مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

فرهنگ   /   16 آبان 1391   /   کد مطلب: 735   /   بازدید: 3002   /   نظرات: 6

مجله اینترنتی اسرارنامه یک ساله شد

مجله اینترنتی اسرارنامه یک ساله شد
امروز  سه شنبه ، 16 آبان 91 مجله اینترنتی اسرارنامه یک ساله شد.
این مجله فعالیت خود را با رویکرد فرهنگی و اجتماعی از روز دوشنبه 16 آبان90  به صورت آزمایشی شروع کرد و در مدت یک سال گذشته تا کنون با انتشار 735 مطلب (اعم از خبر ، مقاله ، مطالب کوتاه اطلاعات عمومی ، عکس ، طنز مصور و ...)  فعالیت پر فراز و نشیبی را تا کنون تجربه کرده است.
 اسرارنامه اینک در آستانه شروع دومین سال فعالیت های خود با استفاده از تجربیات یک سال گذشته ، تلاش دارد ، فعالیتی حرفه ای و منسجم تر را در عرصه رسانه ای خطه پرافتخار سربداران به نمایش بگذارد.
دراین میان قطعاً راهنمایی ، انتقادات و پیشنهادهای مخاطبین گرامی ، به ویژه مشارکت مخاطبین عزیزمان در تهیه و تولید مطالب جدید می تواند بسیار راهگشا و کمک کننده باشد.
لذا امیدواریم بتوانیم در یک سال آینده به لحاظ کمی و کیفی فعالیت های مطلوبی را در عرصه رسانه ای غرب خراسان رضوی داشته باشیم.
گفتنی  است به همین مناسبت مجله اینترنتی اسرارنامه به زودی گزارشی مفصل از فعالیت های این پایگاه خبری و تحلیلی را در یک سال گذشته منتشر خواهد کرد.
مجله اینترنتی اسرارنامه بدین وسیله از همه دوستان و علاقه مندان به فعالیت های فرهنگی و رسانه ای به ویژه در خطه سرزمین سربداران (سبزوار ، خوشاب ، جوین ، جغتای ، ششتمد و داورزن و ...) دعوت می کند ، از این پس همکاری و همفکری های مناسب و ارزشمند خود را با مجله اینترنتی اسرارنامه همراه نمایند.
ان شاءالله .

کوچه پس کوچه پیوندها
کلیک کنید:
واکنش های متفاوت اهالی قلم نسبت به مجله اینترنتی اسرارنامه


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


وفادار
0 مخالف 1 موافق
تولدت مبارک اسرارنامه جون. صدسال زنده باشی...
23 آبان 1391 - ساعت 02:06

اسرارنامه: با سلام و سپاس از محبت شما دوست و مخاطب گرامی.
پیروز باشید...

یک نفر شاهد |وب
1 مخالف 1 موافق
کانون هواداران شهردار سبزوار بسیار خرسند است که رسانه هایی منتقد و کار گشا هم چون اسرار نامه را درشهر خود می بیند .
امیدوارم موفق تر از قبل قلمتان بتواند در مقابل سایتهای تندرو و افراطی بر جوهره شهرمان کارسازتر باشد و همچون قبل حمایت خود را از شما اعلام می داریم
و باز هم در این مورد که نقدهایی بر شهردار محترم وارد است با شما موافق هستیم
20 آبان 1391 - ساعت 18:05

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظر سرشار از لطف شما دوست و همشهری گرامی.
پیروز باشید...

با سلام و خسنه نباشید ..خدمت مجله اینترنتی اسرارنامه ...
منم به نوبه خود شکوفایی نقد و نظر مفید را با امدن این پایگاه خبری به دنیای مجازی را به همشهریان عزیز سبزواری تبریک عرض می کنم و امیدوارم که همچون گذشته با چشم باز قلمتان در اعتلای دیار سربدارن بینا تر شود تا ثمره اش میوه ای پر بار باشد برای همگان ...

از طرف طنزهای اجتماعی مملی
19 آبان 1391 - ساعت 10:06

اسرارنامه: با سلام وتشکر از حضور و نظر ارزشمند شما دوست و همشهری گرامی.
ما نیز امیدواریم همچنان بتوانیم در کنار شما دوستان و البته با حمایت شما در مسیر خدمت به امور فرهنگی و اجتماعی سرزمین پرافتخار سربداران تلاش کنیم.
پیروز باشید...

سلام ،خسته نباشید آرزوی سلامت و توفیق برای شما عزیزان را دارم ،محمد مهرنیا -مسئول دفترایرنا
18 آبان 1391 - ساعت 12:02

اسرارنامه: سلام و سپاس فراوان از حضور و لطف شما همکار گرامی و پیشکسوت محترم امور رسانه ای خطه سربداران.
ما نیز به نوبه خود برای حضرتعالی و مجموعه تحت مدیریت آرزوی سلامتی وتوفیق روزافزون داریم.
امید که بتوانیم دشادوش یکدیگر به توسعه فرهنگی و اجتماعی سرزمین پرافتخار سربداران بپردازیم.
پیروز باشید...

تولدت مبارك.اميدوارم زودتربزرگ بشي.لطفاشماحداقل بدون قصدوغرض مطلب بده به دوراز توهين وافترا ء آخه بيشترسايتهاي شهرمون سعي مي كنند باغرض ورزي واهانت به شخصيتهاي شهر مخاطب جمع كنند
17 آبان 1391 - ساعت 16:05

اسرارنامه: با سلام.
از حضور و نظر ارزشمند شما دوست و همشهری گرامی سپاسگزاریم.
محمدآقا البته ما فکر می کنیم به شکر خدا رسانه های زیادی در شهر ما هستند که فعالیت سالمی را از خود به نمایش گذاشته و بدون قصد و غرض مطلب می نویسند با این حال هرکدام از این رسانه ها ممکن است علائق واهداف خاص خود را داشته باشند که این منافاتی با رعایت اعتدال رسانه ای ندارد. لیکن به قول شما برخی رسانه های محلی نیز متأسفانه به نظر می رسد عمداً یا سهواً در مسیر انتشار مطالب غرض آلود و اهانت به شخصیت ها و یا حتی ارزش های کلی محلی خطه سربداران افتاده اند که امیدمی رود ، به مرور زمان شاهد برطرف شدن این نقیصه ها باشیم.
ما نیز به نوبه خود امیدواریم به قول شما هرچه سریعتر بزرگ شده ، سروسامان درستی به کارهایمان بدهیم و بتوانیم به صورتی مستمر در خدمت همشهریان و کلیه مخاطبین عزیزمان باشیم.
پیروز باشید...

سبزوارما |وب
1 مخالف 7 موافق
با سلام و عرض تبریک بابت یک سالگی سایتتان امیدوارم که همواره پایدارباشید،برخود واجب میدانیم ازهمه دستندرکاران وزحمت کشان این سایت کمال تقدیروتشکر را داشته وخسته نباشید وخداقوت بگوییم . درپایان از ایزد منان سلامتی وموفقیت شما راخواستاریم
به امید سبزواری سربلند
سایت خبری سبزوارما
17 آبان 1391 - ساعت 15:09

اسرارنامه: با سلام و تشکر از حضور و نظر سرشار از لطف شما همکاران گرامی در پایگاه معتبر و وزین سبزوار ما.
امید که هم مجله اینترنتی اسرارنامه وهم پایگاه خبری سبزوارما و البته کلیه رسانه های پرتلاش محلی ومنطقه ای بتوانند ، با انجام اینگونه فعالیت های فرهنگی به پیشرفت و اعتلای همه جانبه شهر ودیار عزیزمان خطه پرافتخار سربداران کمک کنند.
ما نیز برای شما آرزوی توفیق و سربلندی داریم.
پیروز باشید...

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات