مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

2 بهمن 1395   /   کد مطلب: 15579   /   بازدید: 2436   /   نظرات: 4

انصاف:

تشکیک در صادقانه بودن رفتارهای یک نماینده

 
بی شک یکی از  رفتارهای انسانهای باتجربه وپخته در عالم سیاست سکوت در مواقعی است که قسمتی از جامعه گرفتار یک بحران است.
 
 در زمان بحران کسکن متنی با عنوان تشکیک در صادقانه بودن رفتار یکی از نمایندگان محترم نوشتم که بنا به مصالحی منتشر نگردید اما بعد از حادثه دلخراش قطار و ساختمان پلاسکو  گفتم چه خوب است مسوولین دفتر این بزگوار به خود زحمت بدهند وفقط موضع گیری های این عزیز که علاقه وافری به حرف زدن دارد را به صورت یک بولتن به استحضار ایشان برسانند.
 
وحال شرح ماجراهای این عزیز بزرگوار؛
 
درست در همان روزهایی که مدیریت عالی شهرستان درگیر حل  وفصل بحران قنات کسکن بود  و با تشکیل فوری ستاد بحران شهرستان در محل حادثه به دنبال راههای کمک  به مفقودین این حادثه درد ناک بود وهمه دستگاهها را بسیج نموده بود ناگهان این نماینده عزیز در اقدامی قابل تامل با انتشار نامه ای از تهران وآن هم در فضای مجازی درصدد رفع بحران بر آمد و در این راه تا آنجا پیش رفت  که از ادبیات عرف بین مسوولین خارج شده  و خواننده را به یاد مردی که رفت می انداخت.
 
همه میدانیم  که یکی از اصول ابتدایی  مدیریت بحران حفظ ارامش  وتدبیر امور است نه تشویش اذهان عمومی ودامن زدن به احساسات طبیعی  افراد اما انتشاردهنده آن نامه در آن زمان علیرغم متهم نمودن معاونت محترم استاندار و فرماندار سبزواربه سیاسی کاری خود متهم اصلی سیاسی کاری وفرصت طلبی گردید که قصد داشته ناکامی در پاسخگویی به مطالبات بی شمار موکلین از خود را جبران نماید زیرا اگر ذره ای صداقت در این نامه موجود بود باید ایشان به احترام موکلین خود شخصا وقبل از انتشار این نامه وبه احترام موکلین خود شخصا در محل حادثه حضور میافت .وموجب تسلی خانواده های این عزیزان میشد نه اینکه صرفا با انتشار یک نامه مدیرانی را که علیرغم کمبود اعتبارات از همان لحظات اولیه در صحنه حاضر بوده و از هیچ کوششی دریغ ننموده اند را بنوازد وباسیاه نمایی اعضای ستاد مدیریت بحران را دلسرد نماید وموضوعات  ومعضلات کشور ازجمله طلاق ، بیکاری ، اعتیاد و..... راکه همه میدانند ومیدانیم که نتایج سیاستهای غلط جریانی است که هشت سال بر کشور حاکم بوده وامروز هم  ایشان نمایندگی آن طرز تفکر را بر عهده دارند را به گردن مدیریت عالی شهرستان می اندازد.
 
جناب نماینده مگر افرادی که در حادثه قطار وقنات کسکن به رحمت حق شتافتند  با افراد زحمتکش وخدومی که در جریان پلاسکو دیدار حق را لبیک گفتند فرق دارند؟ دوباره موضع گیریهایتان را مرور کنید سه موضوع مشابه وموضع گیریهای متناقض در نامه  قنات کسکن از مدیریت عالی شهرستان به  که از لحظات اول در محل حضور داشت به شدت انتقاد نمودید ودر همان نامه از شهردار محترم که به دلیل ماموریت اصلا در شهرستان حضور نداشت تشکر نمودید.  یا للعجب نکند در این اقدام هم بدنبال محکم کردن جای پای دوستان وهم ولایتیهای خود نزد شهردار بودید؟
 
البته یادم هست همان روزها سخت به دنبال انتصاب آقایان  م.ح وم ف در سازمان  پسماند ودفتر سرمایه گزاری شهرداری بودید که مثل آموزش وپرورش ششتمد نشد که بشود جناب نماینده اگر موضع گیری هایتان را در حوادث مشابه فراموش می کنید شما را توصیه به سکوت میکنم.
 
گفته اید در ماجرای پلاسکو برخی به دنبال صید ماهی سیاسی هستند شما در ماجرای قطار و قنات کسکن به دنبال صید چه ماهی ای بودی آیا چیزی نصیبتان شد؟ آیا در آن زمان ماموریت دیگری داشتید والان ......
 
جناب استاد در نامه سرگشاده مربوط به قنات کسکن  به فرماندار محترم  گفنه بودید بودید که وقت شما ودوستانتان صرف بازیهای سیاسی وحذف نیروهای شایسته از بدنه مدیریتی شهرستان شده است که باید گفت اتفاقا شواهد امر دلالت به این دارد که بعد از اعلام نتایج انتخابات علیرغم نص صریح قانون اساسی مبنی بر عدم مداخله قوا این جنابعالی هستید که بخاطر قولهای زیادی که به دوستانتان داده اید  هر روز با مراجعه به افراد مختلف  خواهان تغییر مدیران وگماشتن نیروهای منصوب به خود هستید که تاکنون هم موفق نشده اید.
 
دوست عزیز به عمل کار برآید به سخنرانی نیست. انتشار عکسهای یادگاری با مسوولین نظام  وتکرار مکرر عنوان های بزرگتان مانند عضویت در کمسیون شورا ها که با یک سرچ ساده میفهمیم که فقط این کمسیون حدود چهار یا پنج متقاضی در بین نمایندگان  دارد  ومعمولا سر ریز کمسیونهای مهم مجلس مثل بودچه وصنایع وامنیت ملی  و.... به این کمسیون فرستاده می شوند دردی از شهر دوا نمیکند وتجربه نشان داده است که نمایندگانی که درگیرسهم خواهی  برای دوستان خود شده اند همیشه موجب دودستگی در شهر گردیده وموجب به حاشیه رفتن تفکر توسعه گردیده اند.
 
جناب استاد بازهم متذکر میشوم همانگونه که در قضیه قنات کسکن وقطار مشهد – تبریز چیزی گیرتان نیامد مطمین هستیم در قضیه پلاسکو هم حمایت سیاسی شما از مرد تکراری روزهای اتنخابات نفعی برای  شما  وشهرستان نخواهد داشت ومردم با کنار هم گذاشتن مواضعتان وتحلیل موضوع شاید از خود نا امید شوند در پایان باز هم شما را دعوت به حداقل  سکوت  مینماییم
 
ارسال شده توسط: انصاف
 

خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه تا حد امکان بدون هیچ دخالتی و یا دست کم با کمترین میزان ویرایش فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


باشکوه
5 مخالف 2 موافق
خوشبختانه نماینده اول سبزوار در این هشت ماهی که از نمایندگی ایشان در مجلس می گذرد با عملکرد خود در مسائل ملی و منطقه ای به گونه ای عمل کرده که دوست ودشمن به توانمندی ایشان به صورت پنهان و آشکار اقرار کرده اند اما متاسفانه در شهر خودمان بواسطه غرضوری های شخصی و تضعیف پایگاه های جناحی و منافع مالی و تزلزل جایگاه های سیاسیشان به طرق مختلف به ایشان حمله کرده و به گمان خودشان فکر می کنند با این دروغ پردازی ها مردم از مسیری که انتخاب کردند باز خواهند گشت.
ولی باندهای زر و زور وتزویر داخل سبزوار که در درون تمامی جناح های سیاسی سبزوار وارد شدند و چون اختاپوس به این شهر و توسعه آن چنگ انداخته اند فراموش کرده اند که خدا وعده پیروزی به مردم می دهد آنگاه که مردم نفوس خود را تغییر دهند.
مردم در هفت اسفند با انتخاب تفکر مقصودی راهی را در پیش گرفتند که با آنکه تمام باندهای قدرت و ریا و دروغ سبزوار با تمام توان در مقابل این اراده مردم تاب استقامت نداشتند و مردم با حضور پررنگ خود چنان مشت محکمی بر دهان کج فهمان سبزوار زدند که طبق وعده الهی شکست آنها نزدیک بوده و پیروزی از آن مردم است و شهر بعد از سه دهه از دست باندهای زر و زور و تزویر خلاصی می یابد و در مسیر توسعه و آبادانی حرکت خواهد کرد.آینده از آن مردم است
2 بهمن 1395 - ساعت 21:12

سبزوار بزرگ
1 مخالف 7 موافق
متن خوبی بود البته متاسفانه این قضیه عادت نمایندگان سبزوار در ادوار مختلف بوده جدیدترین این موارد هم میشه به عکس جناب سبحانی در جماران برای مراسم جناب هاشمی رفسنجانی اشاره کرد!!! بیچاره مردم سبزوار که نماینده هاشون اونهارو ..... فرض می کنند.
2 بهمن 1395 - ساعت 20:29

اگه توجه کرده باشید اون عکس سبحانی فر سلفی نبود و دستکاری شده سایت های مغرض بود که سایت های مختلف از جمله سایت عصر ایران در مورد کار زشتی که توسط افراد مغرض و مخرب برای این عکس انجام داده بودن توضیح داده شد که عکس را اسکرین شات کردند و افراد جلو دوربین را حذف و تنها عکس سبحانی را جلوتر اورده که انگار عکس سلفی است .فقط به جهت تخریب نماینده پرتلاش شهرمان اینکار صورت گرفت که بالابودن شعور سیاسی مردم ما این تخریب ها را خنثی میکند
19 بهمن 1395 - ساعت 10:31

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات