مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

28 آذر 1395   /   کد مطلب: 15283   /   بازدید: 1900   /   نظرات: 0

مخاطب::

برکناری معلم و مدیر نمونه استان / آقای بینش رئیس آموزش و پرورش سبزوار چرا مثل احمدی نژاد عمل می کند؟

با اندکی ویرایش:
 
در طی روزهای گذشته باخبر شدیم علی رغم گذشت سه ماه از آغاز سال تحصیلی جدید و برخلاف عرف آموزش و پرورش در طول سال تحصیلی در غیاب مدیر مدرسه ابلاغ جدید به جای وی می آید.
 
آنچه در روز چهارشنبه در آموزش و پرورش اتفاق افتاد شاهد بودبم تعدادی از والدین با تجمع در مقابل اداره خواستار بازگشت مدیر مدرسه غفوری بودند.با هدایت والدین و ارعاب آنها ان روز تمام شد و مدیری که در ماه های گذشته به عنوان مدیر نمونه استان معرفی می گردد ،به یک باره کنار گذاشته میشود و ایشان در مسافرت و بی اطلاع از تعیین مدیر جدید مدرسه غفوری است.
 
چه چیزی باعث شده که آقای بینش ابلاغ جدید مدیر مدرسه را در غیاب معلم نمونه استان بزند!؟این گونه ابلاغ ها ما را یاد آقای محمود احمدی نژاد می اندازد .وزیر امور خارجه در سفر به کشورهای افریقایی بودند که ابلاغ وزیر جدید اعلام شد.آن زمان همین به اصطلاح اصلاح طلبان احمدی نژاد را نکوهش کرده و دیکتاتور خواندند.حالا چه کسی باید به آقایان اداره آموزش و پرورش واژه دیکتاتور را بگوید؟
 
آقای رضا قنبری مقدم،به عنوان معلم نمونه استان،در مسافرت بوده که ابلاغ زده اید.چقدر خودخواهی؟ وظیفه ی معلم تربیت نسل های آینده است نه این که چکمه ی سیاست را بپوشد و بر گرده مروم پا بگذارد.مگر سوگند نامه های شروع به کار را از یاد برده اید؟
 
پس عبارت"معلمی شغل انبیاست"کجاست!؟چرا شمشیر را از رو بسته اید و اعلان جنگ با هم کیش و هم مسلک و هم رزم خود کرده اید؟
 
ارسال شده توسط: مخاطب 
 
 

خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه تا حد امکان بدون هیچ دخالتی و یا دست کم با کمترین میزان ویرایش فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات