مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

4 بهمن 1395   /   کد مطلب: 15621   /   بازدید: 2489   /   نظرات: 1

Mohamad28:

اندیشه مقصودی اتحاد و همبستگی تمام طیف های سیاسی است

در پاسخ به مطلب: تشکیک در صادقانه بودن رفتارهای یک نماینده که در تاریخ 2 بهمن 95 از سوی یکی از مخاطبان گرامی این وبسایت با نام «انصاف» در بخش صدای مردم اسرارنامه منتشر شد:
 
متاسفانه عده ای از رجال شهر چه آنان که در مسند وجایگاه نشسته و چه آنان که در کنار گود نظاره گرند، حسین مقصودی نماینده اول شهرمان را به سکوت، آرامش و پرداختن به امور روزمره خود دعوت می کنندو از اینکه ایشان جسارت و توانمندی خاصی دارد و همه چیز را شفاف برای مردم می نویسدناراحت هستند. با شناختی که از روحیات ایشان داریم اگر پا در معرکه کارزار نگذاشته بود و بستگانش برای این نظام مقدس خون شان ریخته نشده بود بی تفاوت از کنار همه چیز میگذشت اما گویا تکلیفی دارد که باید آنرا ادا نماید....
 
آگاه باشید و بدانید  که ایشان  بر سراصول و معیارهایشان هرگز با کسی معامله نخواهد کرد. مردم حقایق را بدانید و خود تصمیم بگیرید.آخر این آزمون و خطا تا کی؟  میشنویم سخنان ضدونقیضی که گمان نمیکنیم حاکی از ناگفته های درونی این مردم صبور و ارام باشد.  
 
 تفکر وگرایش افرادبه هرجناح و گروهی فی نفسه محترم است و نباید کسی را تخریب نمود اما چه کنیم تنها به صرف گرایش به جناحی بر مسند حکومت می نشینند و یا بر کنار می شوند. آخر آزمون و خطا تا به کی؟ضربات سهمگین چنین معیارهایی امان مردم را بریده  و عرصه را بر آنان تنگ نموده است.  همه ما می دانیم که دولت و نظام از پول همین مردم، در طول انقلاب مدیرانی را تربیت کرده است،چرا باید یک شبه بر کنار و یا روی کار بیایند؟ بیایید رجال محترم شهر! جواب مردم زجر کشیده ای که این انقلاب را حفظ کرده اند و ولی نعمت ماهستند را بدهید. اینها دردهای ریشه ای جامعه ماست که باید حل شود. ترسمان از آن روزی است که  این غده های چرکین سرباز نمایدومردم تکلیف خود را مشخص کنند. اینها اتش زیر خاکستری است که ممکن است با اندک نسیمی شعله ور شود. مگر رهبر معظم انقلاب نفرمودند ای رجال سیاسی اتقواالله... نمی دانیم بخدا دل انسان بدرد می ایدو پیرامون چنین مطالبی هزار جور تجزیه و تحلیل می کنند اما واقعیتها را باید بیان نمود.
 
هر چه  سعی و تلاش می کنیم مطالبی را به رشته تحریردر نیاوریم نمی شود که نمی شود!!. مشکل اصلی همه ما،از کوچک و بزرگ،خرد و کلان،سیاسی و غیر سیاسی و اینکه هر کدام در تلاش هستیم با بیان مطالبی سعی در تخریب دیگران داشته باشیم و اصولا سیاسیون به صغیر و کبیررحم نمی کنند، این یعنی دور شدن خدا از زندگیمان بوده و خواهد بود هرچه از دین اسلام و خدای مهربان فاصله بگیریم، کینه هاوعداوتها بینمان بیشتر رواج پیدا می کند.خط مستقیم رسیدن به خدا را گم کرده ایم. با هم شوخی و تعارف که نداریم اینکه کرارا تخریب دیگران را رقم بزنید واقعا چه حسی به شما بزرگواران دست می دهد؟
 
برادر گرامی،دوست عزیز وارجمند و یا مخالف سیاسی
یقینا مطالب حضرتعالی به هیچ وجه کلام و نوشتار شما نیست، زیرا ما نقادان  خوب شخص ویرانگر وتخریبگر را میشناسیم و دقیقا آگاهیم که این مسایل از کجا آب میخورد.  نحوه گفتار و بیان چنین کلماتی کنار هم اصلا در توان شما نیست بی شک اطرافیان شما بیان نموده اند. ولی لازم است بدانید مقصودی  اعتنایی به خزعبلاتی که در خلاف مسیر ایشان  هرزگاهی انتشار می یابد ندارد،ا ما   افسوس می خوریم  که شما آلت دست کسانی قرار گرفته اید که مشاور شما هستند. 
 
 متاسفانه این گروهها و خط و جناح بازی ها. به والله مردم عزیزمان را عاصی و عصیانگر کرده است،مردم دیگر خسته شده اند...!!!  ای کاش همه ید واحده می شدیم و در کشاکش روزگار ودر همه دولتها دست یکدیگر را می فشردیم  و دلمان برای مردم می سوخت. اینکه شخصا و بیجهت ومکررامخالفت خود را با عملکرد وتفکر نماینده منتخب شهرمان  بیان می کنید، درنظر دیگران شما علاوه بر عدم ثبات شخصیت  و الت دست بودن، ثبات کلام هم نیز ندارید و مستنداست که دیگران برایتان تقریر و تحمیل می نمایند.
 
چرا از موفقیت ها و دست آوردها حرفی گفته نمیشود. چرا از سکوت و سکون برخی از نمایندگان ادوار قبل حرفی گفته نمیشود،چرا هنوز باور ندارید بیشتر مطالب منتشر شده از ایشان در مقام ریاست مجمع نمایندگان استان است و اگر ایشان باز نشر ندهند،شما باز در مقام تحلیل گر زبان به تخریب می گشایید و باز سکوت ایشان را بهانه قلم و نگارش خود قرار می دهید.و کاستی های حداقلی را به حداکثر بیان می کنید. توصیه می کنم در نگارش خود کمی از بطن و دل جامعه حرف بزنید تا از بطن تفکرات سیاسی خود؛
 
دستاورد تفکر مقصودی اتحاد جناح های سیاسی سبزوار است که اصلاح طلب و اصولگرا را با خط قرمز ولایت در یک نگاه می بیند. تفکری که فتنه را محکوم می کند و در مقابل برجام را تایید، تفکری که منشور حقوق شهروندی را یک حرکت خوب می داند و بسته شدن فضای سیاسی را محکوم می کند چه بخواهیم و چه نخواهید این تفکر که در خط مشی رهبر معظم انقلاب و همراه با مردم است هر روز بیشتر گسترش می یابد.شک نکنید این تفکر یک خروجی دارد اتحاد و همفکری تمام نسل سبزوار در یک جناح و آن هم همبستگی و اتحاد تا سازندگی
 
ارسال شده توسط: Mohamad28
 
 

خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه تا حد امکان بدون هیچ دخالتی و یا دست کم با کمترین میزان ویرایش فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


خوب خوب شد شما این همه مسایل مهم رو اینجا بازگو کردی وگر نه مقصودی حیف میشد.
چی میگی برادر من خودت یه بار بخون. از صبح تا غروب روزنامه ها و محافل به اصطلاح مردمی پر از این حرف هاست. به عمل کار بر آید به سخن رانی نیست. نماینده ای که با مهره های سوخته بازی کنه برای مردم شهر خودش هم نمیتونه کاری بکنه.
15 بهمن 1395 - ساعت 01:31

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات