین وکم کارترین افراد بوده اند حال آدم از کم خردیشون بهم میخوره ، انتصابات بد یکی از اصلی ترین عامل تزلزل شغل معلمیومعیشت شده شغل معلمی دیگه در ایران حرفه محسوب نمیشود به لحاظ درامدی فرهنگیان با آمار بیکاران بدون کسب مشابه هست
16 اسفند 1393 - ساعت 16:52

همه باهم همراه و همدل | ايميل
1 مخالف 24 موافق
امام علی(علیه السلام) در بخشی از خطبه29 نهج البلاغه به یک اصل بسیار مهم در زندگى انسان ها اشاره کرده، مى فرماید: «افراد ضعیف و ناتوان، هرگز نمى توانند ستم را از خود دور کنند و حق جز با تلاش و کوشش به دست نمى آید»
http://upload7.ir/uploads//c86b03f35d3e0fb5ce389a3505f51c305095d10e.jpg
15 اسفند 1393 - ساعت 23:23

فوتبالیست در دقیقه ای 3میلیون می گیره برابر حقوق 3معلم در ماه اونوقت در90 دقیقه برابر حقوق 180معلم در ماه کدامیک فرهنگ ساز ترند ونفع بیشتری به جامعه می رسانند .آیا فکر کردید چرا کشور هند و.....تیم فوتبال ندارند.اصلا فوتبال خذف بشه اتفاقی نمی افته ولی اگه مدرسه ها تعطیل بشه خیلی اتفاقا می افته.
15 اسفند 1393 - ساعت 09:34

در آلمان وکشورهای دیگه بالاترین حقوق و ارزش برای معلمهاست چون جامعه رو می سازن و هر کسی رو هم معلم نمی کنن بهترین و بالاترین آدمها هم معلم میشن .ولی کشور ما کمترین حقوق برا معلم هاست هرکسی رو معلم میکنن سرباز معلمم که همه جا پره سرباز چه میدونه اموزش و تربیت چیه سرباز فکره در رفتنو تموم کردنه خدمته نه اموزش فرزندانه جامعه. معلم باید همه فکرش رشد دانش آموز باشه و باید تامین باشه از هر جهت .ولی کشوره ما معلما همشون شغل دوم دارن نمیرسن به آموزش و تربیت فکر کنن یکی بعد کار میره میوه فروشی یکی میره کافه میزنه یکی مسافرکشه یکی تو مدرسه میگه سیگار نکشید خودش بعد مدرسه میره میفروشه خرج بچشو دربیاره اینجور بریم خدا اخرشو به خیر کنه باید فورا به همه معلما رسیدگی بشه حقوقاشون چند برابر بشه و وامهای کلان بهشون بدن تا همشون سرشون به تربیت و تعلیم باشه نه چیزه دیگه
14 اسفند 1393 - ساعت 23:29

واقعا هر کیو معلم نمیکنن،فکر میکنید چند درصد اینایی که در آموزش و پرورش هستند در حد معلمی هستند یک سری آدمی که از لحاظ هوشی در سطح خیلی پایینی هستند شدند معلم،این یک واقعیت هست
17 فروردين 1394 - ساعت 14:52

بهمن سعیدی | ايميل
1 مخالف 7 موافق
حضرت والا این واقعیت رو از کجات درآوردی؟

21 فروردين 1394 - ساعت 16:41

فرهیخته دلسوز
0 مخالف 33 موافق
سیستم آموزش وپرورش فوق العاده فانی شده هیچ دبیر و دانش آموز با انگیزه و باطراوتی نداردهمه مغموم و دپرس ... ادامه ماندن آقای فانی به صلاح نیست چون افکارش به عهد تیغ علی خان قاجار برمیگردد.ااساتید فرهنگی اگردر ادامه موضوع وضعیت رفاهی و کیفیت زندگی تحول مثبتی حاصل نشد امتحانات نهایی وداخلی نوبت دوم را کنسل کنید قطعا اون موقع فکری میکنند سال آینده انتخابات در پیش هست آمار 7ملیون رای فرهنگیان(1ملیون فرهنگی +اعضای خانواده هاشون) را میخوانبرای مانوربین المللی
14 اسفند 1393 - ساعت 18:05

اوضاع جوانان تحصيل كرده در مازندران افتضاح است كارخانه هاي پشت سر يكديگر فروخته مي شوند و يا تعديل نيرو دارند.

من ودوستانم با اينكه پدرانمان بازنشسته فرهنگي بوده اند اما هنوز بيكاريم . تمامي دوستانم داراي تحصيلات دانشگاهي در مقاطع كارشناسي و ارشد هستند ولي حتي يك نفرشان جايگزين پدر خود در آموزش و پرورش نشده است


اين معلمان كي بايد به شغلشان كه سنت انبيا است افتخار كنند؟؟؟

14 اسفند 1393 - ساعت 12:52

احساس می کنم معلم عزیز حقوق نمایندگان هم کم است چون هر دوره حرفی بین خودشان رد وبدل می شود که از معاون اول مقداری پول می گیرند تا هزینه زندگی را سپری کنند
13 اسفند 1393 - ساعت 07:36

دبیر محمودی
0 مخالف 23 موافق
الله ... اول معلم هستی...پیامبر...انی بعثت معلما...
آقایان یادشان رفته که موارد فوق واقعیت هست و خودشان دست پرورده ی همین معلمان هستند اگرتنها ذره ای بیاندشند یادشان خواهد آمد ولی ...!!!
اگه خواسته های فرهنگیان را برآورده کنند وظیفه شان است اگه نکنند سر پل صراط..البته اگه به آخرتی اعتقاد داشته باشند
13 اسفند 1393 - ساعت 21:28

حسين مهرابي
0 مخالف 35 موافق
سلام
همه ميگوييم كه از دولت به اصطلاح تدبير و اميد فقط نااميدي نصيب و بهره ي ما بود
اگر بودجه نداريد لااقل فقر را به عدالت تقسيم كنيد.
13 اسفند 1393 - ساعت 16:21

ميليون ها بار لايك به همه اين نوشته ها....
وقت انتخابات برسد كلي وعده خواهند داد كه حقوق فرهنگيان...
تا راي اين همه جمعيت را دريافت كنند كه بنظر اقايان مصرف گرا هستند1!!؟؟؟
از ماست كه برماست....
13 اسفند 1393 - ساعت 11:45

پیشنهاد من این است که دولت محترم کلا آموزش و پرورش را تعطیل کند و حقوق معلمانش را به کارمندان بانک ها بدهد و ساختمان مدارس را بفروشد و پولش را به بقیه کارمندان اعطا نماید. مثل سازمان سنجش دفتری تشکیل دهد و دانش آموزان بصورت اینترنتی ثبت نام کرده و بصورت غیرحضوری درس خوانده و اینترنتی امتحان داده و مدرک بگیرند. با این کار تمام مشکلات حل می شود . دیگر معلمی هم وجود ندارد که بخواهند برای معیشتش کلی زحمت به خرج دهند.

12 اسفند 1393 - ساعت 22:02

سعید داداشی
1 مخالف 27 موافق
به نام یگانه داور شاهد
جناب آقای وزیرفوتبال(به اصطلاح ورزش)وزیز آموزش وپرورش
ادب نگارش اقتضاء می کند که سلام بگویم ولی سلام بر کسی که شایسته سلام است.
وقتی درتارخ12/11/93 از اخبار20 درآمد چند ده میلیار دی کی رش راشنیدم به یاد کلمه مظلوم اسلام وعدالت افتادم.
اینجانب بعد از 5سال بازنشستگی نتوانسته ام عینک بخرم وگاهی درپی سیاست های دولت عدل احمدی نژادی وتدبیر وامیدبرای رفع بعضی از نیازهای ضروری ناچار می شوم برخی کتاب های مرجع ام را با اندوه انبوه در اوج آه وحسرت به بهاء اندک بفروشم زیرا با آنها انیس ومونس بودم. وصدها رنج ومشقت ومرارت وملالت خود ودیگر همکاران هرکدام نشانگر انسانیت ومدیریت شماست.
ممکن است فرد ی از تبار خبیثان بگوید شما معلمان مدیریت خوب مالی ندارید، می گویم ای ملعون تهمت زن افتراگو مگر درآمد ما مشخص نیست.ای ملعونان تاریخ بشریت شما آخرت خود ،ودنیای ما رابا بیگانه پرستی (کی رش پرستی) غمبار کردید.ولی بدانید خداوند قاصم الجبارین است.ملعون من به تو می گویم لباس بچه مدرسه وداروی بیمار واجب تر از هزینه م های دههاوصدهایلیاردی فوتبال پوچ ورسواگراست تو می گویی من ضد انقلاب هستم آن کدام احمق ویزید صفت است که فوتبال غارتگر بیت المال را مساوی با انقلاب می گیرد.
در پایان برای شما ننگ ونفرت محمدرضا پهلوی ومحمدرضا رحیمی را از خدای منقم مظلومان خواستارم خداوند بین ما وشما برای همیشه جدایی بیندازد.سلام خدا بربندگان شایسته اش باد
سعید داداشی دبیربازنشسته12/11/93
جهت اطلاع وزیر آموزش وپرورش

12 اسفند 1393 - ساعت 19:43

سلام من بازنشسته سال 92 هستم با سی سال سابقه ومدرک لیسانس یک میلیون دویست هزار تومان حقوق می گیرم وقتی می رم حقوقم را بگیرم خودم را سرزنش می کنم که چرا رفتم معلم شدم چرا عمرم را بپای سازمانی گذاشتم که قدر من وامثال من را نمی داند وقتی به زحماتم وتلاش هایم برای دانش اموزان وتربیت واینده انهافکر می کنم دیوانه می شوم وای اگر خدا نبود تا حالا خودم را کشته بودم اخر کی باور می کنه این حقوق منه جوانها وکارمندان دیگر مارا مسخره می کنن مارا تحقیر می کنن خوب حق هم دارن در جامعه ما ملاک بزرگواری پوله که ما فاقد ان هستیم ما شدیم فقیران وبدبختهای جامعه کم کم باید برامون صدقه جمع کنن والا
12 اسفند 1393 - ساعت 19:22

کبیر شریفی-مدرس دانشگاه
1 مخالف 26 موافق
نماينده پزشکان و مهندسان از مرکل (صدراعظم آلمان) پرسيدند:چرا پزشکان ومهندسان درآلمان حقوقشان بامعلمان یکسان نیست؟ مرکل گفت: چطور میشود حقوقتان ازافرادی که شمارا تربیت کرده اند بیشترباشد؟ از شخصیت سیاسی کشورمان پرسيدند:چراحقوق معلمان نسبت به سایرين کمتر است؟ گفت: "وزارت آموزش و پرورش درآمدزا نیست طرح افزایش حقوق معلمان بارمالی دارد"
11 اسفند 1393 - ساعت 02:58

معلم دکتری فیریک بدبخت
0 مخالف 21 موافق
پیشنهاد من این است که دولت محترم کلا آموزش و پرورش را تعطیل کند و حقوق معلمانش را به وزارت بهداشت بدهد و ساختمان مدارس را بفروشد و پولش را به بقیه کارمندان اعطا نماید. مثل سازمان سنجش دفتری تشکیل دهد و دانش آموزان بصورت اینترنتی ثبت نام کرده و بصورت غیرحضوری درس خوانده و اینترنتی امتحان داده و مدرک بگیرند. با این کار تمام مشکلات حل می شود . دیگر معلمی هم وجود ندارد که بخواهند برای معیشتش کلی زحمت به خرج دهند
11 اسفند 1393 - ساعت 23:20

سکوت در مورد وضعیت معلمان یا پوشاندن مشکلات معلمان با سیاسی کاری خیانت به ملت و خون شهدا است.

وقتی به معلم بی توجه شدیم
باید سالن های ورزشی رو با نیروی ضد شورش آرام کنیم !
وقتی به معلم بی توجه شدیم
باید بودجه زندانها و مراکز ترک اعتیاد را گسترش دهیم!
وقتی به معلم بی توجه شدیم
باید خانواده ها مقادیر زیادی هزینه مدارس خاص و کلاس های خصوصی را بپردازند!
وقتی به معلم بی توجه شدیم
باید امنیت کوچه و خیابان ها را با پلیس های باتوم به دست تامیین کنیم!
وقتی به معلم بی توجه شدیم
باید آمار طلاق گوش ازدواج را کر کند!
وقتی به معلم بی توجه شدیم
باید سالانه برای حفاظت محیط زیست میلیاردها هزینه کنیم!
وقتی به معلم بی توجه شدیم
باید احترام به انسانیت به شعور به بزرگسالان عزیز را در خواب ببینیم!
وقتی به معلم بی توجه شدیم
باید منتظر کودکان کار سر هر چهار راه شهر باشیم !
وقتی به معلم بی توجه شدیم
باید انتظار گسترش خشونت های اجتماعی و روحی روانی را داشته باشیم!
آینده کشورتان چگونه خواهد بود ؟ به حال و روز امروز آموزش و پرورش کشورتان نگاه کنید.
11 اسفند 1393 - ساعت 22:13

من با متن این نامه کاملا موافقم ولی به تمام فرهنگیان میگویم که یک دست صدا ندارد و ما خودمان مسئول بدبختی خودمان هستیم
11 اسفند 1393 - ساعت 22:09

تا مشکلات آموزش و پرورش یک کشور حل نشود پیشرفت در آن جامعه امکان ندارد
11 اسفند 1393 - ساعت 21:59

معلم نیشابوری
0 مخالف 26 موافق
تا مشکلات آموزش و پرورش یک کشور حل نشود پیشرفت در آن جامعه امکان ندارد
11 اسفند 1393 - ساعت 21:59

man daneshamoz hastam | ايميل
0 مخالف 26 موافق
معلمان عزیز/متاسفم

11 اسفند 1393 - ساعت 15:14

عمر گیوه چی | ايميل
0 مخالف 35 موافق
باعرض سلام به تمام فرهنگیان عزیز:
با تمام بندهای نامه موافقم .ای سخن ازدل دردهای ماگفتی.
سه سوال هم از صداوسیما یا همان رسانه ملی دارم.
۱)چرا نسبت به اعتراض فرهنگیان سکوت کرده بود؟
۲)چرا در مورد چیزهای جزیی که هیچ ارزشی ندارد خبر پخش می کنید؟ مانند اضافه کار، مگر معلم اضافه کاری هم دارند که ان را با اب وتاب پخش می کنید به عنوان خبر خیلی مهم!(تا پایان سال تمام مطالبات فرهنگیان پرداخت خواهدشد.)
۳)چرا فقط در مورد افزایش حقوق فرهنگیان بحث می شود؟ایا در ایران فقط فرهنگی زندگی میکند؟ کارمند دیگری ندارد؟

11 اسفند 1393 - ساعت 14:54

من یک معلم هستم | ايميل
0 مخالف 32 موافق
معلم ها جز با سواد ترین افراد جامعه هستن - به خدا چیز زیادی نمیخوایم همینکه ما معلمای مجرد بتونیم ازدواج کنیم و متاهل های عزیزم بتونن شکم زن و بچشون رو سیر کنن کافیه - به این فکر کنید . . .
شده مهمون اومده باشی و نه مواد پذیرایی داشته باشی نه پول .........
همه ی معلم ها میگن آره وووووووووووو همیشه - تنها درخواست معلم ها اینه که به قدری حقوق بدن که شرمنده ی خانواده نباشیم و دستمون جلوی کسی دراز نشه
10 اسفند 1393 - ساعت 00:24

موافقم
10 اسفند 1393 - ساعت 20:55

آقای پناهی اگه بعداز24سال سابقه درشغلت همین حقوق روگرفتی حرفت درسته.توخودت روبامامقایسه نکن یک فوق لیسانس کامپیوتربا24سال سابقه ی کارروبامامقایسه کن.شماکم کارمی کنی برادرخودم بامدرک شماو31سال سن داره پول پارومیکنه بطوریکه من می خواستم پنج میلیون وام بگیرم باپوزخندگفت یعنی توپنج میلیون توحسابت نداری!بیامن بهت می دم وام نگیر
10 اسفند 1393 - ساعت 20:17

سلام منم موافقم
10 اسفند 1393 - ساعت 18:39

مراد چهارم | ايميل |وب
0 مخالف 20 موافق
همه آنها از این بدبختی ما خبر دارند وکیف می کنند که ما دراین مصیبت هستیم .وافتخار می کنند که بچه های خودشان در کمبریج وهاوارد درس می خوانند.
عده ایی معلم نما هم در بین ما هستند که بسیار ......... و .............هستند و هنوز دم از خاتمی وروحانی اینها این طور است و..... می زنند .به خدای یکتا قسم در برخورد با من وتوی معلم هیچ فرقی بین روحانی واحمدی نژاد و خاتمی و....... نیست
10 اسفند 1393 - ساعت 15:53

يا امام زمان خودت كمك ما بكن . هيچ كس صداي ما را نمي شنود
10 اسفند 1393 - ساعت 13:47

موافقم امیدوارم کسی به ما توجه کند
9 اسفند 1393 - ساعت 23:18

رمضانعلی اصغریان | ايميل
2 مخالف 30 موافق
موافقم امید وارم این قشر زحمت کش برای حقوق حقه خود با تمام توان بر خیزد
9 اسفند 1393 - ساعت 13:09

به علت نداشتن اتحاد کار ما به این روز افتاده چون بالا دستیها به نامهای مختلف این قشر را جدا جدا کرده تا معلمان اگاهی از این اهداف پیدا نکنند روزگار مااینچنین است
9 اسفند 1393 - ساعت 12:58

معلمی با24 سال سابقه خدمت می باشم از اینکه در چنین مملکتی زندگی می کنم برای خودم متاسفم ای کاش می توانستم روزی از این مملکت بروم تا اینکه بی عالتی وتبعیض حق کشی استثمار دزدی اختلاس ودروغ را نبینم
7 اسفند 1393 - ساعت 12:47

آری این چنین است برادر | ايميل
0 مخالف 33 موافق
افسوس که رئیس جمهور نه می خواند و نه اهمیت می دهد.
درک شغل معلمی و درک فرهنگیان و خانواده آنها کار ساده ای نیست وگرنه این چنین نمی شد و اوضاع ما این چنین نبود. اما از آنجا که ناامیدی گناه کبیره است لذا امیدمان به خدای بالای سرمان است بلکه تلنگری واقعی و جدی به مسئولین محترم بزند تا کمی بطور جدی نه تبلیغاتی به فکر فرهنگیان انسانساز جامعه باشند، که انسان سازی از مدرک دهی و کارخانجات بسیار مهمتر است .
7 اسفند 1393 - ساعت 10:28

همکاران گرامی از شما خواهش می کنم به این نهضت ادامه داده شود
ای کاش عزیزان به فکر تاسیس یک اتحادیه قوی بین معلمین بودیم آن وقت مطمئن باشید فقط یک روز تعطیلی مدارس مشکل حل می شد تو کشور ما بودجه برای فوتبالیستها است آن هم میلیاردی فقط برا معلم بدبخت نیست
6 اسفند 1393 - ساعت 22:42

با سلام. منم معلم هستم با نظر شما کاملا موافقم
8 اسفند 1393 - ساعت 20:01

سلام بنده ام موافقم
6 اسفند 1393 - ساعت 21:04

اگر علم ودانش در این مملکت ارزشی میداشت وضعش این جوری نبود برا خودم متاسفم که معلم این مملکتم با24سال زحمت کشیدن وجون کندن.
6 اسفند 1393 - ساعت 16:11

تمام متن ها رو خوندم . واقعا شرمم میشه.
یک سوال: همه میدونند که آقای نوبخت که اتفاقا از همشهریهای اینجانب هست خودش یک معلم بوده ؟ اما..... دیگه الان یادش رفته که معلم بوده و روز معلم سخنرانی اقتصاد مقاومتی در دبیرستانی که مدیر انجا بود زد.
به نظرم دیگه معلم نیست؟ نه نیست .بخدا دیگه نیست.
دبیربا ده سال سابقه رسمی و مدرک مهندسی کامپیوتر فقط مالیات و بیمه خودشان و... بدون حتی یک ریال کسر وام : 960000 تومان تو مرکز استان.
5 اسفند 1393 - ساعت 00:55

به خدا انقلاب را از جانمان بيشتر دوست داريم ولي يك كسي پيدا شود و باور كند كه امروز از زمين اسمان خجالت مي كشيم تا كي بايد از حياي ما سو استفاده كنند قبل دفن شدن غرورمان به فر يادمان برسيد ما ادم هاي بي دست پايي نيستيم حيفمان مي ايد خودمان رامصرف امور بي مصرف كنيم بترسيد از روزي كه پرده ها پاره شود
5 اسفند 1393 - ساعت 00:41

منوچهر گرگانی
0 مخالف 20 موافق
باشماموافقم بزودی این پردها پاره خواهدشد
11 اسفند 1393 - ساعت 20:06

بعد از 30 سال با مدرك فوق ليسانس با 700 هزار تومان در سا 90 باز نشسته شدم مبار ك دولت پر از عدالت كريمه
5 اسفند 1393 - ساعت 00:26

کبیر شریفی-مدرس دانشگاه
0 مخالف 38 موافق
نیازی نیست صلابت معلم بخاطر پول مثل کامنت زیر ازرئیس جمهور التماس کردن خدشه دار شود ، باهم هماهنگ شوید کلاسها را تعطیل کنید هیچ اتفاقی رخ نمیدهد حق گرفتنی است نه دادنی !!البته معلما خیلی سازش پذیر و محافظه کارند بطور معمول از هر 3 معلم ایرانی یکیشون نیروی وابسته به واحدهای اطلاعات --حراست و گزینش هست بخاطر این عامل درونی؛ شغل معلمی در زمره مشاغل آسیب پذیر قرار گرفته حالا امیدوارم معلما با افکار متمدن ونگاه جدید و مقاومت در برابر تبعیضات از حضور در کلاسها خودداری کنند
4 اسفند 1393 - ساعت 23:37

آقای رئیس جمهور از خدا دعا می کنم که هیچ وقت شرمنده زن و فرزندان تان نشوید

4 اسفند 1393 - ساعت 12:10

اینجانب با بیست سال سابقه کار در شهر ستانی دور از محل زند گی ام خدمت می کنم.هر روز باید این مسیر 80 کیلو متری را طی کنم.با کرایه 5000تومانی.حال تفاوت را نگاه کنیم.یک کارمند از ارگان دیگر در محل زندگیش از حق مسکن .ایاب وذهاب.برخوردار است.اما یک معلم با حقوق پایین باید این هزینه ها را هم متقبل شود.
4 اسفند 1393 - ساعت 11:04

سلام كاملا مواففم
4 اسفند 1393 - ساعت 09:38

مهدی پناهی | ايميل
39 مخالف 17 موافق
من یک روزی دانش آموزه همین معلم ها بودم و به یاد دارم که من دانش آموز بودم اما معلم ها به خاطره حقوقشان درس به ما دانش آموزان رو زمین میزاشتن و سر کلاس حاضر نمی شدند و ضربه های بزرگی به حداقل به من می زدند که امروز نتیجه اش رو میبینم که 30 سالم شده
این فیش حقوقی در آمدش 1550000 تومان است آیا به نطرتون برای یک کار صبح تا ظهر و سه ماهه تابستان کافی نیست؟؟؟(فوق العاده عالی هم هست)
من فوق لیسانس کامپیوتر هستم و درآمدم بسیار کمتر از ایشان (هر زمان که این معلم عزیز راقب باشند من حاضرم جام رو باهاشون عوض کنم)
4 اسفند 1393 - ساعت 09:17

دوست عزیز آقای پناهی شما از تلاش همین معلمان هست که اکنون فوق لیسانس کامپیوتر دارید. آیا شما در شکم مادرتان سواد آموختید یا مثل بابا طاهر عریان در حوض یخ زده سواد آموختید؟!!!
7 فروردين 1394 - ساعت 23:54

اقای پناهی سلام
معلمی ساعت خاصی ندارد و هم چنین روز و شب
همین الان که این نظر را برایتان مینویسم کلی اوراق امتحانی را تصحیح کرده ام،طرح درس فردایم را آماده کرده ام و ....
بنظر شما اینها حساب نمیشود؟؟؟
یک کارمند بانک چه تعداد از رسیدهایش را در خانه انجام می دهد؟
یک کارگر ساختمانی برای کار فردایش چقدر تمرین می کند؟

بی انصافی نفرمایید
5 اسفند 1393 - ساعت 23:25

باسلام همکاران محترم اینجانب با 24 سال سابقه کاری تقریبا از بدو استخدام بحث معیشت ورفاه وتبعیض بین ادارات وامثال آن راسالها شنیده ودیده ام تا حال حرکتی که منجر به بهبود وضعیت از طرف دولت و.... باشد ندیده ام پس امیدی به بهبود هم ندارم بنابراین چاره کار رادرجای دیگر باید جست وجو کرد خواهشمیکنم پیشنهاد راه حل بدید تا از درون خودمان بتوانیم مشکلات راحل کنیم بعنوان نمونه بنده چند پیشنهاد ارائه میکنم :
1- درحال حاضر برای تعوض پلاک ماشین - کارهای شهرداری - تعویض کارت ملی - گواهینامه - کارهای بانکی وامثال آن ادارات هزینه میگیرند درحالی که تمام کارهای آموزش وپرورش رایگان است می توانیم ماهم درقبال کارها از قبیل صدور دیپم وکارنامه وسایر خدمات هزینه دریافت نماییم
2- درشهرهای مختلف مدارس بزرگی دراختیار آموزش وپرورش است می توان دربعضی از آنها ده ها مغازه درست کرده وبه اجاره بدهیم
3- تولیدات هنرستانها - کاردانش ها به بازار جهت فروش عرضه شوند .
4- اجاره سالنهای ورزشی - ایجاد کارواش ورستوران - ایجاد هتل ومراکز تفریحی ازمحل ذخیره فرهنگیان درشهرهای بزرگ وشهرهای زیارتی به نفع آموزش وپرورش
5- دانش آموزان ما برای ادامه تحصیل دردانشگاه های مختلف مخصوصا دانشگاه های آزاد میلیونها تومان هزینه میکنند با تصویب مجلسی می توان از خانواده هایی که بضاعت مالی دارند مانند دانشگاه ها هزینه گرفت
6- کلاسهای تشکیل شده دربیرون ازمدرسه را به داخل مدارس کشانید مثلا درتابستانها وشیفتهای تعطیلی دانش آموزان بجای مراجعه به کلاسهای خصوصی با همان قیمت بیرون درمدارس کلاس تشکیل شود
7- همکاران محترم میتوانند با دادن پیشنهاد برای بهبود وضعیت وجمع آوری آنها گامهای اساسی را بردارند تا محتاج دولت وامثال آنها نباشیم (این روشها مشابهه اقتصاد مقاومتی کشورمان است دربرابر بیگانگان )
3 اسفند 1393 - ساعت 09:28

باسلام
همه این مواردی که ذکرشده اگرهم به مرحله عمل دربیان بازهم سودش به جیب بعضی ازمدیران حرام خوارمیرودکه درحال حاضرداریم می بینیم الا ن خیلی ازمدیران مدارس دریافت پول ازدانش آموزان رامطابق دستورالعملهای صادره انجام نمی دهند وبه عناوین مختلف ازدانش آموزان پول اخذمی کنند/به نظرم خودت بایدمدیرمدرسه ای باشی بزرگوار
6 اسفند 1393 - ساعت 23:40

در مرسه مامدیر مدرسه ما نفری حداقل 10 هزار از معلمین کادوی .گرفتند که واسه خودش کادو بگیرم دانش اموزان که جای خود دارند
14 ارديبهشت 1394 - ساعت 15:53

مودب باش
8 ارديبهشت 1394 - ساعت 09:33

سعدی نوری | ايميل
1 مخالف 17 موافق
با سلام و عرض ادب. همکاران ارجمند به نظر شما چند سال دیگر باید منتظر جواب بمانیم . وپس از آن چندسال تا اقدام عملی طول می کشد؟
2 اسفند 1393 - ساعت 21:07

کاملا موافقم چوب خدا صدا ندارد وروزی کسانی که باید به این شکایات رسیدگی می کردند ولی به دلیل حفظ منافع شخصی سکوت کردند مجازات اعمال خود را خواهند دید
26 بهمن 1393 - ساعت 17:48

فراموش شدگان
0 مخالف 33 موافق
همکار محترم متن نامه ی شما حرف دل همه معلمین است من به نوبه خود از شما تشکر می کنم اما کو گوش شنوا تا زمانی که دولت قصد نداشته باشد معلمان در رفاه باشند هیچ کاری فایده ندارد چون نمایندگان مجلس به تبعیت از ........ به هیچ لایحه ای مبنی بر تعلق تسهیلات مالی به این قشر حمایت نمی کنند معلمین در انتخابات ریاست جمهوری پای صندوق های رای تا صبج آرای مردم را جمع آوری کرده و می شمارند و در 22 بهمن خودشان و شاگردانشان به راهپیمایی می آیند و اگر نیایند خیابان ها خالی می شود در عوض کارمندان بانگ در منزلشان نشسته و به اندازه 12000000 ریال فجریه دریافت می کنند یا کارکنان سایر ادارات در پایان هر فصل کارانه های هنگفت می گیرند (24000000ریال ) در عید فطر - ماه رمضان - دهه فجر و هزار بهانه دیگر تسهیلات مالی دریافت می کنند و به ما در روز معلم مدیر مدرسه 10000تومن پول می دهد می گوید به کسی نگویید این مبلغ را دریافت کردید وقتی فرزندان ما مثل فرزندان کارمندان بانگ و...... از ما رفاه - مسافرت و.....بخواهند در عوض می گوییم پسرم یا دخترم شغل پدر شما شغل انبیاست از این همه تبعیض و بی عدالتی به خدا پناه می بریم و از او می خواهیم بانیان این امر را مجازات کند و وای به حال کسانی که از خداوند سیلی بخورند .


26 بهمن 1393 - ساعت 15:39

سیدضیا-گلستان | ايميل
0 مخالف 25 موافق
متاسفانه ما معلمان هیچوقت با هم نبودیم تا حقمونو بگیریم.چند روز پیش یکی از دوستان که در اداره حمل ونقل کار می کنه دریافتی سال گذشته ی خودشو حدود 45 تا 50میلیون برآورد کرد یعنی ماهی تقریبا"چهار میلیون تومان.البته حکمش از من کمتره.اما فقط پاداش پایان سالش نزدیک 20میلیون تومان بود که به همه ی کارکنان آن اداره داده شد.ضمنا"ایشون معتقد بودند که ما معلمان چون تعطیلی زیاد داریم همین حقوق هم برامون زیادیه.ضمنا ایشون فوق دیپلم هستند با بیست سال سابقه.بهش گفتم:شما یک ساعت کلاس منو اداره کن من حاضرم کل روز برات کار کنم.دوتا بچه ی خودشونو نمیتونند نگه دارند...

25 بهمن 1393 - ساعت 22:20

با سلا ما هم با شما هم پیمانیم اگر به ما رسیدگی نشود حق این است که فقط به اندازه کرایه تاکسی درس دهیم شاید به خودشان بیایند
25 بهمن 1393 - ساعت 13:07

باسلام به همه همدردهای فرهنگیم {جانا سخن ازدل خسته وزخم دارم گفتی}امروز فرزنددبیرستانی م می گفت پدراینم شغلی که توداری سیگارمی فروختی وضعمون بهتربودفقط تونستم سکوت کنم.اخه چرا چ را چرا چرا...................................................
23 بهمن 1393 - ساعت 20:48

ازخوزستان
0 مخالف 28 موافق
مسؤلين يا نمي دانندكه بعيداست!ياخودشان را زدنندبه كري گوش كه نزديك به جواب است؟! برادر همكلام وهمرايي مي كنيم شما را ... ادامه بده تااين شاالله به نتيجه برسد.
23 بهمن 1393 - ساعت 15:24

ایا انرژی هسته ای حق مسلم ماست یا یک زندگی شرافتمندانه که در ان فقر -کلیه فروشی -بی عدالتی - و غیره نباشد اقای روحانی این باغ دارد خشک میشود معلم شرمنده زن و بچه هایش شده در جامعه بی ارزش شده باغبان این باغ دیگر اب ندارد تا نگذارد باغ خشک شود حق مسلم ما اب است نه انرژی هسته ای شهیدانی مانند جهان ارا برای همین هدف شهید شدند
22 بهمن 1393 - ساعت 00:16

با سلام خدمت همه فرهنگیان عزیز کشورم. بنده جوان 28 ساله،فرزند فرهنگی بازنشسته،فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در یکی از رشته های علوم پایه از دانشگاه دولتی با معدل 18 ،سه سال هست که بیکارم.حتم دارم که شما سروران گرامی و اساتید هم فرزندانی با شرایط من دارید.در اکثر ادارات که میبینیم بعد از بازنشستگی فرد،فرزندش سر همون کار میره ولی در آموزش و پرورش همچین خبری نیست،رشته بنده و امثال من کاملاً به آموزش و پرورش میخوره.خواهشی که ازتون داشتم این هست که نامه ای تحت همین عنوان که فرزندان فرهنگیان جذب آموزش و پرورش بشن رو هم به مسئولین بفرستین تا کمی از دردهای فرهنگیان کشور التیام پیدا کند.خود بنده بعد از 18 سال تحصیل و شاگرد اول بودن،الان احساس میکنم سر بار خانواده ام شدم واونا هم به خاطر بیکاری جوان تحصیلکرده شون بخدا افسرده شدن.
22 بهمن 1393 - ساعت 20:46

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
نظر شما که دربردارنده یک پیشنهاد بود به صورت یک مطلب مستقل در بخش صدای مردم مجله اینترنتی اسرارنامه به آدرس زیر منتشر شد:
http://www.asrarnameh.com/people.php?id=8692

پیروز باشید...

مرسی. چاره کار یک خیزش آموزشی فرهنگیست
22 بهمن 1393 - ساعت 10:59

آرزوی هر معلمhttp://www.aparat.com/v/Pjqhr
22 بهمن 1393 - ساعت 08:35

اصغر شيراوند | ايميل
0 مخالف 30 موافق
فقط مي توانم بگويم متاسفم .
متاسفانه هيچ يك از مسئولان مملكت ما دلسوز آينده ايران نيستند.چگونه مى توانيم ذهنمان را متمركز تعليم كنيم درصورتى كه اين همه مشكل مالى(قسط،گرانى اجناس،اجاره هاى بالا و...)داريم.
من از مسئولانمان اين سوال را دارم:
آيا شما هم مى توانيد با حقوق ماهيانه يك ميليون تومان زندگيتان را اداره كنيد؟

21 بهمن 1393 - ساعت 21:37

سید رضاموسوی فیلمساز | ايميل
0 مخالف 18 موافق
با سلام به تمام معلمان عزیز.مدتی است تحقیقی در مورد افت انگیزه و ...تولید کنندکان علم و ادب انجام می دهیم امروز این سایت را دیدم خیلی خوشحال شدم که میتونم از نظرات شماهااستفاده کنم منم روزی سر کلاس معلمان عزیز نشستم دارم یکی یکی نظرات فنی و تخصصی و احساسی شما را مرور میکنم امیدوارم مدیریت سایت هم استقبال کنند
21 بهمن 1393 - ساعت 11:30

دانش آمز تو هم شاید روزی معلم بشویhttp://www.aparat.com/v/zkj96
20 بهمن 1393 - ساعت 21:52

علی جهان آرا | ايميل
0 مخالف 27 موافق
ای معلمان خوب به این نوشته گوش کنید وقتی همکار ما دبیر فیزیک در سر کلاس به قتل رسید کی اعتراض کرد وقتی نمایندگان مجاس به نجفی رای ندادند کی اعتراض کرد وقتی صدا وسیما در طول این 36 سال در مورد معلم هیچ برنامه ای ندارد کی اعتراض کرد وقتی نمایندگان به طور اشکار میگویند در وقت انتخابات دوباره معلمان را گول میدهیم کی اعتراض کرد وقتی پایه ششم را به دوره ابتدایی تحمیل کردند کی اعتراض کرد وقتی در جامعه هیچ ارزشی نداریم پس سخن سعدی درست است خلایق هر چه لایق
19 بهمن 1393 - ساعت 23:58

حقیقتا درد ما را خوب بیان نمودید
19 بهمن 1393 - ساعت 22:14

روح الله
0 مخالف 16 موافق
درد بر شما معلم دلسوز و گرامی که مودبانه و مخلصانه درد ما را بیان نمودی
19 بهمن 1393 - ساعت 09:48

علی جهان آرا | ايميل
0 مخالف 24 موافق
حدود یک ماه از انتشار اعتراض معلمان می گذرد ولی رسانه ملی که باپول این ملت اداره می شود سکوت کرده رسانه های بیگانه ان را پوشش دادند ایا ما معلمان که به قول خودتان شغل انبیا داریم به اندازه غزه ولبنان وفلسطین ارزش نداریم که 24 ساعت صحبت انها پخش می شود به خدا اگر امام زنده بود شما را به خاطر این همه ظلم که به معلم میشود دادگاهی می کرد در زمان امام اختلاس میلیاردی مثل امروز نداشتیم با وجود جنگ تحمیلی وضع معلم از حالابهتر بود
17 بهمن 1393 - ساعت 00:44

نمی خواهم به معلم توهین کنم ولی ایا تا به حال کارمند بانکی دیدی در راهپیمایی ونماز جمعه شرکت کند تنها معلم است که در انتخابات و راهپیمای و نماز جمعه شرکت می کند پس سعدی بی جهت نگفته خلایق هر چه لایق ما معلمان باید در درجه اول خودمان را اصلاح کنیم تا بتوانیم به خواسته هایمان برسیم
17 بهمن 1393 - ساعت 00:28

عباس محمدی | ايميل
0 مخالف 21 موافق
به نام دادارتوانا
جاناسخن اززبان ما میگویی/واقعاحرف دل همه معلمان ایران راگفتی سپاسگزارم . میشود اموزش وپرورش رااز مصرفی بودن دراورد.خروجی اموزش وپرورش دانش اموزان فارغ التحصیل متوسطه دیپلم گرفته اند.به ازای هردیپلمه وارد جامعه میشه یک مبلغی به اندازه ارزش ان به اموزش وپرورش پرداخت شود.منبع مالیش شرکت های خصوصی وارگانهای دولتی که انها را جذب می کنندواز این سرمایه باارزش انسانی استفاده می کنند. عباس محمدی از قوچان
17 بهمن 1393 - ساعت 23:55

محمدرضا.ر از قروه کردستان
0 مخالف 27 موافق
آشفته کرد برمن خواب خوش عدم را
تا بردلم نشاند بار گران غم را
واعظ مده فریبم کاین شام تیره بختی
هرگز به خود نبیند روی سپیده دم را
جبران این مرادت امکان نمی پذیرد
برگوش من چه خوانی افسانه ی ارم را
گیرم دهد پس از مرگ صد غرفه در بهشتم
کی می زداید از دل این سایه الم را
آیا به نظر شما گوش شنوای هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟آیا به نظر شما در کشور ما شعار حاکم است یا شعور؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا ره مسجد از مدرسه می گذرد یا ره مدرسه از مسجد؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا چرا واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
17 بهمن 1393 - ساعت 23:14

با سلام واحترام وادب.
بقول معروف خود کرده را تدبیر نیست،خودمون کردیم که لعنت بر خودمون باد،از همون اولش تا به امروزش.خوبه خود آقایان روحانی و طلبه که حاکم بر جامعه هستند به نوعی معلم هستند،چرا به قشر فرهنگیان ومعلمین بی اعتنا هستند جای بسی تامل وسوال هست؟
یا نه اینکه در انقلاب 57 نقش عمده بر عهده معلمین ودانشجویان ودانش آموزان بود؟ پس چگونه است که اکنون این قشر از جامعه اینچنین مورد بی مهری و بی توجهی قرار می گیرد؟ تا جای که نه تنها از حقوق مادی زیادی برخوردار نیستند بلکه از لحاظ وجهه ومنزلت اجتماعی هم در سطحی بسیار نازل قرار دارند،بلیل این که وقتی حاکمیت برای قشر فرهنگی وشغل معلمی ارزش قایل نیست به تبع آن جامعه وخانواده ها و بطریق اولی دانش آموزان برای معلم ومعلمی ارزش و احترام قایل نیستند وآن را شغلی فرو مایه می پندارند.
معلمین در کشور ما به مثابه سیاهی لشکر در فیلم های تلویزیونی می مانند که برای شرکت در راهپیمایی ها در مناسبات مختلف و به نمایش گذاشتن آن در رسانه ها و برگزاری انتخابات و غیره بکار گرفته می شوند.ونقش اصلی را بازیگران اصلی وبا چهر ه های خاص ایفا می کنند وبه تبع همه مزایای آن هم برای آن ها می ماند.
معلمی نه دیگر آن شغلیست چون شمع آب شود تا دیگران در روشنایی بمانند بلکه چون شمع آب می شوند ازخجالت تا زودتر تمام شوند و دیگران رو سیاهی آنان را نبینند. حال سوال اینجاست به کدامین دلیل باید دل به این شغل خوش کرد؟ حقوق ومزایای بالا،وجهه و منزلت اجتماعی بالا،سیاهی لشکر بودن یا بیگاری ؟ آیا خداییش شما مسولین محترم اعم از روحانیت و غیر روحانی وقتی راجع به ارگان های مختلف در جلسات خود سخن به میان میارید شغلی فرومایه تر و بی ارزش تر از معلمی در ذهن شما متبادر می شود، که در مسایل بودجه وهزینه ودرآمد ها سهم آخر را به آن بدهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جز برای استفاده سیاهی لشکر. ر همیشه روی یه پاشنه نمی چرخه.
17 بهمن 1393 - ساعت 15:36

با سلام. ببخشید اولاً: شما چطور به خودتون اجاره میدید کسی را رو ک 44 ساعت تدریس داره،"استاد" خطاب کنید!!!!! در ثانی، مگه کسی مث شما که حق اتدریسه رو باید جزء نیروی دانشگاه محسوب کرد؟ ثالثاً: اگه رسمی هستید، میتونید 60 تا 70 میلیون مسکن وام بگیری و بزنی به زخم زندگیت داداش، رابعاً: همه ی کلاسای دانشگاه تنوع دارن، مدارس چی؟!!!، خامساً نیازی ب جون کندن سر کلاس نداری، ما باید مث..... خودمونو خفه کنیم تا بچه ها رو ساکت کنیم، بازم بگم؟
17 بهمن 1393 - ساعت 11:43

یه فرهنگی از ایلام | ايميل
1 مخالف 26 موافق
آقای رییس جمهور : ما زمانی که استخدام شدیم بهمون نیاز داشتند زیادی نبودیم . در ضمن 25 سال پیش وضع معیشتی و منزلت اجتماعی یک معلم بسیار بالا بود که ما این شغل را انتخاب کردیم از سد کنکور گذشتیم ولی دوستانمان که سواد قبولب در کنکور را نداشتند در ادارات دیگر با پارتی و باند بازی استخدام شدند ولی ای کاش قلم پایمان می شکست وهرگز در کنکور شرکت نمی کردیم ومی رفتیم توی یه بانک استخدام می شدیم ویا در اداره مالیات با همان مدرک دیپلم تا الان شرمنده زن وبچه خود نباشیم آقای رییس جمهور دیگه نمی تونیم اعصاب بچه هاب خودمان را هم ندارم چه برسه به بچه های مردم یه گوشه ی چشمی به ما هم بکن فرض کن ما هم پرستاریم نا سلامتی ما داریم انسان سازی می کنیم اگه اونا بیمار داری
16 بهمن 1393 - ساعت 02:53

باسلام حضور همه همکاران گرامی بنده هم مانند همه شما عزیزان معلم هستم با هفت سال سابقه خدمت وفیش حقوقی ماهیانه سه چهارمیلون تومن با عیدی واضافه کار وپاداش وایاب وذهاب کمک هزینه مسکن شش هفتمنی میشه . جناب رئیس جمهور خوشبین ،امیدوار، حقوق خوانده، والا مقام، رای اکثریت آورده ی بسیار محبوب، زحمتکش ،بادرد مانوس ،آشنا به هزینه های زندگی، معلمین واقعااز عهده ی هزینه های زندگی بر نمی آیند چه جوابی دارید؟
16 بهمن 1393 - ساعت 21:46

معلم محترم
لطفا اصلاح کن
سه چهاااااار میلیووون تومن؟ حالت خوبه؟
3 اسفند 1393 - ساعت 18:10

علم بهتر است یا ثروتhttp://www.aparat.com/v/Rlo48
15 بهمن 1393 - ساعت 18:03

معلمی از بیله سوار | ايميل
1 مخالف 15 موافق
سلام به همکاران
امیدوارم گوش شنوایی داشته باشد.
14 بهمن 1393 - ساعت 19:53

معلمی از بیله سوار | ايميل
0 مخالف 19 موافق
سلام به همکاران
بی توجهی به معلم بی توجهی به تعلیم و تربیت روح پاک دانش اموزان است امیدوارم به معیشت معلمان محترم رسیدگی شود.
14 بهمن 1393 - ساعت 19:47

ویسی زاده جوانرود | ايميل
2 مخالف 18 موافق
آقای روحانی عزیز مگه فرهنگیان که پزشک و پرستار افکار نوجوانان و جوانان جامعه هستند به اندازه پزشکان و پرستاران محترم برای دولت و مردم حائز اهمیت نیستند؟
13 بهمن 1393 - ساعت 01:21

بابا پرستارها جزغاله می شوند فکر نکنید نامه ی مارا کسی خوانده است
15 بهمن 1393 - ساعت 13:35

رستمی از آذربایجان غربی | ايميل
1 مخالف 29 موافق
به نام خدا
همکاران محترم حتما موضوع پاسخ نمایندگان مجلس را به نمایندگان معلمان شنیدید و یا خوانده اید واینکه چه بر خوردی با آنها داشتند و طومار امضا شده را هم تحویل نگرفته اند و آب پاکی را به دستشان ریختند و آنها هم گفتند دستشان بسته است و کاری نمی توانند بکنند و وضعیت همین است و بس لذا ما باید با همدلی و همصدایی خودمان کاری انجام دهیم و امیدار بودن به این و آن هیچ ثمری ندارد و ...
13 بهمن 1393 - ساعت 23:31

اختصاص بودجه بیست ودو هزارمیلیاردی برای برگزاری همایشها درسال 94 واجب تر است یا تامین معیشت معلمین زحمتکش ؟
13 بهمن 1393 - ساعت 14:39

سلام به این همکار عزیز
با این که کار شما واقعا قابل تقدیر است و انشاالله صدای شما به گوش مسولین رسیده است ، امیدوارم که این گوش ها در و دروازه نباشه و به عمل برسه
دوستان و همکاران معزز دو هفته پیش یه سری از همکاران اصفهانی به دلیل همین نابرابری ها اعتصاب کردند و یک روز کامل کلاس نرفتند اما متاسفانه تنها چیزی که در جواب گفتند این بود که : معوقات شما را پرداخت می کنیم.

یعنی این همه تلاش فقط برای معوقات.
خداوندا گوش مسولین را شنوا و دست های آنان را عامل کن.

آمین یا رب العالمین
13 بهمن 1393 - ساعت 11:18

معلمی دل سوخته | ايميل
0 مخالف 16 موافق
به خدا ظلمی است در حق معلمان . به خدا گناه کبیره است در حق معلمان و سپس کارگران و افراد با شغعل آزاد که این همه تبعیض بودجه در سایر وزارت خانه ها از جمله مسکن، بهداشت و درمان ، نفت و بانک ها وجود دارد . کجاست این عدالت؟
12 بهمن 1393 - ساعت 17:56

با سلام تا معلمهای تهران و اصفهان و مشهد و تبریز بلند نشوند و احقاق حق نکنند حرفهای شما عزیزان هیچ اثری ندارد میکی نه گذشت روزگار همه چیز را بهت ثابت میکنه آخه وزیرم حق میگه پول بدید تا براتون کار کنم دقت کنید مربی فوتبال سالی 10میلیارد میگیره و هیچ کاری هم نکرد اون وقت به وزیر پول تنمیدن معجزه میخوان در ضمن وزیرم حال حرف زدن نداره دقت کردین تو مجلسی چقدر خونسرد جواب میداد دولت تدبیر و امید ازت نا امید شدیم بابا دم حاجی بابایی حداقل با صلابت حرف میزد
12 بهمن 1393 - ساعت 11:20

آموزگار ابتدایی | ايميل
0 مخالف 15 موافق
امسال اومدن بخشنامه کردن و گفتن:
معلمین با سابقه بالای 20 سال 1 روز در هفته نرن سر کلاس و مدیر جاشون بره سر کلاس
تا اینجا که ما دیدیم مدیر سر کلاس نمیره و کلاس رو به نماینده اولیای کلاس میسپارند یا معلم کلاس بقلی.....
این دانش آموزان می خوان چی بشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
11 بهمن 1393 - ساعت 20:46

تاج محمد گنجی | ايميل |وب
1 مخالف 22 موافق
بیماری اقتصادی آموزش و پرورش و راه درمان
مسئولین دلسوز ایران اسلامی :
سلام علیکم :
با 21 سال سابقه کار و تجربه حضورتان اعلام نمایم بالای نود درصد از معلمان از وضع شغلی و معیشت نگران و نالانند !چطور معلم با دغدغه های مالی فراوان سر کلاس درس بفکر فرزندان این مرز و بوم باشد؟ روز بروز رفتارهای نابهنجار دانش آموزان افزوده واز سطح سوادشان بشدت کاسته می شود !! .چرا مسئولین اقدامی نمی کنند که انگیزه معلمان به صفر رسیده ایا این بحران نیست ؟!!مگر آموزش و پرورش پایه پیشرفت کشور نیست ؟؟ آیا همه مسئولین کشور روزی در کلاس درس معلمان نبودند؟! پس چراآموزش و پرورش را به حال خود رها کرده اند که معلمان بدون انگیزه فقط بفکر گذران وقت سر کلاس درس اند ؟؟ وام ،قسط، اجار منزل و .. امانشان را بریده .یک دانش آموز ده سال پیش من الان کارمند دفتری دادگستری است : یک و نیم برابر من حقوق می گیرد با ماشین صفر خارجی به معلمش فخر می فروشد !!!دیگری 15 سال پیش دانش آموزم بوده کارمند بانک شده باید برای دو میلیون وام منتش را کشید !! دیگری 12 سال پیش دانش آموزم بوده نیروی خدماتی شهرداری است حقوق و مزایا و اضافه کارش دو برابر من است بعضی اوقات همکاران می گویند کاش ما هم معلم نمی شدیم تا وضع مالی مان این نمی شد که زن و بچه ما زجر بکشند و ما هم دچار بیماری قلبی و .. و قبل از بازنشستگی دار فانی را وداع بگوییم !!!من خود مدیر هنرستانم بخدا قسم در معلمان انگیزه ای نمی بینم !! چرا کسی بفکر نیست در حالی که میلیاردها تومان در ((صندوق ذخیره فرهنگیان ))موجودی معلمان حیف و میل می شود اگر همین صندوق ذخیره تبدیل به ((بانک معلم)) شود و حقوق و سرانه و بودجه آموزش و پرورش نیز از بانک ملی به بانک معلم انتقال یابد قطعا با فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری تحول مالی و اقتصادی عظیمی در آموزش و پرورش و به تبع آن در زندگی معلمان ایجاد می شود و اینجاست که با حل مشکلات معیشتی معلمان می توان به پیشرفت کشور بر مبنای آموزش و پرورش امیدوار بود ولی ولی ولی .. مگرمسئولین صندوق ذخیره و یا دست اند کاران بودجه و سرانه وزارت وکسانی که دستی بر آتش امور مالی وزارت دارند اجازه می دهند ؟؟ قطعا خیرچون شاید نفعشان در آن نخواهد بود و بس !!بانک ملی با حقوق و سرمایه معلمان چه کارها که نمی کند و موقع دادن دو میلیون وام به معلم دچار مرگ مغزی می شود !! تنها راه نجات از مشکلات معیشتی معلمان تبدیل صندوق ذخیره فرهنگیان با ((بانک معلم )) است .بیائید دست به دست هم با بیان و اندیشه مسئولین را متقاعد سازیم که بلکه هنوز دیر نشده با استفاده از امکانات و سرمایه خود معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان و مدد دولت تیبیر و امید دوای بیماری اقتصادی در آموزش و پرورش را یافته تا جدای از معلمان به داد دانش آموزان یعنی اینده سازان این مرزو بوم برسیم که بقول رهبر معظم انقلاب:((نوجوانان و جوانان امروز آینده سازان و مسئولین آینده کشورند )) .که اگر وضع معیشت معلمان همچنان ادامه داشته باشد با کاهش انگیزه معلمان و افزایش بی رغبتی آنان روز بروز باید شاهد افت سطح سواد و دانش در بین دانش آموزان عزیز این مملکت اسلامی و عزیز بود . (معلمی با 21 سال سابقه از خراسان شمالی ) ((نام و امضاء محرمانه ))
10 بهمن 1393 - ساعت 23:27

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز.
نظر شما به صورت یک مطلب مستقل در بخش صدای مردم اسرارنامه منتشر شد:

http://www.asrarnameh.com/people.php?id=8517

پیروز باشید...

معلم بی ....... از شبستر | ايميل
3 مخالف 27 موافق
این معلمین اونقدر بی ......... هستند که فک نکنم کاری از پیش ببرند هرکاری هم تو ایران باشه به دست معلمین انجام میشه مثل انتخابات فقط به خاطر 30000تومان.
10 بهمن 1393 - ساعت 20:54

موافق این اقدام دوستان عزیزم هستم
ودر سایت لکناwww.lakna.irچنین اخباری را پوشش داده واطلاع رسانی می کنم
9 بهمن 1393 - ساعت 00:08

عسگر رستمی | ايميل
1 مخالف 26 موافق
با سلام - بنده در برابر این همه نظرات همکاران بزرگوار که درد دل و گوشه ای از آن همه سختی ها و مشکلات و ناگفته هاست و باز به خاطر حجب و حیای معلمی کمتر گفته میشود سر فرود می آورم . اما همکاران محترم سخن اصلی این است که دولت و مجلس باید اعتبار مورد نظر و لازم را برای رتبه بندی معلمان در نظر بگیرد و بودجه ی آموزش و پرورش را افزایش دهد و مزایایی همانند سایر کارکنان برای فرهنگیان اختصاص دهد در غیر این صورت باز وضعیت همین است و شرمندگی و زندگی می شود مردن تدریجی ...
9 بهمن 1393 - ساعت 21:50

سلام
من دانشجوی علوم تربیتی هستم . حدود سه سال دیگه باید پام رو جای پای شما بزارم
اگه قرار باشه بعد از سی سال به این نتیجه ای که شما رسیده اید برسم یعنی کل زندگیم رو باخته ام
ولی من به اینده ها اعتقاد دارم
meysam14@live.com
9 بهمن 1393 - ساعت 20:50

یه فرهنگی بد بخت | ايميل
0 مخالف 12 موافق
میثم جان جنابعالی تو یه برهه از زمان هستی که هیچ شغلی نیست بیکاری بیداد می کنه به علم به اینکه معلمی هیچ دردی ازت درمون نمی کنه داری میای اموزش وپرورش وزیاد انتظاری نداری ولی ما که 25 سال پیش ازمون تعهد می گرفتند که حق ندارید از اموزش پرورش برید بیرون وبهمون نیاز داشتند وحقوق ومزایای آن زمان ومنزلت فرهنگیان ان زمان بی سابقه بود چی در ضمن بزار بیایی وبری توی زندگی نتونی یه خونه اجاره کنی وحقوقت فقط خرج ایاب وذهابت بشه اونوقت روزی صد با رمیگی خودم بودم که لعنت بر خودم باد ..........
19 بهمن 1393 - ساعت 09:53

ما گشتيم نبود شما هم نگرديدنيست
13 بهمن 1393 - ساعت 12:31

تاج محمد گنجی | ايميل |وب
0 مخالف 17 موافق
سلام اگر فرهنگیان عزیز اصرار کنند تا میلیاردها ÷ولشان که در صندوق ذخیره است و حقوق ماهانه و بودجه آموزش و پرورش و ...تحت عنوان ((بانک فرهنگیان)) احداث و فعالیت اقتصادی و تسهیلاتی صورت بگیره دیگر نیازی به منت کشیدن از این و آن جهت احقاق حق نیست
9 بهمن 1393 - ساعت 18:24

lمن یک استاد دانشگاه ازادم با 44 ساعت کار وحکمم یک ونیم ودریافتی نزدیک 700 برادر خرجتو کم کن انقدر وام نگیر
16 بهمن 1393 - ساعت 08:39

حمیرا خانم خجالت نمی کشی میگی با ماهی 700داری زندگی می کنی چرا دروغ میگی مگر مجرد باشی خورد وخوراکت از باباهه باشه آب وبرقت رو باباهه بده ....... تازه اون 700تومان پول ماتیکت هم نمیشه
28 ارديبهشت 1394 - ساعت 10:24

تقدیم به شما http://www.aparat.com/v/uasO1
6 بهمن 1393 - ساعت 00:59

آموزگار ابتدایی | ايميل
1 مخالف 8 موافق
سلامی گرم خدمت همه ی همکاران
همکاران عزیز لطفا ابلاغ بنده رو ببینید و نظر بدید
آیا ابلاغ موظف و غیر موظف شما هم همین طور ثبت شده؟

http://8pic.ir/images/ztcpkh421q0zt9v276i9.png
6 بهمن 1393 - ساعت 20:53

سلام خدمت همه ی همکاران خدایا وجدان خفته این وزیر کی بیدار میشود؟
6 بهمن 1393 - ساعت 19:29

فقط می تونم اینو بگم
امیدوارم حداقل یک پاسخ قانع کننده ای داده شود
6 بهمن 1393 - ساعت 19:17

سلام تا زماني كه همه چيز دان ها سازنده پيچ ومهره را توليد كننده ولي تربيت كننده نيروي انساني را مصرف كننده قلمداد مي كنند وضع فرهنگيان به همين منوال خواهد بود.
6 بهمن 1393 - ساعت 16:09

حسین اسماعیلی نیا | ايميل
0 مخالف 12 موافق
باسلام به شما اندیشمندان فداکار سازندگان اینده کشورسزفراز این مرز وبوم موفق وپیروز باشید
6 بهمن 1393 - ساعت 09:14

آدم نخستین | ايميل
0 مخالف 23 موافق
چالش چاپ فیش حقوقی
همکار گرامی،من هم مانند سایرین عریضه ی پر سوزوگدازت را خواندم وامضا کردم وبا امید افزایش ریالی به حقوقم چشم به اجابت خواسـته ی به حقمـان نشـسته ام.اما عزیز دل برادردرمیان خیل تایـید کنندگانـت ،ندیدم مـدیریا رئیس اداره ای ازجنـس فرهنـگی که به حمایت ازدل پرخونت فیش حقوقیشان را چاپ نمایندکه ما هم درآمدمان اینست و حریف ناملایمات تورم نیستیم.این نوع عدم حمایت ازسوی مسئولین مربوطه، ناخدآگاه این ظن ناگواررا تقویت می کند که نکند کسانی که آقا بالاسر معلمین قرار دارند یا محافظه کاری پیشه نموده اند یا واقعا دریافتی پیدا و پنهانشان به قدر کفایت است که دم بر نمی آرند وازسختی روزگار نمی نالند.به هرروی این مدیران وریاست هاازهرحالتی که منتفع باشند به دلیل بیگانگی با قشر زحمتکش معلم فرسنگها با معیارعرق ریختن وبه سیلی صورت خویش را شاداب نشان دادن فاصله دارند.
اما منظورواقعی ازمطرح کردن این بحث اینست که لازم نیست معلمین دلسوز جامعه مقداردرآمد خویش را با یک پرستار،بانکی یا شرکت نفتی بسنجند بلکه همانگونه که اقتضای شرع وعقل حکم می کند بایسته است درابتدا، اصلاح ازخویش شروع شودیعنی مسئول بالادستی چون مدیرآموزشگاه ومعاون یا ریاست اداره ودوایرمتفاوت اداری آموزش و پرورش به همراه انواع معاونین با نظارت مستقیم دیوان عدالت اداری اقدام به چاپ و درمعرض نمایش قراردادن میزان حقوق و مزایای واقعی خود نمایندتا معلمین عزیزاز میزان تبعیض ها یا دلایل سکوت های مصلحتی آگاه شوند.
همکاران بزرگواراینکه کارمندان هموطن سایرادارات ازمزایا و حقوق های میلیونی برخوردارند نه تنها باید باعث خوشحالی ما شود بلکه باید درایت این عزیزان نیزباعث عبرت ما شود که چگونه با انتخاب مدیر،مسئول یا حتی وزیرکاردانی حلال و سنگ صبور مطمئنی برای زیر دستانشان هستند و با راضی نگه داشتن آنان بازدهی و راندمان کارشان را بالا می برند.یاد آوری این موضوع هم خالی از لطف نیست که همه ی این کارمندان با حقوق های آنچنانی در نهایت خروجی همین نظام تعلیم و تربیت ما هستندپس واقعا چه کاستی در آموزش و پرورش می تواند سبب ساز این نقصان بزرگ باشد که درختی به پرباری آموزش و پرورش نیازمند مستاصل ماحصل خود شود!
پاسخ را به وضوح می توان درعدم برنامه ریزی صحیح،اختلاف های فاحش بین رده های مختلف صف و ستاد،بی تفاوتی مسئولین در راس هرم آموزش نسبت به معلمین در قاعده ی هرم دانست که اگر چه بعضی از مشکلات را باید به کارشناسان و زمان مورد لزوم سپرد اما معضل درک شرایط سخت معیشتی فرهنگیان را می توان همانگونه که قبلا گفته شد با به نمایش گذاشتن میزان واقعی در آمدهای مدیران گوناگون آموزش و پرورش بیشتر لمس نمود.پس امیدواریم از همین فردای خواندن این نوشتار شاهدچاپ پی در پی فیش های حقوقی از ما بهتران درهمین جا باشیم وهر روز مدیری،رئیس اداره،مدیر کل یا حتی شخص وزیرآموزش و پرورش در اقدامی داوطلبانه جهت همدردی با معلمان و تنویر افکار عمومی قدم پیش نهندو در آمدهایشان را به روز عیان فرمایند که بی شک وقتی بلا و مصیبت عمومی شود گواراست وبه غیر این اگرباشد این شائبه همچنان پا برجا خواهد ماند که بیگانگی و بی تفاوتی نسبت به زیردستان روال کارها شده که هر روز به بخشنامه های رنگارنگ و توجیه ناپذیری مثل تعطیلی یا عدم پنج شنبه ها ،چگونگی استفاده از فرایند کیفی یا کمی ارزشیابی،دوره های بی حاصل ضمن خدمت، یابرگزاری مراسم صوری گوناگون جماعت فرهنگی را سر کار و مشغول می نمایندتا سختی ها فراموششان شود که البته خیالی خام بیش نیست.
خلاصه عزیزان فرادست به غیرازمعلمین گچ کلاس خورده، با چاپ یک فیش ناقابل حقوقی در رسانه های عمومی مانند همین جا می توانند یا خود را از دسته زحمت کشان فرهنگی به حساب آورند یا با کتمان میزان واقعی درآمدشان خود را در زمره ی خوش نشینان فارغ از هر گونه دغدغه قلمداد نمایند که در این صورت هم قضاوت معلمین شامل حال و کسبشان خواهد بود.کوتاه سخن اینکه تا وقتی مسئولین محترم از مزایای چند برابر یک معلم آن هم با کمترین کارآمدی ومسئولیت پذیری منتفع باشنداین درب برهمین منوال خواهد چرخیدو روز به روزبر اختلاف ها ،تبعیض ها و بالطبع پیامدی های ناخوشایند آن افزوده خواهد شد.
عزیزان مسئول به غیرازمعلم، اگرآمدیدو به صورت صریح و شفاف میزان واقعی دریافتی های خویش را در معرض دید فرهنگیان قرار دادید تا مورد نقد بین زحمت و اجرقرار گیرید می توانید چاره ای هم برای قشر تحت فشار معلم اتخاذ نمایید درغیر این صورت و با وجود این عدم درک ها ره به جایی نخواهیم برد.به هرحال چالش چاپ فیش حقوقی ومزایای مسئولین می تواندتمیزی شود برای ابراز همدلی با قشر زحمتکش معلم یا بی تفاوتی و عدم سنخیت با مسائل معیشتی فرهنگیان.پس بسم ا... شفاف سازی را از همین جا و هم اکنون شروع فرمایید تا فرهنگیان محترم به این باور برسند که شماها هم از درد دل آنان مطلع هستید وعملا با مسائلی دست و پنجه نرم می کنید که امان ازروزگارمعلم بریده است. والسلام.
(آدم نخستین)
5 بهمن 1393 - ساعت 23:20

درود خدا بر تمام معلمان. همکار عزیز خسته نباشی . امید وارم گوش شنوایی برای شنیدن این حرفها وجود داشته باشه. ویک روز بیاد که عدالت در بین تمام کارکنان دولت برقرار باشه به امید آن روز.جناب آقای دکتر روحانی حرف حق رو میشنوی ولی افسوس که در کسری از ثانیه فراموش می کنید.
5 بهمن 1393 - ساعت 18:16

باسلام دقت کردید اصلا در اخبار حرفی از شما نیست این نشون میده اهمیت نداره حرفهاتون حا لا هر چفدر دلت میخواد داد بزن
5 بهمن 1393 - ساعت 17:49

رحیم کولیوند | ايميل
2 مخالف 15 موافق
چو بد آید هر چه آید بد شود / یک بلا ده گردد و ده صد شود
5 بهمن 1393 - ساعت 11:38

تیمور چراغی | ايميل
1 مخالف 17 موافق
ان شالله ریس جمهور محترم رسیدگی می کنند.
5 بهمن 1393 - ساعت 11:32

خداقوت قهرمان
4 بهمن 1393 - ساعت 23:03

به عنوان یک بازنشسته آموزش وپرورش به شماعزیزان فرهنگی شاغل سفارش میکنم حقوق خود را مصرانه پیگیری نماییدچراکه سالهاست معلمان باخواهش وتمناوعجزولابه ازدولتمردان ومجلسیان تمنانموده اندونتیجه ای نگرفته اندوپیوسته با بهانه کمبودبودجه حقوقشان رازیرپاگذاشته اندعلی الخصوص دردولت احمدی نژاد.باآن درآمدهای میلیاردی که قانون هماهنگی رازیرپایش له کرد.
4 بهمن 1393 - ساعت 22:48

با عرض سلام و ارادت خدمت تمام همکاران گرامی. من فقط به چند بیت شعر برای همراهی بسنده می کنم.همراه شو عزیز تنها نمان به درد کین درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمی شود. دشوار زندگی هرگز برای ما بی رزم مشترک آسان نمی شود
4 بهمن 1393 - ساعت 19:22

باسلام بانظر معلمان سبزواری عزیز موافق هستم امیداوارم با یاری خداوند بزرگ و همت رئیس جمهور محترم تبعیض ها برداشته شود و فرهنگیان زحمت کش نیز بتوانند از زیر بار مشکلات کمر شکن رهایی یابند ،انشالله .
3 بهمن 1393 - ساعت 19:28

بی عدالتی تا کی؟
3 بهمن 1393 - ساعت 15:36

آموزگار ابتدایی | ايميل
0 مخالف 22 موافق
شمار زیادی از معلمان در نقاط مختلف کشور طی دو روز گذشته در اعتراض به وضع معیشتی خود از رفتن به کلاس‌های درس خودداری کردند.
http://www.tabnak.ir/fa/news/468983/%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6-%D8%B5%D9%86%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B9%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
3 بهمن 1393 - ساعت 15:31

آموزگار ابتدایی | ايميل
0 مخالف 16 موافق
سلامی گرم خدمت همه ی همکاران
همکاران عزیز لطفا ابلاغ بنده رو ببینید و نظر بدید
آیا ابلاغ موظف و غیر موظف شما هم همین طور ثبت شده؟

http://8pic.ir/images/ztcpkh421q0zt9v276i9.png
3 بهمن 1393 - ساعت 15:03

آموزگار ابتدایی | ايميل
1 مخالف 8 موافق
همکاران عزیز
چرا هیچ کس حاضر نشد این ابلاغ رو ببینه و نظر بده
4 بهمن 1393 - ساعت 20:01

صفحه باز نمی شود
5 بهمن 1393 - ساعت 07:17

شما که خودتون روفرهنگی معرفی کردین ،اول بروطرزنوشتن کلمات رویادبگیر که مردم نگن اینم ازفرهنگیهامون ! میگن این حقوق هم ازسرتون زیاده!
2 بهمن 1393 - ساعت 23:32

واقعا متاسفم با ای طرز فکر-لطفا توهین هم نکنید
10 اسفند 1393 - ساعت 16:47

شمایی که به طرز نوشتن فرهنگی محترم ایراد گرفتی معلومهفرهنگی نیستی تو این سایت چه کار میکنی.
4 بهمن 1393 - ساعت 12:57

ماهیانه 400000تومان اگه می گرفتی شما الف را انیف می نوشتی
3 بهمن 1393 - ساعت 22:27

محمد علی غفاریان | ايميل |وب
0 مخالف 10 موافق

2 بهمن 1393 - ساعت 21:31

فرهنگیان عزیز اطلاع رسانی کنید .ان شالله ریس جمهور محترم رسیدگی می کنند. و وضع معیشتی ما بهبود می یابد.
2 بهمن 1393 - ساعت 13:53

با سلام، اغلب فرهنگیان به دلیل تامین نشدن زندگی شان به کارهای دیگری در روی آورده که در شان یک معلم نیست، و بر عملکردشان در امر خدمت در شغل معلمی تاثیر منفی داشته ،همچنین به دلیل نبود شرایط اقامتی مناسب سفر یا تعطیلات را بدون تجدید روحیاتشان به پایان می رسانند یا اگر قسد سفری کنن ریازت آن سفر برایشان عبرت می شود که دیگر چنین اشتباهی نکنن . ایا تعطیلات بدون اوقات خوش دردی دوا می کند؟
2 بهمن 1393 - ساعت 11:53

امیدوارم مسئولین محترم مخصوصا رییس جمهورعزیز یک بار برای همیشه این تبعیض جگرسوز را از بین ببرد
2 بهمن 1393 - ساعت 11:24

دبیر ریاضی | ايميل |وب
0 مخالف 24 موافق
خیلی خوب اسس که اعتراض نسبت به پرداخت کم حقوق فرهنگیان بین همه همکاران گرامی عمومیت پیدا کند تا ما هم بتوانیم به احقاق حقوق به حقه خود نایل شویم همکاران لطفا اطلاع رسانی کنند
2 بهمن 1393 - ساعت 10:33

زيور بيگم سيد موسوي از ناحيه 7 مشهد
0 مخالف 29 موافق
گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست آنچه البته به جايي نرسد فرياد است دوست خوبم بسيار شيوا سخن گفتيد كاش واقعيت هاي پنهان وآشكار زندگي ما فرهنگيان را بيش از برملا مي كرديد تا شايد آقاي رييس جمهور قدري خجالت بكشند خجالت از داشتن كليد كاغذي بي مصرفي كه فقط به درد انتخابات مي خورد خجالت از بر پايي هياهويي كه فقط به درد انتخابات مي خورد خجالت از دادن وعده وعيدهايي كه فقط به درد انتخابات مي خورد خجالت از خودشان بكشند واز بر سر كار گكذاشتن وزيري كه هم رنگ وهم درد ما فرهنگيان نيستند همكار محترم اگر آقاي رييس جمهور قدري وجدان داشته باشند بايد از ديدن فيش حقوقي شما انسان بزرگوار نه كه خجالت بلكه سكته كنند ...... آنچه البته به جايي نرسد فرياد است
1 بهمن 1393 - ساعت 08:41

رستمی از آذربایجان غربی | ايميل
1 مخالف 30 موافق
به نام خدا -- گر در خانه کس است یک حرف بس است بنده با همصدایی و همدلی و هم آوا با کلیه همکاران فرهنگی در سراسر ایران اسلامی که به حق به دنبال حق و حقوق خود هستند با عرض ادب و احترام می گویم ما درد دل خود را گفتیم و الان زمان آن است که ببینیم مسوولین دلسوزی که همیشه از معیشت وپایین بودن حقوق معلم صحبت می کردند آیا فقط شعار می دادند ویا مرد عمل هم هستند و گوش شنوایی هم دارند و موضوع به این بزرگی را که مدت هاست مطرح می شود می بینند و می شنوند و حد اقل در نشست های مهم مورد بررسی قرار خواهند داد ویا به راحتی از کنار آن خواهند گذشت ؟؟ و این بستگی به تدبیر و درایت و سیاست و صداقت دارد تا ببینیم ؟ و نکته ی دیگر اینکه چگونه ممکن است ما در اقصا نقاط جهان و حتی اقیانوس ها به داد مظلومان و درراه ماندگان می رسیم و صدای عدالت خواهی آنها را به گوش جهانیان می رسانیم اما صدای به این مهمی و عدالت خواهی و رفع تبعیض در جامعه را که جامعه ی بزرگ معلم داد میزند آن را نشنویم و؟؟ امکان ندارد حتما می شنوند و عمل هم می کنند .
1 بهمن 1393 - ساعت 08:40

علی فیروزمندی | ايميل
0 مخالف 20 موافق
با سلام و احترام
لطفا نام اینجانب را به امضاء کنندگان اضافه کنید.
علی فیروزمندی 26 سال سابقه کار از بندپی شرقی بابل
کد پرسنلی 87161390
30 دي 1393 - ساعت 11:42

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
برای ارسال امضاء الکترونیک در تایید نامه سرگشاده معلمان ایران به رئیس جمهوری مستقیما به وبسایت سبزوارنگار به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://sabzevarnegar.com/%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DA%AF%D8%B4%D8%A7%D8%AF%D9%87-%DB%8C-%D8%AC%D9%85%D8%B9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A8%D8%B2%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D8%A8/

توضیحات لازم در آنجا برای شما درج شده است.

پیروز باشید...

محمد حاجی حسینی
0 مخالف 26 موافق
باید اعتصاب سراسری ایجاد شود
30 دي 1393 - ساعت 11:11

..................................................
30 دي 1393 - ساعت 09:40

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز.
ضمن سپاس از اینکه با زبان ارزشمند محلی خود برای این مجله نظر ارسال کرده اید، اما به دلیل اینکه اسرارنامه محتوای نظرات را قبل از نمایش عمومی ، به لحاظ جلوگیری از بروز مشکلات قانونی، بررسی می کند، نظراتی با زبان های غیر از فارسی که ممکن است تحریریه اسرارنامه نتواند به ترجمه آن ها بپردازد، در این مجله نمایش داده نمی شوند.
لذا ضمن احترام مجدد نسبت به همه قومیت های عزیز ایرانی، از نمایش این نظر شما معذوریم.
پیروز باشید...

آقای محترم !حقوق من وتو که کافی نیست آقای رئیس جمهور باید جواب گو باشد حقوق دانش آموز ابتدایی که در کلاسهای من و تو از بین رفته است و هیچ جبرانی برای آن در آینده وجود ندارد چه کسی باید جواب گو باشد؟
30 دي 1393 - ساعت 09:33

آقاي محترم درسته معلم حقوقش كمه ولي مطمئن باش هيچ معلمي وجدان خودشو زيرپا نميذاره معلم سر كلاس از جونش مايه ميذاره.لابدشما معلم نيستيد.
1 بهمن 1393 - ساعت 10:29

به نام خدا
باسلام،هرچه گفته ایدنیکواما کم گفته اید.واقعا متاسفم که بدبخت ترین قشرجامعه شدند معلمان.
30 دي 1393 - ساعت 09:08

دانش آموز
11 مخالف 6 موافق
این معلم ها که 35 ساله توا ن درست کردن زندگی خود را ندارند مثلا به ما می خواهند دریس بدهند زکی
29 دي 1393 - ساعت 00:20

عزیزم ما که الان سالهاست اندازه پولی که بهمون میدن درس میدیم پ خودت زکی
20 بهمن 1393 - ساعت 12:28

یه دانش اموز
0 مخالف 6 موافق
جوجه را اخر پاییز می شمارند.حرف دهنت رو بفهم
12 بهمن 1393 - ساعت 19:38

حسین سربدار | ايميل
0 مخالف 18 موافق
باید از همکار سبزواری حمایت شود
29 دي 1393 - ساعت 22:58

. سوال ما از دولت جمهوری اسلامی این است که آقای رییس جمهور با این حقوقی که دولت به ما می دهد آیا شکم ما به اندازه برده های مصر باستان سیر می شود تا بتوانیم کارمان را به درستی انجام بدهیم . (البته اونها سر پناهم بهشان می دادند) . شما قیافه اونهارا درکتب تاریخی ببیند ما راهم ببینید که همه دچاره سوء تغذیه ایم( دیگه مسکن و هزینه ایاب ذهاب بقیه پیشکش)
29 دي 1393 - ساعت 19:59

همیشه فکرم این است که خدایی ان بالاست ومن چرا حواسم جمع تدریس نیست چون شرمنده خانواده ام از همه جارانده واز همه جا مانده هم خانواده هم دانش اموز معصوم
29 دي 1393 - ساعت 19:02

بنده خدا
1 مخالف 17 موافق
کو گوش شنوا. هی ....
29 دي 1393 - ساعت 18:54

خفقان در شهر ما بیداد می کند
29 دي 1393 - ساعت 16:59

کبیر شریفی -مدرس دانشگاه فرهنگیان | ايميل
1 مخالف 18 موافق
مدیر محترم سایت لطفا پیام قبلیرا روی سایت نگذارید درود بر تمام فرهنگیان عزیزی که حق اعتراض کردن از انها سلب شده است.
29 دي 1393 - ساعت 12:28

انصاری -زنجان | ايميل
0 مخالف 25 موافق
باسلام:رونق اقتصادهرکشوربسته به پویایی آموزش وپرورش است انشاالله بانگاه عمیق تربه درددل این قشر زحمتکش وتامین اندک خواسته هایشان موجب پویایی ونشاط درآموزش وپرورش باشیم
29 دي 1393 - ساعت 10:25

محسن فرح افزا | ايميل
0 مخالف 21 موافق
به امید اینکه همه جامعه متوجه این موضوع بشوند که آینده افراد اجتماع از معلم و مدرسه تاثیر میگیرد.
29 دي 1393 - ساعت 09:54

عسگر رستمی | ايميل
0 مخالف 40 موافق
از شهرستان ماکو به نام خدا ضمن تایید نظرات همکاران محترم لازم است بعضی ها بدانند اگر می خواهیم جامعه ای پویا و سرزنده و شاداب و پیشرفته داشته باشیم باید به انسان های الگو که نونهالان و نوجوانان این جامعه را تربیت میکنند و همچون شمع می سوزند تا راه تاریک جهالت را برای دانایان آینده این مرز و بوم روشن کنند و نسلی آگاه و باهوش پرورش دهند که روی پای خود بایستند و در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشند لازم است تا به مربیان و تربیت کنندگان این دانش آموزان برسند و گفته هایشان را گوش دهند تا معلم فارغ از هر دغدغه ای به آموزش و تربیت این نسل آینده ساز بپردازد و توسعه و پیشرفت کشور تضمین شود در غیر این صورت همگان ضرر خواهند دید و عقب ماندگی جامعه و نادانی وجهالت دیگر با پول و سرمایه و یا چیزهای دیگر قابل جبران نیست امیدوارم که گوش شنوایی باشد که دلش به حال ایران اسلامی و نسل آینده می سوزد .
28 دي 1393 - ساعت 21:54

علی از ناحیه 2 تبریز
1 مخالف 41 موافق
مسئولین محترم لطفا" یک مدت هم بگویید ، پزشکی کار انبیاست یا کار در اداره گاز ویا شرکت نفت و یا کار در بانک کار بسیار مهمی است و با این شعارها یک مدت هم آنها را دست به سر کنید و به ما معلمین برسید آخه مردیم از این همه تبعیض و بی عدالتی
28 دي 1393 - ساعت 19:20

برای ساخت یک بنای زیبا فونداسیونی محکم واصولی لازم است زیربنای یک جامعه ی خوب آموزش و پرورش آن است که متاسفانه به فراموشی سپرده شده.
28 دي 1393 - ساعت 18:46

قشنگ ترین حرفی بود که در تکمیل سخنان همکار سبزواری مان گفتید. متشکریم
4 بهمن 1393 - ساعت 19:11

یک معلم
0 مخالف 22 موافق
عجب به فاصله خودمان و حق و حقوق مان پی بردیم . باز هم مردی از دیار سربداران و ابومسلم خراسانی به حق خواهی برخواست
28 دي 1393 - ساعت 17:36

معلم فرهنگی
0 مخالف 25 موافق
اقای رئیس جمهور با سلام
لطفااین جمله (معلمان بر خلاف سایر کارمندان یک ماه مرخصی سالانه هم ندارند )را به نامه همکار محترم اضافه نموده تقدیم رهبر عزیز نمایید تا با امر ایشان مجلس متوجه حال فرهنگیان شوند
با تشکر
28 دي 1393 - ساعت 17:09

بخدا شرمنده زمین وزمان هستیم.
28 دي 1393 - ساعت 15:58

اسفندیار حسینی | ايميل
3 مخالف 29 موافق
درس بابا نان دارد ژنده است معلم از نان هم شرمنده است دوستان و همکاران چشم انتظار کدام رستمید که غول تبعیض را نابود کند ؟ ایا جماعتی بیشتر از ما در مملکت وجود دارد؟ مگر نه اینکه حق گرفتنی است نه دادنی!!!!!
28 دي 1393 - ساعت 15:04

اعتراض غیر خشونت آمیز
26 مخالف 8 موافق
آقای اسفندیار حسینی پیام شما کمی تحریک آمیزه
ما معلم ها کارمندان دولتیم یعنی نیروهای نظامیم. باید از ادبیات خشونت امیز در حرکت اعتراضیمون پرهیز کنیم.
فوقش اگر خیلی اعتراض دارید می تونید استعفا بدید و از شغل معلمی چشم پوشی کنید و به شغل دیگه ای مشغول بشید. معلم بودن اجباری نیست. پس اگه به حقوقمون اعتراض داریم یادمون باشه از مدار رعایت قانون و حرکت مسالمت امیز خرج نشیم.
28 دي 1393 - ساعت 19:26

تو یه شغلت معلمیه شغل گنده دیکه ای هم داری
28 دي 1393 - ساعت 22:52

نعمت الله موسوی
0 مخالف 18 موافق
کاملا مورد تایید است
28 دي 1393 - ساعت 14:10

حقوق معلمان افتضاح است
28 دي 1393 - ساعت 13:57

دیوانه فرهنگم سرگشته حیرانم درجیب ندارم پول شرمنده اطفالم

28 دي 1393 - ساعت 12:39

حمزه علی استارمی | ايميل
0 مخالف 24 موافق
تقدیر و سپاس
28 دي 1393 - ساعت 11:29

آموزگار ابتدایی | ايميل
0 مخالف 40 موافق
یه همکاری تعریف میکرد و می گفت :
توی کشور های پیشرفته وقتی یه شخصی رو میبینن که ماشین گرون قیمت سوار شده و پولش از پارو بالا میره میگن : این شخص یا تاجر بزرگیه یا جراح خیلی بزرگیه یا یک معلمه................................
ولی توی ایران ما وقتی راننده ی آژانس میبینن میگن : این یا معلم یه شیفته یا معلم بازنشسته.
به نظر شما این همکارمون راست میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه نمونش ، اول سال اولیا اومده بودند و می گفتند: « کدو معلم تون سرویس میبره میخوام برای بچه م سرویس با راننده مطمئن بگیرم»!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 دي 1393 - ساعت 11:28

اینجا ایرانه.
کسانی که بنیه علمی بیشتر و یا قدرت ریسک بالاتری دارند پزشک و مهندس و استاد دانشگاه قاضی و وکیل می شوند و احترام و حقوق بالاتری هم دارند.
کشورهای خارج معلمان و پرستاران از امتیاز و احترام بالا تری برخوردارند.
مقایسه شما غلط است.
2 بهمن 1393 - ساعت 00:44

پول بدن کارم انجام می دیم بنیه روهم قوی می کنیم
4 تير 1394 - ساعت 03:56

قلب هر ايراني كه براي معلمين نتپد همان بهتر كه هرگز نتپد
28 دي 1393 - ساعت 11:15

با معلمان سبزواری موافقم
28 دي 1393 - ساعت 11:07

درود بر معلمان فداكار
28 دي 1393 - ساعت 11:05

کسی که خوابه میشه بیدارش کرد اما اونی که خودشوبه خواب زده نمیشه بیدارش کرد....معلم اگه تامین بشه بعضیها میترسند که ..........................
28 دي 1393 - ساعت 10:36

وقتی که معلمان بازنشسته می شوند با فرزندان دم بخت و شهریه دانشگاه و بیکاری آنها ، ان وقت آن وقت آرزو می کشند که ای کاش . . . .
28 دي 1393 - ساعت 10:32

باسلام واحترام خدمت آقای بانکی
گرچه شغل شریف معلمی خیلی آزادم نمی گذارد که حقایق رابیان کنم ولی این رابدان که همه ما معلمان به تواناییهای علمی وهنری خود ایمان داریم وحتی نسبت به ناتوانیهای خیلی ازبانکیها که بدلیل مشکلات وناتوانیهای .......... وازطرق کوپن pبه این صندلیها تکیه کردهاید جناب بانکی ما می گوییم هرکس مزد توانایی واستحقاق وزحمتش رابگیرد وبس درموردهیچ شغلی هم اظهارنظرنکرده ایم که شما اظهاروجود نمودید.لطفا به مزایا هایی که به شماها تعلق می گیرد خوب دقت کنید آیا واقعا بااستعداد وتواناییها وزحماتتان همخوانی دارد یا واقعا حق دیگرزحمت کشان راباتنرخهای 28و30درصدی درحلقوم خود می کنید.
28 دي 1393 - ساعت 10:28

مسولين يه تكوني به غيرتتون بديد اگه ....
28 دي 1393 - ساعت 09:53

جناب آقای روحانی در زمان دولت اصلاحات حقوق معلمان نسبت به قبل بهتر و قدرت خریدشان بیشتر البته نه در سطح خیلی خوب بلکه تا حدودی، توانستند در آن سالها وسیله ای هر چند پیکان و یا پراید فراهم نمایند و یا آلونکی دست پا کنند ولی بعلت عدم افزایش حقوق معلمان با توجه به نرخ تورم در دولت آقای احمدی نژاد و عدم افزایش حقوق آنان در حدود دوسال دولت شما قدرت خرید آنان بسیار بسیار پایین بگونه ای که کفاف زندگی تا ده روز اول ماه را نمی دهد بطور مثال بنده دارای بیست و هفت سال سابقه و مدرک فوق لیسانس با حکم یک میلیون هفتصد هزار در حالی که شاگردم در سال 82یا 83دیپلم گرفته و چند سال هم در دانشگاه تحصیل و دوسه سالی است که در وزارت نیرو مشغول است و وضعیت مالیش از ده تا معلم مثل من بهتر است که خدا بیشتر به او بده ولی آیا این یعنی عدالت است انتظار ما معلمین این بوده و است که در دولت تدبیر و امید، تدبیری برای معلمان اندیشده تا بارقه امید در دل فرهنگیان عزیزایجاد شود رییس جمهور محترم نوشته این معلم عزیز را حرف دل همه معلمان بدانید و مانند وارت بهداشت فکری اساسی و زیر بنایی برای معیشت معلمان نمایید آنگاه معلمان برای آموزش پیشرفته خود فکر خواهند کرد به امید آنروز\r\n
27 دي 1393 - ساعت 00:23

http://www.aparat.com/v/wNQKGخندیدن پول نمی خواهد
27 دي 1393 - ساعت 00:00

عباس مسکنی | ايميل
0 مخالف 23 موافق
با سلام خدمت شما وهمکاران عزیز با متن نامه موافقم شاید وقت آن رسیده باشد که برای احقاق حق خود همراه وهمصدا شویم
27 دي 1393 - ساعت 23:00

http://www.aparat.com/v/GfVXoتقدیم به همه ی همکاران
27 دي 1393 - ساعت 23:00

عبدالله
0 مخالف 18 موافق
درود بر سربداران
27 دي 1393 - ساعت 22:47

موافقم تدبیروامید درشبکه بهداشت است وبس
28 دي 1393 - ساعت 10:06

معلمی شغل انبیاست : انبیا که حقوق نمیگرفتند برگ سبزی است تحفه درویش
27 دي 1393 - ساعت 22:38

عسگر رستمی | ايميل
0 مخالف 38 موافق
بنده هم از فرهنگیان شهرستان ماکو استان آذربایجان غربی با شما عزیزان هم دل و هم صدا هستم آفرین بر شما که درد دل ما را گفتید این نجابت معلم را می رساند که تا به حال بدون توقع به فرزندان این مرز و بوم خدمت نموده است و صبر نموده است ولی این همه تبعیض و بی عدالتی را که می بیند فقط گلایه می کند شاید که گوش شنوایی پیدا شود ...؟
27 دي 1393 - ساعت 22:29

مرضیه عباسی | ايميل
0 مخالف 17 موافق
با سلام و عرض تشکر صمیمانه از همکار گرانقدر جناب آقای پارسیان
من هم هر چه گشتم که نامه شما را ا مضا کنم ولی چیزی ندیدم ولی بدانید همگی برایتان آرزوی موفقیت میکنیم و از جسارتی که به خرج دادید ممنونیم.
در ضمن برای کانون صنفی معلمان متاسفم که در انعکاس این نامه نوشته: کانون هیچگونه تایید یا ردی بر این مطلب ندارد!!!
27 دي 1393 - ساعت 21:10

جواد صباغی | ايميل
0 مخالف 9 موافق
سلام خانم عباسی من هم تازه امروز مطلع شدم ، نامه رو دیدم و امضا کردم شما هم اگه بازم تمایل دارید باید به سایت sabzevarnegar.com مراجعه کنید پایین صفحه سمت چپ قسمت پر بحث ترین ها نامه سرگشاده رو باز کنید آخر نامه جا برای امضا هست . شاید اینبار به خاطر اثرگذاری رسانه مجازی و گستر دگی اون متوجه رنج و درد و تحقیر شدگی این همه سال بشن و متوجه باشن که ما تعدادمون زیاده اگه بخوایم اطلاع رسانی کنیم دنیا رو خبر میکنیم قرار هم نیست سیاسی بازی راه بیفته بی زنده باد و مرده باد یه نامه محترمانه و صمیمانه به آقای پرزیدنت
28 دي 1393 - ساعت 19:16

فقط باید متأسف بود.
ملتی که برای تربیت فرزندانش خرج نکند باید خرج بی تربیتی آنان را بپردازد. شب دراز است و قلندر بیدار.
چند وقت پیش گروهی به مرکل اعتراص کردند که برای جبران هزینه ها مقداری از حقوق بالای معلمان را کم کنیم مرکل با حالت تقریبا عصبانی گفت شما خجالت نمی کشید که همچین حرفی را بر زبان می آوردید کدام یکی شما مدیون معلمان نیستید
آن ها مصرف کننده نیستند فقط معلمان ایرانی مصرف کننده اند؟
27 دي 1393 - ساعت 20:31

آموزگار ابتدایی | ايميل
0 مخالف 19 موافق
امروز توی سایت خبری فارس خوندم:
سیگار را بسته ای 600 تومان وارد می کنند
بسته ای 4500 تومان میفروشند
مالیات هم نمی دهند.....
عجب شغلی ، عجب درآمدی ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 دي 1393 - ساعت 20:24

اغایان رسیدگی فرمایید کجا تشریف داری؟؟؟؟
27 دي 1393 - ساعت 19:49

همکاران عزیز بالاخره حرفای ما را مسئولین جمهوری آذربایجان شنیدند ، باور کنید دیروز تو اخبارشون شنیدم که حقوق معلماشون را دو برابر کردند و اینگونه میگفتند که وقتی یک خانواده از عهده تربیت یک فرزند خود به سختی بر میاد یک معلم چگونه میتواند عهده دار تربیت 30-40 دانش آموز باشد، این کار خیلی فرسایشی است
27 دي 1393 - ساعت 16:35

سلام
میخواستم نامه رو امضا کنم ولی این ................که در راس نشسته اند و .......................... سایت رو بستند.با قلب و فکر ما چه خواهید کرد با این کارها نمیتوانید صدای اندیشنمندان سرزمین ایران اسلامی رو خاموش کنید............................................................................................. را شاهد هستیم.
27 دي 1393 - ساعت 11:44

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
بخش های توهین آمیز نظرات مخاطبان به افراد حقیقی و حقوقی در اسرارنامه منتشر نمی شود.
پیروز باشید...

علی از قروه درجزین | ايميل
0 مخالف 33 موافق
باتشکراز آفای کاظم پارسیان متاسفانه همه مسولین اذعان دارندکه آموزش وپرورش زیربنا است ولی در عمل کاری برا ی معلمان وجامعه فرهنگی نکرده ونه خواهند کرد از آقای وزیر باکفایت بهداشت تقاضا می کنیم برای معلمان هم کاری بکنید چون امیدی از وزیر خود مان نداریم
26 دي 1393 - ساعت 00:24

جدیدا آموزش و پرورش ترفندی بکار برده که معلمان حقوقشان تا سر برج برسه میدونید چیه؟ حقوقا رو 26 یا 27 برج میده که تا سر برج برسه!!! واقعا متشکریم!
26 دي 1393 - ساعت 23:50

جلال سپیدکار
0 مخالف 9 موافق

26 دي 1393 - ساعت 23:46


26 دي 1393 - ساعت 23:40

سکوت ما از رضایت نیست . خنده های ما از شادی نیست بلکه خنده های تلخیست بر لبانمان هر وقت به خودم و درآمد شغلی خود نگاه میکنم وزمانی که به زن ودو فرزندم نگاه میکنم از خودم خجالت میکشم که هیچوقت نتوانستم برای آنها بدون ترس و دلهره چیزی مناسب (لباس. تفریح مسافرت .مسکن حتی یکبار طلا خریدن و... )تهیه کنم وه هیچوقت نخواهم توانست.فایده ای ندارد سخن کوتاه باید .این سخنها کی رود در گوش خر .........گوش خر بفروش و گوش دگر خر
26 دي 1393 - ساعت 21:53

معلمان عزیز، همکاران گرانقدر مواظب باشید عده ای بر اعتراض به حق شما موج سواری نکنند. کسی که خوابه چاره ای دارد. اما کسی که خودش را به خواب زده هرگز چاره ای ندارد.
26 دي 1393 - ساعت 23:58

شیرزادیوسف پور
0 مخالف 22 موافق
همکار محترم من از بابت حقوق و درامد شغل مرده شوری را با معلمی مقایسه کردم
26 دي 1393 - ساعت 21:05

معلم نسل سوخته | ايميل
1 مخالف 29 موافق
همیشه آرزو داشتم یک معلم بودم .اماشغل معلمی اینقدر بی ارزش شده.افسوس میخورم چرا معلم شده ام امیدوارم روزی بشه جایگاه معلمی احیاء بشه
26 دي 1393 - ساعت 20:52

قشر درمانده معلم
0 مخالف 43 موافق
ای کاش آقای وزیر از همه اقشار معلمین و فرهنگیان جامعه عذرخواهی و طلب حلالیت بطلبند و به بیکفایتی خود در امر وزارت اعتراف نموده و از این منسب که برای ایشون خیلی بزرگ هست استعفا دهند تا زخم مرهمی باشد بر این دلهای شکسته ماها.
26 دي 1393 - ساعت 00:14

......وزیر خودر را هردم در آرزویم / خواهم زعزشانه اورا همی ........./ ظالمی را دیدم خفته به نیمروز گفتم خوابش به تا در آن خلق یک دم بیاسایند / معلم یعنی بدبخت ترین و گرسنه ترین موجود اما بی آزار چون غم نان توان اورا گرفته است درو بر شرف تمامی مردان مرد که از سبزوار شهر سربداران و شیعیان ظلم ستیز چنین حرکت بزرگ انسانی مدنی و قانون مند را را رهبری می کنند امیدوارم ریس جمهور صدای شکسته شدن استخوان های ما را زیر فقر وگرانی بشنود

26 دي 1393 - ساعت 20:44

بدبختی تا کی کاملا موافقم
26 دي 1393 - ساعت 20:35

باسلام:بانظرهمکار سبزواری موافقوم زیرااین بی عدالتی حقوقی رابادیگرنهادها مشاهده می کنم ازرییس جمهورمحبوب فرهنگیان درخواست می کنم به فریاد این مظلومان جامعه که حق مسلم آنهاست رسیدگی نمایید.باتشکر
26 دي 1393 - ساعت 20:17

شیرزاد یو سف پور
2 مخالف 22 موافق
تبغیض چقدر ؟یک مرده شو از ما معلمان درامد اش بیشتر است
26 دي 1393 - ساعت 19:51

آقای محترم خداییش این مقایسه یعنی درسته؟
دو تا شغلی رو مقایسه کردید که هر دو مهم و با اهمیتن برای جامعه ولی خداییش غسالی و یا به قول شما (مرده شوری) خیلی سخت تر از معلمیه. معلما هر روز با ادمای زنده سر و کار دارن. هر روزم نه حدود 8 ماه از سال ولی غسالا همیشه با اجساد مردم مواجهن تازه بعضی اجساد براثر تصادف یا قتل و جنایت مردن و بسیار وحشتناک میشن واقعا دل میخواد که غسال بشه ادم.هرچی حقوقشون باشه نوش جونشون اماشما بااین جور مقایسه ها شاید از هدفتون دورتر بشید
26 دي 1393 - ساعت 20:28

آقای محترم عادلانه قضاوت کن:
کآقای محترم عادلانه قضاوت کن:
کی مرده ی بی جان و بی روح برای تو اذیتی داشته، کی با سر و صدای بی موقع، هنگام کار اعصابتو بهم ریخته، کی برات خط و نشان کشیده و در کمین نشسته تا به خودت و یا دوچرخه، موتورسیکلتت و یا اگر احیانا ماشینی داشته باشی، به ماشینت خسارت بزنه، کی هنگام کارت به عمد باد از خودش ول کرده و تو هیچ کاری ازت برنیامده. اولیا ء مرده بر سر تو آوار نمی شوند که چرا و چگونه...، وای به روزی که فرزند دلبندشان مثلا نمره اش بد بشه تمام کاسه کوزه ها بر سر معلم خراب می شه، البته حق دارند جگر گوشه ی شانه.و...
26 دي 1393 - ساعت 00:52

تعد اد امضا کنندگان
26 دي 1393 - ساعت 19:28

25000 امضا ... یعنی سخن دل بیش از یک میلون معلم مظلوم که شغلش با 75 میلون نفر ایرانی یعنی دانش آموزان و خانواده هاشون ارتباط داره، جناب رییس جمهور ببینیم شعارهای دوره انتخابات شما چقدر صحت داره؟ یا شاید معلم فقط در زمان انتخابات عزیزه؟؟!!
26 دي 1393 - ساعت 20:20

اقای محترم برادرم کارمند بانک است وخانمش معلم هرروز سفر ورستورانند وبهترین لباسها می پوشند وبرای پسرش کفش 800 هزاری اندازه حقوق دوماه که می ماند خریده می گوید در سال 6 با پاداش می گیرد وخانمش اصلا حقوقش را اسفاده نمی کند خدایا کاری کن بفهمنند زبان ودرد ما مستضعفین را
26 دي 1393 - ساعت 17:35

معلم مشکینی | ايميل
1 مخالف 26 موافق
با سلام
در جایی که معلم ارزش خود را حفظ نمی کند ما چه انتظاری از دیگران داریم.دانش آموزان چه درس بخوانند یانخوانند معلمان به همه ی آن ها نورات بالای 18می دهند .واین افراد بی سواد می رود یکی از مسئولان رده بالا می شود .ومی گوید بی خیال معلم است .ودر این موقع است که می گوییم خودم کردم که لعنت بر خودم باد .همکار گرامی شما زحمت کشیده اید .در دل معلمان را بیان نموده اید ولی کاش می شد ما نیز دستاورد های خودمان را مانند شرکت نفت به دولت می فروختیم (دستاورد آن ها نفت وفراورده های نفتی است ولی دستاورد ما انسان وانسانهایی که فرآورده نفتی تولید می کنند
26 دي 1393 - ساعت 16:28

عزیزم باور کنید که من سال پیش هر دانش آموزی هرچی گرفته بود بهشون دادم از آموزش و پرورش بهم توبیخ کتبی زدند که چرا درصد قبولی منطقه را پایین آورده ای؟
همکارم به همشون قبولی داده بود تشویقی براش صادر کردند!
من به خاطر این مسله ارزشیابی ام کم شد
26 دي 1393 - ساعت 00:35

دوست عزیز کاش می شد ایمیل ات را داشته باشم بنده هم با شما همدردم مدرسه من همیشه آخرین ولازم التوجه است وبه خاطر راست گوییهایم همیشه نامه اعمالم در دست راستم است (توبیخ یا تذکر)
29 دي 1393 - ساعت 16:45

معلم ملایری | ايميل
1 مخالف 24 موافق
با همکاری فرهنگیان شهرستان ملایر دونماینده معلم به مجلس فرستادیم اما متاسفانه تنها افتخارشان رای ندادن به دکتر نجفی میباشد همکاران عزیز به بقال سرکوچه تان رای بدید به معلم رای ندید
26 دي 1393 - ساعت 14:02

دست مریزاد خدا قوت :حرف دل همه معلماست ما هم موافقیم .آ.غ
26 دي 1393 - ساعت 12:53

تبعیض وتحقیر وخواری تا به کی،فریاد رسی جز خداوند نداریم!خداوندا به فریادمان برس. خدایا پس از سی سال خدمت در آموزش و پروش منطقه ی محروم، بعداز بازنشستگی باید در حسرت دریافت پاداش ناچیز و بی مقدار که هر وقت آقایان از روی شکم سیری صلاح دانستند و با اقساط طولانی صدقه دهند.بمانم. خداوندا تو در آفرینش ما تبعیضی قرار ندادی. چرا بندگانت این همه تبعیض قرار می دهند. بازنشسته ی آموزش وپروش به اندازه ی بازنشسته کمیته امداد هم نمی شود؟
26 دي 1393 - ساعت 13:52

اميدوارم اقاي رئيس جمهور بخواند
25 دي 1393 - ساعت 02:04

هیچ جامعه ای از معلمان خود جلوتر نمی رود تا وضعیت معلم ((اینجوریه)) وضعیت جامعه هم(( اینجوریه))
25 دي 1393 - ساعت 00:12

با تشکر از اقدام ارزشمند همکار فرهیخته سبزواری جناب پارسیان/ لطفا همکاران گرامی در این گونه موارد اطلاع رسانی بیشتروجدی تر باشد / حق گرفتنی است برای احقاق ابتدایی ترین حقوق اولیه خود ، هم صدا باشیم ، خاموشی ظلم و گناه بزرگی در حق خود و همسر و فرزندانمان وحتی شاگردانمان می باشد. فردا در انتخابات بعدی برای 50000هزار تومان که معلوم نیست بعد از چه مدت پرداخت میشه خودمان را خار نکنیم ، گرچه فقیریم گدا صفت نباشیم ، ما که هیچ حرف وهیچ حرکتی در دفاع از حقوق خود انجام نمیدهیم حداقل بر علیه خود نیز این قبیل کار ها را نکنیم
25 دي 1393 - ساعت 23:53

علی از ترکمنچای
0 مخالف 20 موافق
چو عاشق می شدم گفتم که بردم گوهرمقصود ندانستم که این دریا چه موج خونفشان دارد مافرهنگیان را امروز دریابید که فردا دیر است
25 دي 1393 - ساعت 19:09

گوش اگر گوش تووناله اگرناله ی ما انچه البته به جایی نرسد فریاد است
25 دي 1393 - ساعت 18:23

ای کاش ،به جای هدر دادن عمرمان در آموزش و پرورش ، و این همه غصه خوردن ،تبعیض دیدن ، دزد می بودیم ،که شاید روزی به کاهدان میزدیم که پر پول می بود تمام ارزوهایمان را با آن بر طرف می کردیم

25 دي 1393 - ساعت 16:24

آموزگار ابتدایی | ايميل
0 مخالف 25 موافق
کاش همه ی معلمان کشورمون راه معلمین سبزواری را ادامه دهند
این قدر مقام معلم خوار شده که اولیا میاد دفتر از مدیر میپرسه برای فرزندم راننده سرویس مطمئن میخوام
کدوم معلم تون سرویس میبره؟
گه گداری هم به طور غیر مستقیم پیشنهاد شیرینی به معلم میدن برای دریافت نمره دانش آموز
25 دي 1393 - ساعت 11:52

هومن اخوان | ايميل
1 مخالف 29 موافق
کاش پدر و مادرم معلم نبودند تا این همه مشکلات را نداشتیم
از رئیس جمهور عزیز تقاضا میکنیم توجه فرمایند
24 دي 1393 - ساعت 13:21

بهنام زرگر
1 مخالف 36 موافق
عالی بود.از رییس جمهور محترم تقاضای رسیدگی را داریم. با نهایت سپاس و تشکر
23 دي 1393 - ساعت 07:55

علی توسلی
0 مخالف 23 موافق
سلام کسی از ما یادنمی کند پس خودمان به فکر خودمان باشیم
23 دي 1393 - ساعت 07:31

معلم نا امید وبی انگیزه
0 مخالف 34 موافق
کدام درسته؟ 1000-1یا 1-1000؟ اولی چرا؟چون دخل معلم مثل یک ومخارجش هزار است . پس معلم ریاضیدانترین وهنرمند ترین است.کی مانند اوچنین ریاضی وریاضت می شناسد. ترا به همه مقدسات عالم سوگند ای رئیس جمهورمحترم کاری بکن تا بیشتر از این مورد ترحم وتحقیر -شرمنده خانواده-افسرده ومضطرب و بی انگیزه نسبت به امر آموزش نباشیم.
23 دي 1393 - ساعت 00:01

دخترم کلاس اول راهنمايي بود معلم انگليسي درس سه ماه را در يک روز داده بود وقتي اعتراض کردم گفت که همه بچه ها ي کلاس اين درس را در کلاسهاي خصوصي زبان خوانده اند و من نمي توانم به خاطر يک نفر حوصله ي بقيه کلاس را خراب کنم بالاخره دخترم موفق نشدکه توسط ايشان درس انگليسي را ياد بگيرد
مدرسه راهنمایی قدسیه تبریز سال تحصیلی 82-83

23 دي 1393 - ساعت 23:17

خانم ......... نه من نه دخترم تو را حلال نخواهیم کرد به خاطر زجری که در سال تحصیلی 82-83 در مدرسه ی راهنمایی قدسیه دخترم به خاطر شما کشید چقدر گریه وزاری کرد چون نمی توانست در س سه ماه انگلیسی را در یک شب به فهمد.....;
27 دي 1393 - ساعت 23:11

اگر یک معلم در کلاس بیکار بنشیند هیچ کس نمی فهمد وشاگردان خوششان می آید ولی اگر یک پرستار بیکار بنشیند هزار تا چشم او را می بیند ودر ضمن از هر پرستار به جای پنج نفر کار می کشند
25 دي 1393 - ساعت 17:17

ضمن قدر دانی از زحمات پرستاران گرانقدر. شما یا دانش آموز نبودید و یا آن وقتی که 30نفر از شما را در یک فضای 15متری که گاها به تخته سیاه نزدیکتر از معلمتان بودید. جای می دادند فراموش کردید. معلمتان90 دقیقه در سر کلاس بیکار باشه؟ شما می خوردینش!... فقط حالا که از اون سالها گذشته و برای خودت کسی شدی،نمک خوردی نمکدان نشکن.
26 دي 1393 - ساعت 01:41

ای کاش یک روز کلاس داری میکردی تا می فهمیدی این قشر زحمت کش چه زحمتی رو متحمل میشن
25 دي 1393 - ساعت 22:50

علی ستاره | ايميل
0 مخالف 26 موافق
درود بر همکاران گرامی ارزش معلم به ارزش انسان واموزش او در جامعه بستگی دارد.در جامعه ای که انسانیت در شعار خلاصه میشود ومعلم ابزاری برای سرگرم کردن دانش آموز ودانش آموز ابزاری برای دلالان کنکور باز و بنگاه های مدرک فروش است.دیگر معلم ارزشی پیدا نمی کند .تهاجم فرهنگی گرسنه نگهداشتن معلم است وخرد کردن شخصیت او با فرستادن او به بنگاه های معاملاتی و تاکسی تلفنی ها .من از معلمیم دلخورم چون دانش آموزانم مدرک بدست و آواره خود را فریب خورده نظام آموزش و من میدانند.من از معلمی دلخورم که اندیشه ام در گرو نانم شده و شکمم برتر عقلم.آزادگیم را فروخته ام وانسانی ریاکار شده ام تا گرسنه نمانم.باور کنید احساس میکنم خدا از من گریخته است.معلمی را از جایگاه پیامبری و پدری به جایی کشانده اندوان قدر از معلمی دور مان کردند که اگر معلمی سر بتراشد اسطوره میشود....ووزیرمان نماد بی توجهی آقای رئیس جمهور به آموزش و پرورش.تاکید رئیس جمهور در انتخاب وزیر مورد نظرشان را در آموزش و پرورش و آموزش عالی مقایسه کنید.
23 دي 1393 - ساعت 22:57

معلم تاکستان
0 مخالف 25 موافق
چقدر زیباست که تمام هم وطنان عزیز می دانند قرار است آخر این ماه معوقه های آموزش و پرورش را به حسابشان واریز کنند (اعلام از تمام خبر گزاریها ) چقدر زیباست که تمام اخبار حکایت از کمی درآمد معلمان دارد ولی هیچ کس باور ندارد .حتی افراد خانواده چقدر زیباست تمام خانواده ها منتظرند معلمین مهرماه به سر کار بروند تا مواظب فرزندان آنها باشند تا آنها به کارهایشان برسند .چقدر زیباست امن ترین مکان برای فرزندان در مدرسه کنار معلم است .چقدر زیباست تمام ارزشیابی فرزندان این مرز و بوم با تایید معلم و با دادن نمره قبولی است .چقدر زیباست که معلم در رفتار و کارش معلم است و تقدیر از او برگ سبزی است تحفه درویش چقدر زیباست تمام مخالفین معلمان از سفره معلم بزرگ شده و تربیت یافته
23 دي 1393 - ساعت 21:53

ما چه فرقی با کارمندهای دیگر داریم ما هم داریم به مردم خدمت می کنیم
23 دي 1393 - ساعت 19:00

یادت بخیر آقای حاجی بابایی ،چقدر تلاش کردی برای ما کاری بکنی ولی مسئولین مانع شدند چقدر دلمان برایت تنگ شده .
23 دي 1393 - ساعت 18:15

احمدپورازمبارکه
4 مخالف 38 موافق
واقعا آقای فانی دیگه شورش را دراورده اون از بیمه تکمیلی که افتضاحه قطع تمام پاداشهای اندکی که به مناسبت روزمعلم دردوره احمدی نژادبه معلمین میدادند
23 دي 1393 - ساعت 17:39

ببخشید از کدوم پاداش روز معلم صحبت میکنی ؟
من 21 سال سابقه دارم ولی یک مرتبه چنین چیزی ندیدم
27 دي 1393 - ساعت 18:45

احمدی نژاد؟احمدی نژاد در عمل ثابت کرد که باآموزش ومعلم مخالف است.
25 دي 1393 - ساعت 22:52

معلمان بدبختنداز نظرحقوق
23 دي 1393 - ساعت 15:33

بختیارنویدفر | ايميل
3 مخالف 23 موافق
مشکل معیشتی معلمان از زمان حکومت پهلوی هم وجود داشته و متاسغانه هیچ همتی وجود ندارد که به این مشکل رسیدگی شود و تنها استدلال دولتها این بوده که تعداد معلمان زیاده و اموزش و پرورش هم مولد نیست و به نظر میرسه تا زمانی که جمعیت ایران و به همراه ان تعداد معلمان کاهش پیدا نکنه امیدی به حل مشکل نیست و تنها را چاره تغییر شغل و یا داشتن شغل دوم است . بنده بعد از دو سال کار دنبال شغل دوم رفتم و الان معلمی شغل دوم یا سوممه
23 دي 1393 - ساعت 13:38

1 20 ما اگر مصرف کننده هستیم پس افراد با سواد و مقامات، خانه ی عمه تحصیل کرده اند
23 دي 1393 - ساعت 13:20

حسینعلی خوجه حسن
0 مخالف 39 موافق
1 واقعا دست شما درد نکنه حرف دل همه ی معلمان را گفتید ولی افسوس که نه حرفمان به جایی میرسد و نه حمایتی از طرف همکاران صورت میگیرد (از ماست که بر ماست )
23 دي 1393 - ساعت 13:12

علی امین
0 مخالف 43 موافق
دل خوش به این بودیم که شصت درصد مجلسی ها از ما هستند ولی غافل از اینکه فقط موقع رای گیری از ما محسوب می شوند . حالا کوه به کوه نمیرسه ولی مجلسی ها به ما میرسند (انتخابات )
23 دي 1393 - ساعت 13:06

منم صد در صد موافقم . ولی با حرف که به جایی نمیرسیم باید یک حرکت عملی صورت بگیرد تا آقایان به فکر بیفتند
23 دي 1393 - ساعت 13:01

شاهسوند
0 مخالف 37 موافق
1 سلام احسن بر شجاعت جنابعالی اگر چند نفر آدم با غیرت در( راس) هم پیدا می شد کار ما فرهنگیان به اینجا نمی کشید (مقامات رده بالا ی آموزش و پرورش)
23 دي 1393 - ساعت 12:51

من نمی دانم با چه زبانی از شهامت شما در نوشتن نامه تشکر کنم
23 دي 1393 - ساعت 12:40

معلم درمانده | ايميل
0 مخالف 36 موافق
دستتان درد نکند واقعا درد دل ما معلم ها را منعکس کرده اید....
کاش یه وزیری برای آموزش وپرورش بذارند که درک
کند حقوق پایین یعنی چی!!!!!
23 دي 1393 - ساعت 10:50

غلامرضا
1 مخالف 24 موافق
ای بابا سواره کی از حال پیاده خبر داشته که حالا داشته باشه! از وزرای پیر و پاتال هم جز این انتظار نمی رود
24 دي 1393 - ساعت 10:02

ابوالفضل زرگر | ايميل
0 مخالف 33 موافق
دست شما درد نکند. نامه ای بسیار محترمانه و عالی نوشتی.زنده باشی
23 دي 1393 - ساعت 10:16

پرستار از گنبد
49 مخالف 8 موافق
والله اینا دیگه چرا خودشون رو با پرستارا مقایسه میکنن،چون کاملا" اشتباهه،آخه معلمای عزیز 3 ماه تابستون، تعطیلات عید،تعطیلات رسمی،تعطیلات آلودگی هوا،شبها همش خونه آید،تا حالا شده سر کار باشین،من قبول دارم و میدونم حقوق شما هم کمه، ،ولی مقایسه با پرستارا اشتباهه عزیزان،ما در قبال کار سخت و طاقت فرسایی که میکنیم حقوق ناچیزی میگیریم و همش میره تو جیب یه مشت از خدا بیخبر منفعت طلب،من خودم یه مدت مربی بچه ها بودم. بطور قراردادی همون موقع کلی راحتی و آسایش داشتم اما نشد تو اون شغل بی دردسر معلمی بمونم .برید خداتون رو روزی هزاربار شکر کنید که معلمید. تاحالا لحظه تحویل سال توی بیمارستان بودین؟!!! یا سیزده بدر دور از خانواده؟!!شب یلدا شب عاشورا شبای قدر. زشته بخدا متن نامتون واقعا ناعادلانه و توهین آمیز به پرستاراست. از اساتید فهیم مملکت بعیده!!11
22 دي 1393 - ساعت 01:23

با سلام خدمت پرستار عزیز و محترم از طرز نوشتن شما به سواد و عقل و شعور شما شک کردم و خیلی دلم گرفت
عزیز من اگه ساعت کار معلما کمه استانداردش همینه برادر
اگه تعطیلی تابستون نبود بعد از 5 سال باید همه می رفتیم تیمارستان
ثانیا اگه تابستون معلما تعطیلند باید از همه چی محروم باشن؟
شغل معلمی پایه واساس فرهنگی اقتصادی و سیاسی وعلمی کشور است وبه فرموده امام خامنه ای قابل مقایسه با هیچ شغلی نیست
بعدش هم بنده معلمم ولی مجبور شدم گاه وقتی از صبح تا شب تو گرمای شدید تابستان برا خودم کارگری کنم ولی حتی قابل مقایسه با سختی یک ساعت معلمی نبوده
اساتید محترمدانشگاه که به مراتب بیکارترند
ان شاءالله سنجیده سخن بگید معلمان هم زن وبچه دارند مسکن میخوان مسافرت میخوان و..

23 دي 1393 - ساعت 18:27

با سلام.صحبت ها بوی نفاق میدهند.چندتا قشر مورد بی مهرین.معلم پرستار مشهودنن.پس نه معلم به حقش رسیده نه پرستار.مراقب باشیم معام نما ها و پرستار نما ها نفاق نپاشن.من حق خودم را میخواهم نه کاری به پرستار دارم نه نه نه به هرکسی دیگه.من این بی عدالتی ها را تقصیر همکارایه با سابقه میدانم که تا حالا دم نزدن مسولینم هم عادت کردن.نماینده میگفت بچه گریه نگند شیر نمی دهن.همکار هم به خود بد کردید هم به خانواده ها هم به بچه ها هم به ما ها که تازه اومدیم.لطفا بشنید تفکر کنید که چرا علی خانه نشین شد.ایا جز این بود که انهایی که می دانستن خلافت حق علی و سکوت کردن مقصرن.انها به تعبیری قاعدین به دنیا هستن.من اگر نتوانم حق ام را بگیریم نمی توانم از حق ولایت دفاع کنم.مستدام باشید
26 دي 1393 - ساعت 12:23

احسن بر شما همکار محترم واقعا حرف دل ما را زدی
22 دي 1393 - ساعت 22:12

واقعا گل گفتی ، اگه یه کوچولو تامل کنیم تفاوت فاحش بین یک فرد بی سواد با باسواد را می بینیم ، سواد منش و فرهنگ را با خود به ارمغان می آورد که همه اینها حاصل شمعی است به نام معلم که برای روشنی بخشیدن به جامعه تا آخر عمر می سوزد اما دولت روشنی را در لامپی می بیند که از طریق تیرهای برق به خانه ها می رسد و حقوق وزارت نیرو را خیلی بیشتر از معلمین در نظر می گیرد
22 دي 1393 - ساعت 21:48

افرین براین همکارگرامی بالاخره یکی مودبانه فریاد زد ام ااگردولتمردان بشنوند
22 دي 1393 - ساعت 21:44

دولتمردان نمی خواهند که بشنوند این وضعیت نابه سامان اقتصادی معلمان که دیگه نیازی به فریاد زدن نداره روشن و واضحه از یه خانواده ای که یک شماره اشتراک تاکسی تلفنی داره بپرسی این رو کاملاً میدونه که فرهنگی شاغل یا بازنشسته برا گذران زندگی به کار فرهنگی جابجا کردن مسافرین و مخصوصا دانش آموزان قبلیش رو آورده
22 دي 1393 - ساعت 22:30

سلام دوستان با نظر همتون موافقم اما بین حرف تا عمل فاصله است تا حالا شده به خاطر حقوق لگدمال شده ی خودمان یک ساعت مدرسه را تعطیل کنیم . متاسفانه خیلی از مدیران و مسئولین اداره های آموزش و پرورش طوری حرف میزنن انگار از ما نیستند.
22 دي 1393 - ساعت 20:14

درست می گویی. بهتر ازین نمیشه.
22 دي 1393 - ساعت 19:44

علی فتوح
0 مخالف 10 موافق

22 دي 1393 - ساعت 18:49

صالح اسماعیلی | ايميل
3 مخالف 29 موافق
اتفاقا من با نظر دولتمردان و نمایندگان مجلس موافقم که چون آموزش و پرورشی ها تولید کننده نیستند لاجرم باید از مزایای رفاهی کمتر برخوردار باشند. این قانون را هم در خانه خودم به اجرا گذاشتم. وقتی بچه هام میگند چرا باید بابا نون وکباب بخوره اما ما باید نون خالی سق بزنیم مامانشوش میگه آخه ما مصرف کننده ایم اما بابا تولید کننده است. تازگیا به مامان بچه ها گفتم برا تفریح بچه ها رو ببر خونه بابات چون قراره برم سفر آنتالیا. میگه چرا تو اونجا ما اینجا؟ میگم دیگه قانون بودجه تو خونه ما مثل مجلس محترممون تقسیم میشه.
22 دي 1393 - ساعت 17:42

چه عرضه ای داره معلم سبزواری.باید گفت هرچند ممکن است اوضاع از این نیز بدتر شود با شغل انبیا فریبمان دادند و بااحساساتمان بازی کردند شرمنده ی خانواده مان کردند اما خودشان ................
22 دي 1393 - ساعت 17:09

اصغر بخشی | ايميل
1 مخالف 15 موافق
نسبت به بی عدالتی در اداره کل اموزش و پرورش استان اردبیل در رابطه با نقل و انتقالات پایان دهید
22 دي 1393 - ساعت 15:17

سلام من هم موافقم و از این همکار گرامی در سبزوار حمایت میکنم
22 دي 1393 - ساعت 14:35

صادق بهزاد | ايميل
1 مخالف 30 موافق
1--باتمام افرادی که ازوضعیّت واقعی معلّمین بی خبرندمی خواهم چندماهی معلّمی کنند
2-یک ساعت تدریس بیش از8ساعت کارکارگی انرژی(( می خواهد
3-جامعه ی پیشرفته ،مرهون زحمات معلّمین است
4-افرادمرفه وکارمنددرسایرادارات،مثل اینکه درس نخوانده رئیس شده اندوزحمات هیچ معلّمی راندیده اند
5-کاش به شیوه برخوردامامان(ع)درموردعلم ومعلّمی توجه می شد؟
22 دي 1393 - ساعت 15:42

کارما به جایی رسیده که یکی از مسئولین شهرستانی قبل ازانتخابات دوره های قبل در محفلی گفته بودند که معلمین به خاطر50-40تومان هم که شده وبه خاطر غذا در انتخابات همکاری می کنند.
22 دي 1393 - ساعت 14:01

فرزاد حیاتی | ايميل
0 مخالف 31 موافق
موافقم بشدت
22 دي 1393 - ساعت 12:03

مردم ایران
1 مخالف 15 موافق
مرا رنج دوران فراوان کشم هوای نفسانیم هردم میکشم
بیاید که روزی بگوید پسر چراین چنین سبک پر کشم
از بهترین اقدامات انجام شده برای معلمان عئم باز خواست مادی در آن دنیاست چون چیزی نداشته اند که توضیح دهند پس بهترآن است سبک بال پر کشم و جام صبر سر کشیم .
22 دي 1393 - ساعت 11:12

به نظر من در روز بزرگداشت مقام معلم در یک مراسمی همه معلمین را جمع نموده وبرای کاهش هزینه ها که معلمین مصرف کننده هستند در چای یا آبمیوه پذیرایی مقداری سم بریزند وهمه را راحت کند تا مصرف کنندهوجود نداشته باشد وبا افتخار بگوییم نرخ تورم کاهش شدید یداکرد
22 دي 1393 - ساعت 10:18

تا زمانی که تمام دولت ها به چشم مصرف کننده به آموزش وپرورش نگاه کنند وضعیت معلمین روز به روز بدتر خواهد شد. ولی اگر مانند کشورهای دیگر مثل ژاپن وکره به چشم یک عامل اصلی در تربیت و آینده سازی مملکت نگاه شود شاید تغییر احساس شود
22 دي 1393 - ساعت 10:05

تا چند کشی نعره که قانون خدا کو گوش شنوا کو

آنکس که دهد گوش به عرض فقرا کو گوش شنوا کو

مردم همگی مست و ملنگند به بازار از ........ شده بیزار

انصاف و وفا وصفت و شرم و حیا کو گوش شنوا کو


در علم و ترقی همه آفاق عوض شد اخلاق عوض شد

ما را به سوی علم و یقین راهنما کو گوش شنوا کو

در خانه همسایه عروسی است آملا به به بارک ا…

آن شاخه نباتی که شود قسمت ما کو گوش شنوا کو

افکنده دو صد غلغله بر گنبد گردون صوت گرامافون

جوش علما و فضلا و فقها کو گوش شنوا کو

هر گوشه بساطی ز شراب و ز قمار است دیگی سر بار است

ای مسجدیان امر به معروف شما کو گوش شنوا کو

پرسید یکی رحم و مروت به کجا رفت گفتم به هوا رفت

مرغی که برد کاغذ ما را به هوا کو گوش شنوا کو

یک نیمه ایران ز معارف همه دورند نیمی شل و کورند

اندر کف کوران ستمدیده عصا کو گوش شنوا کو

دیدم به باغی فقرا دسته به دسته بر سبزه نشسته

فریاد کشیدند همه اشرف ما کو گوش شنوا کو
21 دي 1393 - ساعت 07:04

معلم افرینه | ايميل
0 مخالف 37 موافق
احسنتم .هزار آفرین . همه اقشار باید از فیلتر آموزش و پرورش عبور کنند . تطبیق حقوق معلم را با معلم کشورهای دیگر ملاک قرار دهید . آیا باز هم آموزش و پرورش مصرفی است ؟ تولید آموزش و پرورش انسان صالح است .
21 دي 1393 - ساعت 03:39

منم معلمم وضع ملی ام توپه!!!
21 دي 1393 - ساعت 02:50

یا معلم نیستی یا وضعت مال خودت نیست؟؟؟؟!!!شک نکن.
23 دي 1393 - ساعت 23:58

از نوشتن واژه ی مالی ، کاملا مشخص هست که سرخوشی ..
22 دي 1393 - ساعت 23:33

باسلام ممنونم از نامه زیباتون که حرف دل تمام معلمینه مگه ما معلمین در روستاها خدمت نمیکنیم صبح زود ازخونه بیرون نمیریم کدوم ارگان پول قند و چایی کارمنداشو از خودشون میگیره ما معلما حتی پول قند و چایی مون رو خودمون میدیم جناب کارمند محترم بانک اینو میدونستی با حقوق پایین شرمنده بچه هامونیم تاکی تبیعض یه دست صدا نداره همه با هم یک صدا فریاد بزنیم دوستان
21 دي 1393 - ساعت 00:53

علی اکبر
0 مخالف 30 موافق
موافقم من دارای 4فرزندواقعا نمیرسم باحقوق بسیار پایین وتورم زیاد ممنونم ازشماآقای کاظمی که بالاخره حرف دل ما قشرزحمت کش را زدید
21 دي 1393 - ساعت 23:05

رضا معلم زبرخان
0 مخالف 29 موافق
سلام بر شما معلم عزیز ،امیدوارم تمامی همکاران با اظهار موافقت خود از این حرکت پشتیبانی کنند.
21 دي 1393 - ساعت 22:54

بهروز منطقه ارشق
5 مخالف 27 موافق
با اعتراض آرام ومتین موافقم ولی طوری نباشد دشمنان سوء استفاده کنند یا علی مدد
21 دي 1393 - ساعت 22:31

انجه در نامه بالا امده زبان حال همه ما فرهنگیان است.اموزش و پرورش تبدیل به گورستان عدالت شده است.خیلی جاها بی عدالتی هست اینجا اخرشه.مدیون معلمایی هستید که در حق تون پدری یا مادری کردن.یه معلم ساده
21 دي 1393 - ساعت 19:50

کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من
احسنت بر آقای کاظم پارسیان صدای رسای معلمان کشور
21 دي 1393 - ساعت 19:05

آش نخورده دهن سوخته | ايميل
0 مخالف 17 موافق
http://www.aparat.com/v/J9S6hتقديم به همه همکاران
21 دي 1393 - ساعت 18:21

معلم تاکستان
0 مخالف 32 موافق
ای کاش به اینجا نمی کشید : ای کاش . . . ای کاش برنامه به گونه ای تنظیم می شد که دست معلم پیش بازاری و غیر بازاری رو نمی شد . ای کاش وقتی معلمی با یک دستفروشی صحبت می کرد ، موضوع به فیش حقوقی معلم کشیده نمی شد ، تا آقای دستفروش محترم با ابراز احساسات اذعان نفرمایند که واقعا یعنی شما یک و دویست ، سی صد می گیرید؟! ( که البته بدون احتساب وام و اقساط برای سابقه حدوداَ بیست سال )ای کاش دانش آموز فکر می کرد معلم همان کسی است که باز می تواند او را قهرمان رویاهایش بداند . و هنگامی که معلمش را در کوچه می دید از شرم حضور پنهان می شد و سعی نمی کرد جلب توجه کند .ای کاش فرزند معلم خودش را و پدرش را با فرزند همسایه و پدر همسایه مقایسه نمی کرد . تا عاقبت کار به جایی نکشد که پدر مجبور شود یا پدر همسایه را تخریب کند یا خودش را .ای کاش . . .
21 دي 1393 - ساعت 18:09

برادر عزیز اعتراض مدنی یک شیوه شناخته شده در همه جهانه و هیچ ربطی به منزلت و احترام و سیاست و ... نداره، کی میخواهیم اصول اولیه دموکراسی را یاد بگیریم؟؟
21 دي 1393 - ساعت 21:38

برادر عزیزم همه اعتراض ها و.. ازهمین گرسنگی وظلم وسیاست بازی ها و تبعیض واستبدادو......آغاز می شود.مردم اعتراضشان هر اسمی داشته باشد مدنی یا.....می خواهند زندگی خود وفرزندانشان در حال وآینده روبراه شودمگراعتراض ها همیشه به اسم دموکراسی ولی به کام دیگران نبوده است مگر انسانی دیده ای که شرفش منزلتش وناموسش پایمالشده باشد ودم از دموکراسی واعتراض مدنی واز این وازه های آکادمیک بزند دیگر دوران نوینی آغاز شده است استادان فن سیاست واقتصاد وجامعه شناسی باید بررسی نو عمیقی از رویداد های جهانی داشته باشند ....
21 دي 1393 - ساعت 00:04

موافقم
21 دي 1393 - ساعت 17:39

پیام آریا
3 مخالف 21 موافق
اسرارنامه عزیز شما که به این خوبی اخبار اعتراض فرهنگیان به ریاست جمهوری را منتشر می کنید چرا چند روز است ساز مخالف کوک کرده اید؟
این یادداشتی که در قسمت دیگری از سایتتان منتشر شده چه معنایی دارد؟
مگر ما فرهنگیان بیچاره چه جرمی مرتکب شده ایم یا در این حرکت امضای الکترونیک یک نامه اعتراضی چه خطایی کرده ایم که نویسنده محترمی ظاهرا از سایت شما نوشته گفتمان باید مسیر دیگری می داشت؟
نکند منظورتان این است که فرهنگیان دهانشان را ببندند؟ و در مقابل این همه ظلم و بی عدالتی خفقان اختیار کنند؟
آیا تا به حال کم سکوت کرده ایم؟
خدا کند که من منظورتان را اشتباه برداشت کرده باشم
اما همه عزیزان این نامه جناب کاظم پارسیان را هم میخوانند ان مطلب کذایی را هم میخوانند و خودشان قضاوت میکنند:
http://www.asrarnameh.com/essays.php?id=8255
21 دي 1393 - ساعت 17:30

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
اسرارنامه رسانه ای آزاد و مستقل است.هر کسی می تواند در این مجله دیدگاه های خود را تا آنجا که قوانین کشور را زیرپا نگذاشته و به افراد حقیقی و حقوقی توهین نکرده است، نظر خود را بیان کند.
لذا همانطور که نامه اعتراضی معلم سبزواری به رئیس جمهور دراین مجله انتشار یافت ، به نظر نمی رسد، انتشار یادداشت های انتقادی نسبت به این حرکت نیز اشکالی داشته باشد. بهتر است همگی ما ایرانیان تمرین کنیم نظرات مخالف با دیدگاه های خود را بشنویم و درباره آن ها فکر کنیم و بسیار ضروریست که این فرهنگ ارزشمند، از سوی قشر محترم فرهنگیان آغاز شود.
پیروز باشید...

با اعتراض آرام ومتین موافقم ولی طوری نباشد دشمنان سوء استفاده کنند .و همکاران عزیز بیاید بیش از این خود را کوچک نکنیم .
21 دي 1393 - ساعت 16:22

این عزیزان می دانند اگر اموزش وپرورش دغد غه نداشته باشد.مملکت اصلاح میشود .وقتی مملکت اصلاح شد دیگه جای برای این احمق ها نیست.پس نتیجه میگیریم .هیچ وقت ما معلم ها بدون دغدغه نیستیم.فکر راههای دیگر باشیم.
21 دي 1393 - ساعت 15:45

سلام دوستان هزینه های ما به دلار است و حقوقمان به ریال. ای کاش فیش حقوقی یک شرکت نفتی یا هر ارگان دیگری نیز منتشر میشد تا تبعیض ها مشخص شود.
21 دي 1393 - ساعت 15:26

با سلام خدمت همکاران گرامی
روزی زنی پیش امیرالمومنین حضرت علی (ع)رفت گفت فرزندم بر روی پشت بام رفته وبه طرف او می رویم فرار می کند و به لب بام می رود چه کنیم ؟ حضرت فرمودند بروید یک بچه را به پشت بام ببرید با او صحبت کند اینکار را انجام دادند و بچه را به پایین آوردند.یعنی زبان همدیگر را هم نوع می فهمد .
یک نفر در کارمندان دولت بیابید که فیش حقوقی ایشان هم مانند ما باشد تا با ما مذاکره کند نمی توانید پیدا کنید چون باید هم درد ما باشد تا بفهمد ما چه می گوییم .و اگر مسئولی مانند ما پیدا شد بیاید با هم مذاکره کنیم حالا نیست خواهش می کنیم .با یک برنامه پیشنهادی برای 4 نفر عائله با حقوق 800000هزار تومانی ارئه دهید.اصلا مرده این راهکارهای پیشنهادی شما با شکم سیر برای گرسنه ها هستیم .

21 دي 1393 - ساعت 15:08

یوسف رسولی
0 مخالف 26 موافق
درود بر شما معلم درد همه معلمان را گفتیتد
21 دي 1393 - ساعت 14:43

سلام همکاران گرامی
گر معلم فقر مالی حس کند - اوطلای علم ودانش مس کند
21 دي 1393 - ساعت 12:40

افرین به غیرتتان
21 دي 1393 - ساعت 12:26

علی اکبر
0 مخالف 29 موافق
سلام
معلم انسان ساز وقتی کشنه باشد چه میسازد ایا انسان یا ..............اگر انسان ساخته نشود جامعه بدون انسان چگونه میشود
کروبی در زمان ریس مجلس یش گفت شما معلم ها زیادید
معلم ها زیاد ند یا زیادی اند.............
20 دي 1393 - ساعت 03:57

سلام خدمت همه ی همکاران.
به نظر بنده آخرین راه ما فقط استمداد از مقام معظم رهبری ست ،چون اگر از طرف دولت ها کاری انجام میشد تا الان باید انجام میشد. ما از اینجا از رهبر گرانقدرمان استدعا داریم که به جد وارد مسئله آموزش و پرورش شوند و جهت ارتقا معیشت و منزلت فرهنگیان و تحول در سیاست های آموزشی و پرورشی ای نهاد بزرگ و تاثیر گذار شخصا امور را مدیریت و رهبری نمایند.
20 دي 1393 - ساعت 06:09

خدا خیرتون بده.بالاخره یکی این جرات رو پیدا کرد که اعتراض کنه. وگرنه هیچ کس به فکر معلمان نیست. پایین ترین حقوق از آنه فرهنگیان است
امیدوارم جواب بگیریم.
20 دي 1393 - ساعت 02:53

موافقم .
20 دي 1393 - ساعت 01:48

باسلام خدمت همه همکاران عزیز
تا زمانی که قدر و منزلت این شغل شریف شناخته نشود و معلم در ارامش و اسایش نباشد جامعه پیشرفت نخواهد کرد
20 دي 1393 - ساعت 01:41

کدام نظام هماهنگ؟!!! به هرفرهنگی صد تومن اضافه کردن . بعدش آمدن تمام طرح های قبلی مثل ماموریت تحصیلی رو برداشتن یا تعجیل در گروه و .... به نظرم نظام بی عدالتی رو پیاده کردن. خسته نباشن.
20 دي 1393 - ساعت 01:04

مهدی دارابی | ايميل
4 مخالف 18 موافق
من با نظر حضرت عالی کاملا موافق هستم اما امیدوارم همین حقوقی که میگرفتی رو از این به بعد هم بگیری.
خوش باشی و سر فراز ایرانی
من شفل اولم رانندگی تو آژانسه معلمی رو به عنوان شغل دوم و عشق به بچه ها انتخاب کردم.
20 دي 1393 - ساعت 00:58

باسلام و خسته نباشید خدمت همکار عزیز جناب آقای پارسیان
این حرف دل ودغدغه ی چندین چند ساله ی همه فرهنگیان این مرز و بوم هست که متاسفانه گوش شنوایی برای شنیدن آن نبوده وفقط و فقط حرف وحرف و......... ودر آخر یأس وناامیدی ودلزدگی همکاران عزیز وزحمتکش .
اینکه به حقوق کارمندان ادارات دیگر اضافه شده در حقیقت حقی بوده که با تاخیر احقاق شده ویکی از دلایل اصلی آن پیگیریهای وزیر محترم بهداشت بوده.
در حالیکه وزرای آموزش پرورش همیشه دم از کمبود بوجه می زنند و با وعده های تو خالی این همه مدت مار را سرگرم کرده اند وتنها کار ی اکه قادر به انجام آن بوده اند صدور بخشنامه های نا کارامد و دهن پر کن بوده است.و ما مصرانه خواهان آن هستیم که ما فرهنگیان عزیز نیز به حقوق حقه و واقعی خود برسیم تا مرحمی بر زخم دل چندین ساله ی ما باشد
20 دي 1393 - ساعت 21:32

معلمی خسته از لرستان | ايميل
0 مخالف 57 موافق
با سلام خدمت تمامی همکاران خسته از زندگی :
عزیزان فرهنگی لطفا به تمام دوستان فرهنگی از اقصی نقاط کشور که می شنسید اطلاع رسانی کنید تا همه با هم در جهت تحقق خواسته به حق خود تلاش نماییم ما فرهنگیان همچون فرهنگی عزیز سبزواری همگی دوستدار نظام وحکومت هستیم وفقط دغدغه ما معیشت است وبس.
تا ما حرف می زنیم مارا به ضدیت با دولت متهم می کنند در دولت اصولگرایان مارا اصلاح طلب ودر دولت اصلاح طلبان مارا اصولگرا قلمداد می کنند در حالی که ما فقط معلم هستیم وبه فکر معیشت وحقوق نداشته خود فکر می کنیم نه چیز دیگر خدا را شاهد می گیرم فرهنگیان سال هاست که زندگی نمی کنند بلکه فقط زنده هستند اما اکنون دیگر زنده ماندنمان هم به خطر افتاده است اقای رییس جمهور ما دیگر توان زنده ماندن نداریم اقای رییس جمهور زندگی به بودن در اجتماع وجامعه است اما ما فقط زنده ایم درست مثل فردی که بوسیله دستگاه در کما بسر می برد ما سالهاست که از جامعه دور شده ایم ماسال هاست دیگر توان رفتن به مراسمات جشن وعروسی اقوام را نداریم ما سال هاست که از رفتن به بازار دوری می کنیم چون نه توان لباس خریدن داریم ونه لباس هایمان مال بازار امروزی است
اقای رییس جمهور اقای نماینده اقای رییس مجلس واقایان مسئول شما را قسم می دهم هر کدام توانستید با حقوق زیر 5 میلیون زندگی بکنید به ما ادرس بدهید تا ما بتوانیم با حقوق یک میلیون تومان زندگی کنیم
20 دي 1393 - ساعت 21:29

با سلام و عرض ادب خدمت همه همکاران عزیز و همه ی آنهایی که این مطالب را میبینند دوستان متاسفانه تنها خود وزیر ویا شخص رئیس جمهور نیست که به ما معلمان ظلم کردند بلکه همه نمایندگان مجلس در خیانتی که نسبت به ما معلمان انجام داده اند شریک هستند چرا که با رای ندادن به شخص آقای نجفی ظلم وخیانتی بزرگ به جامعه فرهنگیان انجام دادند و باید در قیامت جوابگو باشند چرا که آقای فانی باتوجه به ایتکه ارزش و مقام والایی در جامعه دارند ولی متاسفانه لیاقت اداره یک وزارتخانه عریض و طویلی بنام آموزش و پرورش را ندارندرییس جمهور محترم باید وجدان خود را قاضی بکند که آقای فانی در طی این زمان که منسب وزارت را برعهده داشتند چه فعالیتی را انجام دادند ونمایندگان محترم نیز باید هرچه زودتر با جمع کردن امضاءاین وزیر محترم ناکارآمد را عزل بکنند تا با انتخاب یک وزیر کارامد آموزش و پرورش نیز تکان مناسبی بخورد این آقای فانی نمیدانم میدانند که تورم وگرانی در جامعه وجود دارد یانه ویا حتی در ایران انقلاب شده یانه ،الان سال نودو سه است نه سال پنجاه و هشت ،متاسفانه متاسفانه آقای فانی با این قیافه همیشه خواب آلود نمیتوانند وضعیت معلمان را تشخیص دهندمن ماهی نهصد هزار تومن پول میگیرم که پول دو پرس غذای وزیر اموزش و پرورش است بقیه بجای خود شرمنده طولانی شد
20 دي 1393 - ساعت 20:32

سلام به همه ی همکاران . چاره ی کارفقط استمداد از رهبر انقلاب هستش . هیچکس گوشی برای شنیدن این حرف ها ندارد.
20 دي 1393 - ساعت 21:48

محمدرضا
0 مخالف 48 موافق
چراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچراچرادرهیچ زمانی به غیرازآموزش وپرورش هیچ وزارتخانه ای باکمبود بودجه مواجه نشده ونیست؟
20 دي 1393 - ساعت 20:02

ابراهیمی
0 مخالف 37 موافق
نظرات همکاران کاملا صحیح است.
20 دي 1393 - ساعت 16:47

علی طالبی زرنق | ايميل |وب
0 مخالف 43 موافق
رییس جمهور محبوب و محترم .20 سال سابقه دارم با مدرک فوق لیسانس از دانشگاه سراسری.خالص دریافتی اینجانب بعد کسورات قانونی 800هزار تومان که 400 تومان اقساط بانکه. این در حالی است که کفالت یک خانواده 4 نفری بهمراه پدر و مادر و....واقعا زندگی دیگر برایمان زجرآور شده و شرمنده ی خانواده و نام پرآوزه خویشیم .از آن عزیز و تمامی مسئولین دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی که دستی در کار دارند تقاضا دارم فکری بحال این قشر کم اهمیت از نظر دولت و اجتماع و با اهمیت از نظر آیات و احادیث اسلامی بفرمایید. از خداوند متعال پیروزی نظام اسللامی و طول عمر با برکت برای ستون خیمه اسلام مقام عظمای ولایت و تمامی مسئولین دلسوز آرزومندیم.
20 دي 1393 - ساعت 16:42

سلام
انتظار معلمان از دولت تدبیر و امید این است که فکری به حال معلمان بردارند تابه جای تحصیل علم و افزودن سواد خود جهت شکوفایی هرچه بیشتر دانش آموزان، به دنبال شغل دوم و سوم نباشند.

20 دي 1393 - ساعت 16:38

آقای سلمانی عزیز البته ما نگفتیم حقوق کارگران یا دیگر کسبه زیاد است
بلکه گقتیم حق را در نظر بگیرند.ولی فکر کنم.دولت امسال شما را نگاه میکنند وبه ما حقوق می دهند.
20 دي 1393 - ساعت 15:25

معلم های دلسوز و مهربان...حرف شما درست.اما یک سوال..اگر شما قشر مظلوم جامعه هستید پس کارگران و کارمندان با حقوق پایین و کسبه چه هستند؟
چرا این همه توقع؟؟؟..بهتر نیست به جای اینکه حقوق خود را با حقوق مسئولین و مقامات بالا رتبه مقایسه کنید،حقوقتان را با کارگران جامعه بسنجید؟؟؟
ای کاش به جای این همه توقع کمی به فکر دیگر قشرهای جامعه می بودیم .بروید و خدا را شاکر باشید.
20 دي 1393 - ساعت 14:27

آقای سلمانی عزیز مقام معلم خیلی بالاست (معلمی شغل انبیاست) واز شما بعید هست که دکتر، فوق لیسانس و لیسانسهای آموزش وپرورش را با کارگران محترم مقایسه می کنید در ضمن این را هم بخاطر داشته باشید که همین کارگرایی که شما میفرمایید خیلی هاشون بیشتر از دو میلیون درآمد ماهیانه دارند
20 دي 1393 - ساعت 18:33

معلمی دیگه شغل انبیا نیست چون انبیا قسط و اجاره خانه نمیدادن
16 خرداد 1394 - ساعت 13:29

با سلام
به خدا که حقیقت غیر از این نیست ولی مسئولین با حقوق های چند ده میلیونی خبر از حال ما ندارند و بعید است این واقعیتها را بتوانند درک کنند.
20 دي 1393 - ساعت 13:39

سید رضا صبوری | ايميل
0 مخالف 41 موافق
با تشکر از همکار فرهنگی
برا ی ضمن خدمت پولی هم فکری بکنید ادارات دیگر به کارکنانشا ن بایت ضمن خدمت پول می دهند اما اداره اموزش وپرورش پول که نمی دهد هیچ پول هم میگیرد ما اگر ضمن خدمت پولی نخواهیم چکار کنیم همکاران عزیز هیچ کس در این ضمن خدمت ها شرکت نکند
20 دي 1393 - ساعت 13:28

رصاحسینی
1 مخالف 12 موافق

20 دي 1393 - ساعت 13:11

در كشورهاي ديگه حتي كشورهاي منطقه معلم با افتخار وعزت ميگه معلمم .ما چي؟ به خدا روم نميشه جايي بگم معلمم. آخه چرا ؟همه به چشم ضعفا به ما نگاه ميكنن
20 دي 1393 - ساعت 12:46

همکاران عزیز بیایید به جای نفرین به تاریکی شمعی روشن کنیم.با پیشنهادات عملی خودمون دولت و وزیر بی کفایتمون رو مجبور کنیم کاری انجام بدن.بهترین کار عملی از نظر من اینه که به وزارت فشار بیاریم که مثل وزارت بهداشت که حقوق کارکنانش رو به بانک رفاه منتقل کرد و الان دارن از مزایا ش استفاده میکنن.حقوق یک میلیون و دویست هزار فرهنگی رو از بانک ملی خارج کنن.وبه بانکی منتقل کنند که ازین درآمد میلیاردی ماهانه سهمی رو هم به فرهنگیان اختصاص بده حداقل از طریق وام های کم بهره وبلند مدت ....همکاران عزیز لطفا این پیشنهاد رو باز نشر کنین.چون امید به افزایش حقوق صدتومن ودویست تومن دردی از ما دوا نخواهد کرد.
19 دي 1393 - ساعت 03:45

بنده ی مظلوم خدا | ايميل
1 مخالف 35 موافق
ممنونم که پیش قدم شدید تا حرف دل ما قشرمظلوم را به مقامات یاد آوری کردید
19 دي 1393 - ساعت 03:13

اقایان مسول مخصوصارییس جمهوربهترازمن میدانیدجواب صدراعظم المان به کتری که گفت چراحقوق معلمان بیشترازپزشکان است به تندی جواب دادتوقع داری حقوق توازحقوق کسی که تراتربیت ودکترکرده یکی باشد.اقای فانی امیدوارم چرتت بپره
19 دي 1393 - ساعت 02:09

احمد خدابخشی | ايميل
0 مخالف 25 موافق
دست مریزاد به معلمین غیور دارالمونین محل تحصیل کارشناسی اینجانب. اجرکم عندا..
19 دي 1393 - ساعت 02:00

حمید از کرمانشاه
0 مخالف 22 موافق
باسلا م واحترام از آن جایی که آموزش وپرورش زیر بنا وشا کله ی اصلی ساختار فر هنگی، اجتماعی،سیاسی،واقتصادی هر جامعه ی مدنی است ومتولیان ودست اندر کاران این امر مهم فرهنگیان عزیز وزحمتکش هستند لذا توجه دولت محترم تدبیر وامید به مسائل ومشکلات این عزیزان ازجمله :حقوق،مسکن،تحصیلات،و.....با ید بیشتر از قبل باشد ودیگر این عزیزان دغدغه ی تاء مین مخارج وهزینه های زندگی را نداشته باشند چرا که اکثریت این عزیزان به سمت شغل های کاذب مانند کرا یه کشی با اتو مبیل روی آورده اند و نیز توجه به فر هنگیان باز نشسته و خا نواده های آنان امید است مورد تو جه ولطف قرار گیرد. باتشکر فرا وان
19 دي 1393 - ساعت 01:47

تازه عجیبه که از بعد از بیست مهر دیگه گروه عالی رو نمیدن،
19 دي 1393 - ساعت 22:01

همکارجوان88
1 مخالف 40 موافق
واقعا حقوق معلمان نسبت به دیگر نهادها وسازمان ها کمه،با اینکه بیشتر زحمت میکشن وسختیه کارشون هم بیشتره.....
19 دي 1393 - ساعت 20:59

کاملآ درسته ما معلمان مفت ومجانی ارزشهای نظام را تبلیغ واز نظام دفاع وحمایت کرده ایم چه در مدرسه وچه در خیابان یا جامعه وچه در جنگ .درست نیست که دوستان ویاوران اصلی انقلاب غرق در مشکلات ودرد ورنج باشند ...نه بیمه ای نه ایندهای نه اعتبار در جامعه نه در خانه نه در مدرسه : اقای رییس جمهور خدا نکند معلمان اعتماد به دولت ونظام را ازدست بدهند زیرا هم در دنیا وهم در اخرت باید پاسخگو باشید: به مشکلات معلمان رسیدگی نمایید تا کشور مسیر توسعه خود را با این همه دشمن ادامه دهد: من ا... توفیق( از طرف معلمین خدمتگذار وبی
ادعا )
19 دي 1393 - ساعت 00:47

با سلام همگی خواندید منم خواندم اما کاش با خواندن شکم ادما سیر می شد..........
19 دي 1393 - ساعت 20:55

باسبزوار شهر محل تحصیل دوره کارشناس ام موافقم
19 دي 1393 - ساعت 19:03

پیام صلح و حق خواهی
10 مخالف 28 موافق
همه خانم ها و اقایان محترم فرهنگی که به حق نسبت به حقوق و مزایای خود گله مند هستید توجه داشته باشید این اعتراض نسبت به حق نباید تحت هیچ شرایطی از مسیر صلح جویانه و غیرخشونت امیز خود خارج شود و به ابزاری برای سواستفاده جریان های سیاسی تبدیل شود. اگر ما فرهنگیان هم کارمندان این دولت هستیم و می خواهیم درداخل سیستم دولت باقی بمانیم باید قوانین نظام را رعایت کنیم و رفتاری که با جایگاه شغلیمان منافات داشته باشد و بهانه به دست توطئه گران بدهد از خود بروز ندهیم
چند سال قبل هم اعتراضات فرهنگیان به حاشیه های سیاسی کشیده شد و بی فایده باقی ماند
19 دي 1393 - ساعت 18:49

کاشکی روز عاشورا می بودی ............ را هم نصیحت میکردی
29 دي 1393 - ساعت 00:02

محمد تقی
3 مخالف 31 موافق
دوست خوبم :به نظر شما ؛ معلم ها برای گرفتن حقشون باید چطور رفتار کنند؟
تا حالا که فقط صبر بوده ونجابت و انسانیت و قناعت و.......... می بینیم که این چیزها تا حالا جواب نداده ! اگر می خواهید ؛ 37 سال دیگر هم صبر ونجابت و انسانیت و قناعت داشته باشیم!!!مسولین هم راحت باشند .
19 دي 1393 - ساعت 19:00

پیام صلح وحق خواهی
10 مخالف 19 موافق
برادرم جناب محمد تقی بندده با اینکه اعتراض کنیم و حقمان را مطالبه نماییم مخالف نیستم فقط نگرانم همانطور که همه می دانیم عده ای بخواهند از اعتراض مدنی ما سواستفاده سیاسی کنند لذا نباید در کلام یا رفتار خود طوری باشیم که بهانه به دست کسانی بدهیم که اصلا حق و حقوق ما برایشان مهم نیست فقط میخواهند ماهی خود را از آب گل آلود بگیرند
19 دي 1393 - ساعت 19:59

امیر رضا
1 مخالف 31 موافق
به کارمندان بیش تر ادارات و وزارتخانه ها و بانک ها به مناسبت های مختلف پاداش می دهند. به عنوان مثال : تولد پیامبر(ص) تولد امام علی (ع)تولد امام زمان(عج) تولد امام رضا(ع)؛ 22بهمن؛ هفته دفاع مقدس ؛روز قدس ؛ تولد حضرت زهرا؛ تولد امام حسین (ع) و....... اما به معلم ها هیچ چیز هیچ وقت نمی دهند . این عدالت است ؟ معلم انسان نیست؟؟ بیش تر کارمندان وزارتخانه ها و شرکت ها ؛ بن دارند و دغدغه دارند که بن را چطور خرج کنند تا باطل نشود اما معلم ها ندارند (ندارند)
19 دي 1393 - ساعت 18:36

سلام من پرستار هستم پارسال روز پرستار به ما یک شیرینی هم ندادند ولی از هر پرستار به جای چند نفر کار می کشند بعد از شش ساعت کار باید هیجده ساعت بیافتیم بخوابیم تا برای شش ساعت بعدی بتوانیم سر پا باشیم.
3 بهمن 1393 - ساعت 22:42

خواهش فایده نداره.
جدیت ؛
بیدار بشیم ؛
دوران سواری دادن گذشت؛
ساده لوح نباشیم؛
تماشاگر نباشیم؛
بی تفاوت نباشیم؛
همکاران خانم فرهنگی :
شما هم اقدام کنید و نترسید.
امام حسین گفتند :جلوی ظلم بایستید.این نابرابری حقوق کارمندان یک دولت در یک کشور در یک زمان ؛ ظلم نیست؟
19 دي 1393 - ساعت 18:27

محمد تقی
0 مخالف 38 موافق
معلمی هستم که منو فرستادند تو یک کلاس 42 نفری دانش آموزان ....... و بی انظباط و شیطون و در س نخون و ........ و ......... و.......... پایه هشتم که به هیچ صراطی نیستندو فقط آمده اند که مسخره کنند . هر روز که میرم سر کلاس کلی صلوات میرستم که از کوره در نرم و عصبانی نشم . چیزی از اعصابم باقی نمونده. فکر نمی کنم تا 50 سالگی هم عمر کنم.
هر کارمند بانکی که میگه معلم ها 3 ماه تعطیلی دارند چرا نمیاد شغلش رو با شغل ما عوض کنه؟!!!!خیلی شغل خوبیه فقط پول توش نیست . البته بهشت رو وعده داده اند که خدا با صابرین است.
19 دي 1393 - ساعت 18:20

لطفا نامه سرگشاده فرهنگیان به رئیس جمهور را مطالعه امضاء و اطلاع رسانی کنید :
www.sabzevarnegar.com
19 دي 1393 - ساعت 17:14

من همون خانوم اقای مهندس با برجی هشتصد وپنجاه هزارتومن هستم این فیش حقوقی که گذاشتین بخاطر وام زیادی که داره دریافت خالصش انقدر کم شده شوهر من یک قرون هم وام نداره اگه اندازه این اقای معلم اقساط وام داشته باشیم که خالصی دریافتیمون صفر میشه که هیچی یه چیزی هم باید دستی تقدیم صندوق کنیم.تازه معلمها سه ماه تابستون تعطیل هستند اما مهندسهای عمران کارشون بدلیل دیرتر تاریک شدن هوا بیشتر میشه.معلمها پنجشنبه ها تعطیل هستند اما مهندسین وزارت راه تابستون وزمستون شنبه و پنجشنبه تا غروب افتاب باید توی جادها تست بزنن .اسم ما مهندس گردن کلفته باهشتصدو پنجاه هزارتومن حقوق اسم شما معلم شغل انیاست با بالای یک ملیون حقوق و کلی جلز و ولز و مظلوم نمایی
19 دي 1393 - ساعت 16:02

امیر حسین
0 مخالف 39 موافق
مسوولین همینو می خواهند که ما مردم رو به جون هم بندازند. الان هر خانواده 4 نفری که زیر 3600000تومن در مان بگیره فقیره. شما هم فقیر هستید . معلم هم فقیره
19 دي 1393 - ساعت 18:01

اون اقایی که میگه پاداش میگیرین کدوم پاداش کدوم کارمند وزارت خونه به هر مناسبتی پاداش گرفته اینا همه اش دروغه دوات اضافه کاریها و معوقات مارو بده پاداش پیش کشش ماخودمون از اضافه کاریها و معوقات بهش پاداش هم میدیم .اینجوری به کارمند حقوق میدن اونوقت مثل عقاب نشستن بالا سرش که تا پنج هزارتومن زیر میزی گرفت انفصال از خدمتش کنن .اقایون و خانومهای معلم برین شکر خدا رو کنید که به بهانه اینکه شغل انبیا رودارین تا اعتراض میکنید چندر غاز به حقوقتون اضافه میشه و یهمیتینگ مثل اینجا واستون راه میفته ولی کارمندای دولت ...خنده داره واسه سال اینده چهارده درصد به حقوقهاشون اضافه شده.راستیچرا این اختلاسهای چند هزار میلیاردی رو انقدر دیر کشف میکنن اونوقت زیر میزی های چندصد هزارتومنی کارمندها انقدر زود لو میره !!!!!!!
19 دي 1393 - ساعت 21:30

علی اصغر نبوی
2 مخالف 17 موافق
شکستن سکوت هنر است اما بی هنران زیادند
19 دي 1393 - ساعت 16:01

نهضتی چاشمی
0 مخالف 24 موافق
آقای نبوی منظور بی هنران معلمانی هستند که یک عمر بیصدا ماندن وبی پولی را تحمل کردن از معلمان سبزواری بخاطر شجاعتشان ممنونیم
19 دي 1393 - ساعت 22:00

با سلام غیرتت قابل تقدیر است حرف دل تمام همکارانت را زدی سایه ات مستدام راهت پر دوام باد
22 دي 1393 - ساعت 09:54

عین الصالح | ايميل
0 مخالف 23 موافق
سلام همکاران محترم فرهنگی دراستان آذرغربی ....به فیش نگاه میکننددرس میدهندوضع هم خوب است البته وضع بیسوادی !!!بی مسئولیتی آموزشی وتدریس آن رتبه اول است ...دروغ گفتن دراعلام آمارهای کذب !!!مقام ممتازداریم ...دستمال های چاپلوسی به ملافه های مکرونیرنگ تبدیل شده است !!!ودانش آموزان متوسطه حروف الفباراتشخیص نمی دهندوبجای ادب وعلم،به فکرپیامک وفضای مجازی غیراخلاقی اند..شماچراخودتان راناراحت میکنیدوبفکرآینده کشورهستید!!!جان خاوری هاومغربی هابسلامت .وام میخواهیدبنده ازحقوق ماهیانه !!!خودم بدهم ارادتمندشما...
19 دي 1393 - ساعت 15:56

معلم .........................
1 مخالف 29 موافق
برادر مارا به چوب شبانی فریفته اند ............
19 دي 1393 - ساعت 15:23

عبدالله محمدیان
0 مخالف 30 موافق
چندسال پیش همکاری در روستاهای تابع چناران طعمه گرگ شد روحش شاد
19 دي 1393 - ساعت 15:06

سلام دوست عزیز. زمانی هم که قطره ای به حقوق اضاف شد!!!! در بوق و شیفور داد می زنند. همه هم باور می کنند . نمیدانند که آواز دهل ............. .
19 دي 1393 - ساعت 14:26

وحید مقصودی | ايميل
0 مخالف 33 موافق
در مناسبت های مختلف ملی و راهپیمایی ها ما در صف اول هستیم اما پاداش آن را کارمندان دیگر دریافت میکنند. و این دور از عدالت است و زیبنده دولت تدبیر و امید نیست. وحید مقصودی از شهرستان تکاب استان آذربایجان غربی
19 دي 1393 - ساعت 13:24

دهلرانی نقطه صفرمرزی
0 مخالف 34 موافق
جناب آقای روحانی لطفا" کلید اعتدال را برای بازکردن قفل مشکلات فرهنگیان شاغل وبازنشسته بچرخانید که حامیانی قدرشناس خواهندبود نیکی بی جواب نمی ماند
19 دي 1393 - ساعت 12:36

عزیز من آنقدر منت آقایان را نکشیم.
که این یه ذره شانی هم که داریم رو زیر پا لگد مال کنند.
همت گشودن قفل کلید معلمان در این آقایان نیست.
چون این کلید سیاسته نه کلید عمل.
19 دي 1393 - ساعت 14:44

با سلام
خشک ابری که بود ز آب تهی
ناید از وی صفت آب دهی
بله دوستان و همکاران مشکل ما این است که سمعکی از جنس انصاف در این دوره از زمانه کیمیاست.
به قول شادروان پروین ، (گوهر چرخ ادب ) :
گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من
آنچه البته به جایی نرسد فریاد ست
19 دي 1393 - ساعت 12:07

عبدالرضا میرزاوند | ايميل
0 مخالف 48 موافق
بنده با نظر فرهنگیان سبزوار موافقم ،متاسفانه وزیر فردی است که زیر بار شانه خالی می کند و هیچ کمکی به فرهنگیان نمی کند فقط به فکر صندلی وزارت است که عزل نشود.ایکاش از زمان وزارت تا فقط یک کلمه از معیشت فرهنگیان می گفت
18 دي 1393 - ساعت 05:06

موافقم کاش گوش شنوایی هم وجود داشت
18 دي 1393 - ساعت 03:33

معلم بازنشسته
0 مخالف 27 موافق
باتشکر ازآقای پارسیان، بنده معلم بازنشسته ام وفکرش رابکنیدکه بندهای 3-4-5و8 حکم شما را هم ندارم وکلیه عناوین کسورات شما را دارم .خدا را شکر کن که فعلا" بازنشسته نشده اید که واویلاست
18 دي 1393 - ساعت 03:06

داود علی زاده | ايميل
0 مخالف 14 موافق

18 دي 1393 - ساعت 03:06

کسی که واقعاخوابیده ،زود می توان آن رابیدارکرد اماکسی که خودش رابه خواب زده اصلا نمی توان آن رابیدارکرد همکاران عزیز شمابه کسی خواب آلودمی گوییدکه خودش رابه خواب زده است........
18 دي 1393 - ساعت 02:43

نظام هماهنگ حقوق هم در واقع نظام نا هماهنگ حقوق بود برای اینکه کسانی که مدارک تحصیلی پایین تر داشتن حقوقشون الان بالاتر از بقیه است . اونوقت ما انتظار هماهنگی با بقیه ارگانها رو داریم ؟
18 دي 1393 - ساعت 01:30

آقای کارمند بانک شما چرا هر روز 100 کیلومتر راه طی می کنید؟لابد در شهر با کلاس تری مسکن گزیدید!
شما که با ماشین خود سرکار می روید ،لابد برای ما معلم ها سرویس مهیا کرده اند!نه بابا جون تازه بعضی از معلم ها ماشین ندارند و باید کرایه بدند.
ما که منکر سختی کار هیچ قشری نشده ایم،ما خواهان رفاه بیشتر هستیم.اگر ارزش و اهمیت هر کاری را با ساعت کار محاسبه کنی باید گارگران عزیز از همه کس درآمد بیشتری داشته باشند.ارزش کارها به اساسی و ضروری بودن آن هاست مثلا کار یک پزشک و رفتگر از لحاظ ارزش و ضرورت برای جامعه برابر است لذا باید رفتگر هم از رفاه نسبتا خوبی برخوردار باشد.
شما که هی چشمتان دنبال تعطیلی مدارس است .دولت حقوق ها را دو سه برابر کند و در تابستان هم کلاس بزارند ما که باکی نداریم.
می گند هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیره بعید می دونم که همه روزه جنابعالی و امثال شما تا ساعت 5 محض رضای خدا کارکنید مگر کارهای عقب افتاده ی خود را کامل کنید.لابد باید ما معلمان هم که ساعاتی را در خانه مشغول طرح درس و تصحیح اوراق و...هستیم پای ساعت کاری بنویسیم!
ما که نخواستیم مزایای شما رو کم کنند ما طالب افزایش حقوقات خود بوده ایم.
شما به جای جبهه گیری بر علیه معلمان دیروز خود و امروز یافردای فرزندانت بهتر است مدافع حقوق آنان باشی.
18 دي 1393 - ساعت 01:16

پروین شیرمحمدی | ايميل
0 مخالف 31 موافق
کاملا موافقم
18 دي 1393 - ساعت 01:14

معلمی که درآمدش با هزینه ی خانوار برابری ندارد و مدام به فکر حل معادله ی چند مجهولی عدم تعادل درآمد و هزینه است چگونه می تواند دل خوشی داشته باشد.مامعلمین از تقدیر و اکرام های شعاری خسته شده ایم.ما از مسئولین دلسوز می خواهیم از تعارف کم کنند و با برداشتن عینک بد بینی و مصرف گرا بودن آموزش و پرورش فکری اساسی به حال این وزارت خانه ی مهم و حیاتی بکنند.
مسئولین محترم، فرهنگیان دلسوز از دو درد در رنجند۱-عدم تامین مادی و تامین اجتماعی۲-عدم احترام درخور اجتماعی آن هم در عمل نه در شعار.
متاسفانه در دنیای امروز معیار و متر مادی مبنای قضاوت در خصوص افراد است،معمولا بر اساس ظاهر فرد قضاوت ها اجام می شود.ما قبول داریم که همه چیز پول و مادیات نیست لیکن باید پذیرفت که پول به عنوان یک وسیله،از وسایل مورد نیاز زندگی است و همین پولی که می گیریم برای تامین نیازهای کف هرم مازلو(حداقل نیازهای فیزیولوژیک)کافی نیست.اذا عدم برآورده کردن نیاز در حد مناسب،موجب ضعف،فتور و خدای ناخواسته لغزش می شود.(کادالفقر ان یکون کفرا)گویند که وقتی فقر از دری وارد شود ایمان از در دیگری خارج می شود!
قدما گفته اند«با حلوا حلوا گفتن ،دهن شیرین نمی شود.» کرامت معلمان وقتی محقق می شود که هشتشان در گرو نه نباشد و برابر با شأن و منزلت اجتماعی(هرجند که چیزی از آن منزلت هم نمانده)ایشان زندگیشان تأمین شود.
جناب رییس جمهور محترم و فرزانه:
قُم للمعلم وفّه التبجیلا
کادالمعلم ان یکون رسولا
أ عَلَمتَ اشرفَ أو أجلَّ من الذی
یَبنی و یُنشیءُ انفساً و عقولا
به خاطر احترام و تعظیم معلم بایست چون که نزدیک است معلم در تعلیم و اخلاق مانند پیامبر باشد.
آیا کسی بهتر و شریف تر از آن کس که اخلاق را در نفس ها و علم را در عقل ها می کارد می شناسی؟
18 دي 1393 - ساعت 00:52

امیر حسین
0 مخالف 12 موافق
آفرین . موافقم
19 دي 1393 - ساعت 18:51

با نامه ی فرهنگیان سبزوار به رئیس جمهور موافقم
18 دي 1393 - ساعت 00:40

فرهنگ=
ف=.......!!!
ر= .......!!!
ه= هلاکت!!!
ن= ندامت!!!
گ= ......!!!
18 دي 1393 - ساعت 00:06

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
از تأیید بخش هایی از نظرات که ممکن است نسبت به قشر شریف فرهنگیان اهانت آمیز به نظر برسد، معذوریم.
پیروز باشید...

معلمی شغل نیست هنره اگر بعنوان شغل گرفتی رهایش کن چون با این تورم جواب زندگیت رانمیده
18 دي 1393 - ساعت 23:51

فرهنگی از ملایر | ايميل
0 مخالف 63 موافق
همکاران عزیز به هر کس برای مجلس رای میدید فقط به معلم رای ندهید اینان واقعا دشمن معلم هستند به دکتر نجفی رای ندادن تا دکتر فانی بیاید که حتی یک کلمه برای معلم صحبت نکرده این وزیر بره از وزیر بهداشت یاد بگیره وزارت رو
18 دي 1393 - ساعت 22:44

اعظم توکلی
0 مخالف 56 موافق
عجیبه که خانم معلمها سکوت کردن . محافظه کاری تا کی ؟
18 دي 1393 - ساعت 22:28

اعظم خانم توکلی، خانم معلم ها که خرج زن و بچه ندارند!
18 دي 1393 - ساعت 01:59

جناب بی نام من نمی دانم معنی این نظر شما چیست؟
خانم های معلم هم وقتی دارن به همان اندازه آقایان کار میکنند باید حق خود را مطالبه کنند
درسته که خانم ها اکثرا خرج زندگی برشانه شان نیست اما باز در مقایسه با زنانی که در دیگر ادارات دولتی کار میکنند حقشان ضایع میشود و باید پیگیر حقشان باشند
اگر همین خانم معلم ها فردا علاقه شان به سرکار رفتن پایین بیاید برای مدارس دخترانه بایدمعلم مرد بفرستند و فکر نکنم این مطلوب جمهوری اسلامی باشد که مانند اوایل در نتیجه کمبودمعلم زن مردان را معلم دختران جوان کند و بعضا بعضی مفسده ها (البته بسیار اندک) ایجادشود که در شان جمهوری اسلامی نیست
خلاصه حق مرد و زن نمی شناسد متعلق به هرکس باشد باید ادا شود
19 دي 1393 - ساعت 15:19

عادل فتحی | ايميل
1 مخالف 33 موافق
با نامه فوق موافقم.
18 دي 1393 - ساعت 22:10

خدا پدرتون رو بیامرزه .بیایین فیش حقوقی شوهر منو بزارین مثلا مهندس مملکته با چهارده سال سابقه باورتون میشه هشتصدو پنجاه هزارتومن حقوق میگیره .نه اضافه کار و نه حق ماموریت هیچی .از ساعت هفت صبح تا غروب هم توی جاده ها و روستاهای اطراف میرن تست الان چندساله همه رو گذاشتن به حساب معوقات نزدیک شانزده میلیون معوقه دست دولت محترم داریم اما دریغ از صدتومن پرداخت.تازه میترسیم اعتراض کنیم همین حقوق بخور ونمیر هم ازمون بگیره .اونوقت اقایون نماینده و شوراها میلیاردی هزینهتبلیغاتشون میکنن ای خدااااا برسون ناجی غایبت رو
18 دي 1393 - ساعت 21:04

سوگند نامه معلمین قشر بی درد...
قسم می خورم به همین شندر غازی که به من می دهند راضی باشم و اعتراضی نکنم. قسم می خورم که به دانش آموزان نگویم که علم بهتر از ثروتست. سوگند می خورم که به تنبل ترین دانش آموزان هم نمره دهم تا بچه ها بدانند که بدون زحمت و در عین بیسوادی هم می توان قبول شد. قسم می خورم که اگر دانش آموزی را از کلاس بیرون کردم و پدرش آمد و مرا کتک زد واکنشی نشان ندهم! سوگند می خورم که هر چه مدیر مدرسه بگوید ، بگویم چشم! قسم می خورم که به کمی حقوق اعتراضی نکنم و برای جبران آن به شغل دوم و سوم و چهارم رو بیاورم و مزاحم دولت خدمتگزار نشوم. سوگند می خورم که به فکر تحصیلات تکمیلی نباشم که جز حرام کردن وقت و پول فایده دیگری ندارد.
18 دي 1393 - ساعت 19:59

معلمی هستم فوق لیسانس با 15 سال سابقه کار با یک فرزند و اجاره نسشین .خانه دار شدن با وضعیت برای نه تنها من بلکه برای اکثر همکارانم یک رویاست .
18 دي 1393 - ساعت 18:24

من اگربنشینم
تو اگر بنشینی
چه کسی برخیزد؟

18 دي 1393 - ساعت 18:22

معلم خسته | ايميل
3 مخالف 53 موافق
اقای رییس جمهور از اینکه بادیدن این همه مشکلات وتبعیض ها ممکن است کمی ناراحت شده باشید عذر خواهی میکنیم امیدوارم اقای فانی از خجالت اب شده باشند
18 دي 1393 - ساعت 18:21

علی از استان اردبیل | ايميل
0 مخالف 29 موافق
با سلام: اولا فانی روح ندارد که عذاب بکشد
دومآ: اشکال از خودمان است وقتی انتخابات می شود به خاطر چند ت.مان برگزار کننده انتخابات می شویم
اینها چه گلی بر سرما زدند و ما هم دم از دموکراسی بزنیم
بعضی از همکاران متوجه نشدند که اموزش و پرورش چه گلی به سرما زده که بیاید فرزندان گلمان را استخدام کند من 19 سال سابقه با مدک کارشناسی ارشد حاضر به فروش کلیه با گروه خونی A+ هستم لعنت بر این اموزش و پرورش که صاحب ندارد
19 دي 1393 - ساعت 13:56

خدایا برسون امام زمان را .جواب بدن مسئولان با این حقوق مخارج اجاره بیماری دانشگاه چطور پرداخت شود با کفش سوراخ شده معلم سر کلاس از خجالت نماز خونه مدرسه نرفت با جوراب خیس چطور آخه چطور
18 دي 1393 - ساعت 18:18

خداکرمی فیاض
1 مخالف 41 موافق
بانامه مذکور موافقم
18 دي 1393 - ساعت 17:21

امیدوارم آقای روحانی بخواند و جواب بدهند ان شاالله
18 دي 1393 - ساعت 17:15

موافق هستم در عجبم معلمان چی می خورند یعنی کم بضاعت ترینند
18 دي 1393 - ساعت 17:14


18 دي 1393 - ساعت 17:03

اگر معلم تامین باشد دانش آموزان خود را با کسانی چون صمد بهرنگی نادر ابراهیمی سیاوش کسرایی سیمین بهبهانی جمالزاده آل احمد و..... آشنا میسازد که این با هدف دولتمردان در تضاد است
18 دي 1393 - ساعت 17:00

جناب رییس جمهور فکری برای معلمان باز نشسته کنید
18 دي 1393 - ساعت 16:08

از ترس شغلم بی نام
15 مخالف 27 موافق
باز خدا پدر دکتر احمدی نژاد را بیامرزه تا حدود زیادی حق ما رو گرفت بیمه طلایی ، کارت کرامت و افزایش حقوق چشم گیر ولی ابینها نه تنها اونو ادماه نداند بلکه دارند تعطیلم میک نند
18 دي 1393 - ساعت 16:06

از قروه. غلام
1 مخالف 26 موافق
موافق هستم
18 دي 1393 - ساعت 15:57

از قروه. غلام
1 مخالف 38 موافق
در تمام کشورهای دنیا عامل رشد و پیشرفت اموزش وپرورش می باشد وتوجه مسئولین به این قسمت پیشرفت کشورشان را دربر داشته اگر رئیس جمهور محترم به خواسته ی معلمان عنایت داشته باشند پیشرفت علمی به مراتب بیشتر از این خواهد بود به شرط اینکه دغدغه ی معیشت فرهنگیان حل شود
18 دي 1393 - ساعت 15:50

معلم بی چاره |وب
1 مخالف 31 موافق
معلم های بازنشسته چه کار کردند که هیچ فکری به حال آنها نمی شود
18 دي 1393 - ساعت 15:48

سکینه شیخ
1 مخالف 52 موافق
تو را به خدا این وزیر خواب آلود بردارید ماهم حالا دیگه چرت میزنیم
18 دي 1393 - ساعت 15:21

خواهشمندم که فکری برای ما فرهنگیان بازشسته بکنید .حقوق ما خیلی خیلی کم است وجواب گو مخارج زندگی ما نیست
18 دي 1393 - ساعت 15:43

علیرضا فرجیان | ايميل
2 مخالف 32 موافق
ازخبرهای خوش فرهنگیان که همیشه به گوش می رسد: ما حقوق مسلم شمار ا می دهیم.
18 دي 1393 - ساعت 15:18

چرا دولتیان و مخصوصا وزیر محترم همیشه خواب آلودمان جواب نمی دهند؟
18 دي 1393 - ساعت 14:50

معلم مظلوم
1 مخالف 41 موافق
امروز چهارشنبه 93/10/17 سخنگوی دولت از خبرهای خوش برای معلمان سخن گفت اضافه تدریس، سرباز معلم ها اضافه کاری و ... از مطالبات معوق فرهنگیان تا 3 ماه آینده پرداخت خواهد شد
جالب است برای دادن حق مان خبر خوش می دهند چرا سایر کارکنان دولت از این خبرهای خوش محرومند؟
خجالت هم خوب چیزیه
بس است دیگر به اندازه ی کافی ..........شده ایم.
18 دي 1393 - ساعت 14:45

محمد عباسی
2 مخالف 29 موافق
در طول تاریخ و در عرض جغرافیا تا به امروز معلم تا این اندازه ........... نشده بود.
18 دي 1393 - ساعت 14:34

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
از نمایش بخش هایی از نظرات که ممکن است نسبت به قشر شریف فرهنگیان جامعه، اهانت آمیز باشد، معذوریم.
پیروز باشید...

دست مریزاد
18 دي 1393 - ساعت 14:19

معلم بدبخت
2 مخالف 26 موافق
آقای رئیس جمهور همه شما و دولت مردان درد ما معلمان را می دانید اما به آن بها نمی دهید خواهشمند است به داد این مظلومان برسید.
18 دي 1393 - ساعت 13:49

خدایا دراین دنیای وانفسا ی حقوق ودریافتی ، یک بار هم که شده حقوق وزرا ونمایندگاهرا به حساب ما واریز کن
18 دي 1393 - ساعت 13:41

بصير كوشكي لرستان
0 مخالف 40 موافق
واقعا سبزوار جاي مردان مرد است . دست مريزاد همكاران سبزواري .
18 دي 1393 - ساعت 12:52

سلام.من معلمی هستم با 6 سال سابقه. متاسفانه با وضع موجود بایستی منتظر سقوط و افول هر چه بیشتر انسانیت و شرافت در جامعه باشیم که نماد بارز آن اختلاس های فوق میلیاردی اخیر و بروز فواصل بسیار زیاد طبقاتی است که باعث همه این مصیبت ها از بین رفتن منزلت معلم است.
به قول جبران خلیل جبران:برای انهدام یک تمدن 3 چیز را باید منهدم کرد:
1-خانواده، که برای از بین رفتنش منزلت مادرمورد هجمه قرار میگیرد.
2-نظام آموزشی، که برای از بین رفتنش منزلت معلم مورد هجمه قرار می گیرد.
3-الگوها و اسوه ها،که برای از بین رفتنش عالمان و دانشمندان مورد هجمه قرار میگیرند.
18 دي 1393 - ساعت 12:49

درنظام آموزشی معلم الگوی دانش آموزانش می باشد حال اگر دانش آموزان ببینند که معلمانش برای رسیدن به اهداف شان باهم متحدشده اندواز حق خود دفاع می کنند.براستی بهترین درس راخواهند گرفت.
18 دي 1393 - ساعت 12:24

حسین سالاری | ايميل
1 مخالف 33 موافق
با سلام
اینجانب در سال 89 استخدام شده ام و دریافتی حقوقم تنها اجاره منزل و هزینه دانشگاه خود و همسرم را بیشتر تامین نمی گردد. واقعا خریدن خانه که از ذهن ما خارج است با پراید مدل 86 که خریدم تا پایان خدمت باید سر کنیم. اگر معلمان تامین حقوق لازم برایشان صورت گیرد با خیال راحت در کلاس درس توجه خواهند داشت و در غیر این صورت... . دانش آموز باید در مدرسه تعلیم ببیند تا به مسجد برود.
18 دي 1393 - ساعت 12:15

سلام و درود به همکاران گرامی در سبزوار وقدردانی از همراهی همه همکاران در سراسر کشور ، شدت تبعیض ومشکلات زندگی باعث شد تا معلمان صادقانه و ساده درد و رنج خود را به بالاترین مقام اجرایی ورئیس جمهور محبوب خود ومحبوب ملت شریف ایران منعکس کنند ، این قشر خدوم وهمیشه در صحنه و امانتدار عزیزترین سرمایه های مردم همواره علیرغم کاستیها و مشکلات به وظایف قانونی و ملی خود آشنا و به نظام و انقلاب و کشور وفادار و همواره گوش به فرمان ولایت در صحنه ها حضور داشته و خواهد داشت و بیان مشکلات صرفا در راستای احقاق حقوق قانونی می باشد ، تمامی مسئولین نظام در قوای سه گانه و بخشها و حوزه های مختلف و نهادها از درد معلمان واقف بوده و چه بسیار حرفها و سخنرانیها ووعده ها داده شده ، تقدیر نامه های مختلف با بیانات ادبی ودهن پرکن به معلمان از سوی مسئولان به کرات داده شده ، اما وضعیت بد معیشتی معلمان می طلبد که تمام مسئولین محترم دولت و مجلس چاره عملی بیاندیشند دادن وعده والقاب خشک و خالی چاره کار نیست ما معلمان به کردار مسئولانمان چشم دوخته ایم نه به گفتار آنان ، از همکاران محترم هم بعنوان یک برادر کوچک انتظار دارم مطالب خود را محترمانه قانونی با تحلیل واقعیتها و پرهیز از هرگونه مطالب خلاف شان معلمی وبا ارائه راهکار عملی مطرح فرمایند
18 دي 1393 - ساعت 11:56

حسن پورحاجی | ايميل