مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

16 ارديبهشت 1396   /   کد مطلب: 16255   /   بازدید: 2691   /   نظرات: 1

برقبانی:

گلایه ی یک بانوی سرپرست خانوار از اداره آب و فاضلاب شهری سبزوار

من زنی سرپرست خانوار هستم دارای یک خانه و سه مغازه تجاری هستم که تمام درآمدم نیز از اجاره دادن این مغازه می باشد
 
چند ماه است که اداره آب و فاضلاب شهرستان سبزوار با اخطار و تهدیدهای مکرر اعلام می کنند اگر برای تمام مغازه ها اشتراک جدا نگیرید آب شما قطع خواهد گردید حتی مبالغ قبوض آب منزل ما از چهار ماه قبل به صورت غیرعادی بسیار افزایش یافته است چند مرحله به اداره آب و فاضلاب شهری سبزوار نیز مراجعه کرده ایم هیچ پاسخی نمی دهند و فقط اعلام می کنند قانون جدید است
 
بابا من اصلا آب نمی خواهم مگر زور است 
 
این موضوع را از فرمانداری سبزوار هم پیگیری خواهم کرد در صورت برطرف نشدن ریاست جمهوری و صدا وسیما را هم مطلع خواهم نمود
 
ارسال شده توسط: برقبانی
 

خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه تا حد امکان بدون هیچ دخالتی و یا دست کم با کمترین میزان ویرایش فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


مطابق آیین نامه شرکت های آب و فاضلاب:درصورتیکه متقاضی برای ملک خود دو یا چند کاربری( تجاری - مسکونی-اداری و ... ) تعریف نماید، می بایست برای هر واحد و هر نوع کاربری ، انشعاب و کنتور مجزایی خریداری و نصب نماید.
28 ارديبهشت 1396 - ساعت 18:50

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات