مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

5 ارديبهشت 1394   /   کد مطلب: 9357   /   بازدید: 2578   /   نظرات: 2

مادر یک دانش آموز :

اعتراض به جشنواره های عجیب غذایی درمدارس سبزوار

جشنواره غذا که در همین هفته ها در برخی مدارس سبزوار از جمله مدرسه علی اکبر توسلی و بانو (فرهنگیان ) انجام گرفت صدای برخی خانواده ها را در اورد.

 چرا که اولا این جشنواره مناسب دانش آموزان کم سن و سال نیست، دانش آموزان کلاس اولی که هنوز از دنیای کودکی فاصله نگرفته است چطور می تواند غذا درست کند.

 دوما به دانش آموزان تا کید شده بود مادران غذا بپزند وسوال من این است چه لزومی داشت که دانش آموزان کم سن و سال با درست کردن غذا توسط خانواده ها به رقابت بپردازند .

 سوما اینکه چرا مساله آسیب روحی و مالی آن در نظر گرفته نشد و اینکه این وسیله ای برای فخر فروشی برخی دانش آموزان به همدیگر می شود.

 و مهمترین و اصلی ترین مشکل این قضیه، چرا درمدرسه فرهنگیان سهمی ازاین غذاها به بچه ها تعلق نگرفت؟ چرا غذا ها بعد از تست کردن جمع شد و به دفتر مدرسه برده شد؟ چرا فقط از آن همه غذا آشی که توسط مادر یکی از بچه ها به مقدار زیاد پخته بود فقط به بچه ها رسید ؟ آیا خودشان را جای مادر دانش آموزان مخصوصا کلاس اولی ها نمی گذارند ؟ دانش آموزان کلاس اولی که هنوز در دنیای کودکی سیر می کنند و چشم شان به غذاهای رنگین است. چرا باید از خوردن غذاهای جشنواره محروم باشند و اکثر غذاها توسط معلمان خورده شود.

 آیا از هر غذایی که دانش آموزان آورده بودند لااقل سهم دو نفر نمی شد؟

آیا صرفا غذاها برای معلمان درست شده بود ؟

چرا در اکثر مدارس سهم زیادی از غذاها و کیک ها که برای جشنها تهیه می شود به دفتر مدرسه برده می شود ؟

آیا بهتر نبود که غذاها به همان صورت چیده شده برای تست می ماند و از دانش آموزان خواسته می شد هر کس به مقدار کمی از آن غذاها بخورند؟ به این صورت محیط شادتر و به یاد ماندی تری را برای دانش آموزان رقم می زدند.


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


یکی از معلمین مدرسه فرهنگیان
4 مخالف 0 موافق
با توجه به اینکه خوراک ها خیلی خشمزه درست بود، فعلا شکم ما از شکم بچه ها مقدم تر است. بچه ها حالاحالاها کار دارند تا بخواهند خوراک های خوب را مزه کنند. به قول بزرگان " ما اموخته ایم".
البته یکی از بچه ها "کمه جوش" آورده بود، که بعدا سر نمره دادن حقش را کف دستش خواهم گذاشت.
ادمین محترم سایت: چیه داداش؟ بهت خوراک نرسیده ناراحتی؟
فک کنم یکم از اون کیکا هنوز مونده باشه تو یخچال مدرسه. فردا بیا بهت بدم، بخوری بلکه این خبرو برداشتی از سایتت.
17 ارديبهشت 1394 - ساعت 18:06

مادر دانش آموز
0 مخالف 3 موافق
با سلام و احترام
جسارت بنده رو ببخشید (مدیریت محترم سایت )
من فک می کنم شما مادر نشدی تا بفهمی مادر چی می کشه اگر هم مادری عشق مادری نداری که خودتو بجای مادرای اونا بزاری وقتی بهت می گن گرسنه بودیم ولی هیچی به ما نرسید در ضمن فک می کنم یک معلم فداکاریش برای دانش آموزاش بیشتر از اینهاست که متاسفانه در بین معلمان محترم به معدود امثال شما پیدا می شوند
19 ارديبهشت 1394 - ساعت 09:35

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات