مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

11 مهر 1395   /   کد مطلب: 14787   /   بازدید: 2004   /   نظرات: 4

م م:

چرا رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اینقدر بی خیال است؟ / بیشتر از 10 ماه است که کارانه بعضی پرسنل پرداخت نشده است

سلام وخسته نباشید.
 
من پرستار یکی از بیمارستان های سبزوار می باشم. در این ستون ادعا نموده اید صدای مارا به گوش مسئولین برسانید.امیدوارم جز حق چیزی نگفته باشید.انشاا...
 
مدت هاست ما جمعی از پرستاران وپرسنل بیمارستان تصمیم داشتیم ضمن درخواست از دکتر مسلم جلسه پرسش وپاسخ دعوت بعمل بیاوریم ودر خصوص مطالباتی که ماههاست از دانشگاه طلبکاریم وکسی پاسخگو نیست مشکلاتمان را به ایشان گوشزد کنیم، که میسر نشد وتهدیدات مانع از حضور جمع زیادی از پرسنل شد که از ترس ازدست دادن کارشان حاضرشدن ببینند که حق قانونیشان پایمال گرددودم برنیاورند.
 
حدود بیشتراز10ماه می باشد که کارانه پرسنل پرداخت نگردیده است. درحالی که دم میزنند پول نیست جشن ها وپاداش های خاصی داده میشود ویا ساخت وسازهایی که در هرگوشه از دانشگاه به چشم میخورد. اگر پول نیست؟ پس چرا؟ آیا خدا را خوش می آید که پرسنل در رنج وعذاب باشند وریاست دانشگاه اینقدر بی خیال؟ آیا شایسته یک مدیر در  دولت اعتدال این نیست که به نحومطلوب پاسخگو باشد وسختی ورنج آن ها را ببیند وپاسخ دهد؟
 
خدایا به تو پناه می بریم از این همه بی عدالتی. خدایا از تو راه چاره میجوییم. خدایا به بزرگیت قسمت میدهیم بساط ظلم وبی عدالتی را از سر ما پرسنل سبزوار برداری.
 
ارسال شده توسط: م م
 

خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه بدون هیچ دخالتی فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 

 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


سبزواری
0 مخالف 5 موافق
آقای دکتر مسلم 5 ماه است که حق بیمه خسارت ما را بیمه نوین نمی دهد و میگوید دانشگاه هنوز پول ما را نداده است این چه بیمه تکمیلی است ؟ و چرا حق بیمه ما را کم می کنید و به بیمه جهت پرداخت خسارت نمی دهید؟
22 مهر 1395 - ساعت 12:22

ناشناس
0 مخالف 3 موافق
مرحبا
11 مهر 1395 - ساعت 14:42

سبزواری
0 مخالف 13 موافق
من به شخصه تاکنون چندین مرتبه در این بخش یکسری شواهد از باندبازی و هزینه های شخصی و گزاف مسوولین علوم پزشکی و سیاسی کاری های آقایان و تجمل گرایی آقای رییس و جذب افراد غیربومی را مطرح نمودم اما کو گوش شنوا و کو یک انسان پیگیر و باغیرت سبزواری؟؟؟!!! به این نتیجه رسیده ام که مسوولین محترم همین سایت هم تنها برای افزایش آمار بازدید سایت خود، در این بخش نظرات مردم مظلوم سبزوار را منتشر می کند. افسوس و صد افسوس.
در پیش بی دردان چرا فریاد بی حاصل کنم***گر نکته ای باشد زدل با یار صاحب دل کنم
11 مهر 1395 - ساعت 13:29

اسرارنامه: سلام دوست عزیز

ما در بخش صدای مردم اسرارنامه هرگز دو ادعا را مطرح نکرده و نداشته ایم:

1- ادعا نمی کنیم هر پیامی که از سوی مخاطبان به این بخش می رسد و ما منتشر می کنیم، حتما صحت دارد. بلکه فقط به عنوان رسانه ای که صدای مردم را به گوش مسئولان و دیگر اقشار جامعه می رساند عمل می کنیم و تشخیص درستی یا نادرستی پیام های ارسال شده را برعهده خود مخاطبان می سپاریم.

2- ادعا نداریم که تا حصول نتیجه قطعی پیگیر تمام پیام های ارسال شده می شویم. زیرا چنین تعهدی نه در وظایف یک رسانه است و نه در توان آن. عمده ترین کاری که رسانه ها می توانند انجام دهند، مطرح کردن و رسانیدن صدای مردم به گوش مسئولان ا ست. صدایی که ممکن است خود مردم به هر دلیلی نتوانند مستقیماً با مسئولان درمیان بگذارند و یا مسئولان اگر به صورت مستقیم از همین مردم بشنوند چندان برایشان مهم نباشد، اما هنگامی که مطلبی در یک رسانه انعکاس پیدا می کند، برایشان جدی تر می شود.

با این حال اسرارنامه هرچند امیدوار است انتشار انتقادات ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی در بخش صدای مردم این مجله به حل مشکلات آنان منجر شود، اما همانطور که در بالا عرض شد ما نه صحت و سقم مطالب این بخش را تأیید می کنیم ونه می توانیم به نتیجه رسیدن آن ها را تضمین کنیم.

به هرحال از حضور و نظرتان در اسرارنامه سپاسگزاریم.

پیروز باشید...

ناشناس
0 مخالف 5 موافق
اسرارنامه عزیز.مگرنه اینکه شما این ستون مجله خودرا صدای مردم گذاشته اید؟رسالتتان ایجاب میکند دنبال صحت وسقم باشید نه اینکه منعکس کننده باشید.میتوانید با هر تعداد پرستار ویا پرسنل دانشگاه مصاحبه انجام بدهید واز صحت وسقم مطالب ارایه شده توسط م م یا سبزواری گرامی که پست گذاشته اند اطمینان حاصل کنید.پس خودرا توجیه نکنید.کارخیلی راحتی است تابرایمان ثابت شود شما فقط دنبالافزایش تعداد بازدید کنندگان سایتتون نیستید.البته اگر خواستید این تحقیقات را جهت درستی مطالب ارایه شده انجام دهیدخواهشمندیم از مسئولین نپرسید بلکه از هر پرسنل عادی که نه میزی دارند که نگرانش باشند ونه موقعیتی که از دست دادنش برایشان گران تمام گرددسئوال شود.
14 مهر 1395 - ساعت 09:18

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
توضیحات کامل درباره ماهیت بخش صدای مردم اسرارنامه قبلا ارائه شده است.
هر کدام از مخاطبان گرامی این مجله که بخواهند از این طریق صدایشان را در محدوده چهارچوب های قانونی، به گوش مسئولان برسانند، ما این فرصت را در اختیارشان می گذاریم.
پیروز باشید...

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات