مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

14 دي 1395   /   کد مطلب: 15379   /   بازدید: 2477   /   نظرات: 3

مرده شور:

آقای کرامت به داد پرسنل آرامستان سبزوار برسید

جناب آقای کرامت به داد پرسنل ارامستان برسید  این روزها بخاطر سخت گیریهای تنهابازمانده تفکر طالبی در  شهرداری که متاسفانه هنوز هم مدیر عامل میباشد روزهای سختی را میگذرانیم ایشان متاسفانه بنام صرفه جویی در هزینه ها اضافه کارهای پرسنل را کم کرده بطوریکه زندگی بسیاری از ما دچار مشکل شده وقادر به پرداخت اقساط بانکی خود نیستیم

 جناب آقای کرامت متاسفانه باید بگوییم ایشان در یک اقدام شرم اور قند وچای را در این سازمان سهمیه بندی نموده وکارهایی دوراز شان  مدیر عامل انجام میدهد که برای پولدارترین سازمان شهرداری خیلی زشت است در روزهای سرد  وتاریک زمستان ما را مجبور به خاموش کردن بخاریها و لامپها میکند

ایشان هنوزدرمدیریت طالبی سیر میکندوجالب اینجاست که با وجود ندارم ندارم ها  بنام تعامل والبته بخاطر خوش باشی در آمدهای ما را که از گلوی زن وبچه ما بریده به شهر داری میدهد مگر نشنیده ایم که چراغی که بخانه رواست به مسجد حرام است  ایشان با تفکری طالبی گونه  وسخت گیریهای بیجا همه پیمانکاران خوب  وشریف را از سازمان فراری داده است

ایا درست است که سازمانی که همه پیمانکاران ارزویشان کار کردن با آن بود ازسازمان بخاطر این سخت گیریهای بی مورد فراری شوند مگر ایشان از چیبش هزینه میکند که اینگونه برخورد میکند

 چرا باید کارهایی سخت از جمله ساخت قبور که قبلا توسط پیمانکاران انجام میشد وکمک به اشتغال زایی جوانان شهر بود تعطیل شود وپرسنل با سابقه سازمان را مجبور به قبر کنی نمایند آقایان شما در مقبل این ظلمها مسوولید لطفا رسیدگی نمایید

ارسال شده توسط: مرده شور


خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه تا حد امکان بدون هیچ دخالتی و یا دست کم با کمترین میزان ویرایش فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


داداش گریه نکن فکر کنم تو هم از بازماندهای " ح م " هستی صرفه جویی که کار بدی نیست الان اکثر ادارات قند و چای را خودشان می آورند سهمیه بندی قند و چای که کار بدی نیست قبلها پیمانکاران کار میکردند شما استراحت می کردید حالا زورتون میاد کار کنید لطفا کار کنید تا نون حلال به خانواده برسانید نه بدون کار حقوق بگیرید
19 دي 1395 - ساعت 12:38

سلام عليرضا
در برگه هاي تبليغاتي اقامتگاه بوم گردي زعفرانيه چيز عجيبي ديدم؛ در اين برگه ها که ظاهرا در نمايشگاه روستايي تهران هم توزيع شده، "آبشار زعفرانيه" را يکي از آثار اين روستا اسم برده است. در حالي که:
1- "آبشار زعفرانيه"؛ يک عنوان کاملا جعلي است و زعفرانيه اصلا آبشاري ندارد. زعفرانيه در کوير واقع شده است چطور مي تواند آبشار داشته باشد؟

2- بين روستاي زعفرانيه تا آبشار حدود 10 کيلومتر فاصله است و اين درحالي است که فاصله آبشار تا روستاي "نورآباد" کمتر از 2 کيلومتر است.

3- اين آبشار به همراه آسياب هاي آبي مسير رودخانه و کوه هاي اطرافش در محدوده روستاي نورآباد قرار دارند. جالب است که در اين برگه آمده است: "آبشار زعفرانيه (با سرچمشه نورآباد)". بنابراين اين آبشار مال روستاي نورآباد است و هيچ ربطي به زعفرانيه ندارد.

4- آبشار به همراه آسياب هاي آبي و کوههاي اطراف آن به نام روستاي نورآباد ثبت شده اند و اين روستا الان جزو شهر خوشاب محسوب مي شوند. اگر مسئولان روستاي زعفرانيه اندکي جستجو مي کردند اين اشتباه فاحش را مرتکب نمي شدند. اين آبشار در همه جا به نام آبشار نورآباد آمده است؛ از جمله در مطالبي که بارها سيديوسف آزاد در رسانه هاي مختلف درباره آثار طبيعي شهرستان نوشته با همين نام ذکر کرده است.

5- روستاي زعفرانيه 6 اثر تاريخي دارد که برخي از آنها ثبت ملي هم شده اند. پس لزومي ندارد که آثار روستاها و مناطق ديگر را با جعل به اسم خود بزند.

6- مسئولان از جمله مسئولان ميراث فرهنگي و يا مسئولان زعفرانيه خيلي بايد دقت و حواس شان را جمع کنند که اين گونه اشتباهات را نکنند. چون به اختلافات بين روستاها و مناطق دامن مي زنند و موجب اعتراضات مي شوند.

7- ميراث فرهنگي بايد مسئولان روستاي زعفرانيه و اقامتگاه تذکر بدهند و آنها حتما اين اشتباه فاحش را هر چه زودتر اصلاح کنند.
8- ضمنا مسئولان ميراث حواس شان باشد که فقط به همين دو سه روستا اکتفا نکنند و در برنامه ها و نمايشگاه هاي آينده به روستاها و مناطق ديگر سبزوار بزرگ توجه کنند.
__________
19 دي 1395 - ساعت 09:37

اسرارنامه: سلام دوست عزیز
مطلب شما در بخش صدای مردم اسرارنامه منتشر شد:
http://asrarnameh.com/people.php?id=15422

پیروز باشید...

ناشناس
0 مخالف 0 موافق
با سلام اين الان دفاعيه هست يا انتقاد نا
15 دي 1395 - ساعت 08:15

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات