مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

17 مرداد 1395   /   کد مطلب: 14531   /   بازدید: 1945   /   نظرات: 1

جواد جوکار::

درخواستی از جناب فرماندار / اجازه ندهید دستگاه عابربانکهای ملی قدیمی و با کیفیت سبزوار را به مشهد منتقل کنند

با سلام مدت یک سال است که دستگاههای عابر بانکهای  ملی قدیمی و با کیفیت شهر سبزوار را  از مناطق مختلف جمع اوری کرده و به مشهد مرکز استان می فرستند

من در قاسم آباد مشهد شاهد بودم که  بیشتر شعب بانک ملی این منطقه دور افتاده مشهد به سه تا چهار دستگاه عابر بانک مجهز شده اند تا مرکز استانی ها دغدغه صف نداشته باشند .ولی در سبزوار برای نمونه عابر بانک ملی دانشگاه ازاد در خیابان سی متری دانشگاه ازاد به مشهد منتقل شدمدتی پیش هم عابر بانک ملی اداره برق در خیابان اسد ابادی به مشهد منتقل شد.

حدود یک ماه پیش عابر بانک ملی خیابان بیهق روبروی مدرسه علمیه که بسیار نو و تمیز بود با یک عابر بانک جدید که هر مرحله عملیات با 1 دقیقه تاخیر صورت می گیرد تعویض شد و دستگاه مرغوب قدیمی به مشهد فرستاده شد و حالا هم می خواهند به بهانه واهی خراب بودن عابر بانک ملی خیابان مرکزی نرسیده به میدان اسرار  را به مشهد منقل کنند .

از فرماندار محترم عاجزانه تقاضا داریم نگذارند به جای افزایش عابر بانک های شهرمان همان مقدار محدود از  این دستگاهها را به مشهد منتقل سازند. مردم محروم سبزوار  هم در این زمینه و جلوگیری از این حق کشی از شما اسرار نامه ای های دلسوز  و فرماندار محترم سپاسگزاری می کنند.

ارسال شده توسط جواد جوکار
 

خاطر نشان می شود، در ستون صدای مردم، اسرارنامه فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه بدون هیچ دخالتی فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد.

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


متاسفانه دستگاههای عابر بانک جدید ساخت چین رسیدهای کاغذی نیم متری بیرون می دهند که اسراف در کاغذ است. در مورد بانک ملی مرکزی سبزوار هم که باید لااقل چهار دستگاه عابر بانک همزمان داشته باشد تنها دو دستگاه دارد که یکی از انها بسیار قدیمی با منیتور 5 اینچ داردکه عملا به خاطر کوچک بودن صفحه و غیر قابل دید بودن نمی توان از آن استفاده کرد
17 مرداد 1395 - ساعت 21:14

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات