مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

در شهر   /   22 دي 1392   /   کد مطلب: 3515   /   بازدید: 3197   /   نظرات: 2

نایب رئیس شورای شهر سبزوار:

دکتر طالبی با شیوه ای کاملا عقلایی و به دور از هرگونه جناح بندی برای شهرداری سبزوار انتخاب شد

دکتر طالبی با شیوه ای کاملا عقلایی و به دور از هرگونه جناح بندی برای شهرداری سبزوار انتخاب شد

مسعود پسندیده عضو جوان و پرفعالیت شورای شهر سبزوار ، که در چهارماهه نخست فعالیت شورای چهارم در عرصه رسانه ای و ارتباط با خبرنگاران دیار سربداران ، تا کنون ، عملکرد قوی تری نسبت به سایر همکاران خود در شورای 13 نفره کنونی دارد ، امشب ساعاتی پس از مشخص شدن شهردار جدید سبزوار ، در صفحه فیسبوک خود ، تصمیم گیری نهایی شورای شهر را با شیوه ای کاملا عقلایی و منطقی و به دور از هرگونه جناح بندی توصیف کرد و از همکاران خود به خاطر همدلی و دقت نظرشان سپاسگزاری کرد.
متن کامل پیام فیسبوکی پسندیده به شرح زیر است:
 

 پایان شب سیه سپید است...


پس از ماه ها دقت نظر و بررسی، با شیوه ای کاملا عقلایی و منطقی و به دور از هرگونه جناح بندی، دکتر محمد علی طالبی، با رای اکثریت اعضا، شهردار پیشنهادی شورای شهر سبزوار شد.
ضمن ابراز امتنان قلبی و سپاسگزاری از همه نامزدهای محترم این پست، این انتخاب شایسته را به همه سبزواری ها تبریک گفته و از صمیم قلب از کلیه اعضای محترم شورای شهر، بخاطر همدلی و دقت نظرشان سپاسگزارم.
از همه مسئولین و شهروندان عزیز نیز انتظار داریم تمام همت و تلاش خود را در جهت همکاری با شهردار منتخب و نیز شورای اسلامی شهر به کار برده، تا سبزواری در شان "مرکزیت استان سربداران" بسازیم.

سخن آخر؛ ضمن تشکر ویژه از سرپرست محترم شهرداری جناب آقای میرچولی و پوزش از مردم عزیز شهر سبزوار بخاطر طولانی شدن پروسه انتخاب شهردار، امیدواریم تلخی این ایام با حلاوت این انتخاب جبران شده باشد و ما نیز با تلاش شبانه روزی مان در طول این چهارسال، بتوانیم با تصمیماتی سنجیده و اقداماتی شایسته، پاسخگوی اعتماد و حضور مردم در انتخابات خرداد ماه شویم.

ای عاشق پنهانی، آن یار قرینت باد
ای طالب بالایی، بالات مبارک باد "مولانا"

منبع : صفحه رسمی مسعود پسندیده در فیسبوک

 

کوچه پس کوچه پیوندها

کلیک کنید:

شهردار سبزوار شهر دیرینه های پایدار معرفی شد


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


بالاخره بعد از مدت ها خبرهای خوبی را مردم سبزوار در این چند روز شاهد بودند. سفر وزیر ، انتخاب شهردار ، نزول رحمت الهی و...
22 دي 1392 - ساعت 13:43

درود بر شما و همه اعضاء شورا
22 دي 1392 - ساعت 11:58

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات