مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

14 شهريور 1397   /   کد ويدئو: 20300   /   بازدید: 2574   /   نظرات: 9

شهرنما » روی خط خبر سبزوار


Play this videoنظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


اي دفعه چندمه كه جواب نقد يك مطلب ر بلافاصله و بدون اسم و دست پاچه از سمت....
19 شهريور 1397 - ساعت 18:28

اسرارنامه: دوست عزیز آقا حامد
از محتوای نظرات شما پیداست که خصومتی شخصی با یکی از دست اندرکاران مجله اینترنتی اسرارنامه دارید و متاسفانه نظرات ارسالی شما هیچ هدف مشخصی جز تخریب و توهین و کینه توزی علیه یکی از همکاران عزیز این مجله را دنبال نمی کند. البته اسرارنامه بر اساس سیاست آزادی بیان که همواره خود را ملزم به رعایت آن دانسته، نخستین نظر شما را به نمایش گذاشت، اما گویا شما دل بسیار پر دردی دارید و دوست دارید در حالی که خودتان ناشناس هستید، دعواهای شخصیتان با یکی از عوامل پر تلاش اسرارنامه را که ممکن است بسیاری از خوانندگان این سایت، او را بشناسند، به صحن رسانه بکشانید و در معرض دید عموم بگذارید. این شیوه بسیار ناعادلانه و ناجوانمردانه است و ما نمی توانیم اجازه انتشار به این گونه نظرات سراسر مغرضانه را بدهیم. بهتر است اگر خصومتی با کسی دارید، شخصا با خود او گفتگو کنید.
اگر مایلید، ایمیل یا شماره تلفن، یا هر روش ارتباطی دیگری را برای ما ارسال کنید تا به ما نیز به همکارمان بگوییم، مستقیما با شما ارتباط برقرار کند و حرف هایتان را با هم بزنید.

درود به دوستان عزیزم و خبرنگاران خوب اسرارنامه
خیلی خوشحالم که تنوع و خلاقیت را در کاراتون لحاظ میکنید لطفا به همین شکل ادامه بدید از نقدها و فحاشیهای بعضی حسودا هم اصلا ناراحت نشید. اینکه میان بعضی از ادمای بی ادب عقده ای اینجورنظراتو میفرستن فقط نشانه اینه که کارشما دیده شده و تاثیرگذار بوده و یه کسایی دوست داشتن در این موقعیت قرار بگیرن اما قدرت و جربزه شو نداشتن حالا به شما اینطوری از سر سوز دلشون تیکه میندازن
در مدتی که دارید روی خط خبرو میسازید خیلی جاها دیدم که دارن دربارش حرف میزنن یا توی تلگرام برای هم میفرستن این یعنی موفقیت شما تبریک
18 شهريور 1397 - ساعت 07:32

جان مادريتا از اي كارا نكنيد.خاب اي لهجه داغون و و صداي تو دوماغي اي وغلطاي نوشتن خبر ..اوو موسيقي كليشه اي . ينه د اي شهر چارته ادم وارد پيدا نمره كه مته اينا خبر بخنن.اوم خبراي دي هفته پيش.
16 شهريور 1397 - ساعت 15:15

شهروند
7 مخالف 5 موافق
حسود هرگز نیاسود
17 شهريور 1397 - ساعت 12:47

ناقلا ايروم كه خاديت گذاشته يي
22 شهريور 1397 - ساعت 12:31

خخ.واقعنوم صداي اگزوز بنزده تني و لهجه چوپونيت حسوديم دره
17 شهريور 1397 - ساعت 23:17

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات