مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

6 خرداد 1396   /   کد مطلب: 16457   /   بازدید: 2727   /   نظرات: 0

شریفه:

درد دلی شاید تکراری ولی همیشه تازه برای مردمان کوی نهضت!/ قابل توجه شهرداری سبزوار

 
سلام و خداقووت 
 
کاش شهردار شهرمان به جای اینکه فقط پیش پای خودش را ببیند کمی سرش را بالا می گرفت و می دید که در خیابان های دیگر چه خبر است ؟
 
به جای اینکه هر سال سنگفرش پیاده رو جلو شهرداری و خیابان هایی که ایشان و دیگر دوستان در رفت آمدن تغییر کند و عوض شود ، کاش کمی به خیابانهایی که مردم در آن زندگی می کنند هم نگاه می کرد. کاش گاهی با ماشین از خیابان هویزه . نهضت. لاله و اطرافش و بقیه ی خیابان هایی که گمان می کنم تا حالا حتی از نزدیک هم ندیده شان و در محدوده ی شهریش بوده، هم نگاه می کرد . راه رفتن پیشکش...!
 
کاش عکس ها و اعتراضات مردم این محله ها را می دید و می شنید. در هنگام کوچکترین رگبار سیل را می دید و از وضع عبور و مرور بچه ها در مدرسه های همان حوالی در روزهای بارانی آگاه می شد.
 
شهردار به جای اینکه فقط بعضی از خیابان ها را چندین بار سنگفرش کند کاش بودجه ی تعلق یافته به پیاده رو ها را صرف تمام شهر می کرد . 
 
مردم این حوالی خودشان با سیمان و موزاییک جلو خانه هایشان را ساخته اند ولی مکان های عمومی تر را چه کسی باید درست کند ... کاش بدانید با اولین نسیم که بر می خیزد خاک چشم ها را پر می کند و ریزگردها تمام خانه ها را پی می کنند... کاش کمی ببینید ولی نه فقط پیش پایتان را . 
 
آسفالت خیابان لاله  بقول دوستی انگار جگر زلیخاست . 
 
ما هم مثل همه ی مردمان این شهر حق داریم . همانطور که برایمان برگه های عوارض و مالیات و ... صادر می شود . 
 
یکی از اهالی خیابان نهضت شهرستان سبزوار
 
شاید بپرسید نهضت کجااست ... ؟ کمی عینک هایتان را پایین بیاورید و از بالا نگاه نکنید ... مردم را خواهید دید  :-(
 
ارسال شده توسط : شریفه
 
 

خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه تا حد امکان بدون هیچ دخالتی و یا دست کم با کمترین میزان ویرایش فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات