مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

2 بهمن 1395   /   کد مطلب: 15580   /   بازدید: 2408   /   نظرات: 2

کارگر با سابقه شهرداری:

آزمون جدی برای شهردار سبزوار

 یکی ازبزرگترین دغدغه های افکار عمومی  واعضای شورای شهر درزمان انتخاب  آقای کوشکی احتمال گسترش و شیوع باند بازی در شهرداری سبزوار بود که میگفتند ایشان شاید چشم بر تخلفات دوستانش ببندد درحالی که تعداد زیادی نیروی تحصیلکرده در فضای سبز وجود دارد که از سالهای سال به امید قراردادی شدن مشغول کار میباشند حال شنیده میشود که اقای دلبری  مدیرعامل محترم برادر خود را که بهمراه دو داماد خود در سازمان ارامستان  بصورت شرکتی مشغول کار بوده به فضای سبز اورده وقرار دادی نموده است  ایا رفاقت با شهردار دلیل این اقدام است؟
 
جناب شهردار ما امیدمان به شما وشورای شهر است اگر نداریم حقوق بدهیم  این کارها چیست  چرا در حالی که این اقدام موجب یاس ونامیدی زیادی در فضای سبز گردیده  شما سکوت کرده اید  امروز شما وشورای شهر مسوولید آیا فضای سبز ملک شخصی است خواهش میکنیم رسیدگی کنید وگرنه صدایمان را از طریق صدا وسیما به مسوولین خواهیم رساند 
 
ارسال شده توسط: کارگر با سابقه شهرداری
 

خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه تا حد امکان بدون هیچ دخالتی و یا دست کم با کمترین میزان ویرایش فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 

 

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


اتفاقا آقای شهردار چشم بسته ای به دوستان وخویشان خود دارد وجز باند بازی کار دیگری نمیتواند انجام دهد. حداقل اگه مقصودی فامیل هایش را آورده بود کار هم میکرد و مردم هم به او رای قاتع دادن ولی متا سفانه آقای کوشکی که با چهره مذهبی وارد شده اند، حق الناس رو فراموش کرده اند.
11 بهمن 1395 - ساعت 11:33

حسین برابادی | ايميل
2 مخالف 3 موافق
بنده کارشناس معماری دارم و به طراحی شهری و مبلمان مسلط هستم و نرم افزار های سه بعدی هم بلدم و کار ندارم.چندین بار در زمان آقای مقصودی درخواست کار دادم و هم چنین شهردار جدید. چرا باید فقط دوستان و فامیلای خودشونو بیارن رو کار.و اصلا تخصصی هم در این زمینه ندارند. متشکرم
4 بهمن 1395 - ساعت 19:58

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات