مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

20 خرداد 1394   /   کد مطلب: 9933   /   بازدید: 2504   /   نظرات: 2

ناشناس:

قابل توجه مسئولان سبزوار:در بازدید وزیر راه و شهرسازی پروژه تقاطع غیرهمسطح امام رضا(ع) نیشابور 5 میلیارد تومان اعتبار گرفت

قابل توجه مسئولان سبزوار:

تقاطع غير همسطح ورودي شهر همسايه چند سال است که شروع شده و کلي پيشرفت دارد اما نماد و ميدان سربداران که ورودي سبزوار است اين قدر داغون است. بعد از چند سال مسئولان ما هنوز از مطرح شدن طرح آن در شوراي همتاي استان مي گويند. چرا ما هميشه اينقدر عقب هستيم؟ آيا مسئولان ما هم توانستند براي طرح راه آهن يا بازسازي بافت هاي فرسوده و غيره قول عملي از وزير بگيرند؟ کلنگ زني آزاده راه که چيز خاصي نيست يک کار نمادين است آن هم در در دو جا (مشهد و سبزوار) اما دستاورد عملي سفر وزير راه براي سبزوار چه بود؟ آيا فکرش را کرديم؟

 

در بازدید وزیر راه و شهرسازی
پروژه تقاطع غیرهمسطح امام رضا(ع) نیشابور 5 میلیارد تومان اعتبار گرفت

در بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه تقاطع غیر همسطح امام رضا(ع) نیشابور، این پروژه 5 میلیارد تومان اعتبار و 7 هزار تن قیر رایگان دریافت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از نیشابور، عباس آخوندی عصر امروز در بازدید از این تقاطع اظهار داشت: برای سرعت بخشیدن به این پروژه رفاه حال زائران و گردشگران در عبور و مرور مبلغ 5 میلیارد تومان به این طرح اختصاص می‌یابد.
وی پیشرفت فیزیکی فاز دوم این پروژه را خوب ارزیابی کرد و گفت: شهرداری نیشابور باید در اجرای دقیق تقاطع غیرهم‏سطح نظارت کافی داشته باشد تا شهروندان بتوانند از مزایای این پروژه بهره‌مند شوند.
حبیب‌الله بتویی سرپرست شهرداری نیشابور در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نیشابور اظهار داشت: این طرح در سال 92 با اعتبار بیش از 120 میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری در دو فاز اجرا شد.
وی ادامه داد: متاسفانه فاز دوم این پروژه 17 درصد عقب‌ماندگی داشت که با سعی و تلاش همکاران توانستیم در دو ماه گذشته پنج درصد از عقب ماندگی این پروژه را جبران کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


گروهی از فرهنگیان سبزواری | ايميل
0 مخالف 10 موافق
حالا شهرداری سبزوار جشن برگزاری مسابقه پزداخت پسمانمد با حضور پر خرج اقای واحدی برگزار کند و قمپز در کند که ماییم یل غرب خراسان رضوی و درعوض نیشابوری ها چراغ خاموش جلو بروند و بی سر وصدا کاری کنند کارستان و باقالی هایشان را هم به سبزوار صادر کنند تا کم خونی را بین مسئولین شهرداری ما فراگیر کنند.
اقای شهردار لطفا این مشاوران باقالی نیشابور خور خود را از دورخود دور کنید تا با تملق ها و لاف هایشان بیش از این آبروی شهر ما رانبرند لطفا.
و شورای محترم شهر هم از خواب خرگوشی بیدار شوند و فکر نان باشند که خربزه آب است.لطفا

22 خرداد 1394 - ساعت 08:35

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات