مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

25 خرداد 1393   /   کد مطلب: 5571   /   بازدید: 2501   /   نظرات: 5

ابراهیم:

چرا مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی سبزوار مشکل کارمندان خود را حل نمی کند؟

سلام خدمت مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی : جناب آقای پورکاوه چرا مشکل کارمندان خود را حل نمی کنید بنده 15 سال در بنیاد جانبازان و 15 سال در سازمان مشغول به کار بوده ام و چند ماهی است بازنشسته شده ام ولی از حقوق و مزایا خبری نیست چند بار به سازمان مراجعه نموده ام ولی مشکل ما را حل نمی کنید به شورای شهر ، فرمانداری و شهرداری مراجعه نموده ام و مشکلم را برای آنان بازگو کرده ام و آنان از طریق مکاتبه تلفنی از شما خواهش نموده اند که مشکل مرا حل نمائید و ما را راهنمایی کنید ولی متاسفانه شما هیچ توجهی به سخنان آنان ندارید .

هفته پیش مادرم فوت کرد و من جهت برگزاری مراسم تشیع جنازه درخواست یک دستگاه اتوبوس نمودم که باز هم متاسفانه شما موافقت نکردید آیا من بعنوان یک شهروند مثل بقیه ی مردم دیگر نمی توانم جهت آبرومندی مراسم خود یک دستگاه اتوبوس کرایه کنم ( هزینه آن را پرداخت می کردم ) من از مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی خیلی دلخور هستم به دلیل اینکه مشکلات کسی را حل نمی کند و آنان را درک نمی کند از شما شورای شهر و فرمانداری خواهشمندم مشکلات مرا حل نمائید به مدت یک ماه است که به دلیل حل مشکلاتم همیشه در ادارات و سازمانها می باشم .

باتشکر

نویسنده: ابراهیم


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


با سلام سازمان تمام توان خود را جهت خدمت به شهروندان و همكاران عزيز گذاشته است و راهنمايي كامل جهت احقاق حقوق اين همكار و ديگر دوستان در دفتر سازمان با هماهنگي هيات مديره انجام پذيرفته است وبايد خود همكاران پيگير باشند در واقع مشكلي وجود ندارد . سرويس درخواستي طبق درخواست برادر نامبرده انجام ميشده است اما در روز تعطيلي درخواست نموده اند كه نيم ساعت زودتر انجام شود كه در اسرع وقت راننده از منزل احضار و اعزام ميگردد كه ايشان ميفرمايند ديگر لازم نيست و راننده برميگردد ضمن اينكه اراييه سرويس در مراسمات همكاران وظيفه سازمان است و به ان افتخار هم ميكنيم.با تشكر سازمان اتوبوسراني
4 تير 1393 - ساعت 15:25

شتابزده نوشتی و جمله بندی ها خیلی مشکل دارد. حداقل خودت یک بار متن را که می فرستی از رو بخوان
5 تير 1393 - ساعت 18:35

دلمان به شهردار خوش بود که او هم متاسفانه به نظر می رشد چندان قوی نیست با توجه به انتصابات اخیر!!!
28 خرداد 1393 - ساعت 01:55

راننده خط
0 مخالف 7 موافق
همکار محترم . باید از ایشان پرسید آیا اگر برای آشنایان خودتان هم چنین اتفاقی بیفتد اینکار را میکنید ؟ مکافات خانه در همین دنیاست ناراحت نباشید .
27 خرداد 1393 - ساعت 01:48

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات