مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

هنر   /   9 اسفند 1395   /   کد مطلب: 15893   /   بازدید: 1783   /   نظرات: 1

تقدیم جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره ونزوئلا به هنرمندان سبزواری که با مشقت فعالیت هنری می کنند

درخششی دیگر برای کارگردان جوان سبزواری/ فیلم عباس عمرانی بیدی بهترین فیلم کوتاه جشنواره ونزوئلا شد

درخششی دیگر برای کارگردان جوان سبزواری فیلم عباس عمرانی بیدی بهترین فیلم کوتاه جشنواره ونزوئلا شد
 فیلم ایرانی جایزه جشنواره ونزوئلا را کسب کرد
 
فیلم کوتاه «انجماد عقربه» به کارگردانی عباس عمرانی‌بیدی به‌عنوان بهترین فیلم در بخش فیلم‌های کوتاه جشنواره ونزوئلا شد.
 
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، فیلم کوتاه «انجماد عقربه» از ایران به کارگردانی عباس عمرانی بیدی به عنوان بهترین فیلم در بخش فیلم های کوتاه جشنواره «روز کوتاه است» ونزوئلا برگزیده شد.  
 
سومین جشنواره فیلم «روز کوتاه است» در کاراکاس ونزوئلا با حمایت گروه پخش بین المللی سینه پورست به مدت سه روز از 5 تا 7 اسفند 1395 برگزار شد.
 
در این رقابت بین‌المللی که بلال طاهری و پویا ظریف از ایران عضو هیات داوران آن بودند، 16 فیلم از کشورمان حضور داشتند و در نهایت فیلم کوتاه «انجماد عقربه» جدیدترین اثر عباس عمرانی بیدی به عنوان بهترین فیلم در بخش فیلم های کوتاه برگزیده شد. 
 
این فیلم با ساختاری متفاوت در نوع روایت، واگویی یک اتفاق واقعی است که بهار نوحیان و هادی دیباجی به عنوان بازیگران اصلی در فیلم ایفای نقش کرده اند و مهدی زمین پرداز (بازیگر نقش سردار حسن باقری در سریال خاطره انگیز آخرین روزهای زمستان) نیز بازیگردانی این فیلم را عهده دار بوده است.
 
عباس عمرانی بیدی در پی کسب این موفقیت اظهار داشت: من این جایزه را به هنرمندان شهر عزیزم سبزوار که با مشقت فعالیت هنری می کنند تقدیم می کنم.
 
بنابراین گزارش، عمرانی بیدی پیش از این فیلم های کوتاه «پیاده رو»، «پارکینگ»، «اشک» و ... را در کارنامه هنری خود داشته است.
 
منبع: خبرگزاری فارس
 
گفتنی است نام و معرفی عباس عمرانی بیدی پیش از این در فهرست هنرمندان سبزوار بزرگ که مدتی است توسط مجله اینترنتی اسرارنامه در حال گردآوری است، درج شده است:
 
فهرست هنرمندان سبزوار بزرگ (کلیک کنید)
 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


1 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات