مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

18 دي 1398   /   کد مطلب: 23421   /   بازدید: 302   /   نظرات: 0

:

اعتراض یک مادر سبزواری به مسئولان بیمارستان حشمتیه

 
با سلام.
امید وارم صدای اعتراضم به مسئولین بیمارستان حشمتیه برسد.
 
🔹️ به خاطر سرماخوردگی  و حال وخیم دختر ۲ ماهه ام که زودتر از موعد و ۸ ماهه متولد شده او را چند روزی است در بیمارستان حشمتیه در بخش نوزادان بستری کرده اند.
۳ مورد را درباره خدمات دهی بیمارستان حشمتیه ذکر میکنم.
 
🔸️مورد اول: در مورد پرستاران که در رسیدگی بسیار ضعیف و کُند عمل کرده  و بعضی از آنها با برخورد بسیار بد، و بی توجه به حال وخیم بیمار رفتار می کنند.
 
🔸️مورد دوم: برخی تجهیزات پزشکی خراب و مشکل دار است.
 به طور مثال دستگاه تنفس کاملا علایم جسمی بیمار را به اشتباه و با آمار غلط نشان می دهد حتی پزشک معالج هم به این نکته اشاره کرده.
 
🔸️مورد سوم: بهداشت فضای اتاق های بیمارستان که بسیار افتضاح است. در اتاق ها محلی برای شست و شوی میوه و شیشه شیر نوزادان وجود ندارد و برای این امر باید از دستشوی داخل سرویس بهداشتی(توالت) استفاده کرد.!
 
به خاطر شرایط خاص دخترم به سفارش دکتر و پیگیری بسیار توانستیم به اتاق ایزوله منتقل شویم. اتاقی که باید بیشتر از هر جای دیگر تمیز و بدور از هر گونه آلودگی باشد. اما متاسفانه این اتاق را در حالی که پر از پنبه های خونی، سیاه و فضای کثیف و آلوده که از بیمار قبلی به جا مانده بود، به ما تحویل دادند. با یخچالی با مواد غذایی مانده و فاسد.
 بااینکه از نیروی خدماتی درخواست مجدد نظافت کردم ولی بازهم آنطوری که باید آلودگی رفع نشد
 
در پایان هم از خانم هنرور تشکر میکنم که فردی بسیار مسئولیت پذیر و باوجدان بودند وظایف خود را به نحو احسنت انجام می دادند.
 
ولی باور کنید در این چند روز از نگرانی و غصه به اندازه یک سال پیر شده ام.
آیا صدای اعتراض یک مادر نگران را مسئولین می شوند؟
 
ارسال شده توسط یک مادر سبزواری
 

 

خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه تا حد امکان بدون هیچ دخالتی و یا دست کم با کمترین میزان ویرایش فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات