مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

هنر   /   18 مرداد 1394   /   کد مطلب: 10595   /   بازدید: 2167   /   نظرات: 0

در محل نگارخانه امیرشاهی :

نمایشگاه خوشنویسی کلک بانو ویژه آثار بانوان خطاط سبزواری دایر شد

نمایشگاه خوشنویسی کلک بانو ویژه آثار بانوان خطاط سبزواری دایر شد

نمایشگاه کلک بانو، آثار خوشنویسی بانوان هنرمند خوشنویس سبزواری عصر شنبه در محل نگارخانه امیرشاهی اداره فرهنگ و ارشاد سبزوار برگزار شد.

در ابتدای این مراسم علیرضا شرافت رئیس انجمن خوشنویسان سبزوار ضمن خیرمقدم به حضار، برگزاری این نمایشگاه  را اتفاقی فرخنده و بدیع برای هنر سبزوار دانست و افزود: خوشحالیم که امروز نظار آثار هنری  بانوانی هستیم که با تلاش و ممارست و با وجود مشغله بسیار همچنان به ارتقاء هنر و فرهنگ این دیار توجه دارند.

رئیس انجمن خوشنویسان سبزوار ضمن تشکر از حمایت های محبوبه طبسی ریاست اداره ارشاد سبزوار به برگزاری جشواره خوشنویسی رضوی در سبزوار اشاره کرد و گفت: بی شک برگزاری این جشنواره در شهرستان افتخاری برای مجموعه هنری این شهر است.

در ادامه جلسه دکتر حسینی سخنران اصلی مراسم با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های گسترده بانوان در اجتماع ، تصریح کرد: هم اکنون شاهد حضور قدرتمند زنان در تمامی عرصه های اجتماعی و هنری و فرهنگی هستیم که این حضور نیاز به توجه ویژه و بسترسازی مناسب از طرف مسئولین دارد.

دیگر سخنران این مراسم محبوبه طبسی ریاست اداره ارشاد سبزورا بود که ضمن ابراز خرسندی از برپایی این  نمایشگاه توجه و حمایت از هنر بانوان را وظیفه ای برای جامعه هنری و مسئولین دانست و تصریح کرد: خوشبختانه امسال سال بسیار خوبی برای هنر خوشنویسی شهرستان است و ما شاهد اتفاقات بسیار خوبی در حیطه ی این هنر اسلامی هستیم که از آن جمله می توان به برگزاری این نمایشگاه های تخصصی خوشنویسی و همچنین میزبانی شهر سبزوار از جشنواره ملی خوشنویسی رضوی که یکی از مهم ترین همایش های ملی در عرصه ی هنر خوشنویسی است نام برد که بی گمان وقوع این اتفاقات باعث رونق و ارتقاء هنر شهرستان خواهد بود.

منبع: وبسایت جشنواره ملی خوشنویس رضوی در سبزوار

گزارش تصویری(کلیک کنید)

 

کوچه پس کوچه پیوندها

کلیک کنید:

آثار رسیده به سیزدهمین جشنواره خوشنویسی رضوی در سبزوار از نظر کیفی از سطح بالایی برخوردار است


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات