مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

25 خرداد 1393   /   کد مطلب: 5573   /   بازدید: 2942   /   نظرات: 3

ساکنان شهرک جهاد سبزوار:

تخلیه نخاله های ساختمانی باعث مشکلات بهداشتی در شهرک جهاد شده است

 با سلام به شما لطفا صدای ما را به گوش شهردار فرهیخته و دانشگاهی دیار سربداران جناب آقای دکتر طالبی برسانید:
شهردار محترم برای شمال شهرک جهاد تدبیری بیندیشید . تخلیه نخاله های ساختمانی محل دفن موجودات موذی شده است و بوی تعفن و آلودگی منطقه بهداشت فرزندان ما را تهدید می کند . از شهردار محترم تقاضا داریم تا با ایجاد فضای سبز در اراضی شمال شهرک جهاد اهالی زحمتکش و بعضا یادگارهای اوایل انقلاب را از این معضل جانفرسا نجات دهند.


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


ازشهردار سبزوار خواهشمندیم در خصوص شهرک منابع طبیعی که در شمال شهرک جهاد قرار دارد هم فکری بکنند مالکان بیچاره این زمینها که به امید خانه دار شدن حدود 15 سال قبل تمام پس انداز خود را هزینه کرده اند تا کی باید انتظار بکشند تا شهر داری اجازه ساخت وساز را صادر کند راستی هرگز فکر کرده اید با آباد شدن این منطقه وباز شدن آن از بن بست چقدر به ساکنین شهرک جهاد؛شهرک اندیشه ؛فرهنگیان وحتی شهرک ابوذر کمک می کنید ضمن اینکه از گره ترافیکی بلوار کشاورز هم درحد چشمگیری کاسته خواهد شد.
29 تير 1393 - ساعت 14:47

اسرارنامه: با سلام و احترام.
مطلب شما در بخش صدای مردم مجله اسرارنامه منعکس شد:

http://www.asrarnameh.com/people.php?id=5828

پیروز باشید...

رضا شم آبادی
1 مخالف 18 موافق
سلام علیکم

ایا فقط درج مطالب توسط شما صورت می گیرد و یا به اطلاع شهرداری هم مشکلات را می رسانید تا رفع کنند. چون هدف رسانه ها اطلاع رسانی خوب و کامل است.
1 تير 1393 - ساعت 22:32

دانشجوی پزشکی
0 مخالف 25 موافق
با تشکر از اسرار نامه جهت درج معضلات شهروندان فهیم سبزواری ضمن اجازه از محضر شمن من هم می خواستم در راستای این شکواییه مطلبی را تقدیم دارم. به تجربه ثابت شده پسماندهای ساختمانی که از تخریب بافتهای فرسوده حاصل می شود محل مناسبی برای زندگی و تخمریزی پشه خاکی می باشد که عامل ابتلا سالک است وهم اکنون اهالی برخی ار مناطق مشهد را درگیر خود کرده است. لذا ضرورت دارد هرچه سریع تر در جمع اوری این بقایای ساختمانی اقدام فوری توسط شهرداری محترم صورت گیرد.
28 خرداد 1393 - ساعت 10:59

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات