مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

دانشگاهی   /   25 ارديبهشت 1395   /   کد مطلب: 13675   /   بازدید: 2454   /   نظرات: 7

هفتمین جشنواره دانشجویی حرکت در دانشگاه حکیم سبزواری افتتاح شد

هفتمین جشنواره دانشجویی حرکت در دانشگاه حکیم سبزواری افتتاح شد
هفتمین جشنواره دانشجویی حرکت در میان استقبال پرشور مسئولین، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه  امروز شنبه 25 اردیبهشت ماه افتتاح شد.
 
رئیس دانشگاه حکیم سبزواری در آیین افتتاحیه هفتمین  جشنواره دانشجویی حرکت در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه گفت: سیاست دانشگاه حمایت از انجمن‌های علمی و گسترش آن‌هاست.
 
دکتر جواد حدادنیا با اشاره به اینکه در این جشنواره تشکل‌ها، انجمن‌ها و کانون‌های مختلف دانشجویی دستاوردهای یکساله خود را به نمایش می‌گذارند، عنوان کرد: خوشحالیم که شاهد برگزاری جشنواره ای می باشیم که صفر تا صد برگزاری آن بر عهده خود دانشجویان است.
 
وی با اشاره به اینکه این جشنواره با هدف بالفعل کردن استعداد و پتانسیل دانشجویان برپا شده است، افزود: جشنواره حرکت ترکیبی از توانمندی‌های فرهنگی و علمی دانشجویان را ارائه می‌دهد که علاوه بر نقش انگیزشی موجب جهش‌های علمی و فرهنگی و رقابت سالم میان دانشجویان می‌شود.
 
رئیس دانشگاه با  اشاره به برگزاری خوب این دوره از جشنواره تصریح کرد: خوشبختانه شاهد این هستیم که جشنواره دانشگاهی حرکت در مسیری رو به رشد قرار گرفته و هر دوره بهتر و متعالی تر برگزار می شود.
 
وی ادامه داد: با شنیدن اسم حرکت و جشنواره حرکت اولین چیزی که به ذهن هرکس خطور می کند خلاقیت و بروز استعدادهای ناب دانشجویی در این عرصه است.
 
منبع: وبسایت دانشگاه حکیم سبزواری
 
 
 
کوچه پس کوچه پیوندها
کلیک کنید:

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


چرا خیلیم غرض ورزانه است صحبت شما عزیز گرامی ما که مشکلی نمیبینیم.
با تشکر از عکاس محترم که انقدر عکاس های خوبی گرفتن واقعا زیباست
27 ارديبهشت 1395 - ساعت 12:53

حسن
دانشگاه حکيم با اين همه دک و پوز يک عکاس خوب ندارد که چهار تا عکس آبرومند بگيرد. همه عکس هايي که از مراسم هايش دانشگاه مي گيرند داغون و مايه آبروريزي است. هر کس اين عکس ها را ببيند اولا که بشدت روي اعصاب است و دوم اين که آبروي دانشگاه را مي برد. بابا يک آدم معمولي هم در خانه عکس هاي بهتري مي گيرد. اصلا دنياي ديجيتال است شما دوربين را روي اتوماتيکش بگذراي عکس هاي ماهي مي گيرد که نگو. واقعا دوستان اين قدر هم نمي دانند. همه عکس هاي دانشگاه همين طور داغون است.
26 ارديبهشت 1395 - ساعت 05:04

سلام
عکسها که خیلی خوبه مشکلی نداره و حال و هوای جشنواره دانشجویی رو نشون میده این پیاما یکم غرض ورزانه است دوست عزیز
به امید اینکه روزی بتونیم نیمه پر لیوانم ببینیم همش دنبال معایب نباشیم
26 ارديبهشت 1395 - ساعت 13:10

شما به اين عکس ها مي گوييد خوب. کجاي اين عکس ها خوبه؟ يک آدم آماتور هم اين طور عکس نمي گيرد. عکس ها اصلا کيفيت نداره. نور مثل چي زده تو عکس. اتفاقا اين اصلا غرض ورزي نيست. اين ها را مي گوييم تا عکس هاي با کيفيت بگيرند و نيمه پر ليوان بهتر ديده بشه.
27 ارديبهشت 1395 - ساعت 06:54

واقعا شما چه جور رسانه و خبرنگاراني هستيد که جشنواره کوي گلستان برگزار شد هيچ مطلب و گزارشي از آن مراسم نداديد حتي يک خبر ساده هم کار نکرديد. که ما که نبوديم بدانيم در اين مراسم و جشواره چه گذشته است. واقعا اين سايت ها ي شهرستان هر کدام شان کلي ادعا دارند اما دوزار نمي ارزند.
26 ارديبهشت 1395 - ساعت 04:38

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.

از حضور و نظر انتقادیتان سپاسگزاریم.
شهرستان سبزوار بسیار پرخبر و پر برنامه است.
رسانه های محلی به اندازه بضاعت خود حتما تلاششان را برای پوشش کامل رویدادهای شهرستان انجام می دهند.اسرارنامه هم هرچند از ابتدا به عنوان یک رسانه خبری راه اندازی نشد، اما به خاطر پاسخ دادن به نیاز مخاطبان گرامی در بسیاری از موارد پوشش خبرهای شهرستان را نیز در فعالیت روزانه خود دارد.
به هرحال در حد توانمان آنچه از دستمان ساخته باشد، دریغ نمی کنیم.
باز هم از حضور و نظر انتقادیتان سپاسگزاریم.

پیروز باشید...

دقيقا درست مي گه اين دوست مان. هيچ کدام از سايت ها و خبرنگاران پر ادعا و پر سر و صداي شهرستان يک گزارش معمولي هم از اين مراسم ندادند تا کساني که حضور نداشتند بفهمند چه گذشته است. تازه چهار سال بعد اگر کسي خواست بداند چنين مراسمي برگزار شده است و چه اتفاقي افتاده است از کجا بايد بداند. متاسفانه هيچي از ان نداريم . واقعا با اين عملکرد رسانه هاي شهرستان بايد آفرين گفت. تازه مرتب تکرار مي کنيم که سبزوار در رسانه ها جلوتر از شهرهاي ديگر است و فلان و ادعاهاي دهن پر کن ديگر . واقعا مايه تاسف است.
26 ارديبهشت 1395 - ساعت 10:34

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات