مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

24 دي 1395   /   کد مطلب: 15470   /   بازدید: 2429   /   نظرات: 2

zahra:

تبریک فراوان به آقایان کاظم ملایی و محمد اکبری

سلام و احترام 
تبریک فراوان به هنرمند گرامی آقای کاظم ملایی و محمد اکبری و تمام دست اندرکاران فیلم  کوپال ،جایی بسی افتخار است برای مردم سبزوار که هنرمندانی اینچنین در این عرصه فعالیت دارند ....خدا قوت و به امید موفقیت های بعدی در جشنواره با حمایت و ارزش گذاری مردم خوب سبزوار و سبزواری های مقیم در کشور و خارج از کشور 
 
ارسال شده توسط: zahra
 
 

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:لطفا اين مطلب رو تو گروه هاي تلگرام هم بفرستيد
______
سلام حسين

جناب مقصودی گفته: "برخی از آتش سوزی پلاسکو به دنبال صید ماهی سیاسی هستند."

بيشتر از همه خود آقاي مقصودي دارد صيد سياسي مي کند. او به چه رويي اين حرف را مي زند. يا دوستان ديگر به چه رويي اين حرف را مي زنند. مگر يادمان رفته که شما از حادثه ي قطار صيد سياسي کرديد. شما کم سو استفاده کردين؟ جناب مقصودي چرا ان موقع که شما صيد سياسي از حادثه قطار مي کرديد چيزي نگفت. جناب مقصودي اين حناهاي شما ديگر رنگي ندارد. هر دو حادثه تلخ بود اما هر دو طرف سو استفاده سياسي از اين حوادث مي کنند. کسي به فکر مردم نيست از جمله شما جناب مقصودي که پريديد وسط و به نفع شهردار مصاحبه مي کنيد. جالب است که شما در موقع حادثه قطار از استيضاح آخوندي وزير راه صحبت کرديد و مصاحبه کرديد اما حالا از شهردار که مسئول مستقيم حادثه است دفاع مي کنيد. لااقل در حادثه قطار رئيس راه آهن اين قدر غيرت داشت که استعفا دهد اما ايا قاليباف اين کار را خواهد کرد. جناب مقصودي اگر شما واقعا به قکر مردم بوديد اين جا هم همين را مي گفتيد.
2 بهمن 1395 - ساعت 05:47

سلام

- فاتحه دانشگاه آزاد هم خوانده شد. چقدر زود ميراث بزرگ آيت الله مصادره شد. در کمتر از ده روز پس از رحلت آيت الله هاشمي بزرگترين ميراث او مصادره شد. جالب اينکه در اين کار هم با شتاب و بي صبري انجام شد. چون اساسنامه در انتخاب رئيس هيئت موسس ساکت بود پيش دستي شد و رئيس آن مشخص شد.
فاجعه آنجاست که رئيس دانشگاه آزاد انتصابي شد. معمولا در چنين مواقعي اعضاي هيئت موسس يا هيئت امنا جلسه مي گذارند و يکي را بعنوان رئيس هيئت موسس يا امنا انتخاب مي کنند اما حالا اين مسئله انتصابي شد. يعني پنج سال ديگر دانشگاه آزاد به يک نهاد وابسته به بيت رهبري مي شود و اين دانشگاه هم به نهادي ديگر زير نظر رهبري تبديل مي شود مانند ديگر نهادهاي زير نظر رهبري مثل بنياد مستضعفان و آستان قدس و دهها نهاد ديگر .
در زمان احمدي نژاد همه خيلي تلاش کردند که دانشگاه آزاد را دولتي کنند اما آقاي هاشمي نگذاشت اين نهاد مهم دولتي شود اما حالا شد. اصلا از آن موقع همه تلاشها براي دولتي کردن دانشگاه آزاد بود.
دانشگاه ازاد با همه کمي و کاستي هايش يکي از نهادها نسبتا موفق غير دولتي از ابتداي انقلاب تا حالا بود. اما حالا به نهادِ وابسته تبديل شد. جالبه از طرفي شعار اصل 44 و واگذاري امور به مردم مي دهيم اما از طرف ديگر يک نهاد بزرگ مستقل را اينطوري دولتي و وابسته مي کنيم.
1 بهمن 1395 - ساعت 14:03

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات